Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (10203 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
sr_RS: 
    			Ова страница је у режиму „Ускоро“ и видљива је само вама и онима који имају дозволу. Да бисте га учинили јавним за све,&nbsp;<a href='%s'>промените подешавања видљивости</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
sr_RS[0]: 
    %%C%1$d%%n пронађен је компатибилан додатак%2$s
sr_RS[1]: 
    %%C%1$d%%n пронађена су компатибилна додатка%2$s
sr_RS[2]: 
    %%C%1$d%%n пронађено је компатибилних додатака%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
sr_RS[0]: 
    %%C%1$d%%n пронађен је некомпатибилан додатак%2$s
sr_RS[1]: 
    %%C%1$d%%n пронађена су некомпатибилна додатка%2$s
sr_RS[2]: 
    %%C%1$d%%n пронађено је некомпатибилних додатака%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
sr_RS[0]: 
    %%C%1$d%%n пронађен је несигуран додатак%2$s
sr_RS[1]: 
    %%C%1$d%%n пронађена су несигурна додатка%2$s
sr_RS[2]: 
    %%C%1$d%%n пронађено је несигурних додатака%2$s

en:  (%s ago)
sr_RS:  (пре %s)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
sr_RS:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Повежите своју продавницу</a> са woocommerce.com да бисте ажурирали.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
sr_RS:  <a href="%1$s">Инсталирајте WooCommerce.com менаџер ажурирања</a> да бисте ажурирали.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
sr_RS:  Активирајте WooCommerce.com менаџер ажурирања да бисте ажурирали.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
sr_RS:  Немате претплату, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">претплатите се</a> да бисте ажурирали.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
sr_RS:  Ваша претплата је истекла, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">обновите %2$s</a>да бисте ажурирали.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
sr_RS:  Ваша претплата истиче %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">омогућите аутоматско обнављање</a> да бисте наставили да примате ажурирања.

en:  says
sr_RS:  каже

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
sr_RS: „%1$s“ је уклоњено из корпе. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
sr_RS: „%1$s“ је уклоњен из поруџбине. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
sr_RS: „%s“ није могло бити сачувано. Прегледајте, уверите се да је то важећи URL и покушајте поново.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: „%s“ је већ примењен и не може се користити заједно са другим купонима.

en: "%s" is already registered.
sr_RS: „%s“ је већ регистрован/а.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sr_RS: „%s“ је неважећи код купона.

en: "%s" shipping class cost
sr_RS: Трошкови за класу испоруке „%s“

en: "%s" tax rates
sr_RS: „%s“ пореске стопе

en: "From" address
sr_RS: „Са“ адресе

en: "From" name
sr_RS: „Од“ име

en: #%s is an invalid image ID.
sr_RS: #%s није исправан ИД слике.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
sr_RS[0]: %1$d %2$s радња заказана.
sr_RS[1]: %1$d %2$s радње заказане.
sr_RS[2]: %1$d %2$s радњи заказано.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
sr_RS[0]: %1$d радња %2$s.
sr_RS[1]: %1$d радње %2$s.
sr_RS[2]: %1$d радњи %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
sr_RS[0]: %1$d грешка пронађена: %2$s при поновној миграцији поруџбине. Молимо прегледајте грешку изнад.
sr_RS[1]: %1$d грешкe пронађенe: %2$s при поновноj миграцији поруџбине. Молимо прегледајте грешке изнад.
sr_RS[2]: %1$d грешaкa пронађенo: %2$s при поновној миграцији поруџбине. Молимо прегледајте грешке изнад.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
sr_RS[0]: Пронађена је %1$d грешка: %2$s. Прегледајте грешку изнад.
sr_RS[1]: Пронађене су %1$d грешке: %2$s. Прегледајте грешке изнад.
sr_RS[2]: Пронађено је %1$d грешака: %2$s. Прегледајте грешке изнад.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
sr_RS[0]: %1$d поруџбина је синхронизована за %2$d секунди.
sr_RS[1]: %1$d поруџбине су синхронизоване за %2$d секунди.
sr_RS[2]: %1$d поруџбина је синхронизовано за %2$d секунди.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
sr_RS[0]: %1$d поруџбина је верификована за %2$d секунди.
sr_RS[1]: %1$d поруџбине су верификоване за %2$d секунди.
sr_RS[2]: %1$d поруџбина је верификовано за %2$d секунди.

en: %1$d out of 5
sr_RS: %1$d од 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sr_RS: %1$d ажурирања комплетирано. Издање базе података је %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
sr_RS: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; Вордпрес

en: %1$s #%2$s details
sr_RS: %1$s #%2$s детаљи

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
sr_RS: %1$s %2$sАжурирајте Вордпрес да бисте омогућили нову навигацију%3$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
sr_RS: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; Вордпрес

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
sr_RS[0]: %1$s (%2$d производ)
sr_RS[1]: %1$s (%2$d производа)
sr_RS[2]: %1$s (%2$d производа)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sr_RS: %1$s (надоградња на верзију %2$s је доступна)

en: %1$s - Image %2$d
sr_RS: %1$s - Слика %2$d

en: %1$s - Image %2$s
sr_RS: %1$s - Слика %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sr_RS: %1$s - Доступна је новија верзија Вордпреса (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Препорујуемо идање MySQL-а најмање 5.6. Погледајте: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Препорујуемо постављање меморије на најмање 64MB. Погледајте: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sr_RS: %1$s - Препоручујемо коришћење префикса са мање од 20 знакова.. Погледајте: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
sr_RS: %1$s Ова навигација ће ускоро постати недоступна док будемо вршили неопходна побољшања.
    									Ако је сада искључите, нећете моћи поново да је укључите.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
sr_RS: %1$s радња (%2$d) заказана.

en: %1$s and %2$s
sr_RS: %1$s и %2$s

en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
sr_RS: %1$s у %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
sr_RS: %1$s класа не постоји.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sr_RS: %1$s не може бити инсталиран (%2$s). <a href="%3$s">Инсталирајте ручно кликом овде.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
sr_RS: %1$s се не може послужити методом принудног преузимања. Уместо тога ће се користити преусмеравање.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
sr_RS: %1$s се не може послужити методом X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Уместо тога ће се користити принудно преузимање.

en: %1$s ending in %2$s
sr_RS: %1$s се завршава %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sr_RS: %1$s са завршетком %2$s (истиче %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sr_RS[0]: %1$s за %2$s артикал
sr_RS[1]: %1$s за %2$s артикла
sr_RS[2]: %1$s за %2$s артикала

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sr_RS: Производ %1$s је уклоњен из корпе, зато што је у међувремену измењен. Можете га поново додати у корпу <a href="%2$s">овде</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sr_RS: %1$s је слаб са залихама. Остало је још %2$d.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sr_RS: %1$s није нумерички индексиран низ.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
sr_RS: %1$s није важећа нумеричка вредност. Дозвољени знакови су бројеви, сепаратор хиљада (%2$s) и децимални сепаратор (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
sr_RS: %1$s није типа %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sr_RS: %1$s није типа %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sr_RS: %1$s је неважећћи. Молимо, унести један од следећих: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sr_RS: %1$s није исправно поље. Исправан Eircode можете да потражите <a target="_blank" href="%2$s">овде</a>.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
sr_RS[0]: %1$s датотека евиденције из извора %2$s је обрисана.
sr_RS[1]: %1$s датотеке евиденције из извора %2$s су обрисане.
sr_RS[2]: %1$s датотека евиденције из извора %2$s су обрисане.

en: %1$s order number %2$s
sr_RS: %1$s број поруџбине %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sr_RS[0]: %1$s повраћај за %2$d наруџбину (%3$d артикал)
sr_RS[1]: %1$s повраћај за %2$d наруџбине (%3$d артикла)
sr_RS[2]: %1$s повраћај за %2$d наруџбина (%3$d артикала)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sr_RS: %1$s враћа примерак од %2$s или %3$s за адресу

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sr_RS[0]: %1$s рецензија за %2$s
sr_RS[1]: %1$s рецензије за %2$s
sr_RS[2]: %1$s рецензија за %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sr_RS: %1$s продаја у %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
sr_RS: %1$s треба позвати унутар радње %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sr_RS: %1$s не би требало да је позван пре %2$s радње.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sr_RS: %1$s не би требало да буде позван пре него што акције %2$s, %3$s и %4$s не заврше.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sr_RS: %1$s најпродаванији производ овог месеца (продато %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sr_RS: %1$s комада од %2$s су поручени авансно у наруџбини #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sr_RS: %1$s издање %2$s је застарело. Издање језгра је %3$s

en: %1$s via %2$s
sr_RS: %1$s преко %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
sr_RS: %1$s је позван, али нису регистровани типови поруџбина: можда је позван превише рано.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
sr_RS: %1$s је позван са неисправним типом догађаја „%2$s“.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sr_RS: %1$s је позван са погрешним нивоом „%2$s“.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sr_RS: %1$s је инсталиран али није могао бити активиран. <a href="%2$s">Активирајте ручно, кликом овде.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
sr_RS: %1$s, %2$s, %3$s, или %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
sr_RS: %1$s... (%2$s још)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
sr_RS: %1$sЛако прикупљајте плаћања%2$s од својих клијената било где помоћу наше мобилне апликације.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
sr_RS: %1$sУправљај поруџбином%2$s помоћу апликације.

en: %1$sView and manage%2$s
sr_RS: %1$sПогледај и управљај%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
sr_RS[0]: %2$d неуспех.
sr_RS[1]: %2$d неуспеха.
sr_RS[2]: %2$d неуспеха.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sr_RS[0]: %d АПИ кључ је трајно повучен.
sr_RS[1]: %d АПИ кључа су трајно повучена.
sr_RS[2]: %d АПИ кључева је трајно повучено.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
sr_RS[0]: %d URL није могао бити ажуриран.
sr_RS[1]: %d URL-а нису могла бити ажурирана.
sr_RS[2]: %d URL-ова није могло бити ажурирано.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
sr_RS[0]: %d акција је обрисана.
sr_RS[1]: %d акције су обрисане.
sr_RS[2]: %d акција је обрисано.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
sr_RS[0]: %d одобрени URL директоријума је обрисан.
sr_RS[1]: %d одобрена URL-а директоријума су обрисана.
sr_RS[2]: %d одобрених URL-ова директоријума је обрисано.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
sr_RS[0]: %d одобрени URL директоријума је онемогућен.
sr_RS[1]: %d одобрена URL-а директоријума су онемогућена.
sr_RS[2]: %d одобрених URL-ова директоријума је онемогућено.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
sr_RS[0]: %d одобрени URL директоријума је омогућен.
sr_RS[1]: %d одобрена URL-а директоријума су омогућена.
sr_RS[2]: %d одобрених URL-ова директоријума је омогућено.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sr_RS[0]: %d пакет је извршен.
sr_RS[1]: %d пакета су извршена.
sr_RS[2]: %d пакета је извршено.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
sr_RS[0]: %d група обрађена.
sr_RS[1]: %d групе обрађене.
sr_RS[2]: %d група обрађено.

en: %d is not a valid order ID.
sr_RS: %d није важећи ИД поруџбине.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
sr_RS: %d није поруџбина или има неважећи тип поруџбине.

en: %d is not of a valid order type.
sr_RS: %d није важећег типа поруџбине.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sr_RS[0]: %d ставка из ваше претходне наруџбине тренутно није доступна и не може бити додата у вашу корпу.
sr_RS[1]: %d ставке из ваше претходне наруџбине тренутно нису доступне и не могу бити додате у вашу корпу.
sr_RS[2]: %d ставки из ваше претходне наруџбине тренутно није доступно и не може бити додато у вашу корпу.

en: %d left in stock
sr_RS: %d остало на залихама

en: %d orphaned variations deleted
sr_RS: Обрисано %d варијација без матичног производа

en: %d permissions deleted
sr_RS: %d дозвола обрисано

en: %d product | %d products
sr_RS[0]: %d производ
sr_RS[1]: %d производа
sr_RS[2]: %d производа

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sr_RS[0]: %d заказани задатак је завршен.
sr_RS[1]: %d заказана задатка су завршена.
sr_RS[2]: %d заказаних задатака је завршено.

en: %d transients rows cleared
sr_RS: %d прелазних редова очишћено

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sr_RS[0]: %d варијација нема цену.
sr_RS[1]: %d варијације немају цене.
sr_RS[2]: %d варијација нема цену.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sr_RS[0]: %d догађај успешно обрисан.
sr_RS[1]: %d догађаја успешно обрисано.
sr_RS[2]: %d догађаја успешно обрисано.

en: %qty% variations
sr_RS: %qty% варијација

en: %qty% variations added
sr_RS: %qty% варијација додато

en: %s (Copy)
sr_RS: %s (Копирај)

en: %s (Deleted)
sr_RS: %s (обрисано)

en: %s (No longer exists)
sr_RS: %s (Више не постоји)

en: %s (default)
sr_RS: %s (подразумевано)

en: %s (optional)
sr_RS: %s (опционо)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sr_RS: пре %s

en: %s Review | %s Reviews
sr_RS[0]: %s рецензија
sr_RS[1]: %s рецензије
sr_RS[2]: %s рецензија

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
sr_RS[0]: %s рецензија на модерирању
sr_RS[1]: %s рецензије на модерирању
sr_RS[2]: %s рецензија на модерирању

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sr_RS: %s Подршка за низове дуже од овог биће уклоњена у будућој верзији.

en: %s actions
sr_RS: %s акције

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sr_RS: %s успешно активирано. Ви ћете добити освежење за овај производ.

en: %s ago
sr_RS: пре %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sr_RS[0]: %s и %d други регион
sr_RS[1]: %s и %d друга региона
sr_RS[2]: %s и %d других региона

en: %s approved review | %s approved reviews
sr_RS[0]: %s одобрена рецензија
sr_RS[1]: %s добрене рецензије
sr_RS[2]: %s добрених рецензија

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sr_RS: %s нису на залихама и не могу бити купљени. Молим вас уклоните их из ваше корпе.

en: %s attribution
sr_RS: %s приписивање

en: %s average gross daily sales
sr_RS: %s просечна бруто дневна продаја

en: %s average gross monthly sales
sr_RS: %s просечна бруто месечна продаја

en: %s average net daily sales
sr_RS: %s просечна нето дневна продаја

en: %s average net monthly sales
sr_RS: %s просечна нето месечна продаја

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
sr_RS: %s не може бити коришћен као алијас табеле у упиту OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sr_RS: %s не може бити купљен. Молимо уклоните из корпе.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sr_RS: %s не може бити купљен. Молимо уклоните их из корпе.

en: %s charged for shipping
sr_RS: %s наплаћено за доставу

en: %s connected successfully
sr_RS: %s је успешно повезан/a

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s купон је померен у отпад.
sr_RS[1]: %s купона су померена у отпад.
sr_RS[2]: %s купона је померено у отпад.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s купон није ажуриран, неко га уређује.
sr_RS[1]: %s купона нису ажурирана, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s купона није ажурирано, неко их уређује.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sr_RS[0]: %s купон је трајно обрисан.
sr_RS[1]: %s купона су трајно обрисана.
sr_RS[2]: %s купона је трајно обрисано.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s купон је враћен из отпада.
sr_RS[1]: %s купона су враћена из отпада.
sr_RS[2]: %s купона је враћено из отпада.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sr_RS[0]: %s купон је ажуриран.
sr_RS[1]: %s купона су ажурирана.
sr_RS[2]: %s купона је ажурирано.

en: %s coupons used in total
sr_RS: %s купона укупно искоришћено

en: %s customer review | %s customer reviews
sr_RS[0]: %s рецензија корисника
sr_RS[1]: %s рецензије корисника
sr_RS[2]: %s рецензије корисника

en: %s data
sr_RS: %s подаци

en: %s day | %s days
sr_RS[0]: %s дан
sr_RS[1]: %s дана
sr_RS[2]: %s дана

en: %s discount
sr_RS: %s попуст

en: %s discounts in total
sr_RS: %s укупно попуста

en: %s does not exist.
sr_RS: %s не постоји.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sr_RS[0]: Преостало %s преузимање
sr_RS[1]: Преостало %s преузимања
sr_RS[2]: Преостало %s преузимања

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
sr_RS[0]: %s истекла датотека евиденције је обрисана.
sr_RS[1]: %s истекле датотеке евиденције су обрисане.
sr_RS[2]: %s истеклих датотека евиденције је обрисано.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sr_RS: %s неуспешан. Контактирајте ваш хостинг.

en: %s fee
sr_RS: %s накнада

en: %s field
sr_RS: %s поље

en: %s gross sales in this period
sr_RS: %s бруто продаја у овом периоду

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sr_RS[0]: %s је додат у вашу корпу.
sr_RS[1]: %s су додата у вашу корпу.
sr_RS[2]: %s је додато у вашу корпу.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: %s су уклоњени из ваше корпе зато што више нису доступни за наручивање. Молимо да нас контактирате ради асистенције.

en: %s has taken over and is currently editing.
sr_RS: %s је преузео и тренутно уређује.

en: %s hour | %s hours
sr_RS[0]: %s сат
sr_RS[1]: %s сата
sr_RS[2]: %s сати

en: %s icon
sr_RS: %s иконица

en: %s in cart
sr_RS: %s у корпи

en: %s in stock
sr_RS: %s на залихама

en: %s is a required field | %s are required fields
sr_RS[0]: %s је обавезно поље
sr_RS[1]: %s су обавезна поља
sr_RS[2]: %s је обавезних поља

en: %s is a required field.
sr_RS: %s је обавезно поље.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sr_RS: %s је родитељ промењивог производа и не може се додати.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
sr_RS[0]: %s је интерни мета кључ. Користите --props да бисте га подесили.
sr_RS[1]: %s су интерни мета кључеви. Користите --props да бисте их подесили.
sr_RS[2]: %s су интерни мета кључеви. Користите --props да бисте их подесили.

en: %s is available
sr_RS: %s је доступно

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
sr_RS: %s тренутно уређује ову поруџбину. Да ли желите да преузмете?

en: %s is not a valid URL.
sr_RS: %s није важећи URL.

en: %s is not a valid email address.
sr_RS: %s је неважећа адреса е-поште.

en: %s is not a valid numeric value.
sr_RS: %s није важећа нумеричка вредност.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
sr_RS: %s није важећа нумеричка вредност: треба да постоји један децимални сепаратор и он мора бити после сепаратора хиљада.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
sr_RS[0]: %s није важеће својство поруџбине.
sr_RS[1]: %s нису важећа својства поруџбине.
sr_RS[2]: %s нису важећа својства поруџбине.

en: %s is not a valid order type.
sr_RS: %s није исправан тип поруџбине.

en: %s is not a valid phone number.
sr_RS: %s је неважећи број телефона.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sr_RS: %s није исправан поштански / ПАК број.

en: %s is not a valid template for this order.
sr_RS: %s није важећи шаблон за ову поруџбину.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
sr_RS: %s није доступан за ову поруџбину—молимо изаберите други начин плаћања

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sr_RS: %s није на залихама и не можете купити. Молим вас уклоните из ваше корпе.

en: %s is out of stock.
sr_RS: %s није на залихама.

en: %s is required
sr_RS: %s је неопходан

en: %s item | %s items
sr_RS[0]: %s ставка
sr_RS[1]: %s ставке
sr_RS[2]: %s ставки

en: %s items
sr_RS: %s ставке

en: %s items purchased
sr_RS: %s купљених артикала

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
sr_RS[0]: %s дневничка датотека је избрисана.
sr_RS[1]: %s дневничке датотеке су избрисане.
sr_RS[2]: %s дневничких датотека су избрисане.

en: %s minute | %s minutes
sr_RS[0]: %s минут
sr_RS[1]: %s минута
sr_RS[2]: %s минута

en: %s month | %s months
sr_RS[0]: %s месец
sr_RS[1]: %s месеца
sr_RS[2]: %s месеци

en: %s must be called after the current_screen action.
sr_RS: %s мора бити позван након радње current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
sr_RS: %s мора да садржи 2 броја.

en: %s must contain 2 valid dates.
sr_RS: %s мора садржати 2 исправна датума.

en: %s net sales in this period
sr_RS: %s нето продаја у овом периоду

en: %s net sales this month
sr_RS: %s нето продаја овог месеца

en: %s notes
sr_RS: %s белешке

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s наруџбина је померена на отпад.
sr_RS[1]: %s наруџбине су померене на отпад.
sr_RS[2]: %s наруџбина је померено на отпад.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s наруџбина није ажурирана, неко је уређује.
sr_RS[1]: %s наруџбине нису ажуриране, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s наруџбина није ажурирано, неко их уређује.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sr_RS[0]: %s наруџбина је трајно обрисана.
sr_RS[1]: %s наруџбине су трајно обрисане.
sr_RS[2]: %s наруџбина је трајно обрисано.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s наруџбина је враћена са отпада.
sr_RS[1]: %s наруџбине су враћене са отпада.
sr_RS[2]: %s наруџбина је враћено са отпада.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
sr_RS[0]: %s статус поруџбине је промењен.
sr_RS[1]: %s статуса поруџбина су промењена.
sr_RS[2]: %s статуса поруџбина је промењено.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sr_RS[0]: %s наруџбина је ажурирана.
sr_RS[1]: %s наруџбине су ажуриране.
sr_RS[2]: %s наруџбина је ажурирано.

en: %s orders placed
sr_RS: %s наруџбина пласирано

en: %s out of 5
sr_RS: %s од 5

en: %s page
sr_RS: Страна %s

en: %s pending review | %s pending reviews
sr_RS[0]: %s рецензија на чекању
sr_RS[1]: %s рецензије на чекању
sr_RS[2]: %s рецензија на чекању

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sr_RS[0]: %s претходна наруџбина повезана
sr_RS[1]: %s претходне наруџбине повезане
sr_RS[2]: %s претходних наруџбина повезано

en: %s product | %s products
sr_RS[0]: %s производ
sr_RS[1]: %s производа
sr_RS[2]: %s производа

en: %s product imported | %s products imported
sr_RS[0]: %s производ је увезен.
sr_RS[1]: %s производа су увезена.
sr_RS[2]: %s производа је увезено.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s производ је померен у отпад.
sr_RS[1]: %s производа су померена у отпад.
sr_RS[2]: %s производа је померено у отпад.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sr_RS[0]: %s производ није ажуриран, неко га уређује.
sr_RS[1]: %s производа нису ажурирана, неко их уређује.
sr_RS[2]: %s производа није ажурирано, неко их уређује.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sr_RS[0]: %s производ је трајно обрисан.
sr_RS[1]: %s производа су трајно обрисана.
sr_RS[2]: %s производа је трајно обрисано.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sr_RS[0]: %s производ је враћен из отпада.
sr_RS[1]: %s производа су враћена из отпада.
sr_RS[2]: %s производа је враћено из отпада.

en: %s product updated | %s products updated
sr_RS[0]: %s производ је ажуриран
sr_RS[1]: %s производа су ажурирана
sr_RS[2]: %s производа је ажурирано

en: %s product updated. | %s products updated.
sr_RS[0]: %s производ је ажуриран.
sr_RS[1]: %s производа су ажурирана.
sr_RS[2]: %s производа је ажурирано.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sr_RS[0]: %s производ је прескочен
sr_RS[1]: %s производа су прескочена
sr_RS[2]: %s производа је прескочено

en: %s purchases for the selected items
sr_RS: %s куповина за одабране артикле

en: %s quantity
sr_RS: %s количина

en: %s rates
sr_RS: Стопе %s

en: %s removed.
sr_RS: %s уклоњен.

en: %s review | %s reviews
sr_RS[0]: %s рецензија
sr_RS[1]: %s рецензије
sr_RS[2]: %s рецензија

en: %s review approved | %s reviews approved
sr_RS[0]: %s рецензија је одобрена
sr_RS[1]: %s рецензије је одобрено
sr_RS[2]: %s рецензија је одобрено

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
sr_RS[0]: %s рецензија је означена као непожељна.
sr_RS[1]: %s рецензије је означено као непожељно.
sr_RS[2]: %s рецензија је означено као непожељно.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
sr_RS[0]: %s рецензија је премештена у отпад.
sr_RS[1]: %s рецензије је премештено у отпад.
sr_RS[2]: %s рецензија је премештено у отпад.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
sr_RS[0]: %s рецензија трајно избрисана
sr_RS[1]: %s рецензије трајно избрисане
sr_RS[2]: %s рецензија трајно избрисано

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
sr_RS[0]: %s рецензија враћена из отпада
sr_RS[1]: %s рецензије враћено из отпада
sr_RS[2]: %s рецензија враћено из отпада

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
sr_RS[0]: %s рецензија је враћена из непожељних
sr_RS[1]: %s рецензије је враћено из непожељних
sr_RS[2]: %s рецензија враћено из непожељних

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
sr_RS[0]: %s рецензија није одобрена
sr_RS[1]: %s рецензије нису одобрене
sr_RS[2]: %s рецензија није одобрено

en: %s sales for the selected items
sr_RS: %s продаја за изабране артикле

en: %s second | %s seconds
sr_RS[0]: %s секунд
sr_RS[1]: %s секунде
sr_RS[2]: %s секунди

en: %s signups in this period
sr_RS: %s претплата у овом периоду

en: %s subscription expired
sr_RS: Претплата %s је истекла

en: %s subscription expiring soon
sr_RS: Претплата %s ускоро истиче

en: %s terms
sr_RS: %s чланова

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
sr_RS: %s трансформише ваш дом нашом пажљиво одабраном колекцијом кућног декора, уносећи инспирацију и стил у сваки кутак.

en: %s variations imported | %s variations imported
sr_RS[0]: %s варијација увезено
sr_RS[1]: %s варијације увезене
sr_RS[2]: %s варијација увезено

en: %s week | %s weeks
sr_RS[0]: %s недеља
sr_RS[1]: %s недеље
sr_RS[2]: %s недеља

en: %s worth of coupons used
sr_RS: %s вредност искоришћених купона

en: %s would like to connect to your store
sr_RS: %s жели да се повеже са вашом продавницом

en: %s year | %s years
sr_RS[0]: %s година
sr_RS[1]: %s године
sr_RS[2]: %s година

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sr_RS: %s() је позван пре иницијализације складишта података Action Scheduler-а.

en: %s-star rating
sr_RS: Оцена %s звездица

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
sr_RS: &#0132;%s&#0147; (yреди)

en: &larr; Back to "%s" attributes
sr_RS: &larr; Назад на „%s“ атрибуте

en: &larr; Go to Brands
sr_RS: &larr; Иди на брендове

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
sr_RS: „%s“ је додат у вашу корпу

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
sr_RS: „%s“ је уклоњен из ваше корпе

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sr_RS: &nbsp;&ndash; Страна %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sr_RS: &quot;%s&quot; није доступан за куповину.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sr_RS: &quot;%s&quot; нема на залихама и не може се купити.

en: &uarr; Top
sr_RS: &uarr; Врх

en: '%s' is not a valid country code.
sr_RS: '%s' није исправан код земље.

en: '%s' is not a valid datastore.
sr_RS: '%s' није важеће складиште података.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
sr_RS[0]: %s рецензија корисника
sr_RS[1]: %s рецензије корисника
sr_RS[2]: %s рецензија корисника

en: (Deleted)
sr_RS: (Обрисано)

en: (Not available)
sr_RS: (Није доступно)

en: (Public)
sr_RS: (Јавно)

en: (can be backordered)
sr_RS: (може да се купи авансно)

en: (estimated for %s)
sr_RS: (очекивано за %s)

en: (ex. VAT)
sr_RS: (без ПДВ-а)

en: (ex. tax)
sr_RS: (без пореза)

en: (incl. VAT)
sr_RS: (са ПДВ-ом)

en: (incl. tax)
sr_RS: (са порезом)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sr_RS: (укључује %1$s процењено за %2$s)

en: (includes %s)
sr_RS: (садржи %s)

en: (items: %d)
sr_RS: (ставки: %d)

en: (no ID)
sr_RS: (нема ИД-а)

en: + Add account
sr_RS: + Додај рачун

en: 1 minute
sr_RS: 1 минут

en: 1 minute per product
sr_RS: 1 минут по производу

en: 1 of 5 stars
sr_RS: 1 од 5 звездица

en: 1 term
sr_RS: 1 члан

en: 1 variation
sr_RS: 1 варијација

en: 1 variation added
sr_RS: Додата 1 варијација

en: 2 character continent code.
sr_RS: Двословни код континента.

en: 2 minutes
sr_RS: 2 минута

en: 2 of 5 stars
sr_RS: 2 од 5 звездица

en: 3 of 5 stars
sr_RS: 3 од 5 звездица

en: 30-day free trial
sr_RS: 30-дневна бесплатна проба

en: 4 minutes
sr_RS: 4 минута

en: 4 of 5 stars
sr_RS: 4 од 5 звездица

en: 5 minutes
sr_RS: 5 минута

en: 5 of 5 stars
sr_RS: 5 од 5 звездица

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
sr_RS: <a href='%1$s'>Погледајте све додатке</a> - <a href='%2$s'>Управљајте WooCommerce функционалностима</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
sr_RS: <a href='%s'>Више информација</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
sr_RS: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Повежите своју продавницу</a> са WooCommerce.com да бисте добијали ажурирања и поједностављену подршку за своје претплате.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
sr_RS: <b>Спољни или партнерски –</b> онај који наводите и описујете на својој веб локацији, али се продаје негде другде.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
sr_RS: <b>Груписани –</b> колекција повезаних производа који се могу купити појединачно и састоје се само од једноставних производа. На пример, сет од шест чаша за пиће.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
sr_RS: <b>Пошиљка %1$s</b> је послата <b>%2$s</b>

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
sr_RS: <b>Једноставан –</b> покрива огромну већину свих производа које можете продати. Једноставни производи се испоручују и немају опције. На пример, књига.

en: <b>To</b>: %s
sr_RS: <b>За</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
sr_RS: <b>Варијабла</b> - производ са варијацијама, при чему свака варијација може имати различиту шифру производа, цену, опцију залихе итд. На пример, мајица доступна у различитим бојама и/или величинама.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sr_RS[0]: <strong>%s наруџбина</strong> чека обраду
sr_RS[1]: <strong>%s наруџбине</strong> чекају обраду
sr_RS[2]: <strong>%s наруџбина</strong> чека обраду

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sr_RS[0]: <strong>%s наруџбина</strong> на чекању
sr_RS[1]: <strong>%s наруџбине</strong> на чекању
sr_RS[2]: <strong>%s наруџбина</strong> на чекању

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sr_RS[0]: <strong>%s производ</strong> мала залиха
sr_RS[1]: <strong>%s производа</strong> мала залиха
sr_RS[2]: <strong>%s производа</strong> мала залиха

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sr_RS[0]: <strong>%s производ</strong> не постоји на залихама
sr_RS[1]: <strong>%s производа</strong> не постоје на залихама
sr_RS[2]: <strong>%s производа</strong> не постоји на залихама

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
sr_RS[0]: <strong>Планер радњи:</strong> Пронађена је %1$d <a href="%2$s">закаснела радња</a>; нешто можда није у реду. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитајте документацију &raquo;</a>
sr_RS[1]: <strong>Планер радњи:</strong> Пронађене су %1$d <a href="%2$s">закаснеле радње</a>; нешто можда није у реду. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитајте документацију &raquo;</a>
sr_RS[2]: <strong>Планер радњи:</strong> Пронађено је %1$d <a href="%2$s">закаснелих радњи</a>; нешто можда није у реду. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Прочитајте документацију &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sr_RS: <strong>Главу горе!</strong> Ово издање наведених додатака које ви користите није тестирано са WooCommerce %s. Молимо Вас ажурирајте их или потврдите компатибилност пре него што ажурирате WooCommerce, или можете искусити грешке:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sr_RS: <strong>Добро дошли у WooCommerce</strong> &#8211; Скоро да сте спремни да почнете са продајом :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sr_RS: <strong>У вашој теми (%s) постоје застарели примерци неких шаблонских датотека WooCommerce-а.</strong> Ове датотеке можда треба ажурирати како би биле компатибилне са важећим издањем WooCommerce-а. Сугестије да се ово среди:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
sr_RS: <strong>Уређујете детаље који су специфични за ову варијацију.</strong> Неке информације, као што су опис и слике, биће наслеђене од главног производа, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sr_RS: Двословна ознака државе, нпр. СР. Оставите празно да примените на све.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sr_RS: Двоцифрени код државе, нпр. AL. Оставите празно за примену на све државе.

en: A Coruña
sr_RS: Коруња

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
sr_RS: Европско решење за плаћање које вам омогућава да прихватите плаћања у преко 25 земаља и више валута.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sr_RS: УРЛ за преусмеравање купца након куповине. То би могла бити, на пример, веза до веб локације процесора плаћања.

en: A cloud of your most used product tags.
sr_RS: Облак ваших најчешће коришћених ознака производа.

en: A collection of email content layouts.
sr_RS: Колекција распореда садржаја имејла.

en: A description of the purpose of the email template.
sr_RS: Опис сврхе шаблона имејла.

en: A font face with slug "%s" already exists.
sr_RS: Фонт са ознаком „%s“ већ постоји.

en: A font family with slug "%s" already exists.
sr_RS: Породица фонтова са ознаком „%s“ већ постоји.

en: A friendly name for the webhook.
sr_RS: Пријатељско име за веб копчу.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sr_RS: Једноставни резиме одговора који укључује HTTP код одговора, поруку и садржај.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
sr_RS: Потпуно искуство плаћања уграђено на ваш сајт које укључује све популарне методе плаћања (Плати одмах, Плати касније, Финансирање, Рате).

en: A general template for emails.
sr_RS: Општи шаблон за имејлове.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sr_RS: Људски разумљив опис за подешавање које се користе у сучељу.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sr_RS: Читљива етикета за подешавања која се користи у интерфејсима.

en: A human-readable description of the resource.
sr_RS: Опис ресурса прилагођен за људско читање.

en: A link to a product category.
sr_RS: Веза ка категорије производа.

en: A link to a product form.
sr_RS: Веза до обрасца производа.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
sr_RS: Веза до производа који се продаје на другој веб локацији, нпр. сарадња са брендом.

en: A link to a product tag.
sr_RS: Веза до ознаке производа.

en: A link to a product.
sr_RS: Веза до производа.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sr_RS: Веза за постављање нове лозинке биће послата на вашу е-пошту.

en: A list of line items (products) within this order.
sr_RS: Списак ставки (производа) у оквиру ове поруџбине.

en: A list of plugins to install
sr_RS: Листа додатака за инсталирање

en: A list of stats to query must be provided.
sr_RS: Морате обезбедити листу статистике за упите.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sr_RS: Листа таксономија која се може користити у односу са статусима наруџбина/производа.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sr_RS: Списак чланова таксономије коришћени за видљивост производа.

en: A list of your store's products.
sr_RS: Списак производа ваше продавнице.

en: A list of your store's top-rated products.
sr_RS: Прикажи листу најбоље оцењених производа на страници.

en: A list or dropdown of product categories.
sr_RS: Падајућа листа категорија производа.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sr_RS: Цена уживо је тачна цена слања наруџбине која се добија директно од поштанског оператора.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
sr_RS: Мапа ID-ова добављача према целобројним вредностима које представљају редослед сортирања.

en: A message indicating that the action completed successfully.
sr_RS: Порука која указује да је радња успешно завршена.

en: A minimum order amount
sr_RS: Минимални износ наруџбине

en: A minimum order amount AND a coupon
sr_RS: Минималан износ наруџбине и купон

en: A minimum order amount AND coupon
sr_RS: Најмањи износ поруџбине и купон

en: A minimum order amount OR a coupon
sr_RS: Минималан износ наруџбине или купон

en: A minimum order amount OR coupon
sr_RS: Најмањи износ поруџбине или купон

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sr_RS: Нови ред је почео да се обрађује. <a href="%s">Погледајте акције које су у току &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
sr_RS: Вашој наруџбини је додата напомена

en: A note has been added to your order from {site_title}
sr_RS: Напомена је додата вашој поруџбини са {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sr_RS: Може се проследити делимична IP адреса и вратиће се одговарајући резултати.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sr_RS: Е-порука за поновно постављање лозинке послата је на адресу е-поште повезану с вашим налогом, али можда ће проћи неколико минута пре него што вам се појави у пријемном сандучету. Молимо, сачекајте најмање 10 минута пре него што опет покушате да поново поставите лозинку.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
sr_RS: Добављач плаћања у контексту главне листе странице подешавања плаћања.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
sr_RS: Производ мора бити повезан са овим брендом да би купон остао важећи или, за „Попусти на производе“, производи са овим брендовима ће бити снижени.

en: A product with this ID already exists.
sr_RS: Већ постоји производ са овим ИД бројем.

en: A product with this SKU already exists.
sr_RS: Већ постоји производ са овом шифром производа.

en: A search form for your store.
sr_RS: Поље за претраживање само листе производа.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
sr_RS: Скуп производа који се добро слажу, нпр. комплет за камеру.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
sr_RS: Пошиљка из {site_title} поруџбине {order_number} је отказана

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
sr_RS: Пошиљка из {site_title} поруџбине {order_number} је ажурирана

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
sr_RS: Доставни простор се састоји од региона(а) на које желите да достављате и понуђених метода доставе. Купац може бити додељен само једном простору, и користићемо њихову адресу доставе да им прикажемо доступне методе у њиховом простору.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sr_RS: Зона доставе је географска регија на коју се примењују одређени типови испорука и тарифа.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sr_RS: Једноставни оф-лајн посредник који вам омогућава да прихватите плаћање путем BACS-а.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sr_RS: Једноставни оф-лајн посредник који вам омогућава да прихватите чек као начин плаћања.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sr_RS: Једноставни оф-лајн посредник који вам омогућава да прихватите плаћање поузећем.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
sr_RS: Један физички или виртуелни производ, нпр. мајица или е-књига.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
sr_RS: Наслов за наведени тип е-поште након примене филтера и замене чувара места.

en: A suggestion category.
sr_RS: Категорија предлога.

en: A suggestion with full details.
sr_RS: Предлог са свим детаљима.

en: A test account is already set up.
sr_RS: Тестни налог је већ подешен.

en: A unique ID string for the email template.
sr_RS: Јединствени ID стринг за шаблон имејла.

en: A unique identifier for the setting.
sr_RS: Јединствени идентификатор за подешавање.

en: A unique identifier for the tool.
sr_RS: Јединствени идентификатор за алатку.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sr_RS: Јединствени идентификатор који може да се користи за повезивање подешавања.

en: A valid email address is required
sr_RS: Исправна адреса е-поште је неопходна

en: A valid event name must be specified.
sr_RS: Мора се навести важеће име догађаја.

en: A valid free shipping coupon
sr_RS: Исправан купон за бесплатну доставу

en: A valid prop name must be specified
sr_RS: Мора се навести важеће име својства

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sr_RS: Зип фајл теме за отпремање.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
sr_RS: „Brewtiful“ искуство :-)

en: AND
sr_RS: И

en: AOV
sr_RS: ПВП

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sr_RS: API кључ је успешно направљен. Обавезно копирајте ваше нове кључеве сада, пошто ће тајни кључ бити сакривен када напустите ову страницу.

en: API Key updated successfully.
sr_RS: API кључ је успешно надограђен.

en: API Version
sr_RS: API верзија

en: API credentials
sr_RS: Акредитиви за API

en: API docs
sr_RS: API документација

en: API key
sr_RS: АПИ кључ

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
sr_RS: API кључеви отварају приступ потенцијално осетљивим информацијама. Делите их само са организацијама којима верујете.

en: API path.
sr_RS: Путања API-ја

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
sr_RS: API одговору недостају потребни елементи или су у погрешном облику.

en: ASC
sr_RS: Растући

en: Aargau
sr_RS: Аргау

en: Abia
sr_RS: Абиа

en: Abim
sr_RS: Абим

en: Abort
sr_RS: Прекини

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
sr_RS: Прекините регенерацију табеле тражења атрибута производа

en: About
sr_RS: Информације

en: About Action Scheduler %s
sr_RS: О планеру акција %s

en: About WooCommerce
sr_RS: О WooCommerce

en: Abra
sr_RS: Абра

en: Abuja
sr_RS: Абуџа

en: Accent
sr_RS: Акценат

en: Accept COD if the order is virtual
sr_RS: Прихвати плаћање поузећем ако су наручени производи виртуелни

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
sr_RS: Прихватите картице, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal и многе друге начине плаћања у вашој продавници.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
sr_RS: Прихватите директно задуживање, ACH повлачење и плаћања отвореним банкарством.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
sr_RS: Прихватите све популарне методе плаћања за финске B2C и B2B купце

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
sr_RS: Прихватите кредитне и дебитне картице у вашој WooCommerce продавници са напредним функцијама као што су делимични повраћаји, потпуна/делимична хватања и 3D Secure безбедност.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
sr_RS: Прихватите кредитне картице и друге популарне начине плаћања помоћу %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sr_RS: Прихватите дебитне и кредитне картице у више од 135 валута, методе као што су Alipay и плаћање једним додиром помоћу Apple Pay-а.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sr_RS: Прихватајте дебитне и кредитне картице за преко 135 валута, начине као што су Alipay и плаћање једним додиром помоћу Apple Pay-а. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више</a>.

en: Accept for virtual orders
sr_RS: Прихвати виртуелне наруџбине

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
sr_RS: Прихватите плаћања ван мреже користећи више различитих метода. Оне се такође могу користити за тестирање куповина.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sr_RS: Прихвати плаћања путем PayPal-а средствима са рачуна или кредитном картицом.

en: Accept payments with Woo
sr_RS: Прихватите плаћања са Woo

en: Access competitive shipping prices
sr_RS: Приступите конкурентним ценама доставе

en: Access denied
sr_RS: Приступ забрањен

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
sr_RS: Приступите сниженим ценама доставе са USPS, UPS и DHL.

en: Access expires
sr_RS: Приступ истиче

en: Access granted
sr_RS: Приступ одобрен

en: Access restriction
sr_RS: Ограничење приступа

en: Access to Purchased Downloads
sr_RS: Приступ купљеним преузимањима

en: Account Type
sr_RS: Тип налога

en: Account and Privacy
sr_RS: Налог и приватност

en: Account creation
sr_RS: Креирање налога

en: Account creation options
sr_RS: Опције креирања налога

en: Account details
sr_RS: Детаљи налога

en: Account details changed successfully.
sr_RS: Подаци о налогу успешно измењени.

en: Account details:
sr_RS: Подаци о рачуну:

en: Account endpoints
sr_RS: Крајње тачке налога

en: Account erasure requests
sr_RS: Захтеви за брисање налога

en: Account name
sr_RS: Назив рачуна

en: Account number
sr_RS: Број рачуна

en: Account pages
sr_RS: Странице налога

en: Account username
sr_RS: Корисничко име

en: Accounts
sr_RS: Налози

en: Accounts &amp; Privacy
sr_RS: Налози и приватност

en: Acre
sr_RS: Акре

en: Action
sr_RS: Акција

en: Action Group
sr_RS: Група акција

en: Action Scheduler
sr_RS: Планер акција

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sr_RS: Планер акција је мигрирао податке у прилагођене табеле; међутим, осиромашени уноси у записнику постоје у табели коментара WordPress-а. %1$s <a href="%2$s">Сазнајте више &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sr_RS: Планер акција је скалабилни, следиви ред послова за позадинску обраду великих скупова радњи. Планер акција делује тако што активира акцијску куку која се покреће у неком тренутку у будућности. Заказане радње се такође могу заказати за извођење по редовном распореду.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
sr_RS: Action Scheduler се тренутно учитава са следеће локације. Ово може бити корисно приликом отклањања грешака или ако то затражи тим за подршку.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sr_RS: У току је миграција планера акција. Списак заказаних радњи може бити непотпун.

en: Action Scheduler package
sr_RS: Action Scheduler пакет

en: Action Scheduler package running on your site.
sr_RS: Пакет Action Scheduler ради на вашој веб локацији.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
sr_RS: Акциони планирач није успео да избрише радњу %1$d. Разлог: %2$s.

en: Action Status
sr_RS: Статус радње

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sr_RS: Акција [%1$s] има неважећи распоред: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sr_RS: Акција [%1$s] садржи неисправне аргументе. Не може да се изврши JSON декодирање у низ. $args = %2$s

en: Action event
sr_RS: Акциони догађај

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sr_RS: Акција није успела. Освежите страницу и покушајте поново.

en: Action needed
sr_RS: Потребна је радња

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sr_RS: Статуси акције су на чекању, довршени, отказани, неуспели

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sr_RS: Акција коју треба извршити за повезивање Jetpack-а.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
sr_RS: Радња за ауторизацију ВПЦОМ везе.

en: Action to check the step status.
sr_RS: Радња за проверу статуса корака.

