Themes - Hello Elementor - en to sr_RS translation catalogue (95 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
sr_RS: Hello Елементор је лака и минималистичка Вордпрес тема која је специфично изграђена да се без проблема користи са Елементор плагином за израду страница. Тема је бесплатна, отвореног кода и дизајнирана за кориснике који желе флексибилну, лаку за коришћење и прилагодљиву веб страницу. Тема, која је оптимизована за перформансе, пружа чврсту основу корисницима да изграде своје јединствене дизајне користећи Елементор визуелни градитељ страница. Њена једноставност и флексибилност је чине одличним избором како за почетнике тако и за искусне веб креаторе.

note: Theme Name of the theme
en: Hello Elementor
sr_RS: Hello Елементор

en: Toggle Background Color
sr_RS: Укључите боју позадине

en: Text
sr_RS: Текст

en: Transition Duration
sr_RS: Трајање транзиције

en: Hover
sr_RS: Лебдети

en: Normal
sr_RS: Нормално

en: Text Stroke
sr_RS: Текст ефекат

en: Text Shadow
sr_RS: Сенка текста

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus. Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
sr_RS: Идите на <a href="%s" target="_blank">екран Менија</a> да бисте управљали својим менијима. Промене ће бити приказане у прегледу тек након што се страница поново учита.

en: Mobile menu
sr_RS: Мобилни изборник

en: Main menu
sr_RS: Главни изборник

en: Footer menu
sr_RS: Изборник у подножју

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
sr_RS: Следећи %s

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
sr_RS: %s Претходни

en: Side Margins
sr_RS: Бочне маргине

en: Tagline Gap
sr_RS: Размак између слогана

en: After
sr_RS: После

en: Below
sr_RS: Испод

en: Before
sr_RS: Пре

en: Tagline Position
sr_RS: Позиција поднаслова

en: Hello Theme
sr_RS: Hello тема

en: Upgrade Now
sr_RS: Надогради сада

en: Customize your entire website with Elementor Pro
sr_RS: Прилагодите цео ваш вебсајт са Елеметор Про.

en: Build and customize every part of your website, including Theme Parts with Elementor Pro.
sr_RS: Изградите и прилагодите сваки део вашег вебсајта, укључујући делове теме са Елеметор Про.

en: Elementor Pro
sr_RS: Елеметор Про

en: Get Elementor Pro
sr_RS: Преузми Елеметор Про

en: Learn More
sr_RS: Сазнајте више

en: Hello Theme Header
sr_RS: Hello Заглавље теме

note: translators: %s: Link that opens the theme settings page.
en: Note: Hiding all the elements, only hides them visually. To disable them completely go to <a href="%s">Theme Settings</a> .
sr_RS: Напомена: Сакривање свих елемената их само визуелно сакрива. За потпуно онемогућавање идите на <a href="%s">Подешавања теме</a>.

en: Hello Theme Footer
sr_RS: Подножје теме 'Hello'

en: Customize and style the builtin Hello Theme’s cross-site header & footer from the Elementor "Site Settings" panel.
sr_RS: Приспособите и стилизујте уграђено заглавље и подножје теме Hello које се примењује на различите сајтове из панела 'Подешавања сајта' у Елементору.

en: Start Designing
sr_RS: Почните са дизајнирањем

en: Customize your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
sr_RS: Прилагодите своје заглавље и подножје за различите сајтове из панела 'Подешавања сајта' у Елементору.

en: Style cross-site header & footer
sr_RS: Стилизујте заглавље и подножје за различите сајтове

en: Activate header & footer experiment
sr_RS: Активирајте експеримент са заглављем и подножјем

en: Design your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
sr_RS: Дизајнирајте своје заглавље и подножје за различите сајтове из панела 'Подешавања сајта' у Елементору.

en: Style using Elementor
sr_RS: Стилизујте користећи Елементор

en: Header & Footer
sr_RS: Заглавље &amp; подножије

en: Create cross-site header & footer using Elementor.
sr_RS: Креирајте заглавље и подножје за различите сајтове користећи Елементор.

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
sr_RS: Идите на <a href="%s"> Идентитет сајта </a> да бисте управљали насловом свог сајта

en: Skip to content
sr_RS: Скочите на садржај

en: Create Header
sr_RS: Направи заглавље

en: Breakpoint
sr_RS: Тачка прекида

en: Dropdown
sr_RS: Падајући

en: Horizontal
sr_RS: Хоризонтално

en: Menu Layout
sr_RS: Изборник распореда

en: Color
sr_RS: Боја

en: — Select a Menu —
sr_RS: Изабери изборник

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Logo
sr_RS: Логотип

en: Typography
sr_RS: Типографија

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Logo Width
sr_RS: Ширина логоа

en: Type
sr_RS: Врста

en: Background
sr_RS: Позадина

en: Content Width
sr_RS: Ширина садржаја

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Boxed
sr_RS: Уоквирено

en: Width
sr_RS: Ширина

en: Centered
sr_RS: Центрирано

en: Inverted
sr_RS: Обрнуто

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Copyright
sr_RS: Заштићена права

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Tagline
sr_RS: Поднаслов

en: Hide
sr_RS: Сакрити

en: Show
sr_RS: Прикажи

en: Site Logo
sr_RS: Лого веб места

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Toggle Color
sr_RS: Промени боју

en: None
sr_RS: Нема

en: Create Footer
sr_RS: Направи подножје

en: Create a custom header with the Theme Builder
sr_RS: Направи ново прилагођено заглавље Градитељем тема.

en: With the Theme Builder you can jump directly into each part of your site
sr_RS: Са новим Градитељом тема можете скочити директно у сваки део вашег сајта

en: Create a custom footer with the Theme Builder
sr_RS: Направи ново прилагођено подножије Градитељем тема.

en: All rights reserved
sr_RS: Сва права задржана

en: There are no menus in your site.
sr_RS: На вашем сајту нема изборника.

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
sr_RS: Идите на <a href="%s" target="_blank">Екран изборника</a> да бисте га направили.

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
sr_RS: Идите на <a href="%s">Идентитет сајта</a> да бисте управљали слоганом свог сајта

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
sr_RS: Идите на <a href="%s">Идентитет сајта</a> да бисте управљали логотипом свог сајта

en: Install Elementor
sr_RS: Постави Елементор

en: Activate Elementor
sr_RS: Укључи Елементор

en: Thanks for installing the Hello Theme!
sr_RS: Хвала што сте поставили Hello тему!

[ctx: comments title]
en: One Response
sr_RS: Један одговор

en: It seems we can't find what you're looking for.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што тражите.

en: Search results for:
sr_RS: Резултати претраживања за:

en: Home
sr_RS: Почетак

en: Tagged
sr_RS: Означено

en: It looks like nothing was found at this location.
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овој локацији

en: The page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
sr_RS[0]: %s Одговор
sr_RS[1]: %s Одговор
sr_RS[2]: %s Одговор

note: Author of the theme
en: Elementor Team
sr_RS: Елементор тим