en: Action to clean the step progress.
sr_RS: Радња за чишћење напретка корака.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
sr_RS: Радња за креирање или наставак уграђене КИЦ сесије.

en: Action to disable the test account currently in use
sr_RS: Радња за онемогућавање тест налога који се тренутно користи

en: Action to finish an embedded KYC session.
sr_RS: Радња за завршетак уграђене КИЦ сесије.

en: Action to initialize a test account.
sr_RS: Радња за иницијализацију тестног налога.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
sr_RS: Радња за поновно постављање процеса увођења, било делимично, за одређени корак, или у потпуности.

en: Action to save step information in the database.
sr_RS: Радња за чување информација о кораку у бази података.

en: Action to signal the step completion.
sr_RS: Радња за сигнализирање завршетка корака.

en: Action to signal the step start.
sr_RS: Радња за сигнализирање почетка корака.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
sr_RS: Радња која се користи као резерва приликом решавања грешака са уграђеним КИЦ-ом.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sr_RS: ActionScheduler_Action::$args је предуг. Да би се осигурало да се колона args може индексирати, аргументи акције не би требало да имају више од %d знакова када су кодирани као JSON.

en: Actionable order statuses
sr_RS: Статуси налога који се могу применити

en: Actions
sr_RS: Акције

en: Activate
sr_RS: Укључи

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
sr_RS: Активирајте BNPL тренутно на WooPayments-у

en: Activate usage tracking
sr_RS: Активирајте праћење употребе

en: Active
sr_RS: Активно

en: Active Product Filters
sr_RS: Активни филтери

en: Active filters
sr_RS: Активни филтери

en: Active plugins
sr_RS: Укључени додаци

en: Active plugins.
sr_RS: Активирај додатке.

en: Activity log for the action.
sr_RS: Лог активности за акцију.

en: Adamawa
sr_RS: Адамава

en: Adana
sr_RS: Адана

en: Add
sr_RS: Додај

en: Add %s
sr_RS: Додај %s

en: Add Custom Field
sr_RS: Додај прилагођено поље

en: Add Email
sr_RS: Додај е-пошту

en: Add File
sr_RS: Додај датотеку

en: Add New
sr_RS: Додај нови

en: Add New Approved Directory
sr_RS: Додај нови одобрени директоријум

en: Add New Brand
sr_RS: Додај нови бренд

en: Add New Custom Field:
sr_RS: Додај ново прилагођено поље:

en: Add New Scheduled Action
sr_RS: Додавање нове заказане акције

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
sr_RS: Додајте везу и изаберите етикету за дугме повезано са производом који се продаје на другом месту.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
sr_RS: Додајте смислен опис, укључујући напомену о особи, компанији или апликацији са којом делите кључ.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sr_RS: Додај напомену за референцу, или додајте белешку купаца (корисник ће бити обавештен).

en: Add a review
sr_RS: Додај рецензију

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
sr_RS: Додајте дашак шарма и удобности ове празничне сезоне са широким избором ручно бираних декорација — од минималистичких ваза до дизајнерског намештаја.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sr_RS: Додајте у извештај додатне информације о свакој категорији.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sr_RS: Додајте у извештај додатне податке о сваком купону.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sr_RS: Додајте у извештај додатне податке о сваком производу.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
sr_RS: Додајте у извештај додатне информације о свакој варијацији.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
sr_RS: Додајте и управљајте атрибутима који се користе за опције производа, као што су величина и боја.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
sr_RS: Додајте све датотеке које желите да буду доступне за преузимање купцу након куповине, као што су упутства или информације о гаранцији.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
sr_RS: Додајте све датотеке које желите да буду доступне купцу за преузимање након куповине, као што су упутства или информације о гаранцији. Ажурирања на нивоу целе продавнице могу се управљати у вашим %1$sподешавањима производа%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sr_RS: Додајте колико год вам је зона потребно; купци ће видети само методе испоруке за њихове адресе.

en: Add attribute
sr_RS: Додај атрибут

en: Add coupon
sr_RS: Додај купон

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
sr_RS: Додајте описне информације које корисници могу користити за претрагу овог производа у вашој продавници, као што су „Материјал“ или „Величина“.

en: Add existing
sr_RS: Додај постојеће

en: Add fee
sr_RS: Додај надокнаду

en: Add file
sr_RS: Додај датотеку

en: Add images to product gallery
sr_RS: Додај слике у галерију производа

en: Add item(s)
sr_RS: Додај ставку

en: Add key
sr_RS: Додај кључ

en: Add manually
sr_RS: Додај ручно

en: Add new
sr_RS: Додај нови

en: Add new %s
sr_RS: Додај нови %s

en: Add new attribute
sr_RS: Додај нови атрибут

en: Add new category
sr_RS: Додај нову категорију

en: Add new coupon
sr_RS: Додај нови купон

en: Add new order
sr_RS: Додај нову наруџбину

en: Add new product
sr_RS: Додај нови производ

en: Add new product form
sr_RS: Додај нови образац производа

en: Add new shipping class
sr_RS: Додајте нову класу испоруке

en: Add new tag
sr_RS: Додај нову ознаку

en: Add note
sr_RS: Додај белешку

en: Add or remove tags
sr_RS: Додај или уклони ознаке

en: Add order
sr_RS: Додај наруџбину

en: Add payment method
sr_RS: Додај метод плаћања

en: Add price
sr_RS: Додај цену

en: Add price to all variations that don't have a price
sr_RS: Додајте цену свим варијацијама које немају цену

en: Add prices
sr_RS: Додај цене

en: Add product gallery images
sr_RS: Додај галерију производа

en: Add product(s)
sr_RS: Додај производ(е)

en: Add products
sr_RS: Додај производе

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
sr_RS: Додајте препоручене маркетиншке алате да бисте досегли нове купце и унапредили своје пословање

en: Add shipping
sr_RS: Додај трошкове испоруке

en: Add shipping class
sr_RS: Додај класу за испоруку

en: Add shipping class costs
sr_RS: Додај трошкове доставе класе

en: Add shipping method
sr_RS: Додај метод испоруке

en: Add shipping methods &amp; zones
sr_RS: Додај начине испоруке и зоне

en: Add shipping zone
sr_RS: Додај зону испоруке

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
sr_RS: Додајте неке атрибуте у језичку <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Атрибути</a> да бисте генерисали варијације. Обратите пажњу да проверите поље <b>Користи се за варијације</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Сазнајте више</a>

en: Add store details
sr_RS: Додајте детаље о продавници

en: Add tax
sr_RS: Додај порез

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
sr_RS: Додајте износ који вас кошта да купите или направите овај производ.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
sr_RS: Додајте износ који вас кошта да купите или направите овај производ. Оставите празно да бисте користили подразумевану вредност из „Опште“.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
sr_RS: Додајте износ који вас кошта да купите или направите овај производ. Ово ће бити примењено као подразумевана вредност за варијације.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
sr_RS: Додајте методе доставе које желите да буду доступне за купце у овој зони.

en: Add to Cart + Options
sr_RS: Додај у корпу + опције

en: Add to cart
sr_RS: Додај у корпу

en: Add to cart URL.
sr_RS: URL додај у корпу.

en: Add to cart behaviour
sr_RS: Понашање по додавању производа у корпу

en: Add to cart button parameters.
sr_RS: Параметри дугмета „Додај у корпу“.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Додај у корпу: „%s“

en: Add to gallery
sr_RS: Додај у галерију

en: Add to menu
sr_RS: Додај у мени

en: Add webhook
sr_RS: Додај веб копчу

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
sr_RS: Додајте свој лого у сваку од ваших WooCommerce е-порука. Ако лого није отпремљен, уместо тога ће се користити наслов вашег сајта.

en: Add your products
sr_RS: Додајте своје производе

en: Add zone
sr_RS: Додај зону

en: Add&nbsp;meta
sr_RS: Додај&nbsp;мету

en: Added line items: %s
sr_RS: Додате ставке: %s

en: Added to cart
sr_RS: Додато у корпу

en: Adding new attribute failed.
sr_RS: Додавање новог атрибута није успело.

en: Additional content
sr_RS: Додатни садржај

en: Additional context
sr_RS: Додатни контекст

en: Additional data to pass to the extension
sr_RS: Додатни подаци за прослеђивање прикључку

en: Additional fields related to the order.
sr_RS: Додатна поља везана за поруџбину.

en: Additional fields to be persisted on the order.
sr_RS: Додатна поља која ће бити сачувана у поруџбини.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sr_RS: Додатни текст о подешавању приказан кориснику притиском на језичак Помоћ.

en: Additional information
sr_RS: Додатне информације

en: Additional rates
sr_RS: Додатне стопе

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
sr_RS: Додатна пореска класа „%1$s“ не може бити сачувана. %2$s.

en: Additional tax classes
sr_RS: Додатне пореске стопе

en: Address | Addresses
sr_RS[0]: Адреса
sr_RS[1]: Адресe
sr_RS[2]: Адреса

en: Address (optional)
sr_RS: Адреса (опционо)

en: Address Line 2
sr_RS: Адреса 2

en: Address autocomplete
sr_RS: Аутоматско довршавање адресе

en: Address changed successfully.
sr_RS: Адреса је успешно промењена.

en: Address line 1
sr_RS: Адреса 1

en: Address line 1.
sr_RS: Прва линија адресе

en: Address line 2
sr_RS: Адреса 2

en: Address line 2.
sr_RS: Друга линија адресе

en: Address override
sr_RS: Замена адресе

en: Address:
sr_RS: Адреса:

en: Addresses
sr_RS: Адресе

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sr_RS: Додаје опцију на екран за наруџбине за масовно уклањање личних података. Имајте у виду да уклањање личних података не може да се опозове.

en: Adjumani
sr_RS: Адјумани

en: Adjusted stock: %s
sr_RS: Прилагођене залихе: %s

en: Admin
sr_RS: Админ

en: Admin Order Note
sr_RS: Администраторска белешка поруџбине

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sr_RS: Купони

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sr_RS: Почетна

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sr_RS: Наруџбине

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
sr_RS: Обрасци производа

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sr_RS: Производи

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sr_RS: Заказане акције

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sr_RS: Класе испоруке

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Adrar
sr_RS: Адрар

en: Advanced
sr_RS: Напредно

en: Advanced automated workflows and customs
sr_RS: Напредни аутоматизовани токови рада и царина

en: Advanced options
sr_RS: Напредне опције

en: Adıyaman
sr_RS: Адијаман

en: Affiliate product
sr_RS: Партнерски производ

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sr_RS: Affirm-ови прилагођени програми „Купи сада, плати касније“ уклањају цену као препреку, претварајући посетиоце у купце, повећавајући просечну вредност поруџбине и ширећи вашу базу купаца.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sr_RS: Affirm-ови прилагођени програми „Купи сада, плати касније“ уклањају цену као препреку, претварајући посетиоце у купце, повећавајући просечну вредност поруџбине и ширећи вашу базу купаца.

en: Afghan afghani
sr_RS: Авганистански авгани

en: Afghanistan
sr_RS: Авганистан

en: Africa
sr_RS: Африка

en: After checkout (recommended)
sr_RS: Након плаћања (препоручено)

en: After pre-tax discounts.
sr_RS: После попуста без урачунатог пореза.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sr_RS: Пошто објавите промене, нова величина слика се не приказује све док не извршите <a href="%s" target="_blank">поновно генерисање сличица</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sr_RS: Пошто објавите промене, нова величина слика се не приказује све док не поново не генеришете сличице. То можете да учините из дела <a href="%1$s" target="_blank">Алатке у WooCommerce-у</a> или употребом неког додатка, као што је <a href="%2$s" target="_blank">поновно генерисање сличица</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sr_RS: Након објаве промена, слике ће бити аутоматски генерисане у новим величинама.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
sr_RS: Након тога, они могу бити додељени повратно пријављеном кориснику тако што ћете ићи на <a href="%1$s">страницу подешавања веб копчи за WooCommerce</a> и поново их сачувати.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sr_RS: Afterpay омогућава купцима да одмах добију производе и плате куповину у четири рате, увек без камате.

en: Afyon
sr_RS: Афјон

en: Agadir-Ida Ou Tanane
sr_RS: Агадир-Ида У Танан

en: Agago
sr_RS: Агаго

en: Agrigento
sr_RS: Агриђенто

en: Aguascalientes
sr_RS: Агваскалијентес

en: Agusan del Norte
sr_RS: Северни Агусан

en: Agusan del Sur
sr_RS: Јужни Агусан

en: Ahafo
sr_RS: Ахафо

en: Ahuachapán
sr_RS: Ахуачапан

en: Aichi
sr_RS: Аичи

en: Airwallex Payments
sr_RS: Airwallex плаћања

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
sr_RS: Ајсен дел Генерал Карлос Ибањез дел Кампо

en: Akita
sr_RS: Акита

en: Aklan
sr_RS: Аклан

en: Aksaray
sr_RS: Аксарај

en: Akwa Ibom
sr_RS: Аква Ибом

en: Al Haouz
sr_RS: Ал Хауз

en: Al Hoceïma
sr_RS: Ал Хосеима

en: Al Sharqia
sr_RS: Аш Шаркија

en: Alabama
sr_RS: Алабама

en: Alagoas
sr_RS: Алагоас

en: Alajuela
sr_RS: Алахуела

en: Alaska
sr_RS: Аљаска

en: Alba
sr_RS: Алба

en: Albacete
sr_RS: Албасете

en: Albania
sr_RS: Албанија

en: Albanian lek
sr_RS: Албански лек

en: Albay
sr_RS: Албај

en: Alberta
sr_RS: Алберта

en: Alborz (البرز)
sr_RS: Алборз (البرز)

en: Alebtong
sr_RS: Алебтонг

en: Alert
sr_RS: Опрез

en: Alessandria
sr_RS: Алесандрија

en: Alexandria
sr_RS: Александрија

en: Algeria
sr_RS: Алжир

en: Algerian dinar
sr_RS: Алжирски динар

en: Algiers
sr_RS: Алжир

en: Alias for customer_type (deprecated).
sr_RS: Псеудоним за тип корисника (застарело).

en: Alibori
sr_RS: Алибори

en: Alicante
sr_RS: Аликанте

en: All
sr_RS: Све

en: All %s
sr_RS: Сви %s

en: All Brands
sr_RS: Сви брендови

en: All Product Form
sr_RS: Образац за све производе

en: All Products
sr_RS: Сви производи

en: All Products ( new )
sr_RS: Сви производи (ново)

en: All allowed countries
sr_RS: Све дозвољене државе

en: All categories
sr_RS: Све категорије

en: All coupons
sr_RS: Сви купони

en: All dates
sr_RS: Сви датуми

en: All done!
sr_RS: Све је готово!

en: All levels
sr_RS: Сви нивои

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sr_RS: Све стране WooCommerce-а које фале су успешно постављене

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sr_RS: Све радње увоза на чекању и у току су отказане.

en: All products
sr_RS: Сви производи

en: All ratings
sr_RS: Све оцене

en: All sales channels
sr_RS: Сви канали продаје

en: All shipping classes
sr_RS: Све класе испоруке

en: All sources
sr_RS: Сви извори

en: All tags
sr_RS: Све ознаке

en: All types
sr_RS: Све врсте

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
sr_RS: Дозволите WooCommerce-у да шаље евиденције грешака и неосетљиве дијагностичке податке како би помогао у побољшању WooCommerce-а. Ова функција захтева да буде омогућено %1$s спраћење употребе %2$s.

en: Allow backorders?
sr_RS: Дозволи авансну продају?

en: Allow customer reviews?
sr_RS: Дозволи купцима да напишу рецензију?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
sr_RS: Омогућите клијентима да изаберу лично преузимање током плаћања.

en: Allow customers to create an account
sr_RS: Дозволите клијентима да креирају налог

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sr_RS: Омогућава корисницима да сами преузму наруџбину. Подразумевано, када се користи локална фирма за преузимање, основни порези (таксе) ће се примењивати без обзира на адресу купца.

en: Allow free shipping
sr_RS: Дозволи бесплатну испоруку

en: Allow one item to be bought in a single order.
sr_RS: Дозволи куповину једног артикла по наруџбини.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sr_RS: Омогући масовно уклањање личних података из наруџбина

en: Allow purchases
sr_RS: Дозволи куповине

en: Allow purchases, but notify customers
sr_RS: Дозволи куповину, али обавести кориснике

en: Allow reviews.
sr_RS: Дозволи оцењивање.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
sr_RS: Омогућите купцима да убрзају процес плаћања помоћу експресних опција као што су Apple Pay и Google Pay.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sr_RS: Омогући праћење употребе додатка WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
sr_RS: Дозволите коришћење режима преусмеравања (несигурно) као последње средство

en: Allow, but notify customer
sr_RS: Дозволи, али обавести купца

en: Allowed ZIP/post codes
sr_RS: Дозвољени ПАК/поштански бројеви

en: Allowed emails
sr_RS: Дозвољене адресе е-поште

en: Allows customers to checkout without an account.
sr_RS: Омогућава клијентима да плаћају без налога.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
sr_RS: Омогућава унос информација о цени коштања продате робе за производе.

en: Almería
sr_RS: Алмериа

en: Alta Verapaz
sr_RS: Алта Верапас

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
sr_RS: Алтернативно, потврдите е-пошту повезану са поруџбином испод.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sr_RS: Или унесите путању ка CSV датотеци на вашем серверу:

en: Alto Paraguay
sr_RS: Алто Парагвај

en: Alto Paraná
sr_RS: Алто Парана

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sr_RS: Увек прикажи преосталу количину на залихама нпр. „12 на залихама“

en: Amambay
sr_RS: Амамбај

en: Amapá
sr_RS: Амапа

en: Amasya
sr_RS: Амасија

en: Amazonas
sr_RS: Амазонас

en: American Samoa
sr_RS: Америчка Самоа

en: Amnat Charoen
sr_RS: Амнат Чарен

en: Amolatar
sr_RS: Амолатар

en: Amount
sr_RS: Износ

en: Amount Paid
sr_RS: Плаћени износ

en: Amount already refunded
sr_RS: Већ враћен износ

en: Amount discounted
sr_RS: Износ попуста

en: Amount discounted by coupons.
sr_RS: Износ снижен употребом купона.

en: Amount in cents.
sr_RS: Износ у центима.

en: Amount of coupons.
sr_RS: Количина купона.

en: Amount of customers.
sr_RS: Број купаца.

en: Amount of items sold.
sr_RS: Количина продатих поизвода.

en: Amount of orders.
sr_RS: Број наруџбина.

en: Amount of products.
sr_RS: Количина производа.

en: Amount of reviews that the product has.
sr_RS: Количина рецензија производа.

en: Amount of reviews that the product have.
sr_RS: Висина оцене коју производ има.

en: Amount of reviews.
sr_RS: Број рецензија.

en: Amount of sales.
sr_RS: Висина попуста.

en: Amount of tax codes.
sr_RS: Износ пореских кодова.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
sr_RS: Износ који ће бити повраћен за ову ставку (без укључених пореза).

en: Amount that will be refunded for this tax.
sr_RS: Износ који ће бити повраћен за овај порез.

en: Amudat
sr_RS: Амудат

en: Amuria
sr_RS: Амуриа

en: Amuru
sr_RS: Амуру

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
sr_RS: Налог је већ регистрован са %s. Молимо пријавите се или користите другу адресу е-поште.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sr_RS: Већ постоји налог регистрован са тим корисничким именом. Молимо, одаберите друго.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sr_RS: Налог је већ регистрован са вашом е-маил адресом. <a href="#" class="showlogin">Пријавите се.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
sr_RS: Налог је већ подешен. Прво ресетујте увођење.

en: An additional, optional address line for your business location.
sr_RS: Додатна, изборна адреса ваше пословнице.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sr_RS: Алфанумерички идентификатор за ресурс јединствен за своју врсту.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sr_RS: Алфанумерички идентификатор ресурса.

en: An array of actions, if any, for the note.
sr_RS: Низ радњи, ако постоје, за напомену.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sr_RS: Низ података који се враћају од процесора плаћања.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sr_RS: Комплет алата за е-трговину који вам помаже да продате било шта. Прелепо.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sr_RS: Крајња тачка која се користи за претраживање дневника преузимања за одређену IP адресу.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом укључивања %s. Молимо покушајте касније.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом искључивања проширења %1$s. Молимо вас да наставите до <a href="%2$s">странице са додацима</a> да га ручно искључите.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом деактивирања претплате за %s. Покушајте поново касније.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sr_RS: Дошло је до грешке у захтеву и тренутно није могуће послати податке о куцпу

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sr_RS: Дошло је до грешке у покушају прављења захтева за рефундацију користећи систем за обраду плаћања.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом попуњавања поруџбине %1$d из %2$s у %3$s: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом чишћења поруџбине %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом израчунавања разлике за поруџбину %1$d: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом обраде вашег захтева.

en: An error occurred while saving account details: %s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом чувања детаља налога: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом чувања детаља адресе: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sr_RS: Идентификатор групе којој припада ово подешавање.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
sr_RS: Увоз је већ у току. Молим вас да сачекате да претходни увоз заврши пре него што започнете нови.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
sr_RS: Очекиван је цео број, али је примљено „%1$s“ (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sr_RS: Интеграција за коришћење MaxMind-а за претраживање геолокација. Имајте на уму да ће ова интеграција вршити само претраживања по земљама.

en: An invalid order status slug was supplied.
sr_RS: Достављен је неважећи слаг статуса поруџбине.

en: An invalid setting value was passed.
sr_RS: Задата је неисправна вредност подешавања.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
sr_RS: Ставка из {site_title} поруџбине {order_number} је испуњена!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sr_RS: Ставка које више није доступна је уклоњена из ваше корпе.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
sr_RS: Опционална зона коју можете користити да поставите доступне методе доставе за све регије које нису наведене изнад.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sr_RS: За вас је креирана наруџбина на %1$s. Детаљи ваше наруџбине су испод, са везом за уплату када будете спремни: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sr_RS: Догодила се неочекивана грешка приликом примене купона %s.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом креирања КИЦ сесије.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом онемогућавања тестног налога.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом финализације КИЦ сесије.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом иницијализације тестног налога.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом ресетовања увођења.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
sr_RS: Дошло је до неочекиване грешке приликом генерисања повраћаја средстава.

en: Analytics
sr_RS: Аналитика

en: Analytics cache cleared.
sr_RS: Избрисана је предмеморија аналитике.

en: Anambra
sr_RS: Анамбра

en: Ancash
sr_RS: Анкаш

en: Ancona
sr_RS: Анкона

en: And
sr_RS: И

en: Andaman and Nicobar Islands
sr_RS: Андамани и Никобари

en: Andhra Pradesh
sr_RS: Андра Прадеш

en: Andorra
sr_RS: Андора

en: Anenii Noi
sr_RS: Анениј Ној

en: Ang Thong
sr_RS: Анг Тонг

en: Angola
sr_RS: Ангола

en: Angolan kwanza
sr_RS: Анголанска кванза

en: Anguilla
sr_RS: Ангвила

en: Anhui / 安徽
sr_RS: Анхуеј

en: Ankara
sr_RS: Анкара

en: Annaba
sr_RS: Анаба

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
sr_RS: Друга радња увођења је већ у току. Сачекајте да се заврши.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sr_RS: Још једно постигнуће! Погледајте свој извештај о наруџбинама да бисте прегледали досадашње наруџбине.

en: Antalya
sr_RS: Анталија

en: Antarctica
sr_RS: Антарктик

en: Antigua and Barbuda
sr_RS: Антигва и Барбуда

en: Antioquia
sr_RS: Антиокија

en: Antique
sr_RS: Антике

en: Antofagasta
sr_RS: Антофагаста

en: Any %s
sr_RS: Било који %s

en: Any %s&hellip;
sr_RS: Било који %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sr_RS: Било који метод &quot;%1$s&quot;

en: Any Brand
sr_RS: Било који бренд

en: Any brand
sr_RS: Било који бренд

en: Any category
sr_RS: Било која категорија

en: Anzoátegui
sr_RS: Ансоатеги

en: Aomori
sr_RS: Аомори

en: Aosta
sr_RS: Аоста

en: Apac
sr_RS: Апас

en: Apartment, suite, etc.
sr_RS: Стан, апартман, локал итд.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
sr_RS: Број стана, апартмана итд. (опционо)

en: Apartment, suite, unit, etc.
sr_RS: Стан, апартман, локал итд.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sr_RS: Апартман, стан, јединица итд. (није обавезно)

en: Apayao
sr_RS: Апајао

en: Append a unique string to filename for security
sr_RS: Додајте назив јединственог низа у назив датотеке ради сигурности

en: Appenzell Ausserrhoden
sr_RS: Апенцел Аузероден

en: Appenzell Innerrhoden
sr_RS: Апенцел Инероден

en: Application Name
sr_RS: Назив апликације

en: Application authentication request
sr_RS: Аутентичност апликације захтевана.

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sr_RS: Примењује се само на варијације. Ако је тачно, ефективна вредност је основна вредност из родитељског производа плус дефинисана вредност; ако је нетачно, дефинисана вредност је коначна ефективна вредност.

en: Apply
sr_RS: Прихвати

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
sr_RS: Примените пореску стопу ако овај производ испуњава услове за смањење или ослобађање од пореза. %1$sСазнајте више%2$s

en: Apply coupon
sr_RS: Искористите купон

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sr_RS: Примени правило минималне поруџбине пре попуста на купон

en: Apply to all qualifying items in cart
sr_RS: Примени на све квалификоване ставке у корпи

en: Approve
sr_RS: Одобрено

en: Approve this review
sr_RS: Одобрите ову рецензију

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
sr_RS: Претрага

en: Approved Download Directories
sr_RS: Одобрени директоријуми за преузимање

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
sr_RS: Синхронизација одобрених директоријума за преузимање: завршена серија %1$d (%2$d%% завршено).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
sr_RS: Синхронизација одобрених директоријума за преузимање: заказано је ново скенирање.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
sr_RS: Синхронизација одобрених директоријума за преузимање: скенирање је отказано.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
sr_RS: Синхронизација одобрених директоријума за преузимање: скенирање је завршено!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
sr_RS: URL-ови одобрених директоријума не могу бити дужи од 256 знакова.

en: Approved download directories
sr_RS: Одобрени директоријуми за преузимање

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
sr_RS: неисправан URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
sr_RS: URL директоријума

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
sr_RS: Онемогући све

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
sr_RS: Омогући све

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
sr_RS: Омогућено

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
sr_RS: Почни примењивати правила

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
sr_RS: Престаните примењивати правила

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
sr_RS: Достављени идентификатор је неисправан.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Свих <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Сви <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Онемогућен <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Онемогућено <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Онемогућено <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Омогућено <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Омогућене <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Омогућене <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
sr_RS: Одобравањем ћете поделити акредитиве са %s. Не настављајте ако ово изгледа сумњиво на било који начин.

en: Apure
sr_RS: Апуре

en: Apurímac
sr_RS: Апуримак

en: Araba/Álava
sr_RS: Араба-Алава

en: Arad
sr_RS: Арад

en: Aragua
sr_RS: Арагва

en: Arauca
sr_RS: Араука

en: Archive template
sr_RS: Шаблон архиве

en: Ardabil (اردبیل)
sr_RS: Ардабил (اردبیل)

en: Ardahan
sr_RS: Ардахан

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sr_RS: Да ли су cron задаци омогућени?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да се вратите на застарелу верзију? Тиме ћете обрисати све промене које сте направили на новим шаблонима е-поште и вратити претходне дизајне е-поште.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете све пријаве из базе података?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете варијације? Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете овај атрибут?

en: Are you sure you want to delete this log?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову белешку?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете овај метод доставе?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sr_RS: Јесте ли сигурни да желите обрисати овај фајл шаблона?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову зону? Ова радња не може бити оповргнута.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да искључите своју продавницу са WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да се одјавите? <a href="%s">Потврдите и одјавите се</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
sr_RS: Јесте ли сигурни да желите да уклоните изабране накнаде?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sr_RS: Да ли сигурно желите да уклоните одабране артикле?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
sr_RS: Јесте ли сигурни да желите да уклоните изабрану доставу?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да уклоните варијацију?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да опозовете приступ овом преузимању?

en: Are you sure you want to run this tool?
sr_RS: Јесте ли сигурни да желите да покрене овај алат?

en: Are you sure you wish to delete this item?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову ставку?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову поруку? Ову радњу није могуће поништити.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете повраћај новца? Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да обришете колону са порезом? Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да извршите повраћај плаћања. Акција не може бити поништена.

en: Are you sure you're ready?
sr_RS: Да ли сте сигурни да сте спремни?

en: Area to get templates for.
sr_RS: Област за добијање шаблона.

en: Arequipa
sr_RS: Арекипа

en: Arezzo
sr_RS: Арецо

en: Argentina
sr_RS: Аргентина

en: Argentine peso
sr_RS: Аргентински пезос

en: Argeș
sr_RS: Арђеш

en: Arguments
sr_RS: Аргументи

en: Arica y Parinacota
sr_RS: Арика и Паринакота

en: Arizona
sr_RS: Аризона

en: Arkansas
sr_RS: Арканзас

en: Armed Forces (AA)
sr_RS: Оружане снаге (Северна и Јужна Америка, без Канаде)

en: Armed Forces (AE)
sr_RS: Оружане снаге (ЕМЕА)

en: Armed Forces (AP)
sr_RS: Оружане снаге (Пацифик)

en: Armenia
sr_RS: Јерменија

en: Armenian dram
sr_RS: Јерменијски драм

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sr_RS: Низ опција( формат вредност-кључ) за уносе као што су означавања више опција или само једне од више понуђених.

en: Array of options with associated values.
sr_RS: Низ опција са придруженим вредностима.

en: Array of plugin slugs.
sr_RS: Низ ознака додатака.

en: Array of the response headers from the receiving server.
sr_RS: Низ заглавља одговора од пријемног сервера.

en: Array of transaction processors and their images.
sr_RS: Низ процесора трансакција и њихових слика.

en: Artigas
sr_RS: Артигас

en: Arts and crafts
sr_RS: Уметност и занати

en: Artvin
sr_RS: Артвин

en: Arua
sr_RS: Аруа

en: Aruba
sr_RS: Аруба

en: Aruban florin
sr_RS: Арубански флорин

en: Arunachal Pradesh
sr_RS: Аруначал Прадеш

en: Arusha
sr_RS: Аруша

en: As a reminder, here are your order details:
sr_RS: Ево података о вашој наруџбини, да вам послуже као подсетник:

en: As a single total
sr_RS: Свега

en: Ascoli Piceno
sr_RS: Асколи Пичено

en: Ashanti
sr_RS: Ашанти

en: Asia
sr_RS: Азија

en: Assam
sr_RS: Асам

en: Asti
sr_RS: Асти

en: Asturias
sr_RS: Астурија

en: Asunción
sr_RS: Асунсион

en: Aswan
sr_RS: Асуан

en: Asyut
sr_RS: Асјут

en: Atacama
sr_RS: Атакама

en: Atakora
sr_RS: Атакора

en: Atlantique
sr_RS: Атлантик

en: Atlántico
sr_RS: Атлантико

en: Atlántico Norte
sr_RS: Северни Атлантик

en: Atlántico Sur
sr_RS: Јужни Атлантик

en: Atlántida
sr_RS: Атлантида

en: Attapeu
sr_RS: Атапеу

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
sr_RS: Покушано је да се утврди URL за уређивање поруџбине %d, међутим поруџбина не постоји.

en: Attempting to reduce used memory...
sr_RS: Покушај да се смањи употребљена меморија...

en: Attempting to remigrate...
sr_RS: Покушавам миграцију поново...

en: Attica
sr_RS: Атика

en: Attribute
sr_RS: Атрибут

en: Attribute %d default
sr_RS: Атрибут %d подразумевано

en: Attribute %d global
sr_RS: Атрибут %d глобално

en: Attribute %d name
sr_RS: Име %d атрибута

en: Attribute %d value(s)
sr_RS: Атрибут %d вредност(и)

en: Attribute %d visible
sr_RS: Атрибут %d је видљив

en: Attribute ID.
sr_RS: ИД атрибута.

en: Attribute does not exist.
sr_RS: Атрибут не постоји.

en: Attribute name
sr_RS: Име атрибута

en: Attribute name.
sr_RS: Име атрибута

en: Attribute position.
sr_RS: Позиција атрибута.

en: Attribute slug.
sr_RS: Подложак атрибута.

en: Attribute taxonomy name.
sr_RS: Назив таксономије атрибута.

en: Attribute term.
sr_RS: Члан атрибута.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sr_RS: Називи атрибута могу бити додељени производима и варијацијама.
    <br/><br/><b>Note</b>: 
    Брисањем атрибута уклонићете и све везе атрибута са варијацијама производа у којима је атрибут користи.
    Поновно прављење атрибута неће аутоматски направити и везе са варијацијама производа.

en: Attribute terms.
sr_RS: Чланови атрибута.

en: Attribute type.
sr_RS: Тип атрибута.

en: Attribute updated successfully
sr_RS: Атрибут је успешно ажуриран

en: Attribute value(s)
sr_RS: Вредност(и) атрибута

en: Attribute visibility
sr_RS: Видљивост атрибута

en: Attributes
sr_RS: Атрибути

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sr_RS: Атрибути вам омогућавају да дефинишете додатне податке о производу, као што су димензије или боја. Ове атрибуте можете да користите у бочној траци продавнице уз помоћ додатака „layered nav“.

en: Attributes totals.
sr_RS: Укупно атрибута.

en: Attribution
sr_RS: Приписивање

en: Auckland
sr_RS: Окланд

en: Audio
sr_RS: Звучни запис

en: Aurora
sr_RS: Аурора

en: Australia
sr_RS: Аустралија

en: Australian Capital Territory
sr_RS: Територије Аустралије

en: Australian dollar
sr_RS: Аустралијски долари

en: Austria
sr_RS: Аустрија

en: Auth code:
sr_RS: Ауторизациони код:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sr_RS: Потврда идентитета и пријава су успешно освежени.

en: Authentication failed.
sr_RS: Аутентификација није успела.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
sr_RS: Аутентификација није успела. Покушајте поново након неколико минута. Ако се проблем настави, искључите своју продавницу са WooCommerce.com и поново је повежите.

en: Author
sr_RS: Аутор

en: Author URL
sr_RS: URL адреса аутора

en: Author: %s
sr_RS: Аутор: %s

en: Authorize
sr_RS: Одобрити

en: Auto renews on:
sr_RS: Аутоматски се обнавља:

en: Auto-sync with theme
sr_RS: Аутоматска синхронизација са темом

en: Autodetect
sr_RS: Аутоматско откривање

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
sr_RS: Аутоматизујте маркетинг на Фејсбуку и Инстаграму помоћу Kliken-а. Покрените огласе и закажите месец дана објава за 5 минута — првих 5 је бесплатно! Планови почињу од само 20 УСД месечно.

en: Automated Taxes
sr_RS: Аутоматизовани порези

en: Automated, real-time order import
sr_RS: Аутоматизовани увоз поруџбина у реалном времену

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
sr_RS: Аутоматски израчунавајте колико треба прикупити порез на продају - по граду, земљи или држави.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
sr_RS: Аутоматски увезите информације о поруџбини да бисте брзо одштампали своје етикете.

en: Automatically update email styles when theme styles change
sr_RS: Аутоматски ажурирај стилове имејла када се промене стилови теме

en: Automations
sr_RS: Аутоматизације

en: Availability
sr_RS: Доступност

en: Available downloads
sr_RS: Доступна преузимања

en: Available fulfillment options.
sr_RS: Доступни начини реализације.

en: Available layouts -- single, dual, or both
sr_RS: Доступни распореди -- појединачни, двоструки или оба

en: Available on backorder
sr_RS: Доступно за авансну куповину

en: Available placeholders: %s
sr_RS: Доступних позиција: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sr_RS: URL аватара са величином слике од %d пиксела.

en: Avatar URL.
sr_RS: URL аватара.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sr_RS: URL аватара за рецензента предмета.

en: Avellino
sr_RS: Авелино

en: Average
sr_RS: Просечно

en: Average AOV per customer.
sr_RS: Просечна вредност поруџбине по купцу.

en: Average gross sales amount
sr_RS: Износ просечне бруто продаје

en: Average items per order
sr_RS: Просечно ставки по наруџбини

en: Average net daily sales.
sr_RS: Просечна нето дневна продаја.

en: Average net sales amount
sr_RS: Просечан нето износ продаје

en: Average number of orders.
sr_RS: Просечан број наруџбина.

en: Average order value
sr_RS: Просечна вредност наруџбине

en: Average order value.
sr_RS: Просечна вредност наруџбине.

en: Average rating
sr_RS: Просечна оцена

en: Average total spend per customer.
sr_RS: Просечна укупна потрошња по купцу.

en: Avg order value.
sr_RS: Просечна вредност поруџбине.

en: Awaiting BACS payment.
sr_RS: Чека се BACS уплата банке.

en: Awaiting product image
sr_RS: Чека се слика производа

en: Ayacucho
sr_RS: Ајакучо

en: Aydın
sr_RS: Ајдин

en: Ayutthaya
sr_RS: Ајутаја

en: Azad Kashmir
sr_RS: Азад Кашмир

en: Azerbaijan
sr_RS: Азербејџан

en: Azerbaijani manat
sr_RS: Азербејџански манат

en: Azilal
sr_RS: Азилал

en: Azua
sr_RS: Азуа

en: Azuay
sr_RS: Азуај

en: Aïn Defla
sr_RS: Аин Дефла

en: Aïn Témouchent
sr_RS: Ајн Темушент

en: Ağrı
sr_RS: Агри

en: BIC
sr_RS: БИЦ

en: Back
sr_RS: Назад

en: Back to Attributes
sr_RS: Назад на атрибуте

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
sr_RS: Процес у позадини мета конверзије купона је већ започео, ништа није урађено.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
sr_RS: Процес у позадини мета конверзије купона није покренут, ништа није урађено.

en: Background process for coupon meta conversion started
sr_RS: Позадински процес за мета конверзију купона је започео

en: Background process for coupon meta conversion stopped
sr_RS: Позадински процес мета конверзије купона је заустављен

en: Background sync is enabled.
sr_RS: Укључена је синхронизација у позадини.

en: Backordered
sr_RS: Авансна продаја

en: Backorders allowed?
sr_RS: Авансна продаја дозвољена?

en: Backorders?
sr_RS: Авансна продаја?

en: Bacău
sr_RS: Бакау

en: Badajoz
sr_RS: Бадахоз

en: Baden-Württemberg
sr_RS: Баден-Виртемберг

en: Bagerhat
sr_RS: Багерхат

en: Bagmati
sr_RS: Багмати

en: Bahamas
sr_RS: Бахаме

en: Bahamian dollar
sr_RS: Бахамски долар

en: Bahia
sr_RS: Бахија

en: Bahrain
sr_RS: Бахреин

en: Bahraini dinar
sr_RS: Бахреински динар

en: Baja California
sr_RS: Доња Калифорнија

en: Baja California Sur
sr_RS: Јужна Доња Калифорнија

en: Baja Verapaz
sr_RS: Баја Верапаз

en: Baker Island
sr_RS: Острво Бејкер

en: Baleares
sr_RS: Балеарска Острва

en: Bali
sr_RS: Бали

en: Balochistan
sr_RS: Балучистан

en: Balıkesir
sr_RS: Баликесир

en: Bandarban
sr_RS: Бандарбан

en: Bangka Belitung
sr_RS: Бангка Белитунг

en: Bangkok
sr_RS: Бангкок

en: Bangladesh
sr_RS: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
sr_RS: Бангладешка така

en: Bank
sr_RS: Банка

en: Bank code
sr_RS: Код банке

en: Bank name
sr_RS: Назив банке

en: Bank transfer (BACS) payments
sr_RS: Банковни трансфер

en: Bank transit number
sr_RS: Транзитни број банке

en: Banten
sr_RS: Бантен

en: Baoruco
sr_RS: Бахоруко

en: Barahona
sr_RS: Бараона

en: Baranya
sr_RS: Барања

en: Barbadian dollar
sr_RS: Барбадоски долар

en: Barbados
sr_RS: Барбадос

en: Barcelona
sr_RS: Барселона

en: Barguna
sr_RS: Баргуна

en: Bari
sr_RS: Бари

en: Barinas
sr_RS: Баринас

en: Baringo
sr_RS: Баринго

en: Barishal
sr_RS: Барисал

en: Barletta-Andria-Trani
sr_RS: Барлета-Андрија-Трани

en: Bartın
sr_RS: Бартин

en: Basarabeasca
sr_RS: Бесарабеска

en: Base amount in cents.
sr_RS: Основни износ у центима.

en: Basel-Landschaft
sr_RS: Базел-провинција

en: Basel-Stadt
sr_RS: Град Базел

en: Basic details
sr_RS: Основни детаљи

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
sr_RS: Основни шаблон за WooCommerce трансакцијске имејлове који се користи у уређивачу имејла

en: Basilan
sr_RS: Басилан

en: Bataan
sr_RS: Батаан

en: Batanes
sr_RS: Батанес

en: Batangas
sr_RS: Батангас

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
sr_RS: Серија %1$d (%2$d поруџбина) завршена за %3$d секунди

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
sr_RS: Серија %1$d (%2$d поруџбина) завршена за %3$d секунди.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sr_RS: Крајња тачка за добијање одређених показатеља учинка из крајњих тачака `статистике`.

en: Batman
sr_RS: Батман

en: Batna
sr_RS: Батна

en: Bauchi
sr_RS: Баучи

en: Bavaria
sr_RS: Баварска

en: Bay Islands
sr_RS: Острва залива

en: Bay of Plenty
sr_RS: Беј ов Пленти

en: Bayburt
sr_RS: Бајбурт

en: Bayelsa
sr_RS: Бајелса

en: Bcc(s)
sr_RS: Bcc

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Будите први који ће написати рецензију за „%s“

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sr_RS: Пре него што потражите помоћ препоручујемо да проверите страницу о статусу система да се утврде евентуални проблеми с конфигурацијом.

en: Before discount
sr_RS: Пре урачунавања попуста

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sr_RS: Пре него што можете отпремити датотеку увоза, морате да поправите следећу грешку:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sr_RS: Почиње серија #%1$d (%2$d поруџбина/серији).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sr_RS: Почиње верификација за серију #%1$d (%2$d поруџбина/серији).

en: Beheira
sr_RS: Бухејра

en: Beijing / 北京
sr_RS: Пекинг

en: Belarus
sr_RS: Белорусија

en: Belarusian ruble
sr_RS: Белоруска рубља

en: Belarusian ruble (old)
sr_RS: Белоруска рубља (стара)

en: Belau
sr_RS: Белау

en: Belgium
sr_RS: Белгија

en: Belize
sr_RS: Белизе

en: Belize dollar
sr_RS: Белиски долар

en: Belluno
sr_RS: Белуно

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sr_RS: Испод је листа проширења доступних на вашем WooCommerce.com налогу. Да бисте примали ажурирања проширења, уверите се да је проширење инсталирано и да је његова претплата активирана и повезана са вашим WooCommerce.com налогом. Екстензије се могу активирати из одељка <a href="%s">Додаци</a>.

en: Ben Slimane
sr_RS: Бен Слиман

en: Benevento
sr_RS: Беневенто

en: Bengkulu
sr_RS: Бенгкулу

en: Bengo
sr_RS: Бенго

en: Benguela
sr_RS: Бенгела

en: Benguet
sr_RS: Бенгет

en: Beni
sr_RS: Бени

en: Beni Suef
sr_RS: Бени Суеф

en: Benin
sr_RS: Бенин

en: Benue
sr_RS: Бени

en: Berat
sr_RS: Берат

en: Bergamo
sr_RS: Бергамо

en: Berkane
sr_RS: Беркан

en: Berlin
sr_RS: Берлин

en: Bermuda
sr_RS: Бермуди

en: Bermudian dollar
sr_RS: Бермудски долар

en: Bern
sr_RS: Берн

en: Berrechid
sr_RS: Берешид

en: Best Sellers
sr_RS: Најпродаванији

en: Bestsellers
sr_RS: Најпродаванији

en: Better security
sr_RS: Боља сигурност

en: Bheri
sr_RS: Бери

en: Bhola
sr_RS: Бола

en: Bhutan
sr_RS: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
sr_RS: Бутански нгултрум

en: Biella
sr_RS: Бјела

en: Bihar
sr_RS: Бихар

en: Bihor
sr_RS: Бихор

en: Bilecik
sr_RS: Билеџик

en: Biliran
sr_RS: Билиран

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
sr_RS: Billie је водећи провајдер „Купи сада, плати касније“ метода плаћања за B2B продавнице.

en: Billing
sr_RS: Наплата

en: Billing &amp; Shipping
sr_RS: Плаћање и испорука

en: Billing Address
sr_RS: Адреса фактурисања

en: Billing Address 1
sr_RS: Прва адреса фактурисања

en: Billing Address 2
sr_RS: Адреса за наплату 2

en: Billing City
sr_RS: Град Фактурисања

en: Billing Company
sr_RS: Фирма Фактурисања

en: Billing Country / Region
sr_RS: Држава / регион за наплату

en: Billing First Name
sr_RS: Име Фактурисања

en: Billing Last Name
sr_RS: Презиме за фактуру

en: Billing Phone Number
sr_RS: Број телефона за наплату

en: Billing Postal/Zip Code
sr_RS: Поштански број фактурисања

en: Billing State
sr_RS: Држава Фактурисања

en: Billing address
sr_RS: Адреса за наплату

en: Billing address.
sr_RS: Адреса за наплату.

en: Billing details
sr_RS: Детаљи за наплату

en: Billing email
sr_RS: Е-пошта за плаћање

en: Billing email updated to %s.
sr_RS: Имејл за наплату ажуриран на %s.

en: Bingöl
sr_RS: Бингол

en: Biobío
sr_RS: Биобио

en: Biscay
sr_RS: Баскија

en: Biskra
sr_RS: Бискра

en: Bistrița-Năsăud
sr_RS: Бистрица-Насауд

en: Bitcoin
sr_RS: Биткоин

en: Bitlis
sr_RS: Битлис

en: Bié
sr_RS: Бие

en: Bjelovar-Bilogora County
sr_RS: Бјеловарско-билогорска жупанија

en: Blagoevgrad
sr_RS: Благоевград

en: Blida
sr_RS: Блида

en: Block Email Editor (alpha)
sr_RS: Уређивач имејла са блоковима (алфа)

en: Block name is required.
sr_RS: Потребно је навести име блока.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
sr_RS: Садржај имејла

en: Block theme
sr_RS: Блок тема

en: Blog id of the record on the multisite.
sr_RS: Блог ИД записа на вишеструком сајту.

en: Blueprint (beta)
sr_RS: Нацрт (бета)

en: Blueprint imports are disabled
sr_RS: Увоз нацрта је онемогућен

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
sr_RS: Величина дефиниције корака нацрта премашује максимално ограничење од %s MB

en: Boaco
sr_RS: Боако

en: Bocas del Toro
sr_RS: Бокас дел Торо

en: Bogura
sr_RS: Богра

en: Bohol
sr_RS: Бохол

en: Bokeo
sr_RS: Бокео

en: Bolikhamsai
sr_RS: Боликамаксаи

en: Bolivia
sr_RS: Боливија

en: Bolivian boliviano
sr_RS: Боливијски боливијано

en: Bologna
sr_RS: Болоња

en: Bolu
sr_RS: Болу

en: Bolzano
sr_RS: Болцано

en: Bolívar
sr_RS: Боливар

en: Bomet
sr_RS: Бомет

en: Bomi
sr_RS: Боми

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sr_RS: Бонер, Свети Еустахије и Саба

en: Bong
sr_RS: Бонг

en: Bono
sr_RS: Боно

en: Bono East
sr_RS: Боно Исток

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sr_RS: Додатни разлози због којих ће вам се свидети Jetpack

en: Bookings
sr_RS: Резервације

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
sr_RS: Повећајте међународну продају и уштедите на накнадама за курсне разлике. Прихватите 60+ локалних начина плаћања, укључујући Apple Pay и Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
sr_RS: Повећајте своју органску продају додавањем програма за препоруке купаца у своју WooCommerce продавницу.

en: Boquerón
sr_RS: Бокерон

en: Bordj Bou Arréridj
sr_RS: Борџ Бу Арериџ

en: Borgou
sr_RS: Боргу

en: Borno
sr_RS: Борно

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
sr_RS: Боршод-Абауј-Земплен

en: Bosnia and Herzegovina
sr_RS: Босна и Херцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sr_RS: Босанско Херцеговачка Конвертибилна марка

en: Both
sr_RS: Оба

en: Botoșani
sr_RS: Ботошани

en: Botswana
sr_RS: Боцвана

en: Botswana pula
sr_RS: Боцванска пула

en: Bouira
sr_RS: Бурја

en: Boujdour
sr_RS: Буждур

en: Boulemane
sr_RS: Булман

en: Boumerdès
sr_RS: Бомерд

en: Bouvet Island
sr_RS: Буве

en: Boyacá
sr_RS: Бојака

en: Brahmanbaria
sr_RS: Браманбарија

en: Branch code
sr_RS: Код Бранше

en: Branch sort
sr_RS: Подружница

en: Brand
sr_RS: Бренд

en: Brand ID
sr_RS: ID бренда

en: Brand ID.
sr_RS: ID бренда.

en: Brand URL.
sr_RS: URL бренда.

en: Brand image.
sr_RS: Слика бренда.

en: Brand link
sr_RS: Линк бренда

en: Brand name
sr_RS: Назив бренда

en: Brand name.
sr_RS: Назив бренда.

en: Brand slug
sr_RS: Слаг бренда

en: Brand slug.
sr_RS: Слаг бренда.

en: Branded tracking experience
sr_RS: Искуство праћења са брендом

en: Brandenburg
sr_RS: Бранденбург

en: Brands
sr_RS: Брендови

en: Brands Archives
sr_RS: Архиве брендова

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
sr_RS: Брендови се могу додавати и управљати са овог екрана. Опционо можете отпремити слику бренда за приказ у виџетима брендова и на архивама брендова

en: Brands:
sr_RS: Брендови:

en: Brazil
sr_RS: Бразил

en: Brazilian real
sr_RS: Бразилски Реал

en: Brașov
sr_RS: Брашов

en: Bremen
sr_RS: Бремен

en: Brescia
sr_RS: Бреша

en: Briceni
sr_RS: Бричени

en: Brief statement that will appear on the receipts.
sr_RS: Кратка изјава која ће се појавити на рачунима.

en: Brindisi
sr_RS: Бриндизи

en: British Columbia
sr_RS: Британска Колумбија

en: British Indian Ocean Territory
sr_RS: Британска територија Индијског океана

en: Brod-Posavina County
sr_RS: Бродско-посавска жупанија

en: Brong-Ahafo
sr_RS: Бронг Ахафо

en: Browse
sr_RS: Претражи

en: Browse Extensions
sr_RS: Претрага проширења

en: Browse categories
sr_RS: Прегледајте категорије

en: Browse log files
sr_RS: Прегледај дневничке датотеке

en: Browse products
sr_RS: Прегледајте производе

en: Browse store
sr_RS: Прегледајте продавницу

en: Browse the Marketplace
sr_RS: Претражите понуду проширења

en: Browser User Agent
sr_RS: Кориснички агент прегледача

en: Brunei
sr_RS: Брунеј

en: Brunei dollar
sr_RS: Брунејски долар

en: Brăila
sr_RS: Браила

en: București
sr_RS: Букурешт

en: Budaka
sr_RS: Будака

en: Budapest
sr_RS: Будимпешта

en: Bududa
sr_RS: Будуда

en: Bueng Kan
sr_RS: Бунг Кан

en: Buenos Aires
sr_RS: Буенос Ајрес

en: Bugiri
sr_RS: Бугири

en: Bugweri
sr_RS: Бугуери

en: Buhweju
sr_RS: Бухуеју

en: Buikwe
sr_RS: Буикуе

en: Built by WooCommerce
sr_RS: Направио WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
sr_RS: Уграђена папирологија за порезе и царине

en: Bukedea
sr_RS: Букедеа

en: Bukidnon
sr_RS: Букиднон

en: Bukomansimbi
sr_RS: Букомансимби

en: Bukwa
sr_RS: Буква

en: Bulacan
sr_RS: Булакан

en: Bulambuli
sr_RS: Буламбули

en: Bulgaria
sr_RS: Бугарска

en: Bulgarian lev
sr_RS: Бугарски лев

en: Buliisa
sr_RS: Булиса

en: Bundibugyo
sr_RS: Бундибугио

en: Bundles
sr_RS: Сетови

en: Bungoma
sr_RS: Бунгома

en: Bunyangabu
sr_RS: Бунјангабу

en: Burdur
sr_RS: Бурдур

en: Burgas
sr_RS: Бургас

en: Burgos
sr_RS: Бургос

en: Buri Ram
sr_RS: Бури Рам

en: Burkina Faso
sr_RS: Буркина Фасо

en: Burmese kyat
sr_RS: Мјанмарски кјат

en: Bursa
sr_RS: Бурса

en: Burundi
sr_RS: Бурунди

en: Burundian franc
sr_RS: Бурундијски франак

en: Bushehr (بوشهر)
sr_RS: Бушер (بوشهر)

en: Bushenyi
sr_RS: Бушењи

en: Busia
sr_RS: Бусија

en: Business choice.
sr_RS: Избор пословања.

en: Butaleja
sr_RS: Буталеја

en: Butambala
sr_RS: Бутамбала

en: Butebo
sr_RS: Бутебо

en: Button description.
sr_RS: Опис дугмета.

en: Button text
sr_RS: Текст дугмета

en: Button text in the single product page.
sr_RS: Текст дугмета на страници појединачног производа.

en: Button text.
sr_RS: Текст дугмета.

en: Buvuma
sr_RS: Бувума

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Купи „%s“

en: Buy Now, Pay Later
sr_RS: Купите сада, платите касније

en: Buy button
sr_RS: Дугме за куповину

en: Buy button text
sr_RS: Текст на дугмету за куповину

en: Buy now
sr_RS: Купи сада

en: Buy one of %1$s for %2$s
sr_RS: Купите један %1$s за %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
sr_RS: Купите један %1$s на распродаји за %2$s, првобитна цена је била %3$s

en: Buy postage when you need it
sr_RS: Купите поштарину када вам је потребна

en: Buyende
sr_RS: Бујенде

en: Buyer information.
sr_RS: Информације о купцу.

en: Buzău
sr_RS: Бузау

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
sr_RS: Кликом на „Започни“ прихватате наше %1$sУслове коришћења%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sr_RS: Тиме што повезујете ваше веб место ви се слажете са нашим <a href="%1$s" target="_blank">Условима коришћења</a> као и <a href="%2$s" target="_blank">дељењем детаља</a> са WordPress.com

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
sr_RS: Предлагањем комплементарних производа у корпи помоћу унакрсне продаје, можете значајно повећати просечну вредност поруџбине. %1$sСазнајте више о повезаним производима%2$s

en: Bács-Kiskun
sr_RS: Бач-Кишкун

en: Béchar
sr_RS: Бешар

en: Béjaïa
sr_RS: Бејаија

en: Békés
sr_RS: Бекеш

en: Béni-Mellal
sr_RS: Бени-Мелал

en: Bălți
sr_RS: Балти

en: CBD and other hemp-derived products
sr_RS: ЦБД и други производи добијени из конопље

en: CFP franc
sr_RS: CFP франак

en: CSV Delimiter
sr_RS: CSV раздвајач

en: Caaguazú
sr_RS: Кагуасу

en: Caazapá
sr_RS: Казапа

en: Cabañas
sr_RS: Кабањас

en: Cabinda
sr_RS: Кабинда

en: Cabo Delgado
sr_RS: Кабо Делгадо

en: Cagayan
sr_RS: Кагајан

en: Cagliari
sr_RS: Каљари

en: Cahul
sr_RS: Кахул

en: Cairo
sr_RS: Каиро

en: Cajamarca
sr_RS: Кахамарка

en: Calculate coupon discounts sequentially
sr_RS: Редом обрачунавај попусте по купонима

en: Calculate shipping
sr_RS: Израчунај трошкове испоруке

en: Calculate tax based on
sr_RS: Израчунај порез по основу

en: Calculation type
sr_RS: Врста прорачуна

en: Calculations
sr_RS: Калкулације

en: Caldas
sr_RS: Калдас

en: California
sr_RS: Калифорнија

en: Caltanissetta
sr_RS: Калтанисета

en: Camarines Norte
sr_RS: Северни Камаринес

en: Camarines Sur
sr_RS: Јужни Камаринес

en: Cambodia
sr_RS: Камбоџа

en: Cambodian riel
sr_RS: Камбоџански риел

en: Cameroon
sr_RS: Камерун

en: Camiguin
sr_RS: Камигин

en: Campaign
sr_RS: Кампања

en: Campeche
sr_RS: Кампече

en: Campobasso
sr_RS: Кампобасо

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
sr_RS: Не може се поново користити алијас табеле „%s“ у упиту за поруџбине у табели OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sr_RS: Не може да се подеси родитељ ресурса, таксономија нема хијерархију.

en: Canada
sr_RS: Канада

en: Canadian dollar
sr_RS: Канадски долар

en: Cancel
sr_RS: Откажи

en: Cancel order %s
sr_RS: Откажи поруџбину %s

en: Cancel schedule
sr_RS: Поништи заказано

en: Cancel synchronization of approved directories
sr_RS: Откажи синхронизацију одобрених директоријума

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sr_RS: Откажите акцију сада како бисте избегли њено покретање у будућности

en: Cancel thumbnail regeneration
sr_RS: Откажи поновно генерисање сличица

en: Canceled
sr_RS: Отказано

en: Canceled order: #%s,
sr_RS: Отказана поруџбина: #%s,

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Отказана <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Отказане <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Отказано/их <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sr_RS: Отказана наруџбина

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sr_RS: Е-пошта о отказаној наруџбини се шаље изабраним примаоцима када се наруџбине означе као отказане (ако су претходно биле у обради или на чекању).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sr_RS: Е-поруке о отказаној поруџбини се шаљу купцима када су њихове поруџбине означене као отказане (ако су претходно биле у обради или на чекању).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Отказане наруџбине су неуплаћене и могу бити отказане од стране власника продавнице или купца. Биће отпаднуте након наведеног временског периода.

en: Cancelled product image regeneration job.
sr_RS: Отказано поновно генерисање слика производа.

en: Canelones
sr_RS: Канелонес

en: Canindeyú
sr_RS: Каниндеју

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
sr_RS: Није могуће додати метаподатке обрисаном испуњењу.

en: Cannot create an existing cart item.
sr_RS: Није могуће креирати постојећу ставку корпе.

en: Cannot create existing %s.
sr_RS: Не могу направити %s који постоји.

en: Cannot create existing product review.
sr_RS: Не може да се креира рецензија производа која већ постоји.

en: Cannot create existing resource.
sr_RS: Није могуће креирати постојећи ресурс.

en: Cannot create order from empty cart.
sr_RS: Није могуће направити поруџбину из празне корпе.

en: Cannot create order note, please try again.
sr_RS: Није могуће направити наруџбину, покушајте поново.

en: Cannot create order refund, please try again.
sr_RS: Не можете да направите повраћај наруџбине, молимо покушајте поново.

en: Cannot create resource.
sr_RS: Није могуће креирати ресурс.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
sr_RS: Није могуће обрисати метаподатке из обрисаног испуњења.

en: Cannot delete resource.
sr_RS: Није могуће избрисати ресурс.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
sr_RS: Не можете да извршите поруџбину, ваша корпа је празна.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sr_RS: Атрибути не могу да се поставе због неважећег матичног производа.

en: Cannot trash resource.
sr_RS: Није могуће избрисати ресурс.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
sr_RS: Није могуће ажурирати метаподатке за обрисано испуњење.

en: Cantabria
sr_RS: Кантабрија

en: Cantemir
sr_RS: Кантемир

en: Canterbury
sr_RS: Кентербери

en: Canton
sr_RS: Кантон

en: Capabilities
sr_RS: Могућности

en: Cape Verde
sr_RS: Зеленортска Острва

en: Cape Verdean escudo
sr_RS: Зеленортски ескудо

en: Capital
sr_RS: Капитал

en: Capital District
sr_RS: Главни градски округ

en: Capiz
sr_RS: Капиз

en: Capture
sr_RS: Хватање

en: Caquetá
sr_RS: Какета

en: Carabobo
sr_RS: Карабобо

en: Carazo
sr_RS: Каразо

en: Caraș-Severin
sr_RS: Караш-Северин

en: Carchi
sr_RS: Карчи

en: Card code
sr_RS: Код са картице

en: Card number
sr_RS: Број картице

en: Carlow
sr_RS: Карлоу

en: Carrier name.
sr_RS: Курирска служба.

en: Cart
sr_RS: Корпа

en: Cart & Checkout Blocks
sr_RS: Блокови корпе и потврде куповине

en: Cart Page
sr_RS: Страница корпе

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
sr_RS: Корпа није доступна. Ово може указивати на то да се функција позива пре woocommerce_init или у администраторском контексту.

en: Cart item does not exist.
sr_RS: Ставка у корпи не постоји.

en: Cart item is invalid.
sr_RS: Артикал је неважећи.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sr_RS: Артикал корпе више не постоји или је неважећи.

en: Cart page
sr_RS: Страница корпе

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Укупни износи у корпи дати са најмањом јединицом валуте.

en: Cart totals
sr_RS: Укупна вредност корпе

en: Cart updated.
sr_RS: Корпа је ажурирана.

en: Cartago
sr_RS: Картаго

en: Casablanca
sr_RS: Казабланка

en: Casanare
sr_RS: Касанаре

en: Caserta
sr_RS: Казерта

en: Cash on delivery
sr_RS: Плаћање поузећем

en: Castellón
sr_RS: Кастељон

en: Catalog
sr_RS: Каталог

en: Catalog &amp; search
sr_RS: Каталог и претрага

en: Catalog visibility.
sr_RS: Видљив у каталогу.

en: Catalog visibility:
sr_RS: Видљивост каталога:

en: Catamarca
sr_RS: Катамарка

en: Catanduanes
sr_RS: Катандуанес

en: Catania
sr_RS: Катанија

en: Catanzaro
sr_RS: Катанзаро

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Categories deleted.
sr_RS: Категорије су обрисане.

en: Categories totals.
sr_RS: Укупно категорија.

en: Category | Categories
sr_RS[0]: Категорија

en: Category ID
sr_RS: ИД категорије

en: Category ID.
sr_RS: ИД категорије.

en: Category URL.
sr_RS: УРЛ категорије.

en: Category added.
sr_RS: Категорија је додата.

en: Category archive display type.
sr_RS: Категорија архиве приказује тип.

en: Category deleted.
sr_RS: Категорија је обрисана.

en: Category display
sr_RS: Приказ категорија

en: Category image.
sr_RS: Слика категорије.

en: Category link
sr_RS: Линк категорије

en: Category name
sr_RS: Име категорије

en: Category name.
sr_RS: Име категорије.

en: Category not added.
sr_RS: Категорија није додата.

en: Category not updated.
sr_RS: Категорија није ажурирана.

en: Category order
sr_RS: Категорија наруџбине

en: Category slug
sr_RS: Подложак категорије

en: Category slug.
sr_RS: Подложак категорије.

en: Category updated.
sr_RS: Категорија је ажурирана.

en: Category: | Categories:
sr_RS[0]: Категорија:
sr_RS[1]: Категорије:
sr_RS[2]: Категорије:

en: Cauca
sr_RS: Каука

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
sr_RS: Ухваћен изузетак приликом отказивања радње "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
sr_RS: Ухваћен изузетак при уређивању радње „%1$s“: %2$s

en: Cavan
sr_RS: Каван

en: Cavite
sr_RS: Кавите

en: Cayman Islands
sr_RS: Кајманска острва

en: Cayman Islands dollar
sr_RS: Кајманска острва долар

en: Cañar
sr_RS: Кањар

en: Cc(s)
sr_RS: Cc

en: Ceará
sr_RS: Сеара

en: Cebu
sr_RS: Себу

en: Center
sr_RS: Центрирано

en: Centimeters
sr_RS: Центиметри

en: Central
sr_RS: Централни департман

en: Central African CFA franc
sr_RS: Централноафрички франак

en: Central African Republic
sr_RS: Централноафричка Република

en: Central Greece
sr_RS: Централна Грчка

en: Central Macedonia
sr_RS: Централна Македонија

en: Cerro Largo
sr_RS: Серо Ларго

en: Cesar
sr_RS: Цесар

en: Ceuta
sr_RS: Сеута

en: Chachoengsao
sr_RS: Чачоенгсао

en: Chaco
sr_RS: Чако

en: Chad
sr_RS: Чад

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
sr_RS: Чахар Махал и Бактијари (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
sr_RS: Чај Нат

en: Chaiyaphum
sr_RS: Чаијапхум

en: Chalatenango
sr_RS: Чалатенанго

en: Champasak
sr_RS: Чампасак

en: Chandigarh
sr_RS: Чандигар

en: Chandpur
sr_RS: Чандпур

en: Change address
sr_RS: Промена адресе

en: Change due:
sr_RS: Кусур:

en: Change order status to completed
sr_RS: Промени статус наруџбине у „комлетирано“

en: Change order status to on-hold
sr_RS: Промени статус наруџбине у „на чекању“

en: Change order status to processing
sr_RS: Промени статус наруџбине у „обрађује се“

en: Change status to cancelled
sr_RS: Промени стање у отказано

en: Change status to completed
sr_RS: Промени статус на: „завршено“

en: Change status to on-hold
sr_RS: Промени статус на: „на чекању“

en: Change status to processing
sr_RS: Промени статус на „у обради“

en: Change status:
sr_RS: Промени статус:

en: Change to:
sr_RS: Промени у:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sr_RS: Промена платформе за е-трговину може се чинити као велика препрека за превладавање, али лакше је него што можда мислите да своје производе, купце и поруџбине преместите у WooCommerce. Овај чланак ће вам помоћи да прођете кроз овај процес.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sr_RS: Промена платформи може изгледати као велика препрека коју треба савладати, али је лакше него што мислите да преместите своје производе, купце и поруџбине у WooCommerce. Овај чланак ће вам помоћи да прођете кроз овај процес.

en: Chanthaburi
sr_RS: Чантхабури

en: Character encoding of the file
sr_RS: Тип кодирања карактера у датотеци

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
sr_RS: Наплатите фиксну цену по ставци, или унесите формулу за трошак да бисте наплатили процентуални трошак или најмању накнаду. Сазнајте више о томе.

en: Charge sales tax on
sr_RS: Наплатите порез на продају

en: Chattogram
sr_RS: Чатограм

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment.
sr_RS: Чека се плаћање чеком.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sr_RS: Плаћање чековима

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: Обележите ову кућицу ако купон не може да се користи заједно са другим купонима.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sr_RS: Означите ово поље ако купон омогућава бесплатну доставу. У вашој зони испоруке мора бити омогућен <a href="%s" target="_blank">метод бесплатне испоруке</a> и мора бити омогућен у вашој зони доставе и подешен да захтева „важећи купон за бесплатну доставу“ (погледајте подешавање „Захтева бесплатну доставу“).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sr_RS: Обележите ову кућицу ако купон не треба да важи за артикле на распродаји. Купони за артикал ће важити само за артикле који нису на распродаји. Купони за куповину ће важити само ако су у корпи артикли који нису на распродаји.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
sr_RS: Означите да бисте омогућили купцима да купе само 1 артикал у једној поруџбини. Ово је посебно корисно за предмете који имају ограничену количину, на пример уметничка или ручно рађена роба.

en: Checkout
sr_RS: Плаћање

en: Checkout Page
sr_RS: Страница Одјаве

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
sr_RS: Плаћање се може прилагодити <a href="%s">у уређивачу</a> са вашом активном темом.

en: Checkout endpoints
sr_RS: Крајње тачке код потврде куповине

en: Checkout page
sr_RS: Плаћање

en: Checkout privacy policy
sr_RS: Политика приватности за потврду куповине

en: Chefchaouen
sr_RS: Шефшауен

en: Cherkashchyna
sr_RS: Черка

en: Chernihivshchyna
sr_RS: Черни

en: Chernivtsi Oblast
sr_RS: Чернивачка област

en: Chhattisgarh
sr_RS: Чатисгар

en: Chiang Mai
sr_RS: Чианг Маи

en: Chiang Rai
sr_RS: Чианг Раи

en: Chiapas
sr_RS: Чијапас

en: Chiba
sr_RS: Чиба

en: Chichaoua
sr_RS: Шишауа

en: Chieti
sr_RS: Кјети

en: Chihuahua
sr_RS: Чивава

en: Child theme
sr_RS: Изведена тема

en: Chile
sr_RS: Чиле

en: Chilean peso
sr_RS: Чилеански пезо

en: Chimaltenango
sr_RS: Чималтенанго

en: Chimborazo
sr_RS: Чимборазо

en: China
sr_RS: Кина

en: Chinandega
sr_RS: Чинандега

en: Chinese yuan
sr_RS: Кинески јуан

en: Chiquimula
sr_RS: Чикимула

en: Chiriquí
sr_RS: Чирики

en: Chișinău
sr_RS: Кишињев

en: Chlef
sr_RS: Шлеф

en: Chocó
sr_RS: Чоко

en: Choluteca
sr_RS: Чолутека

en: Chonburi
sr_RS: Чонбури

en: Chongqing / 重庆
sr_RS: Чунгкинг

en: Chontales
sr_RS: Чонталес

en: Choose a CSV file from your computer:
sr_RS: Одаберите CSV датотеку са свог рачунара:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
sr_RS: Изаберите боју позадине за област садржаја ваших е-порука. Подразумевано %s.

en: Choose a category to view stats
sr_RS: Одаберите категорију да бисте видели статистику

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
sr_RS: Изаберите боју за ваш секундарни текст, као што је садржај подножја. Подразумевано %s.

en: Choose a country / region&hellip;
sr_RS: Одаберите државу / регион&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sr_RS: Одаберите валуту&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
sr_RS: Изаберите подразумевану вредност обрасца ако желите да одређена варијација већ буде изабрана када корисник посети страницу производа.

en: Choose a file from your computer:
sr_RS: Одаберите датотеку са рачунара:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sr_RS: Одаберите приорите за ову пореску тарифу. Само једна тарифа ће бити коришћена по приоритету. Да бисте одредили више пореских тарифа за једну област морате да одредите различите приоритете по тарифи.

en: Choose a product to view stats
sr_RS: Одаберите производ да бисте видели статистику

en: Choose a state&hellip;
sr_RS: Одаберите државу&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sr_RS: Одаберите пореску класу за овај производ. Различите врсте производа могу примењивати различите пореске стопе користећи пореске класе.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
sr_RS: Изаберите тему која најбоље одговара изгледу и осећају вашег бренда, а затим је прилагодите својим потребама. Промените боје, додајте свој лого и направите странице.

en: Choose an action...
sr_RS: Одаберите акцију...

en: Choose an image
sr_RS: Изабери слику

en: Choose an option
sr_RS: Одаберите опцију

en: Choose countries / regions&hellip;
sr_RS: Изаберите државе / регионе&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sr_RS: Изабери купоне&hellip;

en: Choose file
sr_RS: Одабери датотеку

en: Choose from the most used tags
sr_RS: Изабери из најкоришћенијих ознака.

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sr_RS: Одаберите колико дуго се чувају лични подаци када више нису потребни за обраду. Оставите следеће опције празне како би се подаци чували заувек.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
sr_RS: Изаберите добављаче плаћања и омогућите начине плаћања на благајни.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sr_RS: Изаберите плаћање које желите, платите одмах, платите касније или на рате. Без бројева кредитних картица, без лозинки и без бриге.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sr_RS: Одаберите жељени начин плаћања: одмах, касније или у ратама. Без броја кредитне картице, без лозинке, без икаквих проблема. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више о Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sr_RS: Одаберите методу испоруке коју желите додати. Само начини испоруке који подржавају зоне су на попису.

en: Choose theme
sr_RS: Изабери тему

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
sr_RS: Изаберите да прикажете опис бренда на страници архиве. Искључите ово ако намеравате да уместо тога користите виџет за опис. Имајте на уму: ово је само за теме које не приказују опис.

en: Choose what to display on product category pages.
sr_RS: Одаберите шта ћете приказати на странама категорија производа.

en: Choose what to display on the main shop page.
sr_RS: Одаберите шта ћете приказати на главној страни продавнице.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sr_RS: Одаберите да ли је ово сложена стопа или не. Сложене пореске стопе се примењују на друге пореске стопе.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sr_RS: Одаберите да ли се ова пореска стопа примењује и на отпрему.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sr_RS: Одаберите да ли желите да одмах привучете средства или само да одобрите плаћање.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sr_RS: Одаберите земље у које желите да испоручујете, или одаберите да испоручујете у свим локацијама у којима продајете.

en: Choose which format of email to send.
sr_RS: Одаберите који формат е-писма шаљете.

en: Choose your theme
sr_RS: Изаберите своју тему

en: Chosen attributes (for variations).
sr_RS: Одабрани атрибути (за варијације).

en: Christ Church Nichola Town
sr_RS: Христова црква Никола Таун

en: Christmas Island
sr_RS: Божићно Острво

en: Chtouka Aït Baha
sr_RS: Штука Аит Баха

en: Chuadanga
sr_RS: Ћуаданга

en: Chubut
sr_RS: Чубут

en: Chumphon
sr_RS: Чумпон

en: Chuquisaca
sr_RS: Чукисака

en: Cibao Nordeste
sr_RS: Сибао Нордесте

en: Cibao Noroeste
sr_RS: Сибао Нороесте

en: Cibao Norte
sr_RS: Сибао Норте

en: Cibao Sur
sr_RS: Сибао Сур

en: Cimișlia
sr_RS: Чимишлија

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sr_RS: Градови за ово правило. Тачка зарез (;) одваја вредности код вишеструких избора. Оставите празно да примените на све градове.

en: City
sr_RS: Град

en: City (optional)
sr_RS: Град (опционо)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
sr_RS: Име града не подржава вишеструке вредности. Није подржано од WooCommerce од издања 5.3, уместо тога треба користити поштанске бројеве.

en: City name.
sr_RS: Име града.

en: City of the address being shipped to.
sr_RS: Град адресе у који се шаље.

en: City.
sr_RS: Град.

en: City:
sr_RS: Град:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
sr_RS: Буенос Ајрес

en: Ciudad Real
sr_RS: Сијудад Реал

en: Ciudad de México
sr_RS: Мексико Сити

en: Claim ID
sr_RS: ИД захтева

en: Clare
sr_RS: Клер

en: Clarendon
sr_RS: Кларендон

en: Classes
sr_RS: Класе

en: Classic theme
sr_RS: Класична тема

en: Clean up download permissions
sr_RS: Почисти овлашћења за преузимање

en: Clean up order data from legacy tables
sr_RS: Очистите податке о поруџбини из старих табела

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
sr_RS: Чишћење се може извршити само када је ХПОС активан и режим компатибилности је онемогућен.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
sr_RS[0]: Чишћење је завршено за %d поруџбину.
sr_RS[1]: Чишћење је завршено за %d поруџбине.
sr_RS[2]: Чишћење је завршено за %d поруџбина.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
sr_RS[0]: Чишћење је завршено за %d поруџбину. Прегледајте грешке изнад.
sr_RS[1]: Чишћење је завршено за %d поруџбине. Прегледајте грешке изнад.
sr_RS[2]: Чишћење је завршено за %d поруџбина. Прегледајте грешке изнад.

en: Cleanup completed for order %d.
sr_RS: Чишћење је завршено за поруџбину %d.

en: Clear
sr_RS: Очисти

en: Clear WooCommerce.com cache
sr_RS: Обриши кеш WooCommerce.com

en: Clear analytics cache
sr_RS: Очистите предмеморију аналитике

en: Clear customer sessions
sr_RS: Очистите сесије клијената

en: Clear data
sr_RS: Обриши податке

en: Clear options
sr_RS: Обриши опције

en: Clear system status theme info cache
sr_RS: Обриши кеш информација о теми статуса система

en: Clear template cache
sr_RS: Избриши предмеморију шаблона

en: Clear transients
sr_RS: Очисти прелазне

en: Clearing data...
sr_RS: Брисање података...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sr_RS: Clearpay омогућава купцима да одмах добију производе и плате куповину у четири рате, увек без камате.

en: Click here to enter your code
sr_RS: Кликните овде да бисте унели ваш код

en: Click here to login
sr_RS: Кликните овде да се улогујете

en: Click here to reset your password
sr_RS: Кликните овде да би ресетовали лозинку

en: Click here to set your new password.
sr_RS: Кликните овде да бисте поставили нову лозинку.

en: Click to toggle
sr_RS: Кликните да бисте пребацили

en: Cloning is forbidden.
sr_RS: Клонирање је забрањено.

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Close (Esc)
sr_RS: Затвори (Esc)

en: Close dialog
sr_RS: Затвори дијалог

en: Close modal panel
sr_RS: Затвори панел

en: Cluj
sr_RS: Клуж

en: Coahuila
sr_RS: Коавила

en: Coast
sr_RS: Обала

en: Cochabamba
sr_RS: Кочабамба

en: Coclé
sr_RS: Кокле

en: Cocos (Keeling) Islands
sr_RS: Кокосова (Килингова) острва

en: Code
sr_RS: Код

en: Cojedes
sr_RS: Кохедес

en: Colima
sr_RS: Колима

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
sr_RS: Прикупите и прикажите верификоване рецензије којима потрошачи верују.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sr_RS: Прикупите и потврдите ЕУ ПДВ бројеве приликом плаћања

en: Collect payments from customers offline.
sr_RS: Прикупите уплате купаца ван мреже.

en: Collect sales tax
sr_RS: Прикупи порез на промет

en: Collection from <strong>%s</strong>:
sr_RS: Колекција са <strong>%s</strong>:

en: Collines
sr_RS: Колинес

en: Colombia
sr_RS: Колумбија

en: Colombian peso
sr_RS: Колумбијски пезо

en: Colonia
sr_RS: Колонија

en: Color
sr_RS: Боја

en: Color palette
sr_RS: Палета боја

en: Colorado
sr_RS: Колорадо

en: Column mapping
sr_RS: Мапирање колона

en: Column name
sr_RS: Име колоне

en: Columns
sr_RS: Колоне

en: Columns:
sr_RS: Колоне:

en: Colón
sr_RS: Колон

en: Comayagua
sr_RS: Комајагва

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
sr_RS: Останите у току.

en: Coming soon
sr_RS: Ускоро

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sr_RS: а,ако,али,би,биће,без,ће,ћу,чији,да,до,док,га,где,и,иако,их,или,има,испод,из,између,изнад,изван,ја,је,јер,јој,још,ју,к,ка,кад,када,како,као,кога,која,које,који,кроз,ли,ме,ми,мимо,му,на,над,након,нас,не,негде,него,нека,некад,неки,неко,нема,нешто,ни,није,ниједан,никад,ништа,о,од,одмах,око,около,он,она,онај,они,оно,осим,остали,ова,овај,ови,па,по,под,поред,после,поводом,пре,преко,према,при,с,са,сада,сам,само,се,си,шта,што,су,сутра,сваки,све,сви,та,тад,тада,тај,тако,такође,тамо,те,ти,тим,то,тој,ту,у,унутра,уз,већ,већина,веома,ви,више,врло,за,зар,зашто,зато,због

en: Committed to a greener lifestyle
sr_RS: Посвећени зеленијем начину живота

en: Community forum
sr_RS: Форум заједнице

en: Community support
sr_RS: Подршка заједнице

en: Como
sr_RS: Комо

en: Comorian franc
sr_RS: Коморски франак

en: Comoros
sr_RS: Комори

en: Company
sr_RS: Предузеће

en: Company (optional)
sr_RS: Компанија (опционо)

en: Company name
sr_RS: Назив компаније

en: Company name.
sr_RS: Име фирме.

en: Compatibility mode disabled.
sr_RS: Режим компатибилности је онемогућен.

en: Compatibility mode enabled.
sr_RS: Режим компатибилности је омогућен.

en: Compatibility mode enabled?: %s
sr_RS: Режим компатибилности омогућен?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
sr_RS: Режим компатибилности је већ онемогућен.

en: Compatibility mode is already enabled.
sr_RS: Режим компатибилности је већ омогућен.

en: Complete
sr_RS: Завршено

en: Completed
sr_RS: Завршено

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Готово <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Готово <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Готово <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sr_RS: Готова наруџбина

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
sr_RS: Завршена обрада радње %1$s помоћу копче: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
sr_RS: Извршено је поновно генерисање слика производа.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sr_RS: Поштовање свих законских обавеза које имамо, као што је обрачун пореза

en: Compostela Valley
sr_RS: Долина Компостела

en: Compound
sr_RS: Сложени обрачун

en: Concepción
sr_RS: Консепсион

en: Configure Permalinks
sr_RS: Конфигуриши сталне везе

en: Configure terms
sr_RS: Подеси услове

en: Confirm email and view order
sr_RS: Потврдите е-пошту и погледајте поруџбину

en: Confirm navigation
sr_RS: Потврдите кретање

en: Confirm new password
sr_RS: Потврдите нову лозинку

en: Congo (Brazzaville)
sr_RS: Конго (Бразавил)

en: Congo (Kinshasa)
sr_RS: Конго (Киншаса)

en: Congolese franc
sr_RS: ЦФА франак

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sr_RS: Честитамо на добијању прве наруџбине! Сада је право време да научите како да управљате својим наруџбинама.

en: Congratulations on processing %s orders!
sr_RS: Честитамо на обради %s наруџбина!

en: Congratulations on the sale!
sr_RS: Честитамо на продаји!

en: Congratulations on the sale.
sr_RS: Честитамо на продаји.

en: Connect
sr_RS: Повежи

en: Connect your store to Jetpack
sr_RS: Повежите своју продавницу са Jetpack-ом

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sr_RS: Повежите своју продавницу са Jetpack додатком да одобрите екстра функционалности.

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sr_RS: Повежите своју продавницу да активирате WooCommerce Services

en: Connected to WooCommerce.com
sr_RS: Повезан на WooCommerce.com

en: Connecticut
sr_RS: Конектикат

en: Connection password:
sr_RS: Лозинка за повезивање:

en: Constantine
sr_RS: Константин

en: Constanța
sr_RS: Констанца

en: Consumer key
sr_RS: Кориснички кључ

en: Consumer key ending in
sr_RS: Потрошачки кључ истиче

en: Consumer key is invalid.
sr_RS: Потрошачки кључ је неисправан.

en: Consumer secret
sr_RS: Тајни код купца

en: Consumer secret is invalid.
sr_RS: Тајни код потрошача је погрешан.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
sr_RS: Садржи блок <strong>%1$s</strong>

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
sr_RS: Садржи кратки код <strong>%1$s</strong>

en: Content background
sr_RS: Позадина садржаја

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sr_RS: Подаци о садржају белешке. JSON string. Доступно за поновну локализацију.

en: Content of the note.
sr_RS: Садржај белешке.

en: Content type
sr_RS: Тип садржаја

en: Content type.
sr_RS: Тип садржаја.

en: Content…
sr_RS: Садржај...

en: Context
sr_RS: Контекст

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
sr_RS: ID контекста у којем је подстицај одбачен.

en: Continue
sr_RS: Наставите

en: Continue shopping
sr_RS: Наставите куповину

en: Continue with Jetpack
sr_RS: Наставите са Jetpack-ом

en: Continue with WooCommerce Services
sr_RS: Наставите са WooCommerce Services

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
sr_RS: Контролише приказ поља за стан (адреса_2) на страници плаћања.

en: Controls the display of the company field in checkout.
sr_RS: Контролише приказ поља за назив предузећа на страници плаћања.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
sr_RS: Контролише приказ поља за телефон на страници плаћања.

en: Controls the stock status of the product.
sr_RS: Контролисање стања залиха производа.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sr_RS: Контролише било да је на производу наведено „на залихама“ или „није на залихама“ на интернет продавници.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sr_RS: Контролише да ли је варијација наведена на предњој страни као „на залихама“ или „нема на залихама“.

en: Conversion
sr_RS: Конверзија

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
sr_RS: Конвертујте и задржите купце помоћу аутоматизованог маркетинга који обавља тежак посао уместо вас.

en: Convert order coupon data to the simplified format
sr_RS: Конвертујте податке о купонима поруџбине у поједностављени формат

en: Cook Islands
sr_RS: Кукова Острва

en: Copied!
sr_RS: Копирано!

en: Copperbelt
sr_RS: Копербелт

en: Copy
sr_RS: Копирај

en: Copy billing address
sr_RS: Копирај адресу за наплату

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Желите ли да копирате податке о наплати у податке о испоруци? Овим ћете уклонити све тренутно унете информације о испоруци.

en: Copy file to theme
sr_RS: Копирајте фајл у тему

en: Copy for GitHub
sr_RS: Копирај за GitHub

en: Copy for support
sr_RS: Копирај за подршку.

en: Copy from billing address
sr_RS: Копирај из адресе за плаћање

en: Copy link
sr_RS: Копирај везу

en: Copy to a new draft
sr_RS: Копирај у нови нацрт

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sr_RS: Копирање у меморију није успело. Покушајте да копирате помоћу тастера Ctrl/Cmd+C

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sr_RS: Копирање на клипборд није успело. Требало би да можете да копирате преко десног клика.

en: Copán
sr_RS: Копан

en: Coquimbo
sr_RS: Кокимбо

en: Cordillera
sr_RS: Кордиљера

en: Cork
sr_RS: Корк

en: Corrientes
sr_RS: Коријентес

en: Cortés
sr_RS: Кортес

en: Cosenza
sr_RS: Козенца

en: Cost
sr_RS: Цена

en: Cost (%s)
sr_RS: Трошак (%s)

en: Cost Total
sr_RS: Укупна цена коштања

en: Cost of Goods Sold
sr_RS: Трошкови продате робе

en: Cost of Goods Sold data.
sr_RS: Подаци о трошковима продате робе.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
sr_RS: Подаци о трошковима продате робе. Присутно само за ставке производа.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
sr_RS: Подаци о цени коштања продате робе. Присутно само за ставке рефундације производа.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
sr_RS: Вредности трошкова продате робе за производ.

en: Cost of goods
sr_RS: Цена коштања робе

en: Cost of the marketing campaign.
sr_RS: Трошак маркетиншке кампање.

en: Cost per unit: %s
sr_RS: Цена по јединици: %s

en: Cost value
sr_RS: Вредност трошка

en: Costa Rica
sr_RS: Костарика

en: Costa Rican col&oacute;n
sr_RS: Костарикански колон

en: Cotabato
sr_RS: Котабато

en: Cotopaxi
sr_RS: Котопакси

en: Could not access file.
sr_RS: Није могуће приступити датотеци.

en: Could not access the log file directory.
sr_RS: Није могуће приступити директоријуму дневничке датотеке.

en: Could not access the specified files.
sr_RS: Није могуће приступити наведеним датотекама.

en: Could not create order in posts table.
sr_RS: Није могуће креирати поруџбину у табели постова.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sr_RS: Није могуће пронаћи ниједну претплату на вашем WooCommerce.com налогу

en: Could not find classname for order ID %d
sr_RS: Није могуће пронаћи име класе за идентификатор поруџбине %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sr_RS: Није могао да се одобри приступ - корисник можда већ има дозволу за ову датотеку или није подешена адреса е-поште за наплату. Проверите да ли је подешена адреса е-поште за наплату и да ли је наруџбина сачувана.

en: Could not persist order to database table "%s".
sr_RS: Није могуће сачувати поруџбину у табели базе података "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sr_RS: Није могла да се одради промена за акцију: „%1$s“ (ИД: %2$d). Грешка: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sr_RS: Није могуће регистровати образац „%1$s“ као образац блока (неисправан подложак „%2$s“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sr_RS: Није могуће регистровати образац „%s“ као образац блока (недостаје поље „Подложак“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sr_RS: Није могуће регистровати образац „%s“ као образац блока (недостаје поље „Наслов“)

en: Could not start the installation process. Reason:
sr_RS: Није могуће покренути процес инсталације. Разлог:

en: Could not update the attribute.
sr_RS: Није могуће ажурирати атрибут.

en: Could not write to template file.
sr_RS: Није могућ упис у фајл шаблона.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
sr_RS: Није могуће писати у привремени директоријум. Покушајте да преузимате датотеке једну по једну.

en: Count
sr_RS: Број

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
sr_RS: Броји преузимања чак и ако је преузет само део датотеке.

en: Count partial downloads
sr_RS: Бројите делимична преузимања

en: Country / Region
sr_RS: Држава / Регион

en: Country / Region.
sr_RS: Држава / Регион

en: Country / State
sr_RS: Држава

en: Country / region
sr_RS: Држава / регион

en: Country ISO 3166 code.
sr_RS: ISO 3166 код државе.

en: Country code
sr_RS: Код земље

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
sr_RS: Код земље (ISO 3166-1 alpha-2).

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sr_RS: Шифра земље је у ISO 3166-1 алфа-2 облику.

en: Country code.
sr_RS: Код државе.

en: Country&nbsp;code
sr_RS: Код земље

en: Country/Region
sr_RS: Држава/Регион

en: Country/Region (optional)
sr_RS: Држава/Регион (опционо)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sr_RS: Код државе / региона у ISO 3166-1 alpha-2 формату.

en: County
sr_RS: Округ

en: Coupon | Coupons
sr_RS[0]: Купон

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
sr_RS: Купон „%s“ се не може применити јер не постоји.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
sr_RS: Купон „%s“ се не може применити јер није важећи.

en: Coupon "%s" has expired.
sr_RS: Купон „%s“ је истекао.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sr_RS: Купон %s је коришћен у другој трансакцији током овог плаћања и достигнуто је ограничење употребе купона. Уклоните купон и покушајте поново.

en: Coupon ID.
sr_RS: ID купона.

en: Coupon amount
sr_RS: Износ купона

en: Coupon applied: "%s".
sr_RS: Примењен купон: „%s“.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sr_RS: Купон се не може уклонити јер није већ примењен на корпу.

en: Coupon code
sr_RS: Код купона

en: Coupon code "%s" already applied!
sr_RS: Код купона „%s“ је већ примењен!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sr_RS: Код купона „%s“ је већ примењен.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sr_RS: Купон већ постоји - купци ће користити овај најновији купон са овим кодом.

en: Coupon code applied successfully.
sr_RS: Купон је прихваћен.

en: Coupon code is required.
sr_RS: Код купона је обавезан.

en: Coupon code removed successfully.
sr_RS: Купон је уклоњен.

en: Coupon code.
sr_RS: Код купона.

en: Coupon created
sr_RS: Купон је направљен

en: Coupon creation date in GMT.
sr_RS: Датум креирања купона у ГМТ.

en: Coupon creation date.
sr_RS: Датум креирања купона.

en: Coupon data
sr_RS: Подаци о купону

en: Coupon deleted
sr_RS: Купон је избрисан

en: Coupon description.
sr_RS: Опис купона.

en: Coupon discount type.
sr_RS: Врста купонског попуста.

en: Coupon does not exist in the cart.
sr_RS: Купон не постоји у корпи.

en: Coupon does not exist.
sr_RS: Купон не постоји.

en: Coupon draft updated.
sr_RS: Нацрт купона је ажуриран.

en: Coupon expiration date in GMT.
sr_RS: Датум истека купона у ГМТ.

en: Coupon expiration date.
sr_RS: Датум истека купона.

en: Coupon expiry date
sr_RS: Датум истека купона

en: Coupon has been removed.
sr_RS: Купон је уклоњен.

en: Coupon is not valid.
sr_RS: Купон је неважећи.

en: Coupon item ID is readonly.
sr_RS: ID ставка купона је само за читање.

en: Coupon removed: "%s".
sr_RS: Купон је уклоњен: „%s“.

en: Coupon restored
sr_RS: Купон је обновљен

en: Coupon saved.
sr_RS: Купон сачуван.

en: Coupon scheduled for: %s.
sr_RS: Купон је заказан за: %s.

en: Coupon submitted.
sr_RS: Купон је унешен.

en: Coupon type
sr_RS: Тип купона

en: Coupon type name.
sr_RS: Назив врсте купона.

en: Coupon updated
sr_RS: Купон ажуриран

en: Coupon updated.
sr_RS: Купон ажуриран.

en: Coupon(s)
sr_RS: Купон(и)

en: Coupon(s):
sr_RS: Купон(и):

en: Coupon:
sr_RS: Купон:

en: Coupon: %s
sr_RS: Купон: %s

en: Coupons
sr_RS: Купони

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sr_RS: Купони су одличан начин да понудите попусте и награде својим купцима. Овде ће се приказати када их направите.

en: Coupons are disabled.
sr_RS: Купони су онемогућени.

en: Coupons by date
sr_RS: Купони по датуму

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sr_RS: Купони могу да се примене на страницама Корпа и Потврда куповине.

en: Coupons detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештаји за купоне.

en: Coupons discounts
sr_RS: Купон попусти

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
sr_RS: Купони за групе. Пружа опцију да имате купоне који су ограничени на чланове групе или улоге. Ради са бесплатним додатком Групе.

en: Coupons line data.
sr_RS: Подаци о купонима.

en: Coupons list
sr_RS: Листа купона

en: Coupons lookup table
sr_RS: Табела за претрагу купона

en: Coupons lookup table does not exist.
sr_RS: Табела за претрагу купона не постоји.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
sr_RS: Уноси у табели за претрагу купона са нултим износом попуста успешно поправљени. Обрађено %1$d уноса са %2$d грешака.

en: Coupons navigation
sr_RS: Навигација купона

en: Coupons totals.
sr_RS: Укупно купона.

en: Covasna
sr_RS: Ковасна

en: Cox's Bazar
sr_RS: Кокс Базар

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
sr_RS: Израђен од отпорног дебелог стакла, овај бокал обезбеђује трајан квалитет, што га чини савршеним за свакодневну употребу са дашком винтиџ шарма.

en: Create
sr_RS: Креирај

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
sr_RS: Креирајте купоне за „кредит у продавници“ за купце који се могу искористити при плаћању.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
sr_RS: Креирај COGS колоне у табели за претрагу мета података производа

en: Create Order
sr_RS: Креирај поруџбину

en: Create Product
sr_RS: Направи производ

en: Create a new webhook
sr_RS: Направи нову веб копчу

en: Create a product
sr_RS: Направи производ

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
sr_RS: Креирајте јединствени URL који примењује попуст и опционо додаје један или више производа у корпу купца.

en: Create account password
sr_RS: Направите лозинку за налог

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
sr_RS: Креирајте рекламне кампање и досегните милијарду глобалних корисника помоћу %1$sTikTok-а за WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
sr_RS: Направите рекламне кампање са Тиктоком

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
sr_RS: Креирајте рекламне кампање и досегните милијарду глобалних корисника помоћу TikTok-а за WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
sr_RS: Направите рекламне кампање и достигните једну милијарду корисника широм света.

en: Create an API key
sr_RS: Направи API кључ

en: Create an account with %s
sr_RS: Креирајте налог са %s

en: Create an account?
sr_RS: Направите налог?

en: Create and save
sr_RS: Креирај и сачувај

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
sr_RS: Креирајте и шаљите е-поруке за праћење куповине, билтене и промотивне кампање директно са своје контролне табле.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
sr_RS: Креирајте и користите индексе за претрагу целог текста за поруџбине. Ова функција ради само са складиштем поруџбина високих перформанси.

en: Create anything
sr_RS: Креирајте било шта

en: Create columns
sr_RS: Креирај колоне

en: Create coupons
sr_RS: Прави купоне

en: Create customers
sr_RS: Креира купце

en: Create default WooCommerce pages
sr_RS: Инсталирај WooCommerce странице

en: Create fulfillment response.
sr_RS: Одговор о креирању испуњења.

en: Create new brand
sr_RS: Креирај нови бренд

en: Create new category
sr_RS: Направи нову категорију

en: Create orders
sr_RS: Прави наруџбине

en: Create pages
sr_RS: Тренутна страна

en: Create products
sr_RS: Прави производе

en: Create shipping method
sr_RS: Направи метод доставе

en: Create some products
sr_RS: Креирајте неке производе

en: Create value
sr_RS: Направи вредност

en: Create webhooks
sr_RS: Прави веб копче

en: Create your first coupon
sr_RS: Направите први купон

en: Created
sr_RS: Креирано

en: Created at
sr_RS: Креирано у

en: Creating %d action | Creating %d actions
sr_RS[0]: Креирање %d радње
sr_RS[1]: Креирање %d радњи
sr_RS[2]: Креирање %d радњи

en: Creating product review failed.
sr_RS: Формирање прегледа производа неуспешно.

en: Creative format
sr_RS: Креативни формат

en: Credit card
sr_RS: Кредитна картица

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
sr_RS: Кредитне/дебитне картице, Apple Pay, Google Pay и још много тога.

en: Cremona
sr_RS: Кремона

en: Crete
sr_RS: Крит

en: Crimea
sr_RS: Крим

en: Critical
sr_RS: Критично

en: Criuleni
sr_RS: Криулени

en: Croatia
sr_RS: Хрватска

en: Croatian kuna
sr_RS: Хрватска куна

en: Cross River
sr_RS: Река Крос

en: Cross-sells
sr_RS: Подстицајна продаја

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sr_RS: Подстицајна продаја су производи који се промовишу у корпи, на основу производа у истој.

en: Crotone
sr_RS: Кротоне

en: Crypto Payments
sr_RS: Крипто плаћања

en: Csongrád-Csanád
sr_RS: Чонград

en: Cuba
sr_RS: Куба

en: Cuban convertible peso
sr_RS: Кубански конвертабилни пезос

en: Cuban peso
sr_RS: Кубански пезос

en: Cuenca
sr_RS: Куенка

en: Cumilla
sr_RS: Комила

en: Cundinamarca
sr_RS: Кундинамарка

en: Cunene
sr_RS: Кунене

en: Cuneo
sr_RS: Кунео

en: Cura&ccedil;ao
sr_RS: Курасао

en: Currency
sr_RS: Валута

en: Currency code (ISO 4217).
sr_RS: Код валуте (ISO 4217).

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sr_RS: Валутни код (у ИСО формату) за враћене цене.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sr_RS: Валутна децимала (број цифара после децималног сепаратора) за враћене цене.

en: Currency options
sr_RS: Могућности валуте

en: Currency position
sr_RS: Позиција валуте

en: Currency position.
sr_RS: Позиција валуте.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Валутни симбол за валуту који може бити коришћен за форматирање враћених цена.

en: Currency symbol position for this country.
sr_RS: Место валутне ознаке за ову земљу.

en: Currency symbol.
sr_RS: Ознака валуте.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sr_RS: Валута у којој је наруџбина направљена, у ИСО формату.

en: Currency.
sr_RS: Валута.

en: Current
sr_RS: Тренутна

en: Current page
sr_RS: Тренутна страна

en: Current page of the collection.
sr_RS: Тренутна страна колекције.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sr_RS: Преузимање тренутне странице треба позвати на или након куке `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Тренутна лозинка (оставите празно ако не желите да мењате)

en: Current plugin version.
sr_RS: Тренутна верзија додатка.

en: Current price is: %s.
sr_RS: Тренутна цена је: %s.

en: Current product price.
sr_RS: Тренутна цена производа.

en: Current set billing address for the customer.
sr_RS: Тренутно постављена адреса за обрачун за купца.

en: Current set shipping address for the customer.
sr_RS: Тренутно постављена адреса испоруке за купца.

en: Current variation price.
sr_RS: Тренутна цена варијације.

en: Currently syncing orders... %s pending
sr_RS: Тренутно се синхронизују поруџбине... %s на чекању

en: Cuscatlán
sr_RS: Кускатлан

en: Cusco
sr_RS: Куско

en: Custom
sr_RS: Прилагођена

en: Custom Email Styles
sr_RS: Прилагођени стилови имејла

en: Custom Fields
sr_RS: Прилагођена поља

en: Custom Link
sr_RS: Прилагођена веза

en: Custom base
sr_RS: Прилагођена база

en: Custom field deleted.
sr_RS: Прилагођено поље је обрисано.

en: Custom field updated.
sr_RS: Прилагођено поље је ажурирано.

en: Custom fields
sr_RS: Прилагођена област

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
sr_RS: Прилагођена поља се могу користити на различите начине, као што је дељење детаљнијих информација о производу, приказивање више поља за унос или за интерну организацију залиха. %1$sПрочитајте више о прилагођеним пољима%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
sr_RS: Прилагођена поља могу се користити за додавање додатних метаподатака на поруџбину које можете %1$sкористити у својој теми%2$s.

en: Custom fonts
sr_RS: Прилагођени фонтови

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
sr_RS: Употреба прилагођене табеле поруџбина није омогућена. Ако тестирате, можете је омогућити пратећи упутства за тестирање у %s

en: Custom order tables could not be created.
sr_RS: Прилагођене поруџбине нису могле бити направљене.

en: Custom order tables does not exist, creating...
sr_RS: Табеле прилагођених поруџбина не постоје, креирање...

en: Custom order tables were created successfully.
sr_RS: Прилагођене поруџбине су успешно направљене.

en: Custom ordering
sr_RS: Прилагођен редослед

en: Custom ordering position.
sr_RS: Прилагођена позиција сортирања.

en: Custom orders tables have been deleted.
sr_RS: Прилагођене табеле поруџбина су обрисане.

en: Custom:
sr_RS: Прилагођено:

en: Customer
sr_RS: Купац

en: Customer Country
sr_RS: Земља купца

en: Customer Data
sr_RS: Подаци о купцу

en: Customer Email
sr_RS: Е-пошта корисника

en: Customer First Name
sr_RS: Име купца

en: Customer Full Name
sr_RS: Пуно име купца

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sr_RS: ИД клијента ако је регистрован. Вратиће 0 за госте.

en: Customer ID is invalid.
sr_RS: Идентификација корисника је неисправна.

en: Customer ID.
sr_RS: ИД Купца.

en: Customer IP: %s
sr_RS: IP купца: %s

en: Customer Last Name
sr_RS: Презиме купца

en: Customer Name
sr_RS: Име купца

en: Customer Username
sr_RS: Корисничко име купца

en: Customer billing address
sr_RS: Адреса за наплату

en: Customer created
sr_RS: Купац направљен

en: Customer deleted
sr_RS: Купац обрисана

en: Customer details
sr_RS: Детаљи о купцу

en: Customer download link
sr_RS: Линк за преузимање за купца

en: Customer download log
sr_RS: Дневник преузимања од стране купаца

en: Customer download permissions have been retained.
sr_RS: Задржане су купчеве дозволе за преузимање.

en: Customer downloads
sr_RS: Преузимања од стране купаца

en: Customer first name.
sr_RS: Име купца.

en: Customer history
sr_RS: Историја купаца

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sr_RS: Информације о купцу, као што су Ваше име, адреса е-поште, информације о фактурисању и испоруци.

en: Customer last name.
sr_RS: Презиме купца.

en: Customer list
sr_RS: Листа купаца

en: Customer login name.
sr_RS: Притупно име купца.

en: Customer matched zone "%s"
sr_RS: Зона подударања купаца „%s“

en: Customer note
sr_RS: Напомена купцу

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sr_RS: Када додате напомену некој наруџбини, купцу се шаље обавештење путем е-поште.

en: Customer notes about the order
sr_RS: Напомене купца о наруџбини

en: Customer orders
sr_RS: Наруџбине купца

en: Customer password for new accounts, if applicable.
sr_RS: Лозинка купца за нове налоге, ако је применљиво.

en: Customer password.
sr_RS: Приступна лозинка купца.

en: Customer payment page &rarr;
sr_RS: Страница за плаћања &rarr;

en: Customer provided note
sr_RS: Порука коју је оставио корисник

en: Customer provided note:
sr_RS: Купац је послао коментар:

en: Customer role.
sr_RS: Улога купца.

en: Customer sales
sr_RS: Куповине регистрованих клијената

en: Customer shipping address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Customer type
sr_RS: Врста купца

en: Customer type name.
sr_RS: Назив врсте купца.

en: Customer updated
sr_RS: Муштерија ажурирана

en: Customer's IP address.
sr_RS: IP адреса купца.

en: Customer:
sr_RS: Купац:

en: Customers
sr_RS: Купци

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
sr_RS: Купци могу да креирају налог након што изврше поруџбину. Прилагодите поруке %1$sовде%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
sr_RS: Купци могу да отворе налог пре наручивања.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
sr_RS: Корисници и даље могу сачувати датотеку на свој уређај, али подразумевано ће се датотека отворити уместо да се преузме (не функционише са преусмерењима).

en: Customers detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештај за купце.

en: Customers do not support trashing.
sr_RS: Купци не могу да се шаљу на отпад.

en: Customers totals.
sr_RS: Укупно купаца.

en: Customers vs. guests
sr_RS: Регистровани клијенти у поређењу са нерегистрованим клијентима

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
sr_RS: Купцима ће бити потребно да потроше ову суму да би добили бесплатну доставу.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sr_RS: Купци неће моћи да купују физичке производе са вашег сајта док се не дода начин испоруке.

en: Customizable products
sr_RS: Прилагодљиви производи

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
sr_RS: Прилагодите боју ваших дугмади и веза. Подразумевано %s.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
sr_RS: Прилагодите свој WooCommerce шаблон е-поште и прегледајте га испод.

en: Customize your emails
sr_RS: Прилагодите своје е-поруке

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sr_RS: Прилагодите своју интернет продавницу помоћу WooCommerce блокова

en: Customize your store
sr_RS: Прилагодите своју продавницу

en: Cyprus
sr_RS: Кипар

en: Czech Republic
sr_RS: Република Чешка

en: Czech koruna
sr_RS: Чешка круна

en: Cáceres
sr_RS: Касерес

en: Cádiz
sr_RS: Кадис

en: Córdoba
sr_RS: Кордоба

en: Călărași
sr_RS: Калараси

en: Căușeni
sr_RS: Каушени

en: DESC
sr_RS: Опадајући

en: DKI Jakarta
sr_RS: Посебни регион главног града Џакарте

en: Dadra and Nagar Haveli
sr_RS: Дадра и Нагар Хавели

en: Daerah Istimewa Aceh
sr_RS: Посебни регион Аћех

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
sr_RS: Посебни регион Јогјакарта

en: Daily Cron
sr_RS: Дневни крон

en: Dajabón
sr_RS: Дахабон

en: Dakahlia
sr_RS: Дакалија

en: Dakar
sr_RS: Дакар

en: Daman and Diu
sr_RS: Даман и Дију

en: Damietta
sr_RS: Дамијета

en: Danish krone
sr_RS: Данска круна

en: Dar es Salaam
sr_RS: Дар ес Салам

en: Darién
sr_RS: Дариен

en: Dashboard
sr_RS: Контролна табла

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
sr_RS: Подаци у табели постова изгледају новији него у HPOS табелама. Упоредите податке о поруџбини са `wp wc hpos diff %1$d` и користите `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` да бисте поправили.

en: Data resource ID.
sr_RS: ИД ресурса података.

en: Data resource description.
sr_RS: Опис ресурса података.

en: Data store:
sr_RS: Складиште података:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sr_RS: Подаци који се прослеђују начину плаћања приликом обраде плаћања.

en: Database
sr_RS: База података

en: Database (not recommended on live sites)
sr_RS: База података (не препоручује се на активним сајтовима)

en: Database Data Size
sr_RS: Величина базе података

en: Database File Path
sr_RS: Путања базе података

en: Database Index Size
sr_RS: Величина индекса базе података

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
sr_RS: Поље датума базе података за извештаје о приходима и поруџбинама

en: Database error.
sr_RS: Грешка у бази података.

en: Database information:
sr_RS: Подаци о бази података:

en: Database prefix
sr_RS: Префикс базе података

en: Database prefix.
sr_RS: Префикс базе података.

en: Database settings
sr_RS: Подешавања базе података

en: Database tables missing
sr_RS: Недостају табеле базе података

en: Database tables.
sr_RS: Табеле базе података.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sr_RS: Ажурирање базе података је заказано да се изврши у позадини.

en: Database verified successfully.
sr_RS: База података је успешно верификована.

en: Database.
sr_RS: База података.

en: Datastore currently in use for orders.
sr_RS: Складиште података које се тренутно користи за поруџбине.

en: Date
sr_RS: Датум

en: Date Paid
sr_RS: Датум плаћања

en: Date Type
sr_RS: Тип датума

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sr_RS: Датум након којег треба подсетити корисника на белешку, ако постоји (ГМТ).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sr_RS: Датум након којег треба подсетити корисника на напомену, ако постоји.

en: Date created
sr_RS: Датум прављења

en: Date created:
sr_RS: Датум креирања:

en: Date last active GMT.
sr_RS: Датум последње активности ГМТ.

en: Date last active.
sr_RS: Датум последње активности.

en: Date modified
sr_RS: Датум измене

en: Date registered GMT.
sr_RS: Датум регистрације ГМТ.

en: Date registered.
sr_RS: Датум регистрације.

en: Date sale price ends
sr_RS: Датум престанка распродаје

en: Date sale price starts
sr_RS: Датум почетка продаје.

en: Date the note was created (GMT).
sr_RS: Датум када је белешка направљена (ГМТ)

en: Date the note was created.
sr_RS: Датум креирања белешке.

en: Date the order was created, as GMT.
sr_RS: Датум када је наруџбина направљена, као ГМТ.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум креирања налога у временској зони веб локације.

en: Date:
sr_RS: Датум:

en: Davao Occidental
sr_RS: Западни Давао

en: Davao Oriental
sr_RS: Источни Давао

en: Davao del Norte
sr_RS: Северни Давао

en: Davao del Sur
sr_RS: Јужни Давао

en: Day(s)
sr_RS: Дан(а)

en: Debug
sr_RS: Приказ грешака

en: Debug log
sr_RS: Белешка отклањања грешака

en: Debug mode
sr_RS: Режим отклањања грешака

en: Decimal precision of the returned prices.
sr_RS: Децимална прецизност враћених цена.

en: Decimal separator
sr_RS: Знак за раздвајање децимала

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sr_RS: Децимална ознака за приказане цене за ову земљу.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Децимални сепаратор за валуту који може бити коришћен за форматирање враћених цена.

en: Decimal separator.
sr_RS: Децимални сепаратор.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sr_RS: Смањите редовну цену за (фиксни износ или %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sr_RS: Смањи постојећу продајну цену за (фиксна вредност или %):

en: Decrease existing stock by:
sr_RS: Смањи постојеће залихе за:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Смањи редовне цене (за фиксни износ или проценат)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Смањи снижене цене (за фиксни износ или проценат)

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default Date Range
sr_RS: Подразумевани период

en: Default Form Values
sr_RS: Подразумеване вредности формулара

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sr_RS: Подразумевани трословни код валуте предметне земље према ИСО4127.

en: Default attribute
sr_RS: Подразумевани атрибут.

en: Default block content
sr_RS: Подразумевани садржај блока

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

en: Default customer location
sr_RS: Подразумевана локација купца

en: Default product category cannot be deleted.
sr_RS: Не можете обрисати подразумевану категорију производа.

en: Default product sorting
sr_RS: Подразумевано сортирање производа

en: Default sort order
sr_RS: Подразумевани редослед

en: Default sort order.
sr_RS: Уобичајени начин сортирања.

en: Default sorting
sr_RS: Подразумевано сортирање

en: Default sorting (custom ordering + name)
sr_RS: Подразумевано сортирање (прилагођени редослед + име)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sr_RS: Подразумевана временска зона је %s - треба бити UTC

en: Default timezone is UTC
sr_RS: Подразумевана временска зона је UTC

en: Default timezone.
sr_RS: Подразумевана часовна зона.

en: Default to customer billing address
sr_RS: Подразумевано на купчеву адресу за плаћање

en: Default to customer shipping address
sr_RS: Подразумевано на купчеву адресу за испоруку

en: Default value for the setting.
sr_RS: Подразумевана вредност за подешавање.

en: Default values for generated variations.
sr_RS: Подразумеване вредности за генерисане варијације.

en: Defaults variation attributes.
sr_RS: Уобичајени атрибути варијације.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sr_RS: Дефиниши уколико атрибут може бити коришћен као варијација.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sr_RS: Дефиниши да ли је атрибут видљив на „додатне информације“ делу на страници производа.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sr_RS: Одређује да ли је наруџбина плаћена. Поставиће статус на обраду и смањиће залиху производа.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sr_RS: Дефинишите да ли је варијација видљива на страници производа.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sr_RS: Дефинисање текста који се приказује иза цена производа. Ово би могло бити, на пример, „Са ПДВ“ да боље појасни цене. Такође можете приказати цене на један од следећих начина: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sr_RS: Да ли се на производ наплаћује порез или само цена испоруке.

en: Defined cost value.
sr_RS: Дефинисана вредност трошкова.

en: Delaware
sr_RS: Делавер

en: Delete
sr_RS: Обриши

en: Delete "%s" permanently
sr_RS: Трајно избриши „%s“

en: Delete Permanently
sr_RS: Избриши трајно

en: Delete Product
sr_RS: Избриши производ

en: Delete WooCommerce tax rates
sr_RS: Обриши све WooCommerce пореске стопе

en: Delete all variations
sr_RS: Обриши све варијације

en: Delete an Inbox Notification
sr_RS: Обриши обавештење из пријемног сандучета

en: Delete fee
sr_RS: Обриши накнаду

en: Delete fulfillment meta data response.
sr_RS: Одговор о брисању метаподатака испуњења.

en: Delete fulfillment response.
sr_RS: Одговор о брисању испуњења.

en: Delete image
sr_RS: Обриши слику

en: Delete item
sr_RS: Уклони ставку

en: Delete log
sr_RS: Обриши лог фајл

en: Delete note
sr_RS: Обриши белешку

en: Delete orphaned variations
sr_RS: Алатке - Избришите осиромашене варијанте.

en: Delete payment method
sr_RS: Обриши начин плаћања

en: Delete permanently
sr_RS: Обриши трајно

en: Delete shipping
sr_RS: Обриши испоруку

en: Delete tax rates
sr_RS: Обриши СВЕ пореске стопе

en: Delete template file
sr_RS: Обришите фајл шаблона

en: Delete the custom orders tables
sr_RS: Избришите табеле прилагођених налога

en: Delete this log file permanently?
sr_RS: Желите ли да избришете ову дневничку датотеку трајно?

en: Delete this review permanently
sr_RS: Трајно обриши ову рецензију

en: Deleted
sr_RS: Обрисан

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
sr_RS[0]: Обрисана %1$d радња
sr_RS[1]: Обрисане %1$d радње
sr_RS[2]: Обрисано %1$d радњи

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sr_RS: Обрисане %1$s и прилагођене залихе (%2$s)

en: Deleted %s
sr_RS: Уклоњен %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sr_RS: Све активне сеансе и %d снимљених корпи је обрисано.

en: Deletes unused variations.
sr_RS: Брише неупотребљиве варијације.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
sr_RS[0]: Брисање %d радње
sr_RS[1]: Брисање %d радњи
sr_RS[2]: Брисање %d радњи

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sr_RS: Брисањем категорије се не бришу производи у тој категорији. Уместо тога, производи који су били додељени само обрисаној категорији ће бити додељени категорији %s.

en: Delhi
sr_RS: Делхи

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
sr_RS: Одушевите купце и повећајте органску продају посебном е-поштом за WooCommerce рођендан (и купоном!) на њихов посебан дан.

en: Delimiter
sr_RS: Разделник

en: Delivery URL
sr_RS: URL испоруке

en: Delivery fee
sr_RS: Трошак доставе

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sr_RS: Текст за процену времена испоруке, нпр. 3-5 радних дана.

en: Delta
sr_RS: Делта

en: Delta Amacuro
sr_RS: Делта Амакуро

en: Denizli
sr_RS: Денизли

en: Denmark
sr_RS: Данска

en: Deny
sr_RS: Одбијено

en: Department
sr_RS: Одељење

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
sr_RS: Опиши овај производ. Шта га чини јединственим? Које су његове најважније особине?

en: Description
sr_RS: Опис

en: Description (optional)
sr_RS: Опис (опционо)

en: Description for the setting field.
sr_RS: Опис поља за подешавање.

en: Description is missing.
sr_RS: Неисправан опис.

en: Description of the marketing campaign type.
sr_RS: Опис типа маркетиншке кампање.

en: Description of the marketing channel.
sr_RS: Опис маркетиншког канала.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sr_RS: Опис тарифе слања, нпр. слање путем USPS-а.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sr_RS: Дизајнирајте своју продавницу уз дубоку WooCommerce интеграцију. Ако је укључено, ми ћемо инсталирати <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, и ваша тренутна тема <em>%s</em> ће бити деактивирана.

en: Desktop
sr_RS: Десктоп

en: Destination logger must be configured before running a migration
sr_RS: Пре покретања миграције одредишни записник мора бити конфигурисан

en: Destination store must be configured before running a migration
sr_RS: Одредишна продавница мора бити конфигурисана пре покретања миграције

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
sr_RS: Детаљне информације о регистрованим изворима тренутно нису доступне.

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Details about the store that are shown in email receipts.
sr_RS: Детаљи о продавници који се приказују у рачунима путем е-поште.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
sr_RS: Детаљи нису доступни за овог купца јер овај корисник не постоји на тренутном сајту.

en: Details for order #%s,
sr_RS: Детаљи за поруџбину #%s,

en: Details for order #{order_number}
sr_RS: Детаљи за наруџбину #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
sr_RS: Детаљи за наруџбину #{order_number} на {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sr_RS: Одређује како се приказују вредности овог атрибута.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sr_RS: Одређује да ли се приказују сакривени или видљиви производи из каталога.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sr_RS: Одређује редослед којим ће чланови бити приказани на страницама производа у продавници. Ако користите прилагођен редослед, можете превући чланове у овај атрибут.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sr_RS: Одређује тип попуста који ће бити примењен.

en: Device type
sr_RS: Тип уређаја

en: Dhaka
sr_RS: Дака

en: Dhaulagiri
sr_RS: Даулагири

en: Dibër
sr_RS: Дибер

en: Did the tool run successfully?
sr_RS: Да ли је алатка успешно функционисала?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sr_RS: Да ли сте знали да можете одштампати налепнице за пошиљке и код куће?

en: Differences found for order %d:
sr_RS: Пронађене су разлике за поруџбину %d:

en: Dimensions
sr_RS: Димензије

en: Dimensions (%s)
sr_RS: Димензије (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sr_RS: Димензије (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
sr_RS: Димензије

en: Dinagat Islands
sr_RS: Острва Динагат

en: Dinajpur
sr_RS: Динајпур

en: Diourbel
sr_RS: Диурбел

en: Direct
sr_RS: Директно

en: Direct access to leading carriers
sr_RS: Директан приступ водећим превозницима

en: Direct bank transfer
sr_RS: Директна банковна трансакција

en: Direct payments to email address:
sr_RS: Директно плаћање на адресу е-поште:

en: Direct updates
sr_RS: Директна ажурирања

en: Directory size: %s
sr_RS: Величина директоријума: %s

en: Disable
sr_RS: Онемогући

en: Disable rule
sr_RS: Онемогући правило

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sr_RS: Онемогући испоруку и калкулације испоруке.

en: Disabled
sr_RS: Искључено

en: Disabled Features
sr_RS: Онемогућене функције

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
sr_RS: Онемогућено у <a href="%s" aria-label="подешавања продавнице за управљање залихама">подешавањима продавнице</a>.

en: Disconnect
sr_RS: Искључи

en: Discount (%s)
sr_RS: Попуст (%s)

en: Discount amount
sr_RS: Износ попуста

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
sr_RS: Износ попуста као што је дефинисано у купону (апсолутна вредност или проценат, у зависности од врсте попуста).

en: Discount amount in cents.
sr_RS: Износ попуста у центима.

en: Discount total tax.
sr_RS: Порез на укупан попуст.

en: Discount total.
sr_RS: Укупан попуст.

en: Discount type
sr_RS: Врста попуста

en: Discount type.
sr_RS: Врста попуста.

en: Discount:
sr_RS: Попуст:

en: Discounted labels from top global carriers
sr_RS: Налепнице са попустом од водећих светских превозника

en: Discounted orders
sr_RS: Снижене наруџбине

en: Discounted price:
sr_RS: Снижена цена:

en: Discounted rates
sr_RS: Снижене цене

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
sr_RS: Откријте начине проширивања своје продавнице са обиласком Woo Marketplace-а.

en: Dismiss
sr_RS: Одбаци

en: Dismiss the gateway
sr_RS: Одбаците начин плаћања

en: Dismiss this notice
sr_RS: Одбаци ову објаву

en: Dismiss this notice.
sr_RS: Одбаците ово обавештење.

en: Dismiss this suggestion
sr_RS: Одбаци ову сугестију

en: Display Type:
sr_RS: Тип приказа:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sr_RS: Прикажите листу недавно прегледаних производа купца.

en: Display a list of active product filters.
sr_RS: Прикажите листу активних филтера производа.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sr_RS: Прикажите листу атрибута за филтрирање производа у вашој продавници.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sr_RS: Прикажите листу недавних рецензија u вашој продавници.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sr_RS: Прикажите листу оцена звездицом да бисте филтрирали производе у вашој продавници.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sr_RS: Прикажи листу производа на вашој страници.

en: Display name
sr_RS: Име које се приказује

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sr_RS: Име које се приказује не може да се промену у адресу е-поште због питања приватности.

en: Display prices during cart and checkout
sr_RS: Прикажи цене у корпи и током плаћања

en: Display prices in the shop
sr_RS: Приказ цене у продавници

en: Display suggestions within WooCommerce
sr_RS: Прикажи препоруке у оквиру додатка WooCommerce

en: Display tax totals
sr_RS: Приказ укупног пореза

en: Display text.
sr_RS: Приказ текста.

en: Display the customer shopping cart.
sr_RS: Прикажи корпу корисника у траци странице.

en: Display type
sr_RS: Тип приказа

en: Displayed title for the leaderboard.
sr_RS: Приказани наслов табеле са резултатима.

en: Displays a single product.
sr_RS: Приказује појединачни производ.

en: Displays products filtered by a brand.
sr_RS: Приказује производе филтриране по бренду.

en: Displays products filtered by a category.
sr_RS: Приказује производе филтриране по категорији.

en: Displays products filtered by a tag.
sr_RS: Приказује производе филтриране по ознаци.

en: Displays products filtered by an attribute.
sr_RS: Приказује производе филтриране по атрибуту.

en: Displays search results for your store.
sr_RS: Приказује резултате претраге за вашу продавницу.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sr_RS: Приказује да ли су омогућени WP Cron послови или не.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sr_RS: Приказује да ли је Вордпрес у моду за приказивaње грешака или не.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sr_RS: Приказује да ли WordPress користи кеш екстерних објеката или не.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sr_RS: Приказује да ли тренутна укључена тема изјављује да има WooCommerce подршку.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sr_RS: Приказује да ли је тренутна тема изведена из родитељске теме.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
sr_RS: Приказује да ли је тренутно активна тема блок тема или класична тема.

en: Displays your products.
sr_RS: Приказује ваше производе.

en: District
sr_RS: Округ

en: District of Columbia
sr_RS: Округ Колумбија

en: Distrito Federal
sr_RS: Савезни дистрикт

en: Distrito Nacional
sr_RS: Дистрито Насионал

en: Diyarbakır
sr_RS: Дијарбакир

en: Djelfa
sr_RS: Џелфа

en: Djibouti
sr_RS: Џибути

en: Djiboutian franc
sr_RS: Џибунтски франак

en: Dnipropetrovshchyna
sr_RS: Дњепар

en: Do not allow
sr_RS: Не дозволи

en: Do not import
sr_RS: Немој увозити

en: Do the important options return expected values?
sr_RS: Да ли важне опције враћају очекиване вредности?

en: Do you need help with adding your first product?
sr_RS: Да ли вам треба помоћ око додавања вашег првог производа?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sr_RS: Да ли вам треба више информација о претплатама на WooCommerce?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sr_RS: Да ли желите да генеришете све варијације? Ово ће направити нову варијацију за сваку могућу комбинацију атрибута варијације (макс. %d по извршавању).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sr_RS: Да ли желите да пређете из Shopify у WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
sr_RS: Да ли желите да продајете курсеве на мрежи?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sr_RS: Да ли желите да сачувате промене прво? Ваше промене ће бити одбачене ако одлучите да одустанете.

en: Dobrich
sr_RS: Добрич

en: Docs
sr_RS: Документи

en: Dodoma
sr_RS: Додома

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sr_RS: Да ли производ има додатне могућности пре него што се може додати у корпу?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sr_RS: Да ли тема декларише WooCommerce подршку?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sr_RS: Да ли тема садржи woocommerce.php датотеку?

en: Does this theme have outdated templates?
sr_RS: Да ли ова тема има застареле шаблоне?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sr_RS: Да ли ваш сајт користи SSL сертификат за трансакције?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
sr_RS: Да ли ваш сајт има омогућен застарели REST API?

en: Dokolo
sr_RS: Доколо

en: Dolj
sr_RS: Дољ

en: Dominica
sr_RS: Доминика

en: Dominican Republic
sr_RS: Доминиканска Република

en: Dominican peso
sr_RS: Доминикански пезо

en: Don't allow purchases
sr_RS: Не дозволи куповину

en: Don't charge for shipping.
sr_RS: Немојте наплаћивати испоруку.

en: Don't charge tax
sr_RS: Не наплаћуј порез

en: Dondușeni
sr_RS: Дондушени

en: Done!
sr_RS: Готово!

en: Donechchyna
sr_RS: Доњецк

en: Donegal
sr_RS: Донегал

en: Donga
sr_RS: Донга

en: Download | Downloads
sr_RS[0]: Преузимање

en: Download %d
sr_RS: Преузми %d

en: Download %d ID
sr_RS: Преузмите %d ID

en: Download %d URL
sr_RS: Веза %d преузимања

en: Download %d name
sr_RS: Име %d преузимања

en: Download ID
sr_RS: ИД преузимања

en: Download ID (MD5).
sr_RS: ИД преузимања (MD5).

en: Download ID.
sr_RS: ИД преузимања.

en: Download URL
sr_RS: Линк за преузимање

en: Download count
sr_RS: Број преузимања

en: Download expiry
sr_RS: Преузимање истиче

en: Download expiry days
sr_RS: Рок за преузимање

en: Download file URL.
sr_RS: Веза за преузимање датотеке.

en: Download for support
sr_RS: Преузми за подршку

en: Download limit
sr_RS: Лимит преузимања

en: Download name
sr_RS: Име преузимања

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sr_RS: Врста преузимања, овиме се контролише шема која се приказује корисницима.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sr_RS: Преузмите свој %1$s Извештај: %2$s

en: Download your %s Report
sr_RS: Преузмите %s извештај

en: Downloadable
sr_RS: За преузимање

en: Downloadable file name.
sr_RS: Назив датотеке за преузимање.

en: Downloadable files
sr_RS: Датотеке за преузимање

en: Downloadable product ID.
sr_RS: ИД производа који се преузима.

en: Downloadable product permissions
sr_RS: Дозвола за преузимање производа

en: Downloadable products
sr_RS: Производи за преузимање

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sr_RS: Производи за преузимање дају приступ датотеци након куповине.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sr_RS[0]: Преузето %s пут
sr_RS[1]: Преузето %s пута
sr_RS[2]: Преузето %s пута

en: Downloads
sr_RS: Преузимања

en: Downloads remaining
sr_RS: Преостало преузимања

en: Downloads require login
sr_RS: Преузимање захтева пријављивање

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
sr_RS: Нацрти поруџбине се креирају када клијенти започну процес плаћања док је блок верзија наплате на снази.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Нацрт <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Нацрта <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Нацрта <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sr_RS: Превуците и пустите да бисте поново наручили своје прилагођене зоне. Ово је ред у којем ће се подударати са адресом купца.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sr_RS: Превуците и пустите да би сте поставили редослед атрибута у администрацији

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sr_RS: Превуците и пустите или кликните да подесите администраторски редослед варијанти.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
sr_RS: Превуците слике, отпремите нове или одаберите датотеке из своје библиотеке. За најбоље резултате, користите JPEG датотеке величине 1000x1000 пиксела или веће. %1$sКако припремити слике?%2$s

en: Driouch
sr_RS: Дриуш

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
sr_RS: Повећајте продају помоћу %1$sGoogle-а за WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
sr_RS: Повећајте продају помоћу Google-а за WooCommerce

en: Drochia
sr_RS: Дрокија

en: Dropdown
sr_RS: Падајућа

en: Dropin Plugins
sr_RS: Уметнути додаци

en: Dropins & MU plugins.
sr_RS: Уметнути и обавезни додаци.

en: Duarte
sr_RS: Дварти

en: Dublin
sr_RS: Даблин

en: Dubrovnik-Neretva County
sr_RS: Дубровачко-неретванска жупанија

en: Dubăsari
sr_RS: Дубасари

en: Dummy Product
sr_RS: Пробни производ

en: Dummy Product Variation
sr_RS: Пробна варијација производа

en: Duplicate
sr_RS: Дупликат

en: Durable glass
sr_RS: Издржљиво стакло

en: Durango
sr_RS: Дуранго

en: Durazno
sr_RS: Дуразно

en: During checkout
sr_RS: Током плаћања

en: Durrës
sr_RS: Драч

en: Dâmbovița
sr_RS: Дамбовица

en: Düzce
sr_RS: Дузџе

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
sr_RS: Најраније време испоруке (ISO 8601).

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
sr_RS: Источни Азербејџан (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
sr_RS: Источнокарипски долар

en: East Macedonia and Thrace
sr_RS: Источна Македонија и Тракија

en: Eastern
sr_RS: Источни

en: Eastern Cape
sr_RS: Источни Кејп

en: Eastern Samar
sr_RS: Јужни Самар

en: Ebonyi
sr_RS: Ебоњи

en: Eclectic finds, ethical delights
sr_RS: Еклектични проналасци, етичка задовољства

en: Ecuador
sr_RS: Еквадор

en: Edineț
sr_RS: Единец

en: Edirne
sr_RS: Едирне

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Edit %s
sr_RS: Уредите %s

en: Edit %s page
sr_RS: Уреди %s страницу

en: Edit Approved Directory
sr_RS: Уреди одобрени директоријум

en: Edit Brand
sr_RS: Уреди бренд

en: Edit Coupon
sr_RS: Уреди купон

en: Edit Email
sr_RS: Уреди е-пошту

en: Edit Order
sr_RS: Уреди наруџбину

en: Edit Product
sr_RS: Уреди производ

en: Edit Scheduled Action
sr_RS: Уређивање заказане акције

en: Edit account
sr_RS: Измени налог

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
sr_RS: Уредите и креирајте нове производе са мобилних уређаја помоћу апликације Woo

en: Edit attribute
sr_RS: Уреди атрибут

en: Edit category
sr_RS: Измени категорију

en: Edit coupon
sr_RS: Уреди купон

en: Edit failed. Please try again.
sr_RS: Промена није успела. Молимо вас покушајте поново.

en: Edit fee
sr_RS: Уреди накнаду

en: Edit item
sr_RS: Уреди ставку

en: Edit order
sr_RS: Уреди наруџбину

en: Edit page
sr_RS: Уреди страницу

en: Edit product
sr_RS: Уреди производ

en: Edit product form
sr_RS: Уреди образац производа

en: Edit products on the move
sr_RS: Уредите производе у покрету

en: Edit shipping
sr_RS: Уреди испоруку

en: Edit shipping class
sr_RS: Уређивање класе испоруке

en: Edit tag
sr_RS: Уреди ознаку

en: Edit this order
sr_RS: Уреди ову наруџбину

en: Edit this review
sr_RS: Уредите ову рецензију

en: Edo
sr_RS: Едо

en: Education and learning
sr_RS: Образовање и учење

en: Effective monetary cost value.
sr_RS: Ефективна новчана вредност трошкова.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
sr_RS: Брза и лака плаћања користећи Mollie: Понудите глобалне и локалне методе плаћања, прикључите се за неколико минута и имајте подршку на вашем језику.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
sr_RS: Без напора прихватите плаћања у криптовалутама у вашој продавници.

en: Egypt
sr_RS: Египат

en: Egyptian pound
sr_RS: Египатска фунта

en: Ehime
sr_RS: Еиме

en: Ekiti
sr_RS: Екити

en: El Bayadh
sr_RS: Ел Бајад

en: El Callao
sr_RS: Калао

en: El Hajeb
sr_RS: Ел Хаџеб

en: El Jadida
sr_RS: Ел Џадида

en: El Oro
sr_RS: Ел Оро

en: El Oued
sr_RS: Ел Ујед

en: El Paraíso
sr_RS: Ел Параисо

en: El Progreso
sr_RS: Ел Прогресо

en: El Salvador
sr_RS: Салвадор

en: El Seibo
sr_RS: Ел Сејбо

en: El Tarf
sr_RS: Ел Тарф

en: El Valle
sr_RS: Ел Ваље

en: Elazığ
sr_RS: Елазиг

en: Elbasan
sr_RS: Елбасан

en: Electronics and computers
sr_RS: Електроника и рачунари

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
sr_RS: Унапредите свој сто са 330мл ретро стакленим бокалом, који спаја класичан дизајн и издржљиво каљено стакло.

en: Elgeyo-Marakwet
sr_RS: Елгејо-Мараквет

en: Elías Piña
sr_RS: Елиас Пина

en: Email
sr_RS: Е-пошта

en: Email Address
sr_RS: Адреса Е-поште

en: Email Settings
sr_RS: Подешавање е-поште

en: Email Template
sr_RS: Шаблон имејла

en: Email address
sr_RS: Адреса е-поште

en: Email address (optional)
sr_RS: Адреса е-поште (опционо)

en: Email address is invalid.
sr_RS: Неисправна адреса е-поште.

en: Email address to receive payments
sr_RS: Адреса е-поште за пријем уплата

en: Email address to send the email preview to.
sr_RS: Адреса е-поште на коју се шаље преглед е-поште.

en: Email address to send the order details to.
sr_RS: Адреса е-поште на коју се шаљу детаљи поруџбине.

en: Email address.
sr_RS: Адреса е-поште

en: Email background
sr_RS: Позадина е-поште

en: Email content
sr_RS: Садржај е-поште

en: Email heading
sr_RS: Заглавље е-поште

en: Email heading (paid)
sr_RS: Заглавље е-поште (плаћен)

en: Email improvements
sr_RS: Побољшања е-поште

en: Email improvements button
sr_RS: Дугме за побољшања имејла

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
sr_RS: Купи сада

en: Email notifications
sr_RS: Обавештења путем е-поште

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
sr_RS: Е-пошта обавештења која су послата из WooCommerce-а су наведена испод. Кликните на е-пошту да је конфигуришете.<br>%s

en: Email of the reviewer.
sr_RS: Адреса е-поште рецензента.

en: Email options
sr_RS: Опције е-поште

en: Email post generated for %s.
sr_RS: Објава е-поште генерисана за %s.

en: Email preview
sr_RS: Преглед е-поште

en: Email sender options
sr_RS: Могућности у вези са пошиљаоцем е-поште

en: Email template
sr_RS: Шаблон е-поште

en: Email type
sr_RS: Врста е-поште

en: Email you used during checkout.
sr_RS: Адреса е-поште коју сте користили приликом потврде куповине.

en: Email:
sr_RS: Е-пошта:

en: Emails
sr_RS: Е-пошта

en: Emberá
sr_RS: Ембера

en: Embu
sr_RS: Ембу

en: Emergency
sr_RS: Хитно

en: Empty Mini-Cart Message
sr_RS: Порука о празној мини-корпи

en: Empty Spam
sr_RS: Испразните непожељно

en: Empty Trash
sr_RS: Испразни отпад

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
sr_RS: Примљени су празни обрасци из PTK продавнице образаца

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
sr_RS: Примљен је празан одговор од Patterns Toolkit API-ја.

en: Empty the approved download directories list
sr_RS: Испразните листу одобрених директоријума за преузимање

en: Enable
sr_RS: Укључи

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sr_RS: Омогући AJAX дугме за додавање у корпу код архиве

en: Enable Archives?
sr_RS: Омогући Архиву?

en: Enable Autorenew
sr_RS: Омогући аутоматско обнављање

en: Enable IPN email notifications
sr_RS: Омогући IPN обавештења путем е-поште

en: Enable PayPal Standard
sr_RS: Омогући PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
sr_RS: Омогући PayPal sandbox

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sr_RS: Омогућите PayU-ов ексклузивни додатак за WooCommerce да бисте почели да прихватате плаћања у 100+ начина плаћања доступних у Индији, укључујући кредитне картице, дебитне картице, UPI и још много тога!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sr_RS: Омогућите ексклузивни додатак PayU за WooCommerce да бисте почели да примате плаћања у преко 100 метода плаћања доступних у Индији, укључујући кредитне картице, дебитне картице, UPI и још много тога!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
sr_RS: Омогућите функционалност продајног места у WooCommerce мобилним апликацијама.

en: Enable WooCommerce Analytics
sr_RS: Омогућите WooCommerce аналитику

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
sr_RS: Омогућите познату, брзу касу за стотине милиона активних Амазон купаца широм света.

en: Enable an account creation method to use this feature.
sr_RS: Омогућите метод креирања налога да бисте користили ову функцију.

en: Enable archives?
sr_RS: Омогући архиву?

en: Enable auto-renew
sr_RS: Омогући аутоматско освежавање

en: Enable auto-renewal
sr_RS: Омогући аутоматско обнављање

en: Enable bank transfer
sr_RS: Омогући банковни трансфер

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
sr_RS: Омогући нацрт за масовни увоз и извоз подешавања

en: Enable cash on delivery
sr_RS: Омогући плаћање поузећем

en: Enable check payments
sr_RS: Омогући плаћања чеком

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
sr_RS: Омогућите режим компатибилности (синхронизујте поруџбине између складишта поруџбина високих перформанси и складишта објава WordPress-а).

en: Enable coupons
sr_RS: Омогући купоне

en: Enable debug mode
sr_RS: Омогућите отклањање грешке.

en: Enable for shipping methods
sr_RS: Омогућите за методе испоруке

en: Enable guest checkout (recommended)
sr_RS: Омогућите плаћање као гост (препоручено)

en: Enable guest checkout to use this feature.
sr_RS: Омогућите плаћање као гост да бисте користили ову функцију.

en: Enable guided mode
sr_RS: Омогући вођени режим

en: Enable log-in during checkout
sr_RS: Омогућите пријављивање током плаћања

en: Enable logging
sr_RS: Укључи логовање

en: Enable low stock notifications
sr_RS: Омогућите обавештења када падне залиха

en: Enable modern email design for transactional emails
sr_RS: Омогући модеран дизајн имејла за трансакцијске имејлове

en: Enable out of stock notifications
sr_RS: Омогућите обавештење о истеку залиха

en: Enable predictive address search
sr_RS: Омогући предиктивно претраживање адреса

en: Enable product reviews
sr_RS: Омогући рецензије производа

en: Enable reviews
sr_RS: Омогући рецензије

en: Enable rule
sr_RS: Омогући правило

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sr_RS: Омогућите отклањање режима (debug) испоруке како бисте приказали одговарајуће зоне за испоруке и заобишли кеш меморије.

en: Enable star rating on reviews
sr_RS: Омогући оцењивање звездицама на рецензијама

en: Enable stock management
sr_RS: Омогући управљање залихама

en: Enable store notice
sr_RS: Укључи обавештење о продавници

en: Enable table usage
sr_RS: Омогући коришћење табеле

en: Enable tax rates and calculations
sr_RS: Укључи пореске стопе и обрачун

en: Enable taxes
sr_RS: Омогући порезе

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
sr_RS: Омогућите функцију испуњења поруџбина за управљање испуњењем поруџбина и доставом.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sr_RS: Омогући калкулатор транспорта на страници корпе

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
sr_RS: Омогућите значку видљивости сајта у WordPress административној траци

en: Enable the use of coupon codes
sr_RS: Омогућите коришћење купона

en: Enable this email notification
sr_RS: Омогућите ово обавештење путем е-поште

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
sr_RS: Омогућите ову функцију да бисте пратили и кредитирали канале и кампање који доприносе поруџбинама на вашем сајту

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sr_RS: Омогућите ово ако желите да овај атрибут буде приказан на производу.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sr_RS: Омогући ову оцију ако производ није испоручен или нема цене испоруке

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sr_RS: Одобри ову опцију ако је приступ дат датотетака које могу бити преузете након куповине производа

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sr_RS: Укључите ову опцију да омогућите управљање залихама на нивоу варијанти

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sr_RS: Одаберите ову могућност да одобрите приступ преузимањима у току обраде наруџбине а не по завршетку.

en: Enable tracking
sr_RS: Омогући праћење

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sr_RS: Омогућите праћење употребе и побољшајте WooCommerce

en: Enable/Disable
sr_RS: Омогући / Онемогући

en: Enable/Disable attribute archives.
sr_RS: Укључи/Искључи архиву атрибута.

en: Enabled
sr_RS: Укључено

en: Enabled Features
sr_RS: Омогућене функције

en: Enabled features.
sr_RS: Омогућене функције.

en: Enabled features:
sr_RS: Омогућене функције:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
sr_RS: Омогућава ограничавање стопе за плаћање поруџбине и крајњу тачку Store API /checkout. Да бисте даље контролисали ово, погледајте <a href="%s" target="_blank">документацију о ограничавању стопе</a>.

en: End date of sale price, as GMT.
sr_RS: Датум завршетка примене снижене цене у формату гриничког времена (GMT).

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sr_RS: Последњи дан снижења по временској зони сајта.

en: End date of sale price.
sr_RS: Датум завршетка попуста.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sr_RS: Крајња тачка за страну „Потврда куповине &rarr; Додавање начина плаћања“.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sr_RS: Крајња тачка за страну „Потврда куповине &rarr; Наруџбина примљена“.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sr_RS: Крајња тачка за страну „Потврда куповине &rarr; Плаћање“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Адресе“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Преузимања“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Уреди налог“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Изгубљена лозинка“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Наруџбине“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Начини плаћања“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу „Мој налог &rarr; Види наруџбине“.

en: Endpoint for the delete payment method page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу брисања начина плаћања.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sr_RS: Крајња тачка за страницу подешавања подрзумеваног начина плаћања.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sr_RS: Крајња тачка за покретање одјаве. Можете је додати у изборнике преко прилагођене везе: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sr_RS: Крајње тачке се додају URL ваших страна како би се уредиле одређене радње у току процеса потврде куповине. Оне треба да буду јединствене.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sr_RS: Крајње тачке се додају на URL ваше странице за руковање специфичним акцијама на страницама корисничког налога. Треба да буду јединствене и могу бити празне како би онемогућили крајње тачке.

en: Enforce Approved Product Download Directories
sr_RS: Примени одобрене директоријуме за преузимање производа

en: Enforce approved download directories?
sr_RS: Желите да примените одобрене директоријуме за преузимање?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
sr_RS: Побољшајте брзину и сигурност помоћу %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
sr_RS: Унапредите своје производе

en: Enhance your store with extensions
sr_RS: Унапредите своју продавницу екстензијама

en: Enhance your store with these recommended free features.
sr_RS: Унапредите своју продавницу овим препорученим функционалностима.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sr_RS: Уживајте у свим Фејсбук производима у једном проширењу: праћење пиксела, синхронизовање каталога, ћаскање преко Месинџера, функционалност продавнице и куповина преко Инстаграма (ускоро)!

en: Enna
sr_RS: Ена

en: Enriquillo
sr_RS: Енрикиљо

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
sr_RS: Обезбедите да meta_data искључује одређене кључеве.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sr_RS: Нека резултати не укључују рецензије корисника са одређеним ИД.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sr_RS: Резултати треба да искључују одређене ИД.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
sr_RS: Унесите примаоце у скривеној копији (Bcc) (одвојене зарезом) за овај имејл.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
sr_RS: Унесите примаоце у копији (Cc) (одвојене зарезом) за овај имејл.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
sr_RS: Унесите бар код или било који други идентификатор јединствен за овај производ. Може вам помоћи да уврстите овај производ на друге канале или тржишта.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sr_RS: Унесите цену (без пореза) или збир, нпр. <code>10,00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sr_RS: Унесите код са купона. Попуст се односи на укупан збир, пре пореза.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sr_RS: Унесите прилагођену базу. База мора да се подеси или ће WordPress да користи подразумевану.

en: Enter a different address
sr_RS: Унесите другу адресу

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sr_RS: Унесите фиксни износ или проценат који се примењује као накнада.

en: Enter a name for the new attribute term:
sr_RS: Унесите име за нови атрибут појам:

en: Enter a name for this tax rate.
sr_RS: Унесите назив ове пореске стопе.

en: Enter a new password below.
sr_RS: Унесите нову лозинку испод.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sr_RS: Унесите број да подесите количину залиха на нивоу варијанте. Помоћу горњег поља 'Управљање залихама?' за одређену варијанту укључите/искључите управљање залихама на нивоу варијанте.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sr_RS: Унесите пореску стопу (у процентима) са 4 децимална места.

en: Enter a username or email address.
sr_RS: Упишите корисничко име или адресу е-поште.

en: Enter a value
sr_RS: Унесите вредност

en: Enter a value (fixed or %)
sr_RS: Унесите вредност (фиксна или проценат)

en: Enter an optional description for this variation.
sr_RS: Унесите могућ опис ове варијанте.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
sr_RS: Унесите опциону напомену која се прилаже поруци о потврди поруџбине која се шаље купцу.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sr_RS: Унесите опциону поруку која се шаље купцу после куповине.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sr_RS: Унесите ИД прилога или URL слике

en: Enter cost value (%s)
sr_RS: Унесите вредност трошка (%s)

en: Enter new
sr_RS: Унеси ново

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
sr_RS: Унесите опције из којих корисници могу да изаберу, на пример „Плаво“ или „Велико“. Користите „%s“ за раздвајање различитих опција.

en: Enter price (%s)
sr_RS: Унесите цену (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sr_RS: Унесите примаоце (одвојене зарезом) за ову е-пошту. Подразумевано је %s

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sr_RS: Унесите примаоце (одвојене зарезом) који ће примити ово обавештење.

en: Enter sale price (%s)
sr_RS: Унесите снижену цену (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
sr_RS: Унесите неки описни текст. Користите „%s“ за раздвајање различитих вредности.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sr_RS: Унесите неки текст, или неке атрибуте (|) која раздваја вредности.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sr_RS: Унесите акцију која ће покренути ову веб копчу.

en: Enter the external URL to the product
sr_RS: Унесите спољашњи URL за производ.

en: Enter the external URL to the product.
sr_RS: Унесите екстерну URL адресу производа.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sr_RS: Унесите број дана пре него што истекне адреса за преузимање, или оставите празно.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sr_RS: Упишите ваш PayPal API креденцијале како би обрадили поврат новца преко PayPal-а. Овде научите како да приступите вашим <a href="%s">PayPal API креденцијалима</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
sr_RS: Унесите своју адресу да бисте видели могућности за испоруку.

en: Enter your coupon code
sr_RS: Унесите код вашег купона

en: Entre Ríos
sr_RS: Ентре Риос

en: Enugu
sr_RS: Енугу

en: Environment.
sr_RS: Окружење.

en: Epirus
sr_RS: Епир

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Екваторијална Гвинеја

en: Eritrea
sr_RS: Еритреја

en: Eritrean nakfa
sr_RS: Еритрејска накфа

en: Erongo
sr_RS: Еронго

en: Errachidia
sr_RS: Ерашидија

en: Error
sr_RS: Грешка

en: Error 404
sr_RS: Грешка 404

en: Error code
sr_RS: Код грешке

en: Error during status transition.
sr_RS: Грешка приликом промене статуса.

en: Error generating email post. Error: %s.
sr_RS: Грешка при генерисању објаве е-поште. Грешка: %s.

en: Error getting remote image %s.
sr_RS: Грешка при дохватању слике %s.

en: Error message
sr_RS: Порука о грешци

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sr_RS: Поруке о грешци могу садржавати осетљиве информације о окружењу ваше веб продавнице. Ово треба скривати од непожељних посетилаца.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sr_RS: Поруке о грешкама не смеју бити приказане посетиоцима.

en: Error processing action %1$s: %2$s
sr_RS: Грешка при обради акције %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
sr_RS: Грешка приликом обраде рефундације. Покушајте поново.

en: Error saving action: %s
sr_RS: Грешка при покушају да се акција сачува: %s

en: Error saving order ID %1$s.
sr_RS: Грешка при чувању ИД-а поруџбине %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
sr_RS: Грешка при чувању привремених података. Покушајте поново.

en: Error sending test email. Please try again.
sr_RS: Грешка при слању тестне е-поште. Покушајте поново.

en: Error unable to generate email post.
sr_RS: Грешка, није могуће генерисати објаву е-поште.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
sr_RS: Грешка при подешавању својства '%1$s' за поруџбину %2$d: %3$s

en: Error:
sr_RS: Грешка:

en: Error: %s
sr_RS: Грешка: %s

en: Error: %s.
sr_RS: Грешка: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sr_RS: Грешка: URL испоруке није доступан: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sr_RS: Тражена URL адреса враћа код: %s

en: Error: Please type your reply text.
sr_RS: Грешка: Унесите текст одговора.

en: Error: Please type your review text.
sr_RS: Грешка: Унесите текст рецензије.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
sr_RS: Грешка: Не можете да одговорите на рецензију о нацрту производа.

en: Error: non-existing attribute ID.
sr_RS: Грешка: непостојећи ИД атрибута.

en: Errors list for the step.
sr_RS: Листа грешака за корак.

en: Erzincan
sr_RS: Ерзинџан

en: Erzurum
sr_RS: Ерзурум

en: Escuintla
sr_RS: Ескуинтла

en: Eskişehir
sr_RS: Ескишехир

en: Esmeraldas
sr_RS: Есмералдас

en: Espaillat
sr_RS: Еспајљат

en: Espírito Santo
sr_RS: Еспирито Санто

en: Essaouira
sr_RS: Есауира

en: Estado de México
sr_RS: Држава Мексико

en: Estelí
sr_RS: Естели

en: Estonia
sr_RS: Естонија

en: Eswatini
sr_RS: Есватини

en: Ethiopia
sr_RS: Етиопија

en: Ethiopian birr
sr_RS: Етиопски бир

en: Euro
sr_RS: Еуро

en: Europe
sr_RS: Европа

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sr_RS: Европска зона = било која земља у Европи = паушална поштарина

en: European Article Number
sr_RS: Европски број артикла

en: Every %d minutes
sr_RS: Сваких %d минута

en: Every %s
sr_RS: На %s

en: Every 15 Days
sr_RS: Сваких 15 дана

en: Every minute
sr_RS: Сваког минута

en: Everywhere
sr_RS: Свуда

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
sr_RS: Изузетни укуси, одрживи избори. Пажљиво одабрана колекција посуда за кафу и додатака претворила је моју кухињу у уточиште стила и укуса.

en: Exclude brands
sr_RS: Искључи брендове

en: Exclude categories
sr_RS: Искључи категорију

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
sr_RS: Искључи варијације производа са било којим од статуса из скупа резултата.

en: Exclude products
sr_RS: Искључује производе

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
sr_RS: Изузми производе са било којим од статуса из скупа резултата.

en: Exclude products with any of the types from result set.
sr_RS: Изузми производе са било којим од типова из скупа резултата.

en: Exclude sale items
sr_RS: Искључи продајне артикле

en: Exclude:
sr_RS: Изузми:

en: Excluded report order statuses
sr_RS: Изузети статуси налога за извештаје

en: Excluding selected countries
sr_RS: Искључи одабране државе

en: Excluding tax
sr_RS: Без пореза

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
sr_RS[0]: Извршена %d радња.
sr_RS[1]: Извршене %d радње.
sr_RS[2]: Извршено %d радњи.

en: Executing %d action | Executing %d actions
sr_RS[0]: Извршавање %d радње
sr_RS[1]: Извршавање %d радњи
sr_RS[2]: Извршавање %d радњи

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sr_RS: Постојећи производи са одговарајућим ИД или шифром производа биће ажурирани. Производи који не постоје биће прескочени.

en: Expand
sr_RS: Прошири све

en: Expected Delivery
sr_RS: Очекивана достава

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
sr_RS: Доживите своју музику као никада пре са нашом најновијом генерацијом хи-фи слушалица.

en: Experimental features
sr_RS: Експерименталне карактеристике

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
sr_RS: Датум истека форматиран као гггг-мм-дд.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
sr_RS: Датум истека рачуна, форматиран као гггг-мм-дд.

en: Expired
sr_RS: Истекао

en: Expired :(
sr_RS: Истекло :(

en: Expired transients
sr_RS: Истекли прелази

en: Expires
sr_RS: Истиче

en: Expires on:
sr_RS: Истиче:

en: Expiring Soon
sr_RS: Ускоро истиче

en: Expiring soon!
sr_RS: Ускоро истиче!

en: Expiry (MM/YY)
sr_RS: Рок истицања (MM/YY)

en: Expiry date
sr_RS: Рок употребе

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sr_RS: Истражите нови побољшани начин испоруке који вам омогућава да лако понудите једну или више локација за преузимање својим клијентима на <a href="%s">страници са подешавањима локалног преузимања</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
sr_RS: Истражите нашу ексклузивну колекцију наочара за сунце, направљену да унапреди ваш изглед и заштити ваше очи. Пронађите свој савршен пар и погледајте свет кроз ново сочиво.

en: Export
sr_RS: Извези

en: Export %d selected
sr_RS: Извези %d изабраних

en: Export CSV
sr_RS: Експортуј CSV

en: Export ID.
sr_RS: Извези ID.

en: Export Products
sr_RS: Извезите производе

en: Export all categories
sr_RS: Извези све категорије

en: Export all columns
sr_RS: Извези све колоне

en: Export all products
sr_RS: Извези све производе

en: Export custom meta?
sr_RS: Извези прилагођене мета податке?

en: Export download URL.
sr_RS: Извези УРЛ за преузимање.

en: Export products to a CSV file
sr_RS: Извоз производа у CSV датотеку

en: Export status message.
sr_RS: Извоз статусне поруке.

en: Export status.
sr_RS: Статус извоза.

en: Extended task List
sr_RS: Проширена листа задатака

en: Extension data registered by %s
sr_RS: Податке о проширењу регистровао %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
sr_RS: Име прикључка – ово ће се користити да би се осигурало да су подаци у захтеву правилно преусмерени.

en: Extensions
sr_RS: Проширења

en: Extensions %s
sr_RS: Проширења %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sr_RS: Помоћу проширења можете да додате нове функције странама за производе, тако да истакнете продавницу

en: External URL
sr_RS: Спољна веза

en: External object cache
sr_RS: Кеш екстерних објеката

en: External product
sr_RS: Споњни производ

en: External products cannot be backordered.
sr_RS: Екстерни производи се не могу авансно продавати.

en: External products cannot be stock managed.
sr_RS: За екстерне производе није могуће управљање залихама.

en: External/Affiliate product
sr_RS: Спољни / Партнерски производ

en: Extra business extensions to install.
sr_RS: Додатна пословна проширења за инсталирање.

en: FTS index recreated.
sr_RS: FTS индекс је поново креиран.

en: Facebook
sr_RS: Фејсбук

en: Facebook for WooCommerce
sr_RS: Фејсбук за WooCommerce

en: Facebook icon
sr_RS: Фејсбук иконица

en: Fahs-Beni Makada
sr_RS: Фахс-Бени Макада

en: Failed
sr_RS: Није успело

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Погрешно <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Погрешно <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Погрешно <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
sr_RS: Неуспешна наруџбина

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sr_RS: Е-пошта о неуспелој наруџбини шаље се одабраном примаоцу (или примаоцима) када су наруџбине обележене као неуспеле (уколико су претходно биле у фази обраде или на чекању).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Неуспеле наруџбине нису плаћене и можда их је купац напустио. Биће послате у отпад после назначеног периода.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
sr_RS: Није успело чишћење свих поруџбина у групи. Прекида се.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
sr_RS: Није успело повезивање са Patterns Toolkit API-јем: покушајте поново касније.

en: Failed to create FTS index on address table
sr_RS: Креирање FTS индекса у адресној табели није успело

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sr_RS: Није успело креирање FTS индекса на табели адреса поруџбина. Идите на WooCommerce > Статус > Алати и покрените алат „Поново креирај FTS индекс адреса поруџбина“.

en: Failed to create FTS index on order item table
sr_RS: Креирање FTS индекса у табели ставки поруџбине није успело

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
sr_RS: Креирање FTS индекса у табели налога није успело. Ова функција је доступна само када је омогућено складиштење поруџбина високих перформанси.

en: Failed to delete fulfillment.
sr_RS: Није успело брисање испуњења.

en: Failed to disable the test account.
sr_RS: Онемогућавање тестног налога није успело.

en: Failed to download the MaxMind database.
sr_RS: Преузимање базе података MaxMind-а није успело.

en: Failed to fetch dummy products.
sr_RS: Неуспешно преузимање пробних производа.

en: Failed to finish the KYC session.
sr_RS: Завршетак КИЦ сесије није успео.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
sr_RS: Није успело преузимање WooCommerce образаца из PTK-а: "%s"

en: Failed to get onboarding fields data.
sr_RS: Добијање података о пољима за увођење није успело.

en: Failed to get the KYC session data.
sr_RS: Добијање података о КИЦ сесији није успело.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sr_RS[0]: Није успео увоз %s производа
sr_RS[1]: Није успео увоз %s производа
sr_RS[2]: Није успео увоз %s производа

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
sr_RS: Није успела иницијализација WC_Filesystem АПИ-ја приликом покушаја ажурирања MaxMind геолокацијске базе података.

en: Failed to initialize the test account.
sr_RS: Иницијализација тестног налога није успела.

en: Failed to insert fulfillment meta.
sr_RS: Није успело уметање метаподатака испуњења.

en: Failed to insert fulfillment.
sr_RS: Није успело уметање испуњења.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sr_RS: Није успела измена постојећег FTS индекса. Идите на WooCommerce > Статус > Алати и покрените алат „Поново креирај FTS индекс адреса поруџбина“.

en: Failed to read fulfillment data.
sr_RS: Није успело читање података о испуњењу.

en: Failed to reset onboarding.
sr_RS: Ресетовање увођења није успело.

en: Failed to save settings: %s
sr_RS: Чување подешавања није успело: %s

en: Failed to update fulfillment meta.
sr_RS: Није успело ажурирање метаподатака испуњења.

en: Failed to update fulfillment.
sr_RS: Није успело ажурирање испуњења.

en: Faiyum
sr_RS: Фајум

en: Falcón
sr_RS: Фалкон

en: Falkland Islands
sr_RS: Фокландска острва

en: Falkland Islands pound
sr_RS: Фокландска фунта

en: Fan Favorites
sr_RS: Фаворити обожавалаца

en: Faridpur
sr_RS: Фаридур

en: Faroe Islands
sr_RS: Фарска острва

en: Fars (فارس)
sr_RS: Фарс (فارس)

en: Fashion, apparel, and accessories
sr_RS: Мода, одећа и додаци

en: Faster future purchases
sr_RS: Брже будуће куповине

en: Featured
sr_RS: Издвојен

en: Featured Selling
sr_RS: Истакнута продаја

en: Featured product.
sr_RS: Истакнути производ.

en: Featured products
sr_RS: Истакнути производи

en: Features
sr_RS: Функционалности

en: Features that are currently enabled.
sr_RS: Функције које су тренутно омогућене.

en: Fee
sr_RS: Накнада

en: Fee has already been added.
sr_RS: Провизија је већ додата.

en: Fee lines data.
sr_RS: Подаци о појединачним линијама списка накнада.

en: Fee name
sr_RS: Име накнаде

en: Fee name is required.
sr_RS: Назив провизије је обавезан.

en: Fee name.
sr_RS: Назив накнаде.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Укупни износ накнаде се приказује користећи најмању јединицу валуте.

en: Fee type
sr_RS: Врста трошка

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sr_RS: Слободно се поново повежите преко дугмета доле.

en: Fees & dimensions
sr_RS: Накнаде и димензије

en: Fees:
sr_RS: Накнада:

en: Fejér
sr_RS: Фејер

en: Feni
sr_RS: Фени

en: Fermo
sr_RS: Фермо

en: Ferrara
sr_RS: Ферара

en: Fier
sr_RS: Фјер

en: Figuig
sr_RS: Фигиг

en: Fiji
sr_RS: Фиђи

en: Fijian dollar
sr_RS: Фиџијски долар

en: File
sr_RS: Датотека

en: File %d
sr_RS: Документ %d

en: File ID
sr_RS: ИД датотеке

en: File ID.
sr_RS: ИД датотеке.

en: File URL
sr_RS: URL датотеке

en: File URL.
sr_RS: URL фајла.

en: File details.
sr_RS: Детаљи фајла.

en: File does not exist
sr_RS: Датотека не постоји

en: File download method
sr_RS: Начин преузимања датотека

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
sr_RS: Датотека је празна. Молимо вас да пошаљете нешто битније. Ова грешка такође може бити узрокована тиме што је отпремање онемогућено у вашем php.ini фајлу или је post_max_size дефинисан као мањи од upload_max_filesize у php.ini.

en: File name
sr_RS: Назив датотеке

en: File name.
sr_RS: Назив датотеке.

en: File not found
sr_RS: Датотека није пронађена

en: File path is not a valid upload path.
sr_RS: Путања датотеке није важећа путања за отпремање.

en: File path provided for import is invalid.
sr_RS: Путања датотеке за увоз је неважећа.

en: File rotations:
sr_RS: Ротација датотека:

en: File size
sr_RS: Величина датотеке

en: File system (default)
sr_RS: Систем датотека (подразумевано)

en: File system settings
sr_RS: Подешавања система датотека

en: File uploaded: %s
sr_RS: Датотека отпремљена: %s

en: File was not found.
sr_RS: Фајл није пронађен.

en: Filename
sr_RS: Назив датотеке

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
sr_RS: Датотеке које могу да садрже %1$sизвештаје аналитике продавнице%2$s пронађене су у вашем директоријуму за отпремање – препоручујемо да процените и избришете све такве датотеке.

en: Filling in progress (%d)
sr_RS: Попуњавање у току (%d)

en: Filter
sr_RS: Филтер

en: Filter Products by Attribute
sr_RS: Прилагођени атрибут производа

en: Filter Products by Price
sr_RS: Сортирај по цени

en: Filter Products by Rating
sr_RS: Уредите ознаку за производ

en: Filter by
sr_RS: Филтрирано од

en: Filter by IP address
sr_RS: Филтрирање по IP адреси

en: Filter by brand
sr_RS: Филтрирај по бренду

en: Filter by category
sr_RS: Филтрирај по категорији

en: Filter by coupon
sr_RS: Сортирај по купонима

en: Filter by date
sr_RS: Филтрирај по датуму

en: Filter by file
sr_RS: Филтрирање по датотеци

en: Filter by fulfillment
sr_RS: Филтрирај по испуњењу

en: Filter by level
sr_RS: Филтрирај по нивоу

en: Filter by log source
sr_RS: Филтрирај по извору дневника

en: Filter by order
sr_RS: Филтрирање по наруџбини

en: Filter by price
sr_RS: Сортирај по цени

en: Filter by product
sr_RS: Филтрирање по производу

en: Filter by product type
sr_RS: Филтрирај по врсти производа

en: Filter by registered customer
sr_RS: Филтрирај по регистрованим купцима

en: Filter by review rating
sr_RS: Филтрирајте према оцени рецензије

en: Filter by review type
sr_RS: Филтрирајте према типу рецензије

en: Filter by source
sr_RS: Филтрирај по извору

en: Filter by stock status
sr_RS: Филтрирање по стању залиха

en: Filter by user
sr_RS: Фитрирање по кориснику

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
sr_RS: Израз за филтер се извршава и може утицати на бројање. Исправне вредности укључују „и“ и „или“.

en: Filter coupons
sr_RS: Филтер купона

en: Filter orders
sr_RS: Филтер наруџбина

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
sr_RS: Филтрирајте резултате где је било које од прослеђених поља празно.

en: Filter product forms
sr_RS: Филтрирај обрасце производа

en: Filter products
sr_RS: Филтрирај производе

en: Filter products by maximum price
sr_RS: Филтрирајте производе према максималној цени

en: Filter products by minimum price
sr_RS: Филтрирајте производе према минималној цени

en: Find your shade
sr_RS: Пронађите своју нијансу

en: Finish setting up your store
sr_RS: Завршите постављање своје продавнице

en: Finish setup
sr_RS: Заврши подешавање

en: Finland
sr_RS: Финска

en: Firenze
sr_RS: Фиренца

en: First line of the address being shipped to.
sr_RS: Први ред адресе на коју се шаље.

en: First name
sr_RS: Име

en: First name (optional)
sr_RS: Име (опционо)

en: First name.
sr_RS: Име.

en: First order received
sr_RS: Прва поруџбина је примљена

en: First page
sr_RS: Прва страница

en: Fixed amount
sr_RS: Фиксни износ

en: Fixed amount per product
sr_RS: Фиксни износ по производу

en: Fixed cart discount
sr_RS: Фиксни попуст на корпу

en: Fixed product discount
sr_RS: Фиксни попуст на производ

en: Flat Rate
sr_RS: Фиксна цена испоруке

en: Flat rate
sr_RS: Фиксна цена

en: Flat rate (legacy)
sr_RS: Паушално

en: Flores
sr_RS: Флорес

en: Florești
sr_RS: Флорешти

en: Florida
sr_RS: Флорида

en: Fluid columns:
sr_RS: Флуидне колоне:

en: Flush all logs
sr_RS: Очисти све логове

en: Foggia
sr_RS: Фођа

en: Font Face installation error: %s
sr_RS: Грешка при инсталацији фонта: %s

en: Font family
sr_RS: Породица фонтова

[ctx: Font size name]
en: extra-large
sr_RS: изузетно велика

[ctx: Font size name]
en: large
sr_RS: велика

[ctx: Font size name]
en: medium
sr_RS: средња

[ctx: Font size name]
en: small
sr_RS: мала

en: Food and drink
sr_RS: Храна и пиће

en: Footer text
sr_RS: Текст подножја

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
sr_RS: За најбоље резултате, отпремите JPEG или PNG датотеке које су 1000 по 1000 пиксела или веће. Највећа величина датотеке за отпремање: %1$s.

en: For example:
sr_RS: На пример:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sr_RS: За даљу помоћ са WooCommerce језгром, користите <a href="%1$s">форум заједнице</a>. За помоћ са премиум екстензијама које се продају на WooCommerce.com, <a href="%2$s">отворите захтев за подршку на WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
sr_RS: За више информација:

en: Force HTTP when leaving the checkout
sr_RS: Форсирај HTTP када се напушта процес потврде куповине

en: Force SSL
sr_RS: Форсирај SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sr_RS: Форсирај SSL (HTTPS) на страницама плаћања (<a href="%s" target="_blank">SSL сертификат је обавезан</a>).

en: Force downloads
sr_RS: Форсирано преузимање

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
sr_RS: Принудно преузимање свежих података уместо из кеша.

en: Force secure checkout
sr_RS: Форсирај безбедну потврду куповине

en: Force shipping to the customer billing address
sr_RS: Форсирај испоруку на адресу наплате купца

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sr_RS: Форсирање преузимања ће оставити URLs скривеним, али неки сервери понекада испоручују велике датотеке непоуздано. Ако је подржано, %1$s / %2$s може служити преузимања (сервер server захтева %3$s).

en: Forlì-Cesena
sr_RS: Форли-Чезена

en: Format of the stat.
sr_RS: Формат статистике.

en: Formosa
sr_RS: Формоза

en: Found %1$d updates (%2$s)
sr_RS: Пронађено %1$d ажурирања (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sr_RS[0]: Пронађен је %d заказан задатак
sr_RS[1]: Пронађена су %d заказана задатка
sr_RS[2]: Пронађено је %d заказаних задатака

en: Found a bug?
sr_RS: Пронашли сте проблем?

en: Found in your order confirmation email.
sr_RS: Пронађено у имејлу са потврдом ваше наруџбине.

en: Fquih Ben Salah
sr_RS: Фких Бен Салах

en: France
sr_RS: Француска

en: Francisco Morazán
sr_RS: Франсиско Моразан

en: Free
sr_RS: Бесплатно

en: Free Plan Available
sr_RS: Доступан бесплатни план

en: Free Shipping
sr_RS: Бесплатна испорука

en: Free State
sr_RS: Слободна Држава

en: Free shipping
sr_RS: Бесплатна достава

en: Free shipping (legacy)
sr_RS: Бесплатна испорука

en: Free shipping coupon
sr_RS: Купон за бесплатну испоруку

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sr_RS: Бесплатна достава је посебан метод који се може активирати помоћу купона и минималних трошкова.

en: Free shipping platform
sr_RS: Платформа за бесплатну доставу

en: Free shipping requires
sr_RS: Бесплатна достава захтева

en: Free shipping requires...
sr_RS: Бесплатна достава захтева...

en: Free!
sr_RS: Бесплатно!

en: French Guiana
sr_RS: Француска Гвајана

en: French Polynesia
sr_RS: Француска Полинезија

en: French Southern Territories
sr_RS: Француске јужне територије

en: Fribourg
sr_RS: Фрибур/Фрајбург

en: Friendly name for identifying this key.
sr_RS: Згодно име за идентификовање овог кључа.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sr_RS: Згодан назив за препознавање ове веб копче, подразумевано као Веб копча креирана %s.

en: From %1$s to %2$s
sr_RS: Од %1$s до %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
sr_RS: Од смелих принтова до замршених детаља, наши производи су савршена комбинација стила и функције.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
sr_RS: Од одрживо набављених чајева до шик ваза, ова продавница је ризница. Волим што знам да моје куповине доприносе зеленијој планети.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sr_RS: На контролној плочи налога можете погледати своје <a href="%1$s">недавне поруџбине</a>, управљати <a href="%2$s">адресом за наплату</a> и <a href="%3$s">изменити лозинку и детаље рачуна</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sr_RS: У управљачком панелу свог корисничког налога можете видети своје <a href="%1$s">недавне наруџбине</a>, управљати <a href="%2$s">испоруком и адресом за фактурисање</a> и <a href="%3$s">изменити лозинку и податке о налогу</a>.

en: Frosinone
sr_RS: Фрозиноне

en: Fujian / 福建
sr_RS: Фуђен

en: Fukui
sr_RS: Фукуи

en: Fukuoka
sr_RS: Фукуока

en: Fukushima
sr_RS: Фукушима

en: Fulfilled
sr_RS: Испуњено

en: Fulfillment Status
sr_RS: Статус испуњења

en: Fulfillment created
sr_RS: Испуњење креирано

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
sr_RS: Е-поруке о креирању испуњења се шаљу купцу када трговац креира испуњење за поруџбину и означи га као испуњено. Обавештење се не шаље за нацрте испуњења.

en: Fulfillment deleted
sr_RS: Испуњење обрисано

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
sr_RS: Е-поруке о брисању испуњења се шаљу купцу када трговац откаже већ испуњено испуњење. Обавештење се не шаље за нацрте испуњења.

en: Fulfillment deleted successfully.
sr_RS: Испуњење је успешно обрисано.

en: Fulfillment not found.
sr_RS: Испуњење није пронађено.

en: Fulfillment option ID.
sr_RS: ID опције реализације.

en: Fulfillment summary
sr_RS: Резиме испуњења

en: Fulfillment type.
sr_RS: Тип реализације.

en: Fulfillment updated
sr_RS: Испуњење ажурирано

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
sr_RS: Е-поруке о ажурирању испуњења се шаљу купцу када трговац ажурира испуњење за поруџбину. Обавештење се не шаље за нацрте испуњења.

en: Fulfillment/shipping address.
sr_RS: Адреса за реализацију/доставу.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sr_RS: Комплетна понуда приликом потврде плаћања са опцијом плаћања одмах, касније и у ратама. Без броја кредитне картице, без лозинке, без икаквих проблема. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више о Klarna</a>.

en: Full name of continent.
sr_RS: Пун назив континента.

en: Full name of country.
sr_RS: Пун назив земље.

en: Full name of currency.
sr_RS: Пун назив валуте.

en: Full name of state.
sr_RS: Пун назив државе.

en: Full name.
sr_RS: Пуно име.

en: Full refund email heading
sr_RS: Наслов имејла за пун повраћај новца

en: Full refund subject
sr_RS: Предмет пуног повраћаја новца

en: Full size image URL.
sr_RS: URL слике пуне величине.

en: Fès-Dar-Dbibegh
sr_RS: Фес-Дар-Дбибег

en: Fălești
sr_RS: Фалешти

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sr_RS: GTIN, UPC, EAN или ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
sr_RS: GTIN, UPC, EAN или ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sr_RS: GZip (gzopen) се користи да отвори MaxMind GEOIP базу података.

en: Gabon
sr_RS: Габон

en: Gabrovo
sr_RS: Габрово

en: Gaibandha
sr_RS: Гаибанда

en: Galați
sr_RS: Галаци

en: Galway
sr_RS: Галвеј

en: Galápagos
sr_RS: Галапагос

en: Gambia
sr_RS: Гамбија

en: Gambian dalasi
sr_RS: Гамбијски даласи

en: Gandaki
sr_RS: Гандаки

en: Gansu / 甘肃
sr_RS: Гансу

en: Garissa
sr_RS: Гариса

en: Gateway disabled
sr_RS: Посредник је онемогућен

en: Gateway image.
sr_RS: Слика мрежног пролаза.

en: Gateway title.
sr_RS: Наслов мрежног пролаза.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sr_RS: Прикупљање података о употреби омогућава нам да побољшамо Вукомерц. Ваша продавница ће се разматрати док процењујемо нове функције, процењујемо квалитет ажурирања или утврђујемо да ли побољшање има смисла. Увек можете посетити %1$sПодешавања%3$s и одлучити да зауставите дељење података. %2$sПрочитајте више%3$s о томе које податке прикупљамо.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
sr_RS: Прикупљање података о коришћењу нам омогућава да прилагодимо ваше искуство подешавања продавнице, понудимо релевантнији садржај и помогнемо да WooCommerce  буде бољи за све.

en: Gauteng
sr_RS: Гаутенг

en: Gaza
sr_RS: Газа

en: Gaziantep
sr_RS: Газиантеп

en: Gazipur
sr_RS: Газипур

en: Gbarpolu
sr_RS: Гбарполу

en: Geita
sr_RS: Геита

en: General
sr_RS: Општа подешавања

en: General Email
sr_RS: Општи имејл

en: General options
sr_RS: Општа подешавања

en: Generate API key
sr_RS: Генериши API кључ

en: Generate CSV
sr_RS: Генериши CSV

en: Generate coupon code
sr_RS: Генеришите купон код

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
sr_RS: Генеришите динамичке персонализоване купоне за своје клијенте који повећавају стопе куповине.

en: Generate variations
sr_RS: Генериши варијације

en: Generated at
sr_RS: Генерисано у

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sr_RS: Генеричке методе додавања/ажурирања/добиjања мета не треба користити за интерне мета податке, укључујући „%s“. Користите гетер и сетер методе.

en: Geneva
sr_RS: Женева

en: Genova
sr_RS: Ђенова

en: Geolocate
sr_RS: Геолокација

en: Geolocate (with page caching support)
sr_RS: Геолокација (са подршком за кеширање странице)

en: Geolocation enabled?
sr_RS: Геолокација укључена?

en: Geolocation has not been configured.
sr_RS: Геолокација није подешена

en: Georgia
sr_RS: Грузија

en: Georgian lari
sr_RS: Грузијски Лари.

en: Germany
sr_RS: Немачка

en: Get Started
sr_RS: Почети

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sr_RS: Примите обавештење у случају да ваша продавница није доступна, чак и на пар минута.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
sr_RS: Добијте аутоматизовани порез на промет помоћу %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
sr_RS: Добијте аутоматске пореске стопе са WooCommerce Tax.

en: Get backups
sr_RS: Набавите резервне копије

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sr_RS: Get cart не треба да се позива пре wp_loaded action.

en: Get fulfillment meta data response.
sr_RS: Одговор о преузимању метаподатака испуњења.

en: Get fulfillment response.
sr_RS: Одговор о преузимању испуњења.

en: Get fulfillments response.
sr_RS: Одговор о преузимању испуњења.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
sr_RS: Станите пред купце и подстакните саобраћај да бисте могли да развијате своје пословање помоћу паметних кампања за куповину и бесплатних листинга.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sr_RS: Добијте увид у то како о томе како продавница стоји, укључујући укупну продају, најбоље производе и још много тога.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sr_RS: Примајте обавештења о активностима у продавници, укључујући нове поруџбине и прегледе производа директно на мобилне уређаје помоћу апликације Woo.

en: Get paid with WooPayments
sr_RS: Покрените плаћање путем WooPayments

en: Get ready to start selling
sr_RS: Спреми се да почнеш са продајом

en: Get real-time order alerts anywhere
sr_RS: Добијајте обавештења о поруџбинама у реалном времену било где

en: Get started
sr_RS: Започните

en: Get system report
sr_RS: Добијање системског извештаја

en: Get the basics
sr_RS: Сазнајте основе

en: Get the free WooCommerce mobile app
sr_RS: Преузмите бесплатну WooCommerce мобилну апликацију.

en: Get the value of an individual field.
sr_RS: Добијте вредност појединог поља.

en: Get your API credentials from PayPal.
sr_RS: Преузмите своје АПИ и затражите индентификацијске податке од PayPal-a.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
sr_RS: Набавите свој омиљени винил по рекордним ценама.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
sr_RS: Представите своје производе корисницима Пинтереста који траже идеје и ствари за куповину.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
sr_RS: Представите своје производе корисницима Пинтереста који траже идеје и ствари за куповину. Почните са Пинтерестом и учините цео свој каталог производа прегледивим.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
sr_RS: Доведите своје производе пред врло укључену публику.

en: Get your products shipped
sr_RS: Поставите своје производе

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sr_RS: Осигурајте да ваша продавница ради брже са нашим новим и побољшаним искуством подешавања

en: Ghana
sr_RS: Гана

en: Ghana cedi
sr_RS: Гана Цеди

en: Gharbia
sr_RS: Ал Гарбија

en: Ghardaïa
sr_RS: Гардаја

en: Ghazvin (قزوین)
sr_RS: Казвин (قزوین)

en: Gibraltar
sr_RS: Гибралтар

en: Gibraltar pound
sr_RS: Гибраталска фунта

en: Gifu
sr_RS: Гифу

en: Gilan (گیلان)
sr_RS: Гилан (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
sr_RS: Гилгит-Балтистан

en: Gipuzkoa
sr_RS: Гипускоа

en: Giresun
sr_RS: Гиресун

en: Girona
sr_RS: Херона

en: Gisborne
sr_RS: Гизборн

en: GitHub project
sr_RS: Пројекат на GitHub-у

en: Giurgiu
sr_RS: Ђиурђиу

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
sr_RS: Поклоните бесплатну ставку сваком купцу са кодом купона.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
sr_RS: Дајте својим купцима могућност да плате касније, без камате и посматрајте како расту ваше продаје.

en: Give your shipping class a name for easy identification
sr_RS: Дајте назив својој класи отпреме ради лакше идентификације

en: Give your shoppers additional ways to pay.
sr_RS: Пружите својим купцима додатне начине плаћања.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
sr_RS: Дајте име својој зони! нпр. Локално или широм света.

en: Giza
sr_RS: Гиза

en: Gjirokastër
sr_RS: Ђирокастра

en: Glarus
sr_RS: Гларус

en: Global Trade Item Number
sr_RS: Глобални број трговинске јединице

en: Glodeni
sr_RS: Глодени

en: Go
sr_RS: Иди

en: Go back
sr_RS: Иди назад

en: Go shopping
sr_RS: Купујте

en: Go to Variations
sr_RS: Иди на Варијације

en: Go to category
sr_RS: Иди на категорију

en: Go to checkout
sr_RS: Иди на потврду куповине/наплату

en: Go to shop
sr_RS: Иди у продавницу.

en: Go to the first page
sr_RS: Иди на прву страну

en: Go to the last page
sr_RS: Иди на последњу страну

en: Go to the next page
sr_RS: Иди на следећу страну

en: Go to the previous page
sr_RS: Иди на предходну страну

en: Goa
sr_RS: Гоа

en: Goiás
sr_RS: Гојас

en: Golestan (گلستان)
sr_RS: Голестан (گلستان)

en: Gomba
sr_RS: Гомба

en: Gombe
sr_RS: Гомбе

en: Good
sr_RS: Добро

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
sr_RS: Добре вести! WooCommerce Порез може аутоматски израчунати порез на продају за вас.

en: Good things are heading your way!
sr_RS: Добре ствари су на путу ка вама!

en: Google for WooCommerce
sr_RS: Google за WooCommerce

en: Gopalganj
sr_RS: Гопалгањ

en: Gorizia
sr_RS: Гориција

en: Gorj
sr_RS: Горж

en: Gorontalo
sr_RS: Горонтало

en: Gracias a Dios
sr_RS: Грасиас а Диос

en: Grams
sr_RS: Грами

en: Granada
sr_RS: Гренада

en: Grand Bassa
sr_RS: Гранд Баса

en: Grand Cape Mount
sr_RS: Гранд Кејп Маунт

en: Grand Gedeh
sr_RS: Гранд Геде

en: Grand Kru
sr_RS: Гранд Кру

en: Grand total.
sr_RS: Све укупно.

en: Grant access
sr_RS: Одобри приступ

en: Grant access to downloadable products after payment
sr_RS: Дозволи приступ производима који се могу преузимати после плаћања

en: Graubünden
sr_RS: Граубинден

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
sr_RS: Сјајне вести! Ваша поруџбина је примљена и потврда ће бити послата на вашу е-пошту.

en: Great things are coming soon
sr_RS: Сјајне ствари стижу ускоро

en: Great things are on the horizon
sr_RS: Велике ствари су на хоризонту

en: Greater Accra
sr_RS: Акра

en: Greece
sr_RS: Грчка

en: Greenland
sr_RS: Гренланд

en: Grenada
sr_RS: Гренада

en: Gross sales
sr_RS: Бруто продаје

en: Gross sales amount
sr_RS: Износ бруто продаје

en: Gross sales in the period.
sr_RS: Бруто продаја у периоду.

en: Gross sales.
sr_RS: Бруто продаја.

en: Grosseto
sr_RS: Гросето

en: Group
sr_RS: Група

en: Group type.
sr_RS: Врста групе.

en: Grouped product
sr_RS: Груписани производ

en: Grouped products
sr_RS: Груписани производи

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
sr_RS: Растите и задржите купце помоћу имејла, СМС-а, аутоматизације и обједињеног прегледа интеракција са купцима.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
sr_RS: Привуците и задржите клијенте помоћу интелигентног, утицајног аутоматског маркетинга путем е-поште и СМС-а и консолидованог прегледа интеракција са клијентима.

en: Grow your business
sr_RS: Развијајте своје пословање

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
sr_RS: Унапредите своје пословање на Pinterest-у! Користите овај званични додатак да бисте омогућили купцима да „каче“ (Pin) производе док прегледају вашу продавницу, прате конверзије и оглашавају се на Pinterest-у.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
sr_RS: Унапредите своје пословање помоћу Facebook-а и Instagram-а

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
sr_RS: Повећајте своју онлајн продају промовисањем својих производа на ТикТок-у преко милијарду активних корисника месечно широм света.

en: Grow your store
sr_RS: Проширите своју продавницу

en: Guadalajara
sr_RS: Гвадалахара

en: Guadeloupe
sr_RS: Гвадалупе

en: Guainía
sr_RS: Гваинија

en: Guairá
sr_RS: Гваира

en: Guam
sr_RS: Гуам

en: Guanacaste
sr_RS: Гванакасте

en: Guanajuato
sr_RS: Гванахуато

en: Guangdong / 广东
sr_RS: Гуангдунг

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
sr_RS: Гуангси

en: Guatemala
sr_RS: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
sr_RS: Гватемалски Кецал.

en: Guaviare
sr_RS: Гвавијаре

en: Guayas
sr_RS: Гвајас

en: Guelma
sr_RS: Гуелма

en: Guelmim
sr_RS: Гелмим

en: Guercif
sr_RS: Герсиф

en: Guernsey
sr_RS: Гернси

en: Guernsey pound
sr_RS: Гернзијска фунта

en: Guerrero
sr_RS: Гереро

en: Guest
sr_RS: Гост

en: Guest orders
sr_RS: Наруџбине госта

en: Guest sales
sr_RS: Куповине нерегистрованих клијената

en: Guimaras
sr_RS: Гимарас

en: Guinea
sr_RS: Гвинеја

en: Guinea-Bissau
sr_RS: Гвинеја Бисао

en: Guinean franc
sr_RS: Гвинејски франк

en: Guizhou / 贵州
sr_RS: Гуејџоу

en: Gujarat
sr_RS: Гуџарат

en: Gulu
sr_RS: Гулу

en: Guna Yala
sr_RS: Гуна Јала

en: Gunma
sr_RS: Гунма

en: Guyana
sr_RS: Гвајана

en: Guyanese dollar
sr_RS: Гвајански долар

en: Guárico
sr_RS: Гуарико

en: Győr-Moson-Sopron
sr_RS: Ђер-Мошон-Шопрон

en: Gümüşhane
sr_RS: Гумушхане

en: HPOS Data Caching
sr_RS: HPOS кеширање података

en: HPOS Full text search indexes
sr_RS: HPOS индекси за претраживање целог текста

en: HPOS cleanup
sr_RS: ХПОС чишћење

en: HPOS could not be disabled.
sr_RS: HPOS није могао бити онемогућен.

en: HPOS could not be enabled.
sr_RS: HPOS није могао бити омогућен.

en: HPOS data sync enabled:
sr_RS: Омогућена синхронизација података HPOS:

en: HPOS disabled.
sr_RS: HPOS онемогућен.

en: HPOS enabled.
sr_RS: HPOS омогућен.

en: HPOS enabled:
sr_RS: HPOS омогућен:

en: HPOS enabled?: %s
sr_RS: ХПОС омогућен?: %s

en: HPOS is already disabled.
sr_RS: HPOS је већ онемогућен.

en: HPOS is already enabled.
sr_RS: HPOS је већ омогућен.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
sr_RS: Предпроверке HPOS-a нису успеле, молимо погледајте грешке изнад

en: HPOS tables do not exist.
sr_RS: HPOS табеле не постоје.

en: HTML description of the resource.
sr_RS: ХТМЛ опис ресурса.

en: HTML template
sr_RS: HTML шаблон

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sr_RS: Код HTML/вишеделне е-поште, DOMDocument се користи да се у шаблонима генеришу CSS стилови унутар HTML-a (inline CSS).

en: HTTPS is required for MCP requests.
sr_RS: HTTPS је обавезан за MCP захтеве.

en: Habiganj
sr_RS: Хабигањ

en: Hainan / 海南
sr_RS: Хајнан

en: Haiti
sr_RS: Хаити

en: Haitian gourde
sr_RS: Хаићански гоурд

en: Hajdú-Bihar
sr_RS: Хајду-Бихар

en: Hakkari
sr_RS: Хакари

en: Hamadan (همدان)
sr_RS: Хамадан (همدان)

en: Hamburg
sr_RS: Хамбург

en: Handler
sr_RS: Руковалац

en: Handmade gifts
sr_RS: Ручно рађени поклони

en: Hanover
sr_RS: Хановер

en: Hard crop?
sr_RS: Грубо опсецање?

en: Hardap
sr_RS: Хардап

en: Harghita
sr_RS: Харгита

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
sr_RS: Искористите податке из WooCommerce-а да бисте унапредили своје пословање. Управљајте потенцијалним клијентима, купцима и сегментима путем аутоматизације, понуда, фактурисања, наплате и маркетинга путем е-поште. Оснажите своју продавницу помоћу CRM-а.

en: Haryana
sr_RS: Харијана

en: Haskovo
sr_RS: Хасково

en: Hatay
sr_RS: Хатај

en: Hato Mayor
sr_RS: Хато мајор

en: Have a coupon?
sr_RS: Имате купон?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
sr_RS: Имате налог код нас? %1$sУлогујте се овде да бисте прегледали детаље ваше поруџбине%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
sr_RS: Имате налог код нас? %1$sУлогујте се овде%2$s да бисте прегледали своју поруџбину.

en: Have an existing store?
sr_RS: Имате ли постојећу продавницу?

en: Hawaii
sr_RS: Хаваји

en: Hawke’s Bay
sr_RS: Залив Хокс

en: Header alignment
sr_RS: Поравнање заглавља

en: Headers already sent when generating download error message.
sr_RS: Заглавља су већ послата приликом генерисања поруке о грешци при преузимању.

en: Heading & text
sr_RS: Наслов и текст

en: Health and beauty
sr_RS: Здравље и лепота

en: Heard Island and McDonald Islands
sr_RS: Хардова и Мекдоналдсова Острва

en: Hebei / 河北
sr_RS: Хебеј

en: Height
sr_RS: Висина

en: Height (%s)
sr_RS: Висина (%s)

en: Heilongjiang / 黑龙江
sr_RS: Хејлунгђанг

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sr_RS: Здраво %1$s (нисте %1$s? <a href="%2$s">Одјавите се</a>)

en: Help &amp; Support
sr_RS: Помоћ и подршка

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sr_RS: Помозите у унапређењу WooCommerce-а на основу праћења коришћења

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
sr_RS: Помозите купцима да пронађу овај производ доделом категорија, додавањем додатних детаља и управљањем његовом видљивошћу у вашој продавници и другим каналима.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sr_RS: Помозите у побољшању WooCommerce-а помоћу праћења употребе

en: Helper cache cleared.
sr_RS: Кеш помоћника је обрисан.

en: Henan / 河南
sr_RS: Хенан

en: Here are the details of your order placed on %s:
sr_RS: Ево података о наруџбини коју сте извршили %s:

en: Heredia
sr_RS: Хередија

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
sr_RS: Ево подсетника шта сте купили:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
sr_RS: Ево подсетника шта сте поручили:

en: Here’s the latest info we have:
sr_RS: Ево најновијих информација које имамо:

en: Hermanas Mirabal
sr_RS: Херманас Мирабал

en: Herrera
sr_RS: Херера

en: Hesse
sr_RS: Хесен

en: Heves
sr_RS: Хевеш

en: Hi %s,
sr_RS: Здраво %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sr_RS: Пошаљите .csv датотеку која садржи пореске стопе за увоз у Вашу интернет продавницу.
    Одаберите .csv датотеку и кликните на „Додај датотеку и увези“.

en: Hi there,
sr_RS: Здраво,

en: Hi,
sr_RS: Здраво,

en: Hidalgo
sr_RS: Идалго

en: Hidden
sr_RS: Скривено

en: Hide Price
sr_RS: Сакриј цену

en: Hide advanced options
sr_RS: Сакриј напредне могућности

en: Hide context
sr_RS: Сакриј контекст

en: Hide details
sr_RS: Сакриј детаље

en: Hide empty brands:
sr_RS: Сакриј празне брендове:

en: Hide empty categories
sr_RS: Сакриј празне категорије

en: Hide errors from visitors
sr_RS: Сакриј грешке од посетилаца

en: Hide errors from visitors?
sr_RS: Сакриј грешке од посетилаца?

en: Hide free products
sr_RS: Сакрити скривене производе

en: Hide from search results
sr_RS: Сакриј са резултата претраге

en: Hide if cart is empty
sr_RS: Сакрити уколико је корпа празна

en: Hide in product catalog
sr_RS: Сакриј у каталогу производа

en: Hide out of stock items from the catalog
sr_RS: Сакриј артикле, у каталогу, којих нема на залихама

en: Hide password
sr_RS: Сакриј лозинку

en: Hide shipping costs until an address is entered
sr_RS: Сакријте трошкове испоруке до уношења адресе

en: Hide shipping rates when free shipping is available
sr_RS: Сакриј цене доставе када је доступна бесплатна достава

en: Hide template
sr_RS: Сакријте шаблон

en: High-Performance order storage
sr_RS: Складиште поруџбина високих перформанси

en: High-performance order storage (recommended)
sr_RS: Складиште поруџбина високих перформанси (препоручено)

en: Highlight required fields with an asterisk
sr_RS: Истакни обавезна поља звездицом

en: Highly discounted shipping rates
sr_RS: Високо снижене цене доставе

en: Higüamo
sr_RS: Хигвамо

en: Himachal Pradesh
sr_RS: Химачал Прадеш

en: Hiroshima
sr_RS: Хирошима

en: Hoima
sr_RS: Хоима

en: Hokkaido
sr_RS: Хокаидо

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sr_RS: Задржите на залихама (за неплаћене наруџбине) за x минута. Када се прекорачи ограничење, наредба за чекање ће бити поништена. Оставите празно да бисте онемогућили.

en: Hold stock (minutes)
sr_RS: Задржите залиху (минута)

en: Holiday Sale
sr_RS: Празнична распродаја

en: Homa Bay
sr_RS: Залив Хома

en: Home
sr_RS: Почетна

en: Home URL.
sr_RS: URL почетка.

en: Home decor
sr_RS: Кућни декор

en: Home, furniture, and garden
sr_RS: Дом, намештај и башта

en: Homepage
sr_RS: Почетна страница

en: Homepage URL
sr_RS: URL почетне странице

en: Homepage created
sr_RS: Почетна страница је креирана

en: Honduran lempira
sr_RS: Хондураска лемпира

en: Honduras
sr_RS: Хондурас

en: Hong Kong
sr_RS: Хонг Конг

en: Hong Kong Island
sr_RS: Хонг Конг

en: Hong Kong dollar
sr_RS: Хонг Конг Долар

en: Hook
sr_RS: Копча

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sr_RS: Надамо се да ће се вратити. Прочитајте више о <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">решавању проблема са неуспелим уплатама</a>.

en: Hormozgan (هرمزگان)
sr_RS: Хормозган (هرمزگان)

en: Houaphanh
sr_RS: Хоуапан

en: House number and street name
sr_RS: Улица и кућни број

en: How easy was it to add a product attribute?
sr_RS: Колико је било лако додати атрибут производу?

en: How easy was it to add a product tag?
sr_RS: Колико је било лако додати ознаку производу?

en: How easy was it to add product category?
sr_RS: Колико је било лако додати категорију производа?

en: How easy was it to edit your product?
sr_RS: Колико је било лако изменити производ?

en: How easy was it to import products?
sr_RS: Колико је било лако увести производ?

en: How easy was it to update an order?
sr_RS: Колико је било лако ажурирање поруџбине?

en: How easy was it to update your settings?
sr_RS: Колико је било лако ажурирати подешавања?

en: How easy was it to use search?
sr_RS: Колико је било лако користити претраживање?

en: How log entries are being stored.
sr_RS: Како се чувају уноси у евиденцији.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sr_RS: Колико дана ће се уноси у евиденцији чувати пре аутоматског брисања.

en: How many notes in the database?
sr_RS: Колико белешки има у бази података?

en: How many products should be shown per row?
sr_RS: Колико производа треба приказати у реду?

en: How many rows of products should be shown per page?
sr_RS: Колико редова производа треба приказати по страни?

en: How many times the coupon can be used in total.
sr_RS: Колико се укупно пута се купон може искористити.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sr_RS: Колико пута купон може бити искоришћен по купцу.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sr_RS: Колико пута овај купон може да се искористи пре него што престане да важи.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sr_RS: Колико пута овај купон може користити појединачни корисник. Користи е-пошту за обрачун за госте и кориснички јединствени број за пријављене кориснике.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sr_RS: Како производи треба да буду приказани у каталогу по подразумеваном редоследу?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sr_RS: Како се термини у овом атрибуту подразумевано сортирају.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
sr_RS: Како треба контролисати количину ове ставке, на пример, било која ограничења.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
sr_RS: Како мигрирати са Magento на WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
sr_RS: Како израчунати трошкове доставе

en: How to customize your product catalog
sr_RS: Како прилагодити свој каталог производа

en: How to update your database table prefix
sr_RS: Како ажурирати префикс табеле базе података

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
sr_RS: Здраво %1$s,
    
    Посредник за плаћање „%2$s“ је управо омогућен на овом сајту:
    %3$s
    
    Ако је ово било намерно, можете безбедно да игноришете и избришете ову е-пошту.
    
    Ако нисте омогућили овог посредника за плаћање, пријавите се на свој сајт и размислите о томе да га онемогућите овде:
    %4$s
    
    Овај имејл је послат на %5$s
    
    Срдачан поздрав,
    Све у %6$s
    %7$s

en: Howland Island
sr_RS: Острво Хауланд

en: Huambo
sr_RS: Хуамбо

en: Huancavelica
sr_RS: Хуанкавелика

en: Hubei / 湖北
sr_RS: Хубеј

en: Huehuetenango
sr_RS: Хуехуетенанго

en: Huelva
sr_RS: Уелва

en: Huesca
sr_RS: Уеска

en: Huila
sr_RS: Уила

en: Human readable label for the stat.
sr_RS: Читљива ознака статистике за људе.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sr_RS: Читљива етикета сегмента за људе, било производа или назива варијације.

en: Hunan / 湖南
sr_RS: Хунан

en: Hunedoara
sr_RS: Хунедоара

en: Hungarian forint
sr_RS: Мађарска Форинта

en: Hungary
sr_RS: Мађарска

en: Huánuco
sr_RS: Хуануко

en: Huíla
sr_RS: Хуила

en: Hyogo
sr_RS: Хјого

en: Hîncești
sr_RS: Хинчешти

en: I don't know how to get a date from a %s
sr_RS: Не знам како да добијем датум од %s

en: I have read and agree to the website %s
sr_RS: Прочитао сам и прихватам %s сајта

en: I plan to sell both physical and digital products
sr_RS: Планирам да продајем и физичке и дигиталне производе

en: I plan to sell digital products
sr_RS: Планирам да продајем дигиталне производе

en: I plan to sell physical products
sr_RS: Планирам да продајем физичке производе

en: I will also be selling products or services in person.
sr_RS: Прозводе или услуге ћу продавати и директно.

en: IBAN
sr_RS: ИБАН

en: ID %d
sr_RS: ИД %d

en: ID is invalid.
sr_RS: ИД је неважећи.

en: ID of parent grouping.
sr_RS: ИД надређеног груписања.

en: ID of the note record.
sr_RS: ID записа белешке.

en: ID of the parent product, if applicable.
sr_RS: ID матичног производа, ако је применљиво.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sr_RS: ИД начина слања који је пружио цену.

en: ID of the shipping rate.
sr_RS: ИД тарифе слања.

en: ID to reassign posts to.
sr_RS: ИД на који се прерасподељују чланци.

en: ID.
sr_RS: ИД.

en: ID: %d
sr_RS: ИД: %d

en: IDs for settings sub groups.
sr_RS: ИД за подешавања подгрупа.

en: IP Address
sr_RS: ИП адреса

en: IP address
sr_RS: ИП адреса

en: IP address for the downloader.
sr_RS: IP адреса за преузимаоца.

en: IP address.
sr_RS:  IP адреса

en: IPN email notifications
sr_RS: IPN обавештења путем е-поште

en: IPN payment completed
sr_RS: IPN плаћање завршено

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sr_RS: ИСО код државе за адресу у коју се шаље.

en: ISO code of the country.
sr_RS: ИСО код државе.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sr_RS: ИСО код или назив области, региона или дистрикта.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sr_RS: ISO код или назив за државу, покрајину или округ адресе у коју се шаље.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sr_RS: Двословни код земље према ИСО3166.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
sr_RS: ISO3166 alpha-2 код земље. Подразумевано је основна земља локације WooCommerce-а.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
sr_RS: ИСО3166 алфа-2 код земље. Подразумевано је код земље локације пословања добављача.

en: ISO4217 currency code.
sr_RS: Валутни код по ИСО4217.

en: Ialomița
sr_RS: Јаломица

en: Ialoveni
sr_RS: Јаловени

en: Iași
sr_RS: Јаши

en: Ibanda
sr_RS: Ибанда

en: Ibaraki
sr_RS: Ибараки

en: Ica
sr_RS: Ика

en: Iceland
sr_RS: Исланд

en: Icelandic kr&oacute;na
sr_RS: Исландска круна

en: Idaho
sr_RS: Ајдахо

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sr_RS: Ако је COD доступан само за одређене методе, подесите га овде. Оставите празно да бисте омогућили све методе.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
sr_RS: Ако је дефинисан трошак, ово контролише да ли се порези примењују на тај трошак.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
sr_RS: Ако нешто изгледа необично или имате питања, слободно контактирајте наш тим за подршку.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sr_RS: Ако је означено, бесплатна поштарина ће бити доступна на основу износа поруџбине са попустом.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
sr_RS: Ако је омогућено, овај метод ће се појавити на каси заснованој на блоковима.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sr_RS: Ако се омогући, овај текст ће бити приказиван широм сајта. Можете га користити да посетиоцима покажете догађаје или промоције.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sr_RS: Ако управљате залихама, ово контролише да ли су авансне поруџбине дозвољене.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sr_RS: Ако управљате залихама, овиме контролишете да ли је дозвољено наручивање производа који не постоје на залихама - наручивање на упит. Ако јесте, количина залиха може да иде испод 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sr_RS: Ако је затражено, рачуна број атрибута члана за производе у колекцији.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
sr_RS: Ако се затражи, израчунава бројеве таксономијских чланова за производе у колекцији.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sr_RS: Ако је изабрана опција „Избриши све садржаје“, погодне WooCommerce веб копче <b>неће</b> бити избрисане и биће приписане кориснику са идентификационим бројем 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
sr_RS: Ако је метод преузимања „Присилно преузимање“ или „X-Accel-Redirect/X-Sendfile“ изабран, али не функционише, систем ће користити метод „Преусмеравање“ као последње средство. <a href="%1$s">Погледајте овај водич</a> за више детаља.

en: If the payment was refunded via the API.
sr_RS: Ако је уплата враћена преко АПИ-ја.

en: If the product is downloadable.
sr_RS: Уколико је производ могуће преузети са сајта.

en: If the product is virtual.
sr_RS: Уколико је производ виртуелни.

en: If the quantity is editable or fixed.
sr_RS: Ако је количина уредива или фиксна.

en: If the variation is downloadable.
sr_RS: Уколико је варијацију могуће преузети.

en: If the variation is virtual.
sr_RS: Уколико је варијације виртуелна.

en: If the variation is visible.
sr_RS: Уколико је варијација видљива.

en: If this attribute has term archive pages.
sr_RS: Ако овај атрибут има странице са архивом појмова.

en: If this is a default attribute
sr_RS: Ако је ово подразумевани атрибут

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sr_RS: Ако је тачно и ако начин бесплатне испоруке захтева купон, овај купон ће омогућити бесплатну испоруку.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sr_RS: Ако је тачно, израчунава број оцена производа из колекције.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
sr_RS: Ако је тачно, израчунава бројање залиха за производе у колекцији.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sr_RS: Ако је тачно, израчунава минималну и максималну цену производа за колекцију.

en: If true, empty terms will not be returned.
sr_RS: Ако је „тачно“, празни услови се неће вратити.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sr_RS: Ако је тачно, само је један производ овог производа дозвољен за куповину у једној поруџбини.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sr_RS: Уколико је истинито, купон се може користити само индивидуално. Остали додати купони ће бити уклоњени из корпе.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sr_RS: Ако је тачно, ефективна вредност је основна вредност из родитељског производа плус дефинисана вредност; ако је нетачно, дефинисана вредност је коначна ефективна вредност.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
sr_RS: Ако је тачно, одбацивање подстицаја ће бити игнорисано од стране праћења.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sr_RS: Ако је тачно, напомена ће бити приказана купцима и они ће бити обавештени. Ако је нетачно, напомена ће бити само информација за администратора.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
sr_RS: Ако је вредност тачно, порука ће бити приказана купцима. Ако је вредност нетачно, порука ће бити само референца администратору.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sr_RS: Ако је тачно, овај купон неће важити за артикле који су на снижењу.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sr_RS: Ако је тачно, ова напомена ће бити приписана тренутном кориснику. Ако није тачно, напомена ће бити приписана систему.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
sr_RS: Ако није означено, клијенти ће морати да поставе корисничко име током креирања налога.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sr_RS: Ако мењате WooCommerce на родитељској теми коју нисте сами направили, препоручујемо вам да користите изведену тему. Видите: <a href="%s" target="_blank">Како направити изведену тему</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sr_RS: Ако користите методу преуимања X-Accel-Redirect заједно са сервером NGINX, проверите јесте ли променили поставке као што је описано у водичу за <a href='%s'>управљање дигиталним производима за преузимање</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sr_RS: Ако сте копирали преко шаблонске датотеке како бисте нешто променили, онда треба да копирате нову верзију шаблона и поново изведете све промене.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sr_RS: Ако направите налог, похранићемо Ваше име, адресу, адресу е-поште и број телефона, што ће бити употребљено да се попуни образац потврде куповине при будућим наруџбинама.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sr_RS: Ако направите „Услови коришћења“ страницу, питаћемо посетиоца да ли прихвата ваше услове пре куповине.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sr_RS: Ако овај захтев нисте ви упутили, занемарите ову поруку. Уколико бисте желели да наставите:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
sr_RS: Ако нисте поднели овај захтев, само занемарите овај имејл. Ако желите да наставите, ресетујте своју лозинку путем линка испод:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
sr_RS: Aко немате лозинку за апликацију (не вашу лозинку за налог), генеришите лозинку из %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sr_RS: Aко пронађете грешку у основи WooCommerce-а, можете направити тикет преко <a href="%1$s">GitHub проблема</a>. Обратите се на <a href="%2$s">упутство за допринос</a> пре него што предате свој извештај. Да бисте нам помогли да решимо ваш проблем, будите што детаљнији и укључите свој <a href="%3$s">извештај о стању система</a>.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
sr_RS: Ако имате било каквих питања или приметите нешто неочекивано, слободно се обратите нашем тиму за подршку преко вашег налога или одговорите на ову е-пошту.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sr_RS: Ако сте раније куповали од нас, унесите своје податке у поља испод. Ако сте нови купац, наставите до одељка Фактурисање.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sr_RS: Ако вам се свиђа %1$s оставите нам %2$s оцену. Хвала!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sr_RS: Ако желите, овде можете да унесете прилагођену структуру за URL ваших производа. На пример, ако унесете <code>продавница</code>, веза до ваших производа би изгледала <code>%sпродавница/неки-производ/</code>. Ово подешавање утиче само на URL производа, а не на категорије производа.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
sr_RS: Ако вам је потребна помоћ у вези са поруџбином, контактирајте нас на %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
sr_RS: Ако вам је потребна помоћ у вези са поруџбином, контактирајте нас на %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sr_RS: Ако вам је потребна помоћ око ваше поруџбине, молимо контактирајте нас на {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sr_RS: Ако поново треба да приступите чаробњаку за подешавање, кликните на доње дугме.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
sr_RS: Ако желите омогућити или онемогућити проширене листе задатака, молимо кликните на дугме испод.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sr_RS: Ако требате да омогућите или онемогућите листе задатака, кликните на доње дугме.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
sr_RS: Ако уклоните овај атрибут, купци више неће моћи да купе неке варијације овог производа.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
sr_RS: Ако желите да наставите са куповином, вратите се на %s и покушајте са другим начином плаћања.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Ако желите да понудите <span class="help_tip" data-tip="%1$s">цене уживо</span> одређеног оператора (нпр. UPS), <a href="%2$s" target="_blank">овде</a> можете наћи разна проширења која су доступна за WooCommerce.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
sr_RS: Aко сте управо поручили, брзо проверите своју е-пошту за потврду.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sr_RS: Уколико се ваша главна адреса е-поште разликује од горе уписане PayPal адресе е-поште, овде упишите своју главну адресу е-поште за свој PayPal налог. Она се користи за проверу ИПН захтева.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sr_RS: Ако је ваша продавница са седиштем у ЕУ, препоручујемо вам да уз аутоматске порезе користите и проширење ЕУ ПДВ броја. Омогућује у процесу плаћања поље за прикупљање и потврђивање ЕУ ПДВ броја купца, ако га поседују.

en: Ifrane
sr_RS: Ифран

en: Ifugao
sr_RS: Ифугао

en: Iganga
sr_RS: Иганга

en: Ilaam (ایلام)
sr_RS: Илам (ایلام)

en: Ilfov
sr_RS: Илфов

en: Illinois
sr_RS: Илиноис

en: Illizi
sr_RS: Илизи

en: Ilocos Norte
sr_RS: Северни Илокос

en: Ilocos Sur
sr_RS: Јужни Илокос

en: Iloilo
sr_RS: Илоило

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image ID.
sr_RS: ИД слике.

en: Image URL.
sr_RS: URL слике.

en: Image alternative text.
sr_RS: Алтернативни текст фотографије.

en: Image data.
sr_RS: Подаци слике.

en: Image name.
sr_RS: Име фотографије.

en: Image of the product that the review belongs to.
sr_RS: Слика производа којем рецензија припада.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sr_RS: Позиција фотографије. 0 значи да је фотографија истакнута.

en: Image size used for products in the catalog.
sr_RS: Величина слике која се користи за производе у каталогу.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sr_RS: Величина слике која се користи за главну слику на страници за појединачан производ. Ове слике ће остати неопсечене.

en: Image url
sr_RS: Url слике

en: Images
sr_RS: Слике

en: Images will be cropped into a square
sr_RS: Слике ће бити исечене у облику квадрата

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sr_RS: Слике ће бити опсечене да се добије прилагођен однос страница.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sr_RS: Слике ће се приказати у величини пропорционалној оној у којој су отпремљене.

en: Imbabura
sr_RS: Имбабура

en: Imo
sr_RS: Имо

en: Imperia
sr_RS: Империја

en: Import
sr_RS: Увези

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sr_RS: Увезите <strong>производе</strong> у продавницу преко csv датотеке.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sr_RS: Унесите <strong>пореске стопе</strong> у своју продавницу преко csv датотеке.

en: Import CSV
sr_RS: Увези CSV.

en: Import Products
sr_RS: Увези производе

en: Import as meta data
sr_RS: Увези као мета податке

en: Import complete - imported %s tax rates.
sr_RS: Увоз завршен - увезено пореских стопа: %s.

en: Import complete!
sr_RS: Увоз је комплетан!

en: Import products
sr_RS: Увези производе

en: Import products from a CSV file
sr_RS: Увези производе из CSV датотеке.

en: Import tax rates
sr_RS: Увоз пореске стопе

en: Import your products
sr_RS: Увези своје производе

en: Importing
sr_RS: Увожење

en: Improve our store offerings
sr_RS: побољшамо понуду наше продавнице

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sr_RS: Да би <strong>кеширање базе података</strong> функционисало са WooCommerce-ом морате да додате %1$s у опцији „Игнорисане ниске упита“ у оквиру <a href="%2$s">подешавања W3 Total Cache-а</a>.

en: In progress
sr_RS: У току

en: In reply to %s.
sr_RS: У одговору на %s.

en: In stock
sr_RS: На залихама

en: In stock?
sr_RS: На залихама?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sr_RS: У овом одељку треба да наведете са ким делите податке и у коју сврху. То може да обухвати, без ограничења, пружаоце услуга аналитике, маркетинга, шпедиције, посреднике у платном промету, као и угњеждене сервисе трећих страна.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sr_RS: У овом делу треба да наведете трећа лица која врше обрачун платног промета, а чије услуге користите за плаћање у вашој продавници, пошто та лица могу да рукују подацима о купцу. PayPal смо ставили за пример, а ви треба да уклоните PayPal ако га не користите.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: У току <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: У току <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: У току <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sr_RS: У току

en: Inactive
sr_RS: Неактивно

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sr_RS: Неактивни налози су они код којих није било пријава или наручивања током одређеног периода. Они се бришу. Све евентуалне наруџбине се претварају у наруџбине госта.

en: Inactive plugins
sr_RS: Неукључени додаци

en: Inactive plugins.
sr_RS: Неукључени додаци.

en: Inbox notification has been deleted
sr_RS: Обавештење из пријемног сандучета је обрисано

en: Inbox notification not found
sr_RS: Обавештење из пријемног сандучета није пронађено

en: Inches
sr_RS: Инчи

en: Include downloads
sr_RS: Укључи преузимања

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Налог и приватност.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Напредно.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Имејлови.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Опште.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Интеграције.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Плаћања.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Производи.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Достава.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Порез.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
sr_RS: Укључује сва подешавања у WooCommerce | Подешавања | Видљивост.

en: Includes all the installed plugins.
sr_RS: Укључује све инсталиране додатке.

en: Includes all the installed themes.
sr_RS: Укључује све инсталиране теме.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
sr_RS: Укључује све ставке представљене у WooCommerce | Подешавања.

en: Includes onboarding configuration options
sr_RS: Укључује опције конфигурације за увођење

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
sr_RS: Укључује конфигурације задатака за WooCommerce.

en: Including tax
sr_RS: Са порезом

en: Incompatible webhooks warning
sr_RS: Упозорење о некомпатибилним веб копчама

en: Incompatible with '%s'
sr_RS: Неусклађен са '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
sr_RS: Неусклађено са особинама WooCommerce-a

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sr_RS: Повећај постојећу цену (фиксни износ или %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sr_RS: Повећајте постојећу снижену цену за (фиксни или процентуални износ):

en: Increase existing stock by:
sr_RS: Повећај постојеће залихе за:

en: Increase quantity of %s
sr_RS: Повећај количину %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Повећај редовне цене (за фиксни износ или проценат)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sr_RS: Повећај снижене цене (за фиксни износ или проценат)

en: Increasing memory allocated to PHP
sr_RS: Повећање меморије за алокацију PHP-а

en: Independencia
sr_RS: Индепенденсија

en: India
sr_RS: Индија

en: Indian rupee
sr_RS: Индијска Рупија

en: Indiana
sr_RS: Индијана

en: Indicates the order that will appear in queries.
sr_RS: Указује наруџбину која ће се појавити у упитима.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sr_RS: Означава да ли би сви услови требали бити тачни за добијени скуп или је било који од њих довољан. Подударање утиче на следеће параметре: производи, наруџбине, корисничко име, ип_адреса.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sr_RS: Означава да ли би сви услови требали бити тачни за резултујући скуп или је било који од њих довољан. Подударање утиче на следеће параметре: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual use only
sr_RS: Само индивидуална употреба

en: Indonesia
sr_RS: Индонезија

en: Indonesian rupiah
sr_RS: Индонезијска Рупија

en: Industry.
sr_RS: Индустрија.

en: Inezgane-Aït Melloul
sr_RS: Инезган-Аит Мелул

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
sr_RS: Детектована је бесконачна петља, прекида се. Нису пронађене грешке.

en: Info
sr_RS: Информације

en: Information about the operating system your server is running.
sr_RS: Информације о оперативном систему на којем ради ваш сервер.

en: Information about the product's availability.
sr_RS: Информације о доступности производа.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sr_RS: Информације о веб серверу који тренутно хостује ваш вебсајт.

en: Inhambane
sr_RS: Инхамбане

en: Inner Mongolia / 內蒙古
sr_RS: Унутрашња Монголија

en: Insert file URL
sr_RS: Унеси URL адресу датотеке

en: Insert into product
sr_RS: Убацити у производ

en: Insert into product form
sr_RS: Уметни у образац производа

en: Insert row
sr_RS: Убаци ред

en: Install Woo mobile app
sr_RS: Инсталирајте мобилну апликацију Woo

en: Install plugins
sr_RS: Инсталирајте додатке

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sr_RS: Инсталирајте мобилну апликацију WooCommerce за управљање наруџбинама, примање обавештења о продаји и преглед кључних показатеља - где год да се налазите.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
sr_RS: Датум инсталације WooCommerce мобилне апликације.

en: Installed
sr_RS: Инсталирано

en: Installed Extensions without a Subscription
sr_RS: Постављена проширења без претплате

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sr_RS: Постављена верзија није тестирана са активном верзијом WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sr_RS: ID инстанце начинa слања који је одредио цену.

en: Instance ID.
sr_RS: ID инстанце.

en: Instantly send tracking to your customers
sr_RS: Тренутно пошаљите праћење својим купцима

en: Instructions
sr_RS: Инструкције

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sr_RS: Упутства која ће бити додата на страницу захвалности и е-маилова.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sr_RS: Упуте које ће бити додате на страницу Захвалнице.

en: Insufficient privileges to export products.
sr_RS: Недовољна овлашћења за извоз производа.

en: Insufficient privileges to import products.
sr_RS: Недовољна овлашћења за увоз производа.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
sr_RS: Интегришите своју WooCommerce продавницу са 5000+ апликација и услуга у облаку већ данас. Има поверење 11.000+ корисника.

en: Integration
sr_RS: Интеграција

en: Integration "%s" is not registered.
sr_RS: Интеграција „%s“ није регистрована.

en: Integration registry requires an identifier.
sr_RS: Регистар интеграције захтева идентификатор.

en: Integrations
sr_RS: Интеграције

en: Internal server error
sr_RS: Интерна грешка сервера

en: International
sr_RS: Међународно

en: International Standard Book Number
sr_RS: Међународни стандардни број књиге

en: International flat rate (legacy)
sr_RS: Интернационални Паушал

en: Interval subtotals.
sr_RS: Међузбир интервала.

en: Intibucá
sr_RS: Интибука

en: Intro
sr_RS: Увод

en: Invalid %s provided.
sr_RS: Наведен је неважећи %s.

en: Invalid ID.
sr_RS: Неважећи ИД.

en: Invalid Rate ID.
sr_RS: Неважећи ИД стопе.

en: Invalid URL %s.
sr_RS: Неисправан URL %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
sr_RS: Неважећа радња - мора бити понављајућа акција.

en: Invalid action ID. No status found.
sr_RS: Неважећи ИД акције. Статус није пронађен.

en: Invalid admin note
sr_RS: Неважећа напомена администратора

en: Invalid attribute ID.
sr_RS: Неважећи ID атрибута.

en: Invalid authorization.
sr_RS: Неисправна ауторизација.

en: Invalid billing email address
sr_RS: Погрешна адреса е-поште за наплату

en: Invalid billing email provided.
sr_RS: Пружена је неисправна е-пошта за наплату.

en: Invalid brand ID.
sr_RS: Неважећи ID бренда.

en: Invalid brand slug.
sr_RS: Неважећи слаг бренда.

en: Invalid catalog visibility option.
sr_RS: Неважећа могућност видљивости каталога.

en: Invalid category ID.
sr_RS: Неважећи ИД категорије.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
sr_RS: Неисправан код земље. Мора бити један од: %s

en: Invalid country code.
sr_RS: Неважећи код државе.

en: Invalid coupon
sr_RS: Неважећи купон

en: Invalid coupon code
sr_RS: Неисправна шифра купона

en: Invalid coupon code.
sr_RS: Неважећи код купона.

en: Invalid coupon.
sr_RS: Неисправан купон.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sr_RS: Неважећи купони су уклоњени из корпе: „%s“

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
sr_RS: Неважећи купони су уклоњени из поруџбине: „%s“

en: Invalid currency code
sr_RS: Погрешан код валуте

en: Invalid customer query.
sr_RS: Неисправан упит купца.

en: Invalid customer.
sr_RS: Неважећи купац.

en: Invalid data store.
sr_RS: Неважећа база са подацима.

en: Invalid discount amount.
sr_RS: Неисправан износ попуста.

en: Invalid discount type.
sr_RS: Неисправан тип попуста.

en: Invalid download link.
sr_RS: Неисправан линк за преузимање.

en: Invalid download log: no ID.
sr_RS: Неважећи дневник преузимања: не постоји ИД.

en: Invalid download log: not found.
sr_RS: Неисправан дневник преузимања: није пронађен.

en: Invalid download.
sr_RS: Неуспешно преузимање.

en: Invalid email
sr_RS: Неважећи имејл

en: Invalid email address
sr_RS: Неисправна адреса е-поште

en: Invalid email address provided for sender settings
sr_RS: Наведена је неважећа адреса е-поште за подешавања пошиљаоца

en: Invalid email address restriction.
sr_RS: Ограничење неисправне адресе е-поште.

en: Invalid email address.
sr_RS: Неисправна адреса е-поште.

en: Invalid email type.
sr_RS: Неважећи тип е-поште.

en: Invalid entity ID.
sr_RS: Неважећи ИД ентитета.

en: Invalid entity type.
sr_RS: Неважећи тип ентитета.

en: Invalid error object provided.
sr_RS: Приложен је неисправан објекат грешке.

en: Invalid field
sr_RS: Неважеће поље

en: Invalid field.
sr_RS: Неважеће поље.

en: Invalid file type for a CSV import.
sr_RS: Неважећи тип датотеке за увоз CSV-а.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sr_RS: Неисправан тип датотеке. Алат за увоз подржава CSV и TXT облике датотека.

en: Invalid fulfillment ID.
sr_RS: Неисправан ID испуњења.

en: Invalid fulfillment or meta.
sr_RS: Неважеће испуњење или метаподаци.

en: Invalid fulfillment status.
sr_RS: Неважећи статус испуњења.

en: Invalid fulfillment.
sr_RS: Неважеће испуњење.

en: Invalid image: %s
sr_RS: Неисправна слика: %s

en: Invalid item.
sr_RS: Неважећа ставка.

en: Invalid items
sr_RS: Неисправни артикли

en: Invalid layout template ID.
sr_RS: Неважећи ИД шаблона распореда.

en: Invalid line items type.
sr_RS: Неисправан тип ставки поруџбине.

en: Invalid maximum spend value.
sr_RS: Неважећа максимална вредност потрошње.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
sr_RS: Неисправан кључ упита meta_query: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sr_RS: Неисправан једнократни узорак (nonce) - већ је искоришћен.

en: Invalid nonce verification
sr_RS: Неважећа верзија без провере

en: Invalid nonce.
sr_RS: Неважећи nonce.

en: Invalid onboarding step ID.
sr_RS: Неважећи ИД корака увођења.

en: Invalid onboarding step data.
sr_RS: Неважећи подаци корака увођења.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sr_RS: Неважећи или дуплирани GTIN, UPC, EAN или ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
sr_RS: Неисправна или дуплирана шифра производа.

en: Invalid or missing payment token fields.
sr_RS: Поља за токене за плаћање су неважећа или недостају.

en: Invalid order
sr_RS: Неисправна наруџбина

en: Invalid order ID or key provided.
sr_RS: Наведен је неважећи идентификатор поруџбине или кључ.

en: Invalid order ID.
sr_RS: Неисправан идентификациони број наруџбине.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
sr_RS: Неисправни идентификатори поруџбина у позиву функције read_multiple()

en: Invalid order item.
sr_RS: Неважећа ставка.

en: Invalid order refund ID.
sr_RS: Неисправан идентификациони број повраћаја наруџбине.

en: Invalid order type: %s.
sr_RS: Неисправан тип поруџбине: %s.

en: Invalid order.
sr_RS: Неисправна наруџбина.

en: Invalid parameter(s): %s
sr_RS: Неисправан параметар(и): %s

en: Invalid parameter.
sr_RS: Неисправан параметар.

en: Invalid parent ID
sr_RS: Неважећи ИД родитеља

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
sr_RS: Неисправна лозинка. Генеришите нову из %s.

en: Invalid path provided.
sr_RS: Неисправна путања је наведена.

en: Invalid payment gateway.
sr_RS: Неважећи начин плаћања.

en: Invalid payment method.
sr_RS: Неважећи начин плаћања.

en: Invalid payment result received from payment method.
sr_RS: Неважећи резултат плаћања примљен од начина плаћања.

en: Invalid payment token.
sr_RS: Неважећи токени за плаћање.

en: Invalid permission ID.
sr_RS: Неисправан ИД овлашћења.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
sr_RS: Наведена је неважећа ознака додатка у правилу за активиране додатке.

en: Invalid plugin.
sr_RS: Неважећи додатак.

en: Invalid post
sr_RS: Неважећа објава

en: Invalid post ID.
sr_RS: Неисправан ИД чланка.

en: Invalid product
sr_RS: Производ је неважећи

en: Invalid product ID
sr_RS: Неисправан ИД производа

en: Invalid product ID %d.
sr_RS: Неважећи ИД производа %d.

en: Invalid product ID.
sr_RS: Неисправан ID производа.

en: Invalid product object.
sr_RS: Неважећи објекат производа.

en: Invalid product review ID.
sr_RS: Неважећи ИД прегледа производа.

en: Invalid product slug.
sr_RS: Неисправан преложак производа.

en: Invalid product tax status.
sr_RS: Неважећи статус пореза на производ.

en: Invalid product type.
sr_RS: Неважећа врста производа.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sr_RS: Неважећа врста производа: прослеђени ID не одговара варијацији производа.

en: Invalid product.
sr_RS: Неисправан производ.

en: Invalid rate
sr_RS: Неисправна цена

en: Invalid refund amount
sr_RS: Неважећи износ повраћаја новца

en: Invalid refund amount.
sr_RS: Неисправан износ за повраћај.

en: Invalid request object.
sr_RS: Неисправан објекат захтева.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sr_RS: Неважећи упит. Молимо проследите параметар подударања.

en: Invalid resource ID.
sr_RS: Неисправан ИД ресурса.

en: Invalid resource id for reassignment.
sr_RS: Неисправан ИД ресурса за промену у додељивању.

en: Invalid resource id.
sr_RS: Неисправан идентификационог број ресурса.

en: Invalid response from data store.
sr_RS: Неисправан одговор из базе података.

en: Invalid review ID.
sr_RS: Неисправан ИД рецензије.

en: Invalid review content.
sr_RS: Неисправан садржај рецензије.

en: Invalid role
sr_RS: Неважећа улога

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sr_RS: Неважећи распоред. Акција не може да се сачува.

en: Invalid scope %s
sr_RS: Неисправан обим %s

en: Invalid setting group.
sr_RS: Неисправна група подешавања.

en: Invalid setting.
sr_RS: Погрешно подешавање.

en: Invalid shipping method!
sr_RS: Неважећи начин испоруке!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sr_RS: Неисправан потпис - неуспело сортирање параметара.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sr_RS: Неисправан потпис - приложен потпис се не поклапа.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sr_RS: Неисправан потпис - метод потписа није подржан.

en: Invalid slug.
sr_RS: Неважећи слаг.

en: Invalid suggestion ID.
sr_RS: Неважећи ID предлога.

en: Invalid table id: %s.
sr_RS: Неисправан идентификатор табеле: %s.

en: Invalid tax class
sr_RS: Неисправна класа пореза

en: Invalid taxonomy: %s.
sr_RS: Неправилна таксономија: %s.

en: Invalid theme %s.
sr_RS: Неважећа тема %s.

en: Invalid timestamp.
sr_RS: Неисправан временски жиг.

en: Invalid tool ID.
sr_RS: Неисправан ИД алатке.

en: Invalid user ID.
sr_RS: Неважећи ИД корисника.

en: Invalid username or email.
sr_RS: Неисправно корисничко име или адреса е-поште.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sr_RS: Неважећа вредност за параметар за одабир или бројање. Није могуће извршити упит за радње.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sr_RS: Неважећа вредност објављена је за %1$s. Дозвољене вредности: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sr_RS: Неисправна вредност објављена за %s

en: Invalid variation ID
sr_RS: Неисправан ИД варијације

en: Invalid webhook ID.
sr_RS: Неважеђи ИД број веб копче.

en: Invalid webhook.
sr_RS: Неважећа веб копча.

en: Inventory
sr_RS: Инвентар

en: Invoice prefix
sr_RS: Префикс фактуре

en: Ionian Islands
sr_RS: Јонска острва

en: Iowa
sr_RS: Ајова

en: Iran
sr_RS: Иран

en: Iranian rial
sr_RS: Ирански ријал

en: Iranian toman
sr_RS: Ирански томан

en: Iraq
sr_RS: Ирак

en: Iraqi dinar
sr_RS: Ирачки динар

en: Ireland
sr_RS: Ирска

en: Iringa
sr_RS: Иринга

en: Is DomDocument class enabled?
sr_RS: Да ли је омогућена класа DomDocument?

en: Is GZip enabled?
sr_RS: Да ли је GZip укључен?

en: Is HPOS enabled?
sr_RS: Да ли је HPOS омогућен?

en: Is HPOS sync enabled?
sr_RS: Да ли је HPOS синxронизација омогућена?

en: Is SUHOSIN installed?
sr_RS: Да ли је SUHOSIN инсталиран?

en: Is SoapClient class enabled?
sr_RS: Да ли је омогућена класа SoapClient?

en: Is WordPress debug mode active?
sr_RS: Да ли је укључен режим за отклањање грешака у Вордпресу?

en: Is WordPress multisite?
sr_RS: Да ли је Вордпрес инсталација за више сајтова?

en: Is a global attribute?
sr_RS: Овај атрибут је глобалан?

en: Is data sync enabled for HPOS?
sr_RS: Да ли је синхронизација података омогућена за HPOS?

en: Is featured?
sr_RS: Да ли је издвојен?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sr_RS: Да ли је fsockopen/cURL укључен?

en: Is log directory writable?
sr_RS: Да ли је фасцикла за дневничку евиденцију уписива?

en: Is logging enabled?
sr_RS: Да ли је евидентирање омогућено?

en: Is mbstring enabled?
sr_RS: Да ли је mbstring омогућен?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
sr_RS: Да ли је продавница повезана са WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
sr_RS: Да ли је интернет веза до ваше продавнице сигурна?

en: Is the customer a paying customer?
sr_RS: Да ли је клијент онај клијент који плаћа?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
sr_RS: Да ли је дневни крон посао активан, када се следећи пут покреће?

en: Is the product in stock?
sr_RS: Да ли је производ на залихама?

en: Is the product on sale?
sr_RS: Да ли је производ на попусту?

en: Is the product purchasable?
sr_RS: Да ли се производ може купити?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sr_RS: Да ли је залиха производа наручена на захтев? Ово ће такође бити враћено као лажно ако су обавештења о поруџбини производа којих нема на стању искључена.

en: Is this theme a block theme?
sr_RS: Да ли је ова тема блок тема?

en: Is this theme a child theme?
sr_RS: Да ли је ово изведена тема?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sr_RS: Да ли је ваше место повезано на WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
sr_RS: Да ли ваш сајт примењује употребу Одобрених директоријума за преузимање производа?

en: Isabela
sr_RS: Изабела

en: Isernia
sr_RS: Изернија

en: Isfahan (اصفهان)
sr_RS: Исвахан

en: Ishikawa
sr_RS: Ишикава

en: Isingiro
sr_RS: Исингиро

en: Isiolo
sr_RS: Исиоло

en: Islamabad Capital Territory
sr_RS: Исламабад

en: Isle of Man
sr_RS: Острво Ман

en: Ismailia
sr_RS: Исмаилија

en: Isparta
sr_RS: Испарта

en: Israel
sr_RS: Израел

en: Israeli new shekel
sr_RS: Израелски нови шекел

en: Istria County
sr_RS: Истарска жупанија

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sr_RS: Изгледа да недостаје једна или више табела из базе. Покушајте да креирате поново недостајућу табелу.

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
sr_RS: Још увек <mark class="fulfillment-status">нема испуњења</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
sr_RS: <mark class="fulfillment-status">Испуњено је</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
sr_RS: <mark class="fulfillment-status">Делимично је испуњено</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
sr_RS: Тренутно је <mark class="fulfillment-status">Неиспуњено</mark>.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
sr_RS: Није било могуће одредити исправно време прекида: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
sr_RS: Није било могуће синхронизовати директоријуме за преузимање након најновијег ажурирања.

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
sr_RS: Време је за прославу – спремни сте да покренете своју продавницу! Притисните дугме да прегледате своју продавницу и учините је јавном.

en: Italy
sr_RS: Италија

en: Itapúa
sr_RS: Итапуа

en: Item
sr_RS: Производ

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sr_RS: Ставци #%1$s залиха је повећана са %2$s на %3$s.

en: Item ID.
sr_RS: ИД артикла.

en: Item moved down
sr_RS: Артикал померен надоле

en: Item moved up
sr_RS: Артикал померен нагоре

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS:  „%s“

en: Item name.
sr_RS: Назив ставке.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
sr_RS: Цена ставке. Рачуна се као укупна вредност / количинa.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Укупнe количине предмета обезбеђени помоћу најмање јединице валуте.

en: Itemized
sr_RS: Детаљан

en: Items
sr_RS: Артикли

en: Items Base Amount
sr_RS: Основни износ ставки

en: Items Discount
sr_RS: Ставке са попустом

en: Items Purchased
sr_RS: Купљени артикли

en: Items Subtotal:
sr_RS: Међузбир ставки:

en: Items sold
sr_RS: Продато ставки

en: Items sold.
sr_RS: Продато артикала.

en: Ivory Coast
sr_RS: Обала Слоноваче

en: Iwate
sr_RS: Ивате

en: Izabal
sr_RS: Изабал

en: Iğdır
sr_RS: Игдир

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
sr_RS: Делимично подударање ЈСОН-а није подржано у вашем окружењу. Проверите верзију MySQL/MariaDB.

en: JSON path to the related field.
sr_RS: JSON путања до повезаног поља.

en: Jalapa
sr_RS: Халапа

en: Jalisco
sr_RS: Халиско

en: Jamaica
sr_RS: Јамајка

en: Jamaican dollar
sr_RS: Јамајкански долар

en: Jamalpur
sr_RS: Џамалпур

en: Jambi
sr_RS: Џамби

en: Jammu and Kashmir
sr_RS: Џаму и Кашмир

en: Janakpur
sr_RS: Џанакпур

en: Japan
sr_RS: Јапан

en: Japanese yen
sr_RS: Јапански Јен

en: Jarvis Island
sr_RS: Острво Џервис

en: Jashore
sr_RS: Џесор

en: Jawa Barat
sr_RS: Западна Јава

en: Jawa Tengah
sr_RS: Централна Јава

en: Jawa Timur
sr_RS: Источна Јава

en: Jaén
sr_RS: Хан

en: Jerada
sr_RS: Џерада

en: Jersey
sr_RS: Џерзи

en: Jersey pound
sr_RS: Џерсијска фунта

en: Jetpack is not connected.
sr_RS: Jetpack није повезан.

en: Jetpack is not installed or active.
sr_RS: Jetpack није инсталиран или није активиран.

en: Jetpack logo
sr_RS: Jetpack лого

en: Jhalokati
sr_RS: Џалокати

en: Jharkhand
sr_RS: Џарканд

en: Jhenaidah
sr_RS: Џенаидах

en: Jiangsu / 江苏
sr_RS: Ђангсу

en: Jiangxi / 江西
sr_RS: Ђангси

en: Jigawa
sr_RS: Џигава

en: Jijel
sr_RS: Џиџел

en: Jilin / 吉林
sr_RS: Ђилин

en: Jinja
sr_RS: Џинџа

en: Jinotega
sr_RS: Хинотега

en: Johnston Atoll
sr_RS: Атол Џонстон

en: Johor
sr_RS: Џохор

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sr_RS: Придружите се броју од 16 милиона купаца који користе MailChimp. Синхронизујте спискове и податке продавнице ради слања аутоматизоване е-поште и циљаних кампања.

en: Join the community
sr_RS: Придружите се заједници

en: Jordan
sr_RS: Јордан

en: Jordanian dinar
sr_RS: Јордански динар

en: Joypurhat
sr_RS: Џоупурнат

en: Jujuy
sr_RS: Хухуј

en: Junín
sr_RS: Јунин

en: Jura
sr_RS: Јура

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sr_RS: Само да вас обавестимо &mdash; примили смо вашу наруџбину #%s и она је сада у обради:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
sr_RS: Само да вас обавестимо — примили смо вашу поруџбину и она се сада обрађује.

en: Jutiapa
sr_RS: Хутијапа

en: Jász-Nagykun-Szolnok
sr_RS: Јас-Нађкун-Солнок

en: Kaabong
sr_RS: Кабонг

en: Kabale
sr_RS: Кабале

en: Kabarole
sr_RS: Кабароле

en: Kaberamaido
sr_RS: Каберамаидо

en: Kaduna
sr_RS: Кадуна

en: Kaffrine
sr_RS: Кафрин

en: Kafr el-Sheikh
sr_RS: Кафр ел Шејх

en: Kagadi
sr_RS: Кагади

en: Kagawa
sr_RS: Кагава

en: Kagera
sr_RS: Кагера

en: Kagoshima
sr_RS: Кагошима

en: Kahramanmaraş
sr_RS: Кахранманмарас

en: Kajiado
sr_RS: Кајиадо

en: Kakamega
sr_RS: Какамега

en: Kakumiro
sr_RS: Какумиро

en: Kalangala
sr_RS: Калангала

en: Kalasin
sr_RS: Каласин

en: Kalimantan Barat
sr_RS: Западни Калимантан

en: Kalimantan Selatan
sr_RS: Јужни Калимантан

en: Kalimantan Tengah
sr_RS: Централни Калимантан

en: Kalimantan Timur
sr_RS: Источни Калимантан

en: Kalimantan Utara
sr_RS: Северни Калимантан

en: Kalinga
sr_RS: Калинга

en: Kaliro
sr_RS: Калиро

en: Kalungu
sr_RS: Калунгу

en: Kampala
sr_RS: Кампала

en: Kamphaeng Phet
sr_RS: Кампхаенг Пхет

en: Kamuli
sr_RS: Камули

en: Kamwenge
sr_RS: Камвенге

en: Kanagawa
sr_RS: Канагава

en: Kanchanaburi
sr_RS: Канчанабури

en: Kano
sr_RS: Кано

en: Kansas
sr_RS: Канзас

en: Kanungu
sr_RS: Канунгу

en: Kaolack
sr_RS: Каолак

en: Kapchorwa
sr_RS: Капчорва

en: Kapelebyong
sr_RS: Капалебионг

en: Karabük
sr_RS: Карабук

en: Karaman
sr_RS: Караман

en: Karas
sr_RS: Караш

en: Kardzhali
sr_RS: Карџали

en: Karlovac County
sr_RS: Карловачка жупанија

en: Karnali
sr_RS: Карнали

en: Karnataka
sr_RS: Карнатака

en: Kars
sr_RS: Карс

en: Kasanda
sr_RS: Касанда

en: Kasese
sr_RS: Касесе

en: Kastamonu
sr_RS: Кастамону

en: Katakwi
sr_RS: Катакви

en: Katavi
sr_RS: Катави

en: Katsina
sr_RS: Катсина

en: Kavango East
sr_RS: Источни Каванго

en: Kavango West
sr_RS: Западни Каванго

en: Kayseri
sr_RS: Кајсери

en: Kayunga
sr_RS: Кајунга

en: Kazakhstan
sr_RS: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
sr_RS: Казахстански тенге

en: Kebbi
sr_RS: Кеби

en: Kedah
sr_RS: Кедах

en: Keep dry with 50% off rain jackets
sr_RS: Останите суви са 50% попуста на кишне јакне

en: Keep legacy template
sr_RS: Задржи стари шаблон

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
sr_RS: Обавештавајте своје купце са обавештењима о праћењу.

en: Keep your store online with full security and backups
sr_RS: Одржавајте своју продавницу онлајн са потпуном сигурношћу и резервним копијама

en: Kelaat Sraghna
sr_RS: Келат Срагна

en: Kelantan
sr_RS: Келантан

en: Kentucky
sr_RS: Кентаки

en: Kenya
sr_RS: Кенија

en: Kenyan shilling
sr_RS: Кенијски шилинг

en: Kepulauan Riau
sr_RS: Острва Ријау

en: Kerala
sr_RS: Керала

en: Kericho
sr_RS: Керичо

en: Kerman (کرمان)
sr_RS: Керман (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
sr_RS: Керманшах (کرمانشاه)

en: Kerry
sr_RS: Кери

en: Key
sr_RS: Кључ

en: Key details
sr_RS: Кључни детаљи

en: Key for the data being registered must be a string
sr_RS: Кључ за податке који се региструју мора бити стринг

en: Khagrachhari
sr_RS: Канграчари

en: Khammouane
sr_RS: Камуан

en: Kharkivshchyna
sr_RS: Харков

en: Khemisset
sr_RS: Кемисет

en: Khenchela
sr_RS: Кенчела

en: Khersonshchyna
sr_RS: Херсоншина

en: Khmelnychchyna
sr_RS: Хмелничина

en: Khomas
sr_RS: Комас

en: Khon Kaen
sr_RS: Кон Кен

en: Khouribga
sr_RS: Курибга

en: Khulna
sr_RS: Кулна

en: Khuzestan (خوزستان)
sr_RS: Хузестан (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
sr_RS: Хајбер-Пахтунва

en: Khénifra
sr_RS: Кенифра

en: Kiambu
sr_RS: Киамбу

en: Kibaale
sr_RS: Кибале

en: Kiboga
sr_RS: Кибога

en: Kibuku
sr_RS: Кибуку

en: Kigoma
sr_RS: Кигома

en: Kikuube
sr_RS: Кикубе

en: Kildare
sr_RS: Килдаре

en: Kilifi
sr_RS: Килифи

en: Kilimanjaro
sr_RS: Килиманџаро

en: Kilis
sr_RS: Килис

en: Kilkenny
sr_RS: Килкени

en: Kilograms
sr_RS: Килограми

en: Kingman Reef
sr_RS: Гребен Кингман

en: Kingston
sr_RS: Кингстон

en: Kiribati
sr_RS: Кирибати

en: Kirinyaga
sr_RS: Кириниага

en: Kirovohradschyna
sr_RS: Кировоградска област

en: Kiruhura
sr_RS: Кирухура

en: Kiryandongo
sr_RS: Кируадонго

en: Kishoreganj
sr_RS: Кишорегањ

en: Kisii
sr_RS: Киси

en: Kisoro
sr_RS: Кисоро

en: Kisumu
sr_RS: Кисуму

en: Kitgum
sr_RS: Китгум

en: Kitui
sr_RS: Китуи

en: Klarna Checkout
sr_RS: Klarna потврда куповине

en: Klarna Checkout for WooCommerce
sr_RS: Klarna Checkout за WooCommerce

en: Klarna Payments
sr_RS: Klarna плаћање

en: Klarna Payments for WooCommerce
sr_RS: Klarna Payments за WooCommerce

en: Koboko
sr_RS: Кобоко

en: Kocaeli
sr_RS: Коџаели

en: Kochi
sr_RS: Кочи

en: Kogi
sr_RS: Коги

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
sr_RS: Кохкилујех и Бујер Ахмад (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kolda
sr_RS: Колда

en: Kole
sr_RS: Коле

en: Komárom-Esztergom
sr_RS: Комаром-Естергом

en: Konya
sr_RS: Конија

en: Koprivnica-Križevci County
sr_RS: Копривничко-крижевачка жупанија

en: Korçë
sr_RS: Корча

en: Koshi
sr_RS: Коши

en: Kotido
sr_RS: Котидо

en: Kouffo
sr_RS: Куфо

en: Kowloon
sr_RS: Каулун

en: Krabi
sr_RS: Краби

en: Krapina-Zagorje County
sr_RS: Крапинско-загорска жупанија

en: Kuala Lumpur
sr_RS: Куалалумпур

en: Kuando Kubango
sr_RS: Куандо Кубанго

en: Kukës
sr_RS: Кукеш

en: Kumamoto
sr_RS: Кумамото

en: Kumi
sr_RS: Куми

en: Kunene
sr_RS: Кунене

en: Kurdistan / کردستان)
sr_RS: Курдистан / کردستان)

en: Kurigram
sr_RS: Куриграм

en: Kushtia
sr_RS: Куштија

en: Kuwait
sr_RS: Кувајт

en: Kuwaiti dinar
sr_RS: Кувајтски динар

en: KwaZulu-Natal
sr_RS: Квазулу-Натал

en: Kwale
sr_RS: Квале

en: Kwania
sr_RS: Куаниа

en: Kwanza-Norte
sr_RS: Северна Кванза

en: Kwanza-Sul
sr_RS: Јужна Кванза

en: Kwara
sr_RS: Квара

en: Kween
sr_RS: Куин

en: Kyankwanzi
sr_RS: Куанкуанзи

en: Kyegegwa
sr_RS: Киегегуа

en: Kyenjojo
sr_RS: Киенџоџо

en: Kyiv
sr_RS: Кијев

en: Kyivshchyna
sr_RS: Кијев

en: Kyotera
sr_RS: Киотера

en: Kyoto
sr_RS: Кјото

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Киргистан

en: Kyrgyzstani som
sr_RS: Киргиски сом

en: Kyustendil
sr_RS: Кустендил

en: Kédougou
sr_RS: Кедугу

en: Kénitra
sr_RS: Кенитра

en: Kütahya
sr_RS: Кутахја

en: Kırklareli
sr_RS: Киркларели

en: Kırıkkale
sr_RS: Кирикале

en: Kırşehir
sr_RS: Киршехир

en: L'Aquila
sr_RS: Л’Аквила

en: L/W/H
sr_RS: Д/В/Ш

en: LOCAL LOVE
sr_RS: ЛОКАЛНА ЉУБАВ

en: La Altagracia
sr_RS: Ла Алтаграсија

en: La Araucanía
sr_RS: Ла Арауканија

en: La Guaira (Vargas)
sr_RS: Ла Гвајра (Варгас)

en: La Guajira
sr_RS: Ла Гвахира

en: La Libertad
sr_RS: Ла Либертад

en: La Pampa
sr_RS: Ла Пампа

en: La Paz
sr_RS: Ла Паз

en: La Rioja
sr_RS: Ла Риоха

en: La Romana
sr_RS: Ла Романа

en: La Spezia
sr_RS: Ла Специја

en: La Union
sr_RS: Ла Унион

en: La Unión
sr_RS: Ла Унион

en: La Vega
sr_RS: Ла Вега

en: Labuan
sr_RS: Лабуан

en: Ladakh
sr_RS: Ладак

en: Laghouat
sr_RS: Лагуат

en: Lagos
sr_RS: Лагос

en: Laguna
sr_RS: Лагуна

en: Laikipia
sr_RS: Лаикипиа

en: Lakshadweep
sr_RS: Лакшадвип

en: Lakshmipur
sr_RS: Лакшимпур

en: Lalmonirhat
sr_RS: Лалмонират

en: Lambayeque
sr_RS: Ламбајеке

en: Lampang
sr_RS: Лампанг

en: Lamphun
sr_RS: Лампун

en: Lampung
sr_RS: Лампунг

en: Lamu
sr_RS: Ламу

en: Lamwo
sr_RS: Ламуо

en: Lanao del Norte
sr_RS: Северни Ланао

en: Lanao del Sur
sr_RS: Јужни Ланао

en: Language
sr_RS: Језик

en: Lao kip
sr_RS: Лаоски Кип

en: Laois
sr_RS: Лиш

en: Laos
sr_RS: Лаос

en: Lara
sr_RS: Лара

en: Larache
sr_RS: Лараш

en: Las Palmas
sr_RS: Лас Палмас

en: Last 7 days
sr_RS: Последњих 7 дана

en: Last Active
sr_RS: Последња активност

en: Last access
sr_RS: Последњи приступ

en: Last month
sr_RS: Прошли месец

en: Last name
sr_RS: Презиме

en: Last name (optional)
sr_RS: Презиме (опционо)

en: Last name.
sr_RS: Презиме.

en: Last order
sr_RS: Последња наруџбина

en: Last order ID.
sr_RS: Идентификациja последње наруџбине.

en: Last order data.
sr_RS: Подаци последње наруџбине.

en: Last page
sr_RS: Последња страница

en: Last warning, are you sure?
sr_RS: Последње упозорење, да ли сте сигурни?

en: Latest
sr_RS: Последње

en: Latest available plugin version.
sr_RS: Последња доступна верзија додатка.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
sr_RS: Најкасније време испоруке (ISO 8601).

en: Latest version of theme.
sr_RS: Последње издање теме.

en: Latina
sr_RS: Латина

en: Latvia
sr_RS: Летонија

en: Launch your store
sr_RS: Покрените своју продавницу

en: Lavalleja
sr_RS: Лаваљеха

en: Laâyoune
sr_RS: Лајун

en: Leaderboard ID.
sr_RS: ID листе водећих.

en: Learn More
sr_RS: Сазнајте више

en: Learn about new products and discounts
sr_RS: Сазнајте о новим производима и попустима.

en: Learn how to update
sr_RS: Научите како да ажурирате

en: Learn how to upgrade
sr_RS: Сазнајте како да пређете на ново издање

en: Learn more
sr_RS: Сазнајте више

en: Learn more about coupons
sr_RS: Сазнајте више о купонима

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sr_RS: Сазнајте више о томе како функционише праћење употребе и како ћете помоћи у нашој <a href="%1$s" target="_blank">документацији о праћењу употребе</a>.

en: Learn more about orders
sr_RS: Сазнајте више о наруџбинама

en: Learn more about shipping zones
sr_RS: Научи више о зонама испоруке

en: Learn more about templates
sr_RS: Сазнајте више о шаблонима

en: Learn more about updates
sr_RS: Сазнајте више о ажурирању

en: Learn more here
sr_RS: Сазнајте више овде

en: Learn more link .
sr_RS: Веза за више информација.

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Одговори %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sr_RS: Оставите празно за неограничено преузимање.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
sr_RS: Оставите ово поље неозначено ако не желите да преузимате предложене екстензије са WooCommerce.com.

en: Lebanese pound
sr_RS: Либанска фунта

en: Lebanon
sr_RS: Либан

en: Lecce
sr_RS: Леће

en: Lecco
sr_RS: Леко

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left with space
sr_RS: Лево са размаком

en: Legacy
sr_RS: Наслеђе

en: Legacy API
sr_RS: Наслеђен API

en: Legacy API enabled
sr_RS: Застарели API омогућен

en: Legacy API v3 (deprecated)
sr_RS: Наслеђени API v3 (застарео)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
sr_RS: Застарели API v3 (⚠️ НИЈЕ ДОСТУПНО)

en: Legacy REST API enabled?
sr_RS: Застарели REST API омогућен?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sr_RS: Наслеђени начини испоруке (по фиксној цени, по фиксној цени за иностранство, са локалним преузимањем и доставом и бесплатна достава) су превазиђени, али ће за сада и даље нормално функционисати. <b><em>Биће уклоњени у будућим верзијама WooCommerce-а</em></b>. Препоручујемо да се што пре онемогуће и да се подесе нове цене у оквиру зона испоруке.

en: Leitrim
sr_RS: Литрим

en: Lempira
sr_RS: Лемпира

en: Length
sr_RS: Дужина

en: Length (%s)
sr_RS: Дужина (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sr_RS: Дужина x ширина x висина у децималном облику.

en: Leova
sr_RS: Леова

en: Lesotho
sr_RS: Лесото

en: Lesotho loti
sr_RS: Лесото Лоти

en: Let customers know once their POS order is complete.
sr_RS: Обавестите купце када је њихова POS поруџбина завршена.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
sr_RS: Обавестите купце када је потпуна или делимична рефундација на путу ка њима за њихову POS поруџбину.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
sr_RS: Обавестите своје купце да је ваш сајт или део вашег сајта у изради.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
sr_RS: Омогућите својим купцима да плате приликом испоруке — готовином или другим начинима плаћања.

en: Let's go
sr_RS: Почнимо

en: Let's go!
sr_RS: Хајдемо!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sr_RS: Омогућава вам да наплатите фиксну цену за испоруку.

en: Level
sr_RS: Ниво

en: Level threshold
sr_RS: Праг нивоа

en: Leyte
sr_RS: Лејте

en: Lezhë
sr_RS: Љеш

en: León
sr_RS: Леон

en: Liaoning / 辽宁
sr_RS: Љаонинг

en: Liberia
sr_RS: Либерија

en: Liberian dollar
sr_RS: Либеријски долар

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
sr_RS: Либертадор Генерал Бернардо О'Хигинс

en: Libya
sr_RS: Либија

en: Libyan dinar
sr_RS: Либијски долар

en: Liechtenstein
sr_RS: Лихтенштајн

en: Lifetime Subscription
sr_RS: Доживотна претплата

en: Lika-Senj County
sr_RS: Личко-сењска жупанија

en: Lima
sr_RS: Лима

en: Limerick
sr_RS: Лимерик

en: Limit meta_data to specific keys.
sr_RS: Ограничите meta_data на одређене кључеве.

en: Limit purchases to 1 item per order
sr_RS: Ограничите куповину на 1 артикал по поруџбини

en: Limit response to objects excluding emails.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте искључујући е-пошту.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте, искључујући одређене земље.

en: Limit response to objects excluding specific names.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте, искључујући специфична имена.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте искључујући одређена корисничка имена.

en: Limit response to objects including emails.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте, укључујући е-пошту.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који су последњи пут активни после (или на) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који су последњи пут били активни пре (или на) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који су последњи пут активни између два дата и времена усклађена са ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте регистроване после (или на) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте регистроване пре (или на) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који немају наведену IP адресу.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који немају наведене ID-ове купаца.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који немају наведене корисничке ID-ове.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који имају наведену IP адресу.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који имају наведене ID-ове купаца.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте који имају наведене корисничке ID-ове.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са корисничким пољем које садржи термин за претрагу. Претражује поље које нуди `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са укупном потрошњом поруџбине између два дата броја.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са укупном потрошњом поруџбине већом или једнаком задатом броју.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са укупном поруџбином мањом или једнаком датом броју.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са просечном потрошњом поруџбине између два дата броја.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са просечном потрошњом наруџбине већом или једнаком задатом броју.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са просечном наруџбином мањим од или једнаким задатом броју.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са бројем редоследа између две дате целобројне вредности.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са бројем редоследа већим или једнаким датом целом броју.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са бројем редоследа мањим или једнаким задатом целом броју.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са последњим редоследом после (или на датум) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sr_RS: Ограничите одговор на објекте са последњим редоследом пре (или на) датог датума и времена усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте са одређеним земљама.

en: Limit response to objects with specific names.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте са конкретним именима.

en: Limit response to objects with specific usernames.
sr_RS: Ограничи одговор на објекте са одређеним корисничким именима.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничите одговор на ресурсе креиране након одређеног датума који је у складу са ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничите одговор на ресурсе створене пре датог датума усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничите одговор на ресурсе измењене након датог датума у складу са ИСО8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничите одговор на ресурсе измењене пре датог датума у складу са ИСО8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничи одговор на ресурсе објављене после одговарајућег датума усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничи одговор на ресурсе објављене пре датог датума усклађеног са ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sr_RS: Ограничи одговор на рецензије објављене пре одређеног датума усклађеног са ИСО8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sr_RS: Ограниче одговор на одређена поља. Подразумевано за сва поља.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sr_RS: Ограничите одговор на одређене статистике извештаја. Дозвољене вредности: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sr_RS: Ограничи резултате на све артикле осим оних са одговарајућим ИД родитеља.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sr_RS: Ограничите скуп резултата на све ставке који имају наведени члан додељен таксономији категорија.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sr_RS: Ограничени резултат постављен је на све ставке којима је наведени термин додељен у таксономији пореза.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sr_RS: Ограничење резултата постављено је на купоне којима су додељени одређени ID-ови купона.

en: Limit result set to downloadable product variations.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на варијације производа које се могу преузети.

en: Limit result set to downloadable products.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе за преузимање.

en: Limit result set to featured products.
sr_RS: Ограничи резутате претраге на издвојене производе

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sr_RS: Ограничење резултата постављено је на ставке којима је додељен тип извештаја о залихама.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sr_RS: Ограничени резултат постављен је на ставке којима је додељена једна или више пореских стопа.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке којима нису додељени наведени купони.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке које немају наведене ID-ове налога.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sr_RS: Ограничи резултат постављен на ставке које немају наведени статус наруџбине.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
sr_RS: Ограничење резултата постављено је на ставке које немају наведене матичне производе.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке којима нису додељени наведени производи.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sr_RS: Резултат ограничења постављен је на ставке којима нису додељене наведене пореске стопе.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
sr_RS: Ограничење резултата постављено на ставке којима нису додељене наведене варијације.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sr_RS: Ограничење резултата постављено је на ставке којима су додељени наведени купони.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sr_RS: Ограничење резултата постављено на ставке које имају наведене ID-ове налога.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sr_RS: Ограничи резултат постављен на ставке које имају наведени статус наруџбине.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
sr_RS: Ограничење резултата постављено је на ставке које имају наведене матичне производе.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке којима су додељени наведени производи.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sr_RS: Резултат ограничења постављен је на ставке којима су додељени наведени ID-ови стопе.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sr_RS: Резултат ограничења постављен је на ставке којима су додељене наведене пореске стопе.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
sr_RS: Ограничење резултата постављено на ставке којима су додељене наведене варијације.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sr_RS: Ограничи резултате на наруџбине којима је додељен одређени купац.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sr_RS: Ограничи резултате на наруџбине којима је додељен одређени производ.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sr_RS: Ограничи резултате на наруџбине којима је додељен одређени статус.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
sr_RS: Ограничи скуп резултата на поруџбине креиране преко одређених извора (нпр. плаћање, администрација).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sr_RS: Ограничење резултата постављено је за наруџбине које се подударају са делом броја налога.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
sr_RS: Ограничите резултат на поруџбине које не укључују производе са наведеним атрибутима.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
sr_RS: Ограничи скуп резултата на поруџбине које имају одређени тип купца

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
sr_RS: Ограничите скуп резултата на поруџбине које укључују производе са наведеним атрибутима.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sr_RS: Ограничити скуп резултата на наруџбине са одређеним статусом.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
sr_RS: Ограничите резултате само на поруџбине са одређеним статусима испуњења.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на поруџбине са одређеним укупним износима. За операторе између, наведи две вредности.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на варијације производа са било којим од статуса.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе којима је додељен скуп ID-ова или слагова брендова, одвојених зарезима.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе којима је додељен скуп ID-ова или слагова категорија, одвојених зарезима.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе којима је додељен скуп ID-ова или слагова ознака, одвојених зарезима.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе којима је додељен скуп ID-ова или слагова таксономија, одвојених зарезима.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе додељене одређеном ID-у бренда.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са посебним ИД бројем категорије.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са додељеним посебним начином испоруке.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са посебним статусом.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sr_RS: Ограничи резултате на призводе са посебним ИД бројем ознаке.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sr_RS: Ограничи резултате на призводе специфичног типа.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Постављен је лимит за производе засноване на максималној цени, под условом да се користи најмања јединица валуте.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sr_RS: Ограничити резултат постављен за производе засноване на максималној цени.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Постављен је лимит за производе засноване на минималној цени, под условом да се користи најмања јединица валуте.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sr_RS: Ограничити резултат за производе засноване на минималној цени.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sr_RS: Ограничи резултате на производе на залихама или оне којих нема на залихама.

en: Limit result set to products on sale.
sr_RS: Ограничи резултате на производе који су на распродаји.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе који су на измаку или ван залиха. (Застарело)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sr_RS: Резултат ограничења постављен је на производе са одређеном просечном оценом.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sr_RS: Ограничи резултат подешен на производу са специфичном шифром производа.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sr_RS: Ограничи резултате на производе са одређеним особинама (потребно је додељивање особина).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са посебним атрибутом.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sr_RS: Ограничите резултате на производе са одређеним атрибутом. Употребите подложак за назив таксономије/атрибут.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са одређеним слагом (јединственим скраћеним насловом)

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sr_RS: Ограничи резултате на производе из одређене пореске класе.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе са било којим од статуса.

en: Limit result set to products with any of the types.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе са било којим од типова.

en: Limit result set to products with or without price.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе са или без цене.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sr_RS: Ограничите резултат на производе са изабраним глобалним атрибутима.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sr_RS: Ограничите резултате на производе са одређеним СКУ. За раздвајање користите запету.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе са одређеним подложаком(има). Користи запете да их раздвојиш.

en: Limit result set to products with specified attributes.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на производе са наведеним атрибутима.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sr_RS: Ограничи резултате на производе са назначеним статусом залиха.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на ресурсе додељене одређеном родитељу. Примењује се само на хијерархијске таксономије.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sr_RS: Ограничи резултате на ресурсе додељене одређеном производу.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sr_RS: Ограничи резултате на ресурсе са одређеним кодом.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sr_RS: Ограничи резултате на изворе са одређеном е-поштом.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sr_RS: Ограничи резултате на изворе са одређеном улогом.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sr_RS: Ограничи резултате на ресурсе са одређеним подлошком.

en: Limit result set to returning or new customers.
sr_RS: Резултат ограничења постављен је на повратне или нове купце.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sr_RS: Ограничи резултате на рецензије којима је додељен одређени статус.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sr_RS: Ограничи резултате на рецензије које су додељене одређеним ИД производа.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sr_RS: Ограничи резултате на рецензије додељене одређеним ИД корисника.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sr_RS: Ограничити резултат постављен на рецензије из одређених ID-ова категорија.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sr_RS: Ограничити скуп резултата на рецензије одређених ID-ова производа.

en: Limit result set to specific IDs.
sr_RS: Ограничи број резултата датог ИД броја.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
sr_RS: Ограничите скуп резултата на одређени број предложених производа.

en: Limit result set to specific ids.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на одређене идентификационе бројеве.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
sr_RS: Ограничите скуп резултата на одређене ИД-ове категорија производа.

en: Limit result set to specific product tag ids.
sr_RS: Ограничите скуп резултата на одређене ИД-ове ознака производа.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sr_RS: Ограничен резултат постављен на одређене врсте поврата.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sr_RS: Ограничи резултате на оне који су са одређене адресе е-поште аутора.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sr_RS: Ограничи резултате на оне са одговарајућим ИД родитеља.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
sr_RS: Ограничити резултат на варијације у наведеним категоријама.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
sr_RS: Ограничити резултат на варијације које нису у наведеним категоријама.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
sr_RS: Ограничити резултат на варијације које не укључују наведене атрибуте.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
sr_RS: Ограничити резултат на варијације које укључују наведене атрибуте.

en: Limit result set to virtual product variations.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на виртуелне варијације производа.

en: Limit result set to virtual products.
sr_RS: Ограничи скуп резултата на виртуелне производе.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sr_RS: Ограничи резултате на догађаје (податке) којима је додељен посебан статус.

en: Limit result to customer notes or private notes.
sr_RS: Ограничи резултате на белешке купцу или приватне белешке.

en: Limit result to customers or internal notes.
sr_RS: Ограничи резултате на кориснике или унутрашње напомене.

en: Limit result to items from the specified categories.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке из наведених категорија.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке са наведеним ID-овима купаца.

en: Limit result to items with specified product ids.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке са наведеним ID-овима производа.

en: Limit result to items with specified user ids.
sr_RS: Ограничи резултат на ставке са наведеним корисничким ИД-овима.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sr_RS: Ограничите резултат на ставке са наведеним ID-овима варијације.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sr_RS: Ограничите резултате на купоне са кодовима који се подударају са датим низом.

en: Limit results to those matching a string.
sr_RS: Ограничи резултате на оне који одговарају задатом низу карактера.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
sr_RS: Ограничи резултате на оне са SKU-ом који делимично одговара стрингу. Овај аргумент има предност над 'sku'.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
sr_RS: Ограничи резултате на оне са називом или SKU-ом који делимично одговара стрингу. Овај аргумент има предност над 'search', 'sku' и 'search_sku'.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
sr_RS: Ограничите претрагу на одређена поља када се користи са параметром претраге. Доступна поља: назив, шифра, глобални_јединствени_ид, опис, кратак_опис. Овај аргумент има предност над свим осталим параметрима претраге.

en: Limit stats fields to the specified items.
sr_RS: Ограничите поља статистике на наведене ставке.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sr_RS: Ограничено на специфичне поштанске кодове

en: Limit usage to X items
sr_RS: Ограничите употребу на X ставкама

en: Limpopo
sr_RS: Лимпопо

en: Limón
sr_RS: Лимон

en: Lindi
sr_RS: Линди

en: Line #
sr_RS: Линија #

en: Line %s
sr_RS: Линија %s

en: Line item ID.
sr_RS: ID ставке наруџбине.

en: Line item image, if available.
sr_RS: Ако је могуће, слика ставке поруџбине.

en: Line item meta data.
sr_RS: Мета подаци линијских ставки.

en: Line items data.
sr_RS: Подаци о линијским ставкама.

en: Line items in the checkout session.
sr_RS: Ставке наруџбине у сесији потврде куповине.

en: Line items to add to the cart.
sr_RS: Излистај ставке за додавање у корпу.

en: Line subtotal (before discounts).
sr_RS: Међузбир (пре свих попуста).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sr_RS: Редни међузбир (цена производа пре примењивања купонских попуста).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sr_RS: Међузбир пореза (пре свих попуста).

en: Line subtotal tax.
sr_RS: Редни порез међузбира.

en: Line taxes.
sr_RS: Таксе.

en: Line total (after discounts).
sr_RS: Збир (пре свих попуста).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sr_RS: Редни тотал (цена производа након што су купонски попусти примењени).

en: Line total tax (after discounts).
sr_RS: Збир пореза (пре свих попуста).

en: Line total tax.
sr_RS: Редни порез тотала.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sr_RS: Ставке пореза које се примењују на артикле и слање.

en: Link previous orders
sr_RS: Повежи претходне наруџбине

en: Link to the external product
sr_RS: Веза ка спољашњем производу

en: Link to the external product is an invalid URL.
sr_RS: Веза ка спољашњем производу је неисправан URL.

en: Link type.
sr_RS: Тип везе.

en: Linked Products
sr_RS: Повезани производи

en: Linked products
sr_RS: Повезани производи

en: Links for the provider.
sr_RS: Везе за добављача.

en: Lira
sr_RS: Лира

en: List
sr_RS: Листа

en: List 1 postcode per line
sr_RS: Наведи 1 поштански број по линији

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sr_RS: У наставку наведите додатне пореске класе (1 по реду, нпр. снижене стопе). То су додатне класе поред „Стандардне стопе“ која подразумевано постоји.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sr_RS: Бела листа адреса е-поште за наплату која се проверава приликом пласирања наруџбине. Адресе раздвојити запетом. Такође може да се користи звездица (*) уместо дела адресе. Нпр. „*@gmail.com“ важи за све gmail адресе.

en: List of applied cart coupons.
sr_RS: Листа примењених купона у корпи.

en: List of assigned attribute terms.
sr_RS: Листа додељених појмова атрибута.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sr_RS: Списак атрибута подложака. Ако је наведен ИД појма, то ће се занемарити.

en: List of attribute term IDs.
sr_RS: Листа ИД-ова појмова атрибута.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
sr_RS: Списак атрибута (чланова таксономије) додељених производу. За варијабилне производе, они су мапирани на варијације (видети поље „варијације“).

en: List of attributes.
sr_RS: Листа атрибута.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
sr_RS: Списак доступних идентификатора метода плаћања који могу бити коришћени за обраду поруџбине.

en: List of available shipping rates for the cart.
sr_RS: Списак доступних цена слања за корпу.

en: List of available term names of the attribute.
sr_RS: Листа доступних имена за особине (одлике).

en: List of billing address data.
sr_RS: Листа адреса са рачуна.

en: List of brands, if applicable.
sr_RS: Листа брендова, ако је применљиво.

en: List of brands.
sr_RS: Листа брендова.

en: List of cart fees.
sr_RS: Списак накнада у корпи.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sr_RS: Листа грешака у ставкама корпе, на пример, ставке у корпи којих нема на залихама.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sr_RS: Листа артикала у корпи на које се односе цене враћања пакета.

en: List of cart items.
sr_RS: Листа ставки у корпи.

en: List of categories
sr_RS: Листа категорија

en: List of categories with their product counts
sr_RS: Листа категорија са бројем производа по категорији

en: List of categories, if applicable.
sr_RS: Листа категорија, ако је применљиво.

en: List of categories.
sr_RS: Листа категорија.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sr_RS: Списак ID-јева категорија на које се овај купон примењује.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sr_RS: Листа ID категорија на које примена купона није могућа.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
sr_RS: Списак имена градова. Уведено у WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
sr_RS: Списак земаља на овом континенту.

en: List of created resources.
sr_RS: Листа креираних ресурса.

en: List of cross-sell products IDs.
sr_RS: Листа ИД производа за унакрсну продају.

en: List of cross-sells items related to cart items.
sr_RS: Списак ставки сличним са ставкама у корпи.

en: List of delete resources.
sr_RS: Листа избрисаних ресурса.

en: List of downloadable files.
sr_RS: Листа фајлова за преузимање.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sr_RS: Списак адреса е-поште које могу да користе овај купон.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
sr_RS: Листа проширених застарелих задатака из филтера на страни клијента.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
sr_RS: Листа ID-ова груписаних производа, ако је применљиво.

en: List of grouped product ids.
sr_RS: Листа ID-ова груписаних производа.

en: List of grouped products ID.
sr_RS: Списак груписаних ИД бројева производа.

en: List of images.
sr_RS: Листа фотографија.

en: List of order coupons.
sr_RS: Списак купона за наручивање.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sr_RS: Листа ID-ова производа, имена, количине.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
sr_RS: Списак поштанских бројева. Уведено у WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sr_RS: Листа шифри производа на којима се може искористити купон.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sr_RS: Листа ИД-ова производа на које се купон не може користити.

en: List of refunds.
sr_RS: Листа рекламација са повраћајем новца.

en: List of related products IDs.
sr_RS: Листа повезаних ИД бројева производа.

en: List of required payment gateway features to process the order.
sr_RS: Листа потребних функција платног система за обраду поруџбине.

en: List of sales reports.
sr_RS: Листа извештаја продаје.

en: List of shipping address data.
sr_RS: Листа података са адресама испоруке.

en: List of shipping rates.
sr_RS: Листа тарифа слања.

en: List of states in this country.
sr_RS: Списак држава у овој земљи.

en: List of supported continents, countries, and states.
sr_RS: Списак подржаних континената, земаља и држава.

en: List of supported currencies.
sr_RS: Списак подржаних валута.

en: List of supported payment methods.
sr_RS: Листа подржаних начина плаћања.

en: List of supported states in a given country.
sr_RS: Списак подржаних држава у одређеној земљи.

en: List of tags, if applicable.
sr_RS: Листа ознака, ако је применљиво.

en: List of tags.
sr_RS: Листа тагова.

en: List of top sellers products.
sr_RS: Листа најпродаванијих производа

en: List of up-sell products IDs.
sr_RS: Листа ИД бројева препоручених производа.

en: List of updated resources.
sr_RS: Листа ажурираних ресурса.

en: List of upsell products IDs.
sr_RS: Листа ИД бројева за производе који увећавају продају.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sr_RS: Списак корисничких ИД бројева (или адреса е-поште гостију) који су користили купон.

en: List of variation IDs, if applicable.
sr_RS: Листа ИД-а варијацијa, ако је применљиво.

en: List of variation attributes.
sr_RS: Листа атрибута варијација.

en: List of variations IDs.
sr_RS: Списак ИД варијанти.

en: List of variations.
sr_RS: Листа варијација.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
sr_RS: Направите листу производа и огласе на Фејсбуку и Инстаграму уз помоћ <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Фејсбук за WooCommerce</a>.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
sr_RS: Направите листу производа и огласе на Facebook-у и Instagram-у.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
sr_RS: Наведите регије које желите укључити у вашу зону доставе. Купци ће бити упоређивани са овим регионима.

en: Listen on Mixcloud
sr_RS: Слушај на Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
sr_RS: Слушај на Pocket Casts

en: Listen on ReverbNation
sr_RS: Слушај на ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
sr_RS: Слушај на SoundCloud

en: Listen on Spotify
sr_RS: Слушај на Spotify

en: Lithuania
sr_RS: Литванија

en: Littoral
sr_RS: Литорал

en: Live
sr_RS: Уживо

en: Live API password
sr_RS: API лозинка у радном окружењу

en: Live API signature
sr_RS: API потпис у радном окружењу

en: Live API username
sr_RS: API корисничко име у радном окружењу

en: Livorno
sr_RS: Ливорно

en: Lleida
sr_RS: Љеида

en: Load billing address
sr_RS: Унесите адресу наплате

en: Load shipping address
sr_RS: Унесите адресу испоруке

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sr_RS: Учитај податке о наплати купца? То ће уклонити све тренутно унете податке о наплати.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sr_RS: Учитај податке о испоруци купца? То ће уклонити све тренутно унете податке о испоруци.

en: Loading network orders
sr_RS: Учитавање наруџбина из мреже

en: Loading status data...
sr_RS: Учитавање података о статусу...

en: Loading&hellip;
sr_RS: Учитавање&hellip;

en: Local delivery
sr_RS: Локална испорука

en: Local delivery (legacy)
sr_RS: Локална достава (застарело)

en: Local pickup
sr_RS: Лично преузимање

en: Local pickup (legacy)
sr_RS: Лично преузимање

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sr_RS: Локално преузимање: Управљајте постојећим локацијама за преузимање на <a href="%s">страници подешавања локалног преузимања</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sr_RS: Локално преузимање: Подесите локације за преузимање на <a href="%s">страници са подешавањима локалног преузимања</a>.

en: Locale used for the note title and content.
sr_RS: Језик који се користи за наслов и садржај белешке.

en: Location
sr_RS: Локација

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sr_RS: Локација, ИП адреса и врста претраживача: користићемо ове информације у сврху као што је процена износа пореза и испоруке

en: Locations not covered by your other zones
sr_RS: Локације које нису покривене другим вашим зонама

en: Locations outside all other zones
sr_RS: Локације ван свих осталих зона

en: Lodi
sr_RS: Лоди

en: Loei
sr_RS: Лоеј

en: Lofa
sr_RS: Лофа

en: Log
sr_RS: Евиденција

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sr_RS: Евидентирајте PayPal догађаје као што су IPN захтеви и прегледајте их на екрану <a href="%s">Евиденције</a>. Напомена: ово може евидентирати личне податке. Препоручујемо да ово користите само у сврхе отклањања грешака и да обришете евиденције када завршите.

en: Log directory size
sr_RS: Величина директоријума дневника

en: Log directory writable
sr_RS: Уписив директоријум за дневничке датотеке

en: Log directory.
sr_RS: Директоријум белешке.

en: Log entries are stored in this database table: %s
sr_RS: Уноси у евиденцији се чувају у овој табели базе података: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
sr_RS: Датотеке евиденције се чувају у овом директоријуму: %s

en: Log in
sr_RS: Улогујте се

en: Log in to Download Files
sr_RS: Пријавите се да бисте преузели датотеке

en: Log out
sr_RS: Одјави се

en: Log storage
sr_RS: Складиште дневника

en: Logged in as %s
sr_RS: Пријављени као %s

en: Logger
sr_RS: Логер

en: Logging
sr_RS: Евидентирање

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
sr_RS: Евидентирање је онемогућено. Може се омогућити у <a href="%s">Подешавањима евиденције</a>.

en: Logging.
sr_RS: Евидентирање.

en: Login
sr_RS: Улогуј се

en: Logo
sr_RS: Лого

en: Logo width (px)
sr_RS: Ширина логотипа (px)

en: Logout
sr_RS: Одјави се

en: Logs
sr_RS: Логови

en: Logs settings
sr_RS: Подешавања евиденције дневника

en: Loja
sr_RS: Лоха

en: Longford
sr_RS: Лонгфорд

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sr_RS: Потражите поруџбине, информације о купцима и обрадите повраћај средстава једним кликом помоћу апликације Woo.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sr_RS: Тражите WooCommerce помоћника?

en: Lookup tables are regenerating
sr_RS: Врши се регенерисање референтних табела

en: Lopburi
sr_RS: Лопбури

en: Loreto
sr_RS: Лорето

en: Los Lagos
sr_RS: Лос Лагос

en: Los Ríos
sr_RS: Лос Риос

en: Los Santos
sr_RS: Лос Сантос

en: Lost password
sr_RS: Заборављена лозинка

en: Lost your password?
sr_RS: Заборавили сте лозинку?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sr_RS: Заборавили сте лозинку? Упишите своје корисничко име или адресу е-поште. Примићете везу за креирање нове лозинке путем е-поште.

en: Louga
sr_RS: Лоуга

en: Louisiana
sr_RS: Луизијана

en: Louth
sr_RS: Лауд

en: Lovech
sr_RS: Ловеч

en: Low Stock amount for the product.
sr_RS: Мала количина залихе производа.

en: Low Stock amount for the variation.
sr_RS: Мала количина залиха за варијацију.

en: Low in stock
sr_RS: Мала залиха

en: Low stock amount
sr_RS: Мале залихе

en: Low stock threshold
sr_RS: Праг ниских залиха

en: Lower Saxony
sr_RS: Доња Саксонија

en: Luanda
sr_RS: Луанда

en: Luang Namtha
sr_RS: Луанг Намта

en: Luang Prabang
sr_RS: Луанг Прабанг

en: Luapula
sr_RS: Луапула

en: Lucca
sr_RS: Лука

en: Lugo
sr_RS: Луго

en: Luhanshchyna
sr_RS: Лугањск

en: Lumbini
sr_RS: Лумбини

en: Lunda-Norte
sr_RS: Северна Лунда

en: Lunda-Sul
sr_RS: Јужна Лунда

en: Luristan (لرستان)
sr_RS: Лорестан (لرستان)

en: Lusaka
sr_RS: Кусака

en: Luuka
sr_RS: Луука

en: Luwero
sr_RS: Луверо

en: Luxembourg
sr_RS: Луксембург

en: Luxor
sr_RS: Луксор

en: Luzern
sr_RS: Луцерн

en: Lvivshchyna
sr_RS: Лиев

en: Lwengo
sr_RS: Луенго

en: LxWxH in decimal form
sr_RS: ДxШxВ у децималама

en: Lyantonde
sr_RS: Лиантонде

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sr_RS: MD5 хеш артикала из корпе како би се спречила измена наруџбина.

en: Macanese pataca
sr_RS: Макауска патака

en: Macao
sr_RS: Макао

en: Macao / 澳门
sr_RS: Макао

en: Macedonian denar
sr_RS: Македонски денар

en: Macerata
sr_RS: Маћерата

en: Machakos
sr_RS: Мачакос

en: Madagascar
sr_RS: Мадагаскар

en: Madaripur
sr_RS: Мадарипур

en: Madhya Pradesh
sr_RS: Мадја Прадеш

en: Madre de Dios
sr_RS: Мадре де Диос

en: Madrid
sr_RS: Мадрид

en: Madriz
sr_RS: Мадриз

en: Mae Hong Son
sr_RS: Мае Хонг Сон

en: Magallanes
sr_RS: Магаљанес

en: Magdalena
sr_RS: Магдалена

en: Maguindanao
sr_RS: Магинданао

en: Magura
sr_RS: Магура

en: Maha Sarakham
sr_RS: Маха Саракхам

en: Mahakali
sr_RS: Махакали

en: Maharashtra
sr_RS: Махараштра

en: Mailchimp
sr_RS: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
sr_RS: MailChimp за WooCommerce

en: Mailchimp icon
sr_RS: MailChimp иконица

en: Main image width
sr_RS: Ширина главне слике

en: Maine
sr_RS: Мејн

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sr_RS: Постави &#8220;%s&#8221; за подразумевану категорију

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
sr_RS: Направите колекцију повезаних производа, омогућавајући купцима да купе више артикала заједно.

en: Make a duplicate from this product
sr_RS: Направи дупликат од овог производа

en: Make default
sr_RS: Постави као подразумевано

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sr_RS: Обавезно укључите ознаку --корисника са налогом који има дозволе за ову акцију.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
sr_RS: Обавезно унесите име и вредности сваког атрибута

en: Make your house feel like home
sr_RS: Учините да се ваша кућа осећа као дом

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sr_RS: Платите наруџбину директно на нашем рачуну. Молим вас користите број наруџбине као позив на број. Ваша наруџбина неће бити послата док средства не буду уплаћена на наш рачун.

en: Makueni
sr_RS: Макуени

en: Malacca (Melaka)
sr_RS: Малака

en: Malagasy ariary
sr_RS: Мадагаскарски аријари

en: Malanje
sr_RS: Малање

en: Malatya
sr_RS: Малатија

en: Malawi
sr_RS: Малави

en: Malawian kwacha
sr_RS: Малавијска квача

en: Malaysia
sr_RS: Малезија

en: Malaysian ringgit
sr_RS: Малезијски Ринггитс

en: Maldives
sr_RS: Малдиви

en: Maldivian rufiyaa
sr_RS: Малдивска Руфија

en: Maldonado
sr_RS: Малдонадо

en: Mali
sr_RS: Мали

en: Malta
sr_RS: Малта

en: Maluku
sr_RS: Молуци

en: Maluku Utara
sr_RS: Северни Молуци

en: Manabí
sr_RS: Манаби

en: Manafwa
sr_RS: Манафуа

en: Manage
sr_RS: Уреди

en: Manage WooCommerce features
sr_RS: Управљајте WooCommerce функционалностима

en: Manage individual product combinations created from options.
sr_RS: Управљајте појединачним комбинацијама производа направљеним од опција.

en: Manage stock
sr_RS: Управљај залихама

en: Manage stock.
sr_RS: Управљање залихама.

en: Manage stock?
sr_RS: Управљај залихом?

en: Manage suggestions
sr_RS: Рад са сугестијама

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
sr_RS: Управљајте трансакцијама без напуштања ваше Вордпрес контролне табле. Само са WooPayments.

en: Manage your orders on the go
sr_RS: Управљајте својим поруџбинама у покрету

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sr_RS: Управљајте извештајима своје продавнице и пратите кључне метрике с новим и побољшаним интерфејсом и контролном таблом.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sr_RS: Управљајте својим претплатама, примајте важна обавештења и ажурирања производа, све из угодности ваше WooCommerce контролне табле.

en: Managua
sr_RS: Манагва

en: Manawatu-Whanganui
sr_RS: Манавату-Вангануј

en: Manchester
sr_RS: Манчестер

en: Mandera
sr_RS: Мандера

en: Manica
sr_RS: Маница

en: Manikganj
sr_RS: Маникгањ

en: Manipur
sr_RS: Манипур

en: Manisa
sr_RS: Маниса

en: Manitoba
sr_RS: Манитоба

en: Mantova
sr_RS: Мантова

en: Manual
sr_RS: Ручно

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
sr_RS: Ручно пошаљите имејл својим купцима који садржи информације о њиховој поруџбини и линкове за плаћање

en: Manually sent
sr_RS: Ручно послат

en: Manx pound
sr_RS: Манска фунта

en: Manyara
sr_RS: Мањара

en: Map CSV fields to products
sr_RS: Мапирај CSV поља за производе

en: Map to field
sr_RS: Мапа до поља

en: Maputo
sr_RS: Мапуто

en: Maputo Province
sr_RS: Провинција Мапуто

en: Mara
sr_RS: Мара

en: Maracha
sr_RS: Марача

en: Maramureș
sr_RS: Марамуреш

en: Maranhão
sr_RS: Марањао

en: Mardin
sr_RS: Мардин

en: Margibi
sr_RS: Маргиби

en: Marinduque
sr_RS: Мариндуке

en: Mark as fulfilled
sr_RS: Означи као испуњено

en: Mark this review as spam
sr_RS: Означите ову рецензију као непожељну

en: Markazi (مرکزی)
sr_RS: Маркази (مرکزی)

en: Marketing
sr_RS: Маркетинг

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
sr_RS: Маркетиншки канал не може бити регистрован јер већ постоји канал регистрован са истом ознаком!

en: Marketing tactic
sr_RS: Маркетиншка тактика

en: Marketplace
sr_RS: Маркет

en: Marketplace suggestions
sr_RS: Препоручена проширења из понуде

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sr_RS: Покажи још других могућности

en: Marlborough
sr_RS: Марлборо

en: Marrakech
sr_RS: Маракеш

en: Marrakech-Medina
sr_RS: Маракеш-Медина

en: Marrakech-Menara
sr_RS: Маракеш-Менара

en: Marsabit
sr_RS: Марсабит

en: Marshall Islands
sr_RS: Маршалска Острва

en: Martinique
sr_RS: Мартиник

en: Maryland
sr_RS: Мериленд

en: María Trinidad Sánchez
sr_RS: Марија Тринидад Санчез

en: Masaka
sr_RS: Масака

en: Masaya
sr_RS: Масаја

en: Masbate
sr_RS: Масбате

en: Mascara
sr_RS: Маскара

en: Masindi
sr_RS: Масинди

en: Massa-Carrara
sr_RS: Маса-Карара

en: Massachusetts
sr_RS: Масачусетс

en: Matagalpa
sr_RS: Матагалпа

en: Matam
sr_RS: Матам

en: Match images
sr_RS: Усклади слике

en: Matched Line
sr_RS: Подударна линија

en: Matera
sr_RS: Матера

en: Mato Grosso
sr_RS: Мато Гросо

en: Mato Grosso do Sul
sr_RS: Мато Гросо до Сул

en: Matrouh
sr_RS: Матрух

en: Maule
sr_RS: Мауле

en: Mauritania
sr_RS: Мауританија

en: Mauritanian ouguiya
sr_RS: Мауританска огија

en: Mauritian rupee
sr_RS: Маурицијски рупи

en: Mauritius
sr_RS: Маурицијус

en: Max %s
sr_RS: Максимум %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sr_RS: Највећи број ставки у корпи на које се може применити купон.

en: Max price
sr_RS: Максимална цена

en: Max price found in collection of products.
sr_RS: Максимална цена пронађена у колекцији производа.

en: Max upload size
sr_RS: Максимална величина датотеке за отпремање

en: Max upload size.
sr_RS: Максимална величина отпреме.

en: MaxMind GeoIP database.
sr_RS: MaxMind GeoIP база података

en: MaxMind Geolocation
sr_RS: MaxMind геолокација

en: MaxMind License Key
sr_RS: MaxMind лиценцни кључ

en: Maximum depth
sr_RS: Максимална потрошња

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sr_RS: Максималан број ставки које ће се појавити у резултатима.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sr_RS: Максималан број ставки које треба вратити у скуп резултата. Подразумевано нема ограничења ако се остави празно.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sr_RS: Највећи број дозвољених наруџбина када се користи купон.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sr_RS[0]: Максимални број истовремених пакета је већ у обради (%s ред). Ниједна акција неће бити обрађена док се не заврше пакети који су тренутно у обради.
sr_RS[1]: Максимални број истовремених пакета је већ у обради (%s реда). Ниједна акција неће бити обрађена док се не заврше пакети који су тренутно у обради.
sr_RS[2]: Максимални број истовремених пакета је већ у обради (%s редова). Ниједна акција неће бити обрађена док се не заврше пакети који су тренутно у обради.

en: Maximum size: %s
sr_RS: Максимална величина: %s

en: Maximum spend
sr_RS: Максимална потрошња

en: Mayo
sr_RS: Mejo

en: Mayotte
sr_RS: Мајот

en: Mayuge
sr_RS: Мајуге

en: Mazandaran (مازندران)
sr_RS: Мазандаран (مازندران)

en: Mbale
sr_RS: Мбале

en: Mbarara
sr_RS: Мбарара

en: Mbeya
sr_RS: Мбеја

en: Measurements
sr_RS: Мере

en: Meath
sr_RS: Мид

en: Mechi
sr_RS: Мечи

en: Mecklenburg-Vorpommern
sr_RS: Мекленбург-Западна Померанија

en: Medium
sr_RS: Средство

en: Meet us
sr_RS: Упознајте нас

en: Meghalaya
sr_RS: Мегхалаја

en: Mehedinți
sr_RS: Мехединци

en: Meherpur
sr_RS: Мехерпур

en: Meknès
sr_RS: Мекнес

en: Melilla
sr_RS: Мелиља

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sr_RS: Чланови нашег тима имају приступ информацијама које нам доставите. На пример, и администратори и менаџери продавнице могу да приступе следећем:

en: Memberships
sr_RS: Чланства

en: Mendoza
sr_RS: Мендоза

en: Menu order
sr_RS: Поредак изборника

en: Menu order, used to custom sort products.
sr_RS: Мени наруџбине, користи се за прилагођено сортирање производа.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sr_RS: Мени наруџбине, који се користи за прилагођавање ресурса.

en: Meru
sr_RS: Меру

en: Message
sr_RS: Порука

en: Message content.
sr_RS: Садржај поруке.

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
sr_RS: Нема пронађених резултата

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
sr_RS: Није пронађен ниједан производ који одговара вашем одабиру.

en: Message type.
sr_RS: Тип поруке.

en: Messages (info, warnings, errors).
sr_RS: Поруке (информације, упозорења, грешке).

en: Messina
sr_RS: Месина

en: Meta
sr_RS: Мета

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
sr_RS: Meta Ads & Pixel за WooCommerce

en: Meta ID.
sr_RS: ИД мета податка.

en: Meta data attached to the shipping rate.
sr_RS: Мета подаци везани за стопу испоруке.

en: Meta data for the fulfillment.
sr_RS: Метаподаци за испуњење.

en: Meta data.
sr_RS: Мета подаци.

en: Meta key for UI display.
sr_RS: Мета тастер за приказ корисничког интерфејса.

en: Meta key.
sr_RS: Мета кључ,

en: Meta label.
sr_RS: Мета ознака.

en: Meta value for UI display.
sr_RS: Мета вредност за приказ корисничког интерфејса.

en: Meta value.
sr_RS: Мета вредност.

en: Meta: %s
sr_RS: Мета: %s

en: Metadata related to the item
sr_RS: Метаподаци повезани са ставком

en: Meters
sr_RS: Метри

en: Method
sr_RS: Начин

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
sr_RS: Метод %1$s није имплементиран. Класе које замењују has_cogs морају такође да замене овај метод.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sr_RS: Метода '%s' није спроведена. Мора да се прегази у подкласи.

en: Method ID.
sr_RS: ИД начина.

en: Method availability
sr_RS: Доступност методе

en: Method not implemented
sr_RS: Метода није примењена

en: Method title
sr_RS: Наслов методе

en: Metro Manila
sr_RS: Метро Манила

en: Mexican peso
sr_RS: Мексички Песо

en: Mexico
sr_RS: Мексико

en: Međimurje County
sr_RS: Међимурска жупанија

en: Michigan
sr_RS: Мичиген

en: Michoacán
sr_RS: Мичоакан

en: Micronesia
sr_RS: Микронезија

en: Midelt
sr_RS: Миделт

en: Midway Atoll
sr_RS: Мидвеј Атол

en: Mie
sr_RS: Мија

en: Migori
sr_RS: Мигори

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
sr_RS: Команда `migrate` је застарела. Молимо користите `sync` уместо тога.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sr_RS: Мигрирана акција са ID %1$d у %2$s на ID %3$d у %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sr_RS[0]: Мигрирање %d акције
sr_RS[1]: Мигрирање %d акције
sr_RS[2]: Мигрирање %d акција

en: Mila
sr_RS: Мила

en: Milano
sr_RS: Милано

en: Millimeters
sr_RS: Милиметри

en: Min %s
sr_RS: Минимум %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Минималне и максималне цене које се налазе у колекцији производа, обезбеђене коришћењем најмање јединице валуте.

en: Min price
sr_RS: Минимална цена

en: Min price found in collection of products.
sr_RS: Минимална цена пронађена у колекцији производа.

en: Minas Gerais
sr_RS: Минас Жераис

en: Mini-Cart
sr_RS: Мини-корпа

en: Minimum order amount
sr_RS: Минимални износ наруџбине

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sr_RS: Најмањи број наруџбина које морају бити у корпи пре него што се искористи купон.

en: Minimum severity level.
sr_RS: Минимални ниво озбиљности.

en: Minimum spend
sr_RS: Минимална потрошња

en: Minnesota
sr_RS: Минесота

en: Minya
sr_RS: Минја

en: Miranda
sr_RS: Миранда

en: Misamis Occidental
sr_RS: Западни Мисамис

en: Misamis Oriental
sr_RS: Источни Мисамис

en: Misiones
sr_RS: Мисионес

en: Missing MaxMind Reader library!
sr_RS: Недостаје библиотека MaxMind Reader-а!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sr_RS[0]: Недостаје %s OAuth параметар
sr_RS[1]: Недостају %s OAuth параметра
sr_RS[2]: Недостаје %s OAuth параметара

en: Missing attributes for variable product.
sr_RS: Недостају атрибути за варијабилни производ.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sr_RS: Недостају основне табеле: %s. Неке WooCommerce функције можда неће радити како се очекивало.

en: Missing parameter %s
sr_RS: Недостаје параметар %s

en: Missing product ID
sr_RS: Недостаје ИД производа

en: Missing required data
sr_RS: Недостају потребни подаци

en: Missing table info for query arg.
sr_RS: Недостају информације о табели за аргумент упита.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
sr_RS: Недостаје Nonce заглавље. Ова крајња тачка захтева важећи nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
sr_RS: Недостаје WooCommerce пакет %s

en: Missing variation data for variable product.
sr_RS: Недостају подаци о варијацијама за променљиви производ.

en: Mississippi
sr_RS: Мисисипи

en: Missouri
sr_RS: Мисури

en: Mitooma
sr_RS: Митома

en: Mityana
sr_RS: Митјана

en: Miyagi
sr_RS: Мијаги

en: Miyazaki
sr_RS: Мијазаки

en: Mizoram
sr_RS: Мизорам

en: Mobile
sr_RS: Мобилни

en: Mobile app
sr_RS: Мобилна апликација

en: Modena
sr_RS: Модена

en: Mohammedia
sr_RS: Мохамедија

en: Moldova
sr_RS: Молдавија

en: Moldovan leu
sr_RS: Молдавски леј

en: Mombasa
sr_RS: Момбаса

en: Monaco
sr_RS: Монако

en: Monagas
sr_RS: Монагас

en: Monaghan
sr_RS: Монахан

en: Money spent
sr_RS: Новац потрошен

en: Mongolia
sr_RS: Монголија

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sr_RS: Монголски тугрик

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
sr_RS: Пратите продају и производе са високим перформансама помоћу апликације Woo.

en: Mono
sr_RS: Моно

en: Monseñor Nouel
sr_RS: Монсењор Ноел

en: Montana
sr_RS: Монтана

en: Monte Cristi
sr_RS: Монте Кристи

en: Monte Plata
sr_RS: Монте Плата

en: Montenegro
sr_RS: Црна Гора

en: Montevideo
sr_RS: Монтевидео

en: Month(s)
sr_RS: Месец(и)

en: Monthly
sr_RS: Месечно

en: Montserrado
sr_RS: Монтсерадо

en: Montserrat
sr_RS: Монтсерат

en: Monufia
sr_RS: Минуфија

en: Monza e della Brianza
sr_RS: Монца и Бријанца

en: Moquegua
sr_RS: Мокегва

en: Morazán
sr_RS: Моразан

en: Morelos
sr_RS: Морелос

en: Moroccan dirham
sr_RS: Марокански Дирхам

en: Morocco
sr_RS: Мароко

en: Morogoro
sr_RS: Морогоро

en: Morona-Santiago
sr_RS: Морона-Сантијаго

en: Moroto
sr_RS: Морото

en: Most discount
sr_RS: Највећи попуст

en: Most popular
sr_RS: Најпопуларнији

en: Most stocked
sr_RS: Велике залихе

en: Mostaganem
sr_RS: Мостаганем

en: Moulay Yacoub
sr_RS: Мулај Јакуб

en: Moulvibazar
sr_RS: Мувибазар

en: Mountain Province
sr_RS: Планинска покрајина

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sr_RS: Премести &#8220;%s&#8221; у отпад

en: Move this review to the Trash
sr_RS: Пребаци ову рецензију у Отпад

en: Move to Trash
sr_RS: Помери на отпад

en: Moxico
sr_RS: Моксико

en: Moyo
sr_RS: Мојо

en: Mozambican metical
sr_RS: Мозамбички метикал

en: Mozambique
sr_RS: Мозамбик

en: Mpigi
sr_RS: Мпиги

en: Mpumalanga
sr_RS: Мпумаланга

en: Mtwara
sr_RS: Мтвара

en: Mubende
sr_RS: Мубенде

en: Muchinga
sr_RS: Мучинга

en: Mukdahan
sr_RS: Мукдахан

en: Mukono
sr_RS: Муконо

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sr_RS: Multibyte String (mbstring) се користи за конверзију кодног распореда, као нпр. за е-пошту или пребацивање свих слова у мала.

en: Multibyte string
sr_RS: Вишебајтна ниска

en: Multiple files match this ID.
sr_RS: Више датотека одговара овом ИД-у.

en: Multiple providers
sr_RS: Више добављача

en: Multiple trackings
sr_RS: Више праћења

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
sr_RS: Градска општина Лима

en: Municipality
sr_RS: Општина

en: Municipality / District
sr_RS: Општина/округ

en: Munshiganj
sr_RS: Мушигањ

en: Murang’a
sr_RS: Муранга

en: Murcia
sr_RS: Мурсија

en: Mureș
sr_RS: Муреш

en: Must Use Plugins
sr_RS: Обавезни додаци

en: Muğla
sr_RS: Муџла

en: Muş
sr_RS: Муш

en: Mwanza
sr_RS: Мванза

en: My Account
sr_RS: Мој налог

en: My Account Page
sr_RS: Страна Мој налог

en: My Account URL
sr_RS: URL мог налога

en: My Subscriptions
sr_RS: Моје претплате

en: My Subscriptions %s
sr_RS: Моје претплате %s

en: My account
sr_RS: Мој налог

en: My account page
sr_RS: Мој налог страница

en: MySQL version
sr_RS: MySQL издање

en: MySQL version string.
sr_RS: Стринг са верзијом MySQL

en: MySQL version.
sr_RS: MySQL издање.

en: Myanmar
sr_RS: Мјанмар

en: Mykolayivschyna
sr_RS: Миколајев

en: Mymensingh
sr_RS: Мименсигн

en: Málaga
sr_RS: Малага

en: Médiouna
sr_RS: Медиуна

en: Médéa
sr_RS: Медеја

en: Mérida
sr_RS: Мерида

en: M’Sila
sr_RS: Мсила

en: M’diq-Fnideq
sr_RS: М'дик-Фнидек

en: N. Revenue
sr_RS: Нето приход

en: N. Revenue (formatted)
sr_RS: Н. приход (формат)

en: N/A
sr_RS: -

en: Naama
sr_RS: Нама

en: Nabilatuk
sr_RS: Набилатук

en: Nador
sr_RS: Надор

en: Nagaland
sr_RS: Нагаланд

en: Nagano
sr_RS: Нагано

en: Nagasaki
sr_RS: Нагасаки

en: Nairobi County
sr_RS: Најроби провинција

en: Nakapiripirit
sr_RS: Накапирипирит

en: Nakaseke
sr_RS: Накасеке

en: Nakasongola
sr_RS: Накасингола

en: Nakhon Nayok
sr_RS: Накхон Најок

en: Nakhon Pathom
sr_RS: Накхон Патхом

en: Nakhon Phanom
sr_RS: Накхон Пханом

en: Nakhon Ratchasima
sr_RS: Накхон Рачасима

en: Nakhon Sawan
sr_RS: Накхон Саван

en: Nakhon Si Thammarat
sr_RS: Накхон Си Тхамарат

en: Nakuru
sr_RS: Накуру

en: Namayingo
sr_RS: Намајинго

en: Name
sr_RS: Име

en: Name (Last, First)
sr_RS: Име (Презиме, Име)

en: Name (numeric)
sr_RS: Назив (нумерички)

en: Name (required)
sr_RS: Име (обавезно)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sr_RS: Име атрибута (које ће се приказати на страници).

en: Name for the resource.
sr_RS: Назив за ресурс.

en: Name of the action hook that will be triggered.
sr_RS: Назив акцијске куке која ће се покренути.

en: Name of the customer for the order
sr_RS: Име купца наруџбине

en: Name of the item.
sr_RS: Назив артикла.

en: Name of the marketing campaign type.
sr_RS: Назив типа маркетиншке кампање.

en: Name of the marketing channel.
sr_RS: Назив маркетиншког канала.

en: Name of the metadata.
sr_RS: Име метаподатака.

en: Name of the note.
sr_RS: Назив белешке.

en: Name of the package.
sr_RS: Назив пакета.

en: Name of the plugin.
sr_RS: Назив додатка.

en: Name of the product that the review belongs to.
sr_RS: Назив производа којем припада рецензија.

en: Name of the reviewer.
sr_RS: Име приказивача.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sr_RS: Назив тарифе слања, нпр. експресно слање.

en: Name.
sr_RS: Име.

en: Namibe
sr_RS: Намибе

en: Namibia
sr_RS: Намибија

en: Namibian dollar
sr_RS: Намбијски долар

en: Namisindwa
sr_RS: Намисиндуа

en: Nampula
sr_RS: Нампула

en: Namutumba
sr_RS: Намутумба

en: Nan
sr_RS: Нан

en: Nandi
sr_RS: Нанди

en: Naogaon
sr_RS: Наогаон

en: Napak
sr_RS: Напак

en: Napo
sr_RS: Напо

en: Napoli
sr_RS: Наполи

en: Nara
sr_RS: Нара

en: Narail
sr_RS: Нараил

en: Narathiwat
sr_RS: Наративат

en: Narayanganj
sr_RS: Нарајангањ

en: Narayani
sr_RS: Нарајани

en: Nariño
sr_RS: Нарињо

en: Narok
sr_RS: Нарок

en: Narsingdi
sr_RS: Нарсингди

en: Nasarawa
sr_RS: Насарава

en: Natore
sr_RS: Наторе

en: Nauru
sr_RS: Науру

en: Navarra
sr_RS: Навара

en: Navassa Island
sr_RS: Острво Наваса

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
sr_RS: Крећући се кроз сложено ткиво живота, избори отварају путеве ка изванредном, захтевајући креативност, радозналост и храброст за истински испуњавајуће путовање.

en: Nawabganj
sr_RS: Навабгањ

en: Nayarit
sr_RS: Најарит

en: Neamț
sr_RS: Њамц

en: Nebbi
sr_RS: Неби

en: Nebraska
sr_RS: Небраска

en: Negeri Sembilan
sr_RS: Негери Сембилан

en: Negros Occidental
sr_RS: Западни Негрос

en: Negros Oriental
sr_RS: Источни Негрос

en: Nelson
sr_RS: Нелсон

en: Nepal
sr_RS: Непал

en: Nepalese rupee
sr_RS: Непалски рупи

en: Net Payment
sr_RS: Нето плаћање

en: Net Revenue
sr_RS: Нето приход

en: Net Sales
sr_RS: Нето продаја

en: Net discount amount.
sr_RS: Нето износ попуста.

en: Net profit
sr_RS: Нето добит

en: Net sales
sr_RS: Нето продаја

en: Net sales amount
sr_RS: Нето продајни износ

en: Net sales in the period.
sr_RS: Нето продаја у периоду.

en: Net sales.
sr_RS: Нето продаја.

en: Net total revenue (formatted).
sr_RS: Нето укупан приход (форматирано).

en: Net total revenue.
sr_RS: Укупан нето приход.

en: Netherlands
sr_RS: Холандија

en: Netherlands Antillean guilder
sr_RS: Гулден Холандских Антила

en: Netrakona
sr_RS: Нетракона

en: Network enabled
sr_RS: Мрежа је омогућена

en: Neuchâtel
sr_RS: Нојшател

en: Neuquén
sr_RS: Неукен

en: Nevada
sr_RS: Невада

en: Never
sr_RS: Никад

en: Never show quantity remaining in stock
sr_RS: Никад не приказуј стање залиха.

en: Nevis
sr_RS: Невис

en: Nevşehir
sr_RS: Невшехир

en: New %s
sr_RS: Нови %s

en: New Brand Name
sr_RS: Назив новог бренда

en: New Brunswick
sr_RS: Њу Брансвик

en: New Caledonia
sr_RS: Нова Каледонија

en: New Email
sr_RS: Нова е-пошта

en: New Hampshire
sr_RS: Њу Хемпшир

en: New In
sr_RS: Ново у понуди

en: New Jersey
sr_RS: Њу Џерзи

en: New Mexico
sr_RS: Њу Мексико

en: New Order: #{order_number}
sr_RS: Нова наруџбина: #{order_number}

en: New Products
sr_RS: Нови производи

en: New Scheduled Action
sr_RS: Нова заказана акција

en: New South Wales
sr_RS: Нови Јужни Велс

en: New Taiwan dollar
sr_RS: Нови тајвански долар

en: New Territories
sr_RS: Нове Територије

en: New Valley
sr_RS: Нова Долина

en: New York
sr_RS: Њујорк

en: New Zealand
sr_RS: Нови Зеланд

en: New Zealand dollar
sr_RS: Новозеландски долар

en: New account
sr_RS: Нови налог

en: New attribute
sr_RS: Нови атрибут

en: New category name
sr_RS: Име нове категорије

en: New coupon
sr_RS: Нови купон

en: New custom field name
sr_RS: Ново прилагођено име поља

en: New in store
sr_RS: Ново у продавници

en: New order
sr_RS: Нова наруџбина

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sr_RS: Е-писмо о новој наруџбини се шаље одабраном примаоцу (или примаоцима) по пријему нове наруџбине.

en: New order: #%s,
sr_RS: Нова поруџбина: #%s,

en: New order: #{order_number}
sr_RS: Нова поруџбина: #{order_number}

en: New password
sr_RS: Нова лозинка

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sr_RS: Нова лозинка (оставите празно ако не желите да мењате)

en: New passwords do not match.
sr_RS: Нове лозинке се не поклапају.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sr_RS: Нови начини плаћања могу се додати само приликом потврде куповине. Јавите нам се ако вам је потребна помоћ.

en: New product
sr_RS: Нови производ

en: New product editor
sr_RS: Нови уређивач производа

en: New product form
sr_RS: Нови образац производа

en: New quantity of the item in the cart.
sr_RS: Нова количина предмета у корпи.

en: New sales record!
sr_RS: Нови рекорд продаје!

en: New shipping class Name
sr_RS: Име нове класе испоруке

en: New tag name
sr_RS: Име нове ознаке

en: New user email address.
sr_RS: Адреса е-поште новог корисника.

en: New user password.
sr_RS: Нова корисничка лозинка.

en: New user username.
sr_RS: Ново корисничко име.

en: New users receive an email to set up their password.
sr_RS: Нови корисници добијају имејл за постављање своје лозинке.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
sr_RS: Нов, бржи начин да пронађете прикључке и теме за вашу WooCommerce продавницу

en: New:
sr_RS: Ново:

en: New: Retro Glass Jug
sr_RS: Ново: Ретро стаклени бокал

en: Newer Reviews
sr_RS: Новије рецензије

en: Newest Scheduled Date
sr_RS: Последњи планирани датум

en: Newfoundland and Labrador
sr_RS: Њуфаундленд и Лабрадор

en: Next
sr_RS: Следеће

en: Next (arrow right)
sr_RS: Следеће (стрелица десно)

en: Next image
sr_RS: Следећа слика

en: Next page
sr_RS: Следећа страна

en: Next step
sr_RS: Следећи корак

en: Ngora
sr_RS: Нгора

en: Ngöbe-Buglé
sr_RS: Нгобе-Бугле

en: Niassa
sr_RS: Ниаса

en: Nicaragua
sr_RS: Никарагва

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sr_RS: Никарагванска златна кордоба

en: Nidwalden
sr_RS: Нидвалден

en: Niger
sr_RS: Нигер

en: Nigeria
sr_RS: Нигерија

en: Nigerian naira
sr_RS: Нигеријски Наира

en: Niigata
sr_RS: Њигата

en: Nilphamari
sr_RS: Нилфамари

en: Nimba
sr_RS: Нимба

en: Ningxia Hui / 宁夏
sr_RS: Нингсја

en: Nisporeni
sr_RS: Ниспорени

en: Niue
sr_RS: Ниуе

en: Niğde
sr_RS: Нигде

en: Njombe
sr_RS: Нјомбе

en: No
sr_RS: Не

en: No &quot;%s&quot; found
sr_RS: Нема &quot;%s&quot; пронађено

en: No Brands Found
sr_RS: Није пронађен ниједан бренд

en: No actions found
sr_RS: Ниједна акција није пронађена

en: No actions found in trash
sr_RS: У отпаду нема акција

en: No approved directory URLs found.
sr_RS: Нису пронађени URL-ови одобрених директоријума.

en: No approved reviews
sr_RS: Нема одобрених рецензија

en: No attributes currently exist.
sr_RS: Тренутно непостоји атрибут.

en: No billing address set.
sr_RS: Није подешена адреса за наплату.

en: No billing email provided.
sr_RS: Није наведена адреса е-поште за наплату.

en: No brands
sr_RS: Нема брендова

en: No categories
sr_RS: Нема категорије

en: No categories found
sr_RS: Категорије нису пронађене

en: No coupons found
sr_RS: Није пронађен ниједан купон

en: No coupons found in range
sr_RS: Нема купона у распону

en: No coupons found in trash
sr_RS: Ниједан купон није на отпаду

en: No customer downloads found.
sr_RS: Преузимања купца нису пронађена.

en: No customer selected
sr_RS: Није одабран купац

en: No customers found.
sr_RS: Није пронађен купац.

en: No default %s&hellip;
sr_RS: Нема подрезумеваног %s&hellip;

en: No differences found.
sr_RS: Нису пронађене разлике.

en: No downloads available yet.
sr_RS: Нема доступних датотека за преузимање.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
sr_RS: Нису пронађени уноси са нултим износом попуста. Табела за претрагу купона је ажурна.

en: No file defined
sr_RS: Ниједна датотека није одређена

en: No fulfillments
sr_RS: Нема испуњења

en: No inbox notification selected
sr_RS: Није изабрано ниједно обавештење из пријемног сандучета

en: No keys found.
sr_RS: Ниједан кључ није нађен.

en: No location by default
sr_RS: Не остоји подразумевана локација

en: No log files found.
sr_RS: Није пронађена ниједна дневничка датотека.

en: No low in stock products found.
sr_RS: Нема производа са малим залихама.

en: No matching product exists to update.
sr_RS: Не постоји одговарајући производ за ажурирање.

en: No matching tax rates found.
sr_RS: Не постоји тражена пореска стопа.

en: No matching variation found.
sr_RS: Није пронађена одговарајућа варијација.

en: No maximum
sr_RS: Без максимума

en: No minimum
sr_RS: Без минимума

en: No need to wonder where that stampbook went.
sr_RS: Нема потребе да се питате где је нестала та књижица са маркама.

en: No order has been made yet.
sr_RS: Још није пласирана ниједна наруџбина.

en: No orders found
sr_RS: Није пронађена ниједна наруџбина

en: No orders found in trash
sr_RS: Није нађена ниједна наруџбина на отпаду

en: No orders in need of cleanup
sr_RS: Нема поруџбина којима је потребно чишћење

en: No orders to cleanup.
sr_RS: Нема поруџбина за чишћење.

en: No orders were synced.
sr_RS: Ниједна поруџбина није синхронизована.

en: No out of stock products found.
sr_RS: Нема производа који нису на залихама.

en: No page set
sr_RS: Ниједна страница није подешена

en: No payment method provided.
sr_RS: Није наведен начин плаћања.

en: No pending reviews
sr_RS: Нема рецензија на чекању

en: No product attribute with that slug was found.
sr_RS: Није пронађен ниједан атрибут производа са том подлошком.

en: No product categories exist.
sr_RS: Не постоји категорија производа.

en: No product forms found
sr_RS: Није пронађен ниједан образац производа

en: No product forms found in trash
sr_RS: Ниједан формулар производа није пронађен у отпаду

en: No product to duplicate has been supplied!
sr_RS: Није обезбеђен ниједан производ за дуплирање!

en: No products found
sr_RS: Ниједан производ није пронађен

en: No products found in range
sr_RS: Нема производа у овом рангу

en: No products found in trash
sr_RS: Нема пронађених производа на отпаду

en: No products found.
sr_RS: Ниједан производ није пронађен.

en: No products in the cart.
sr_RS: Нема производа у корпи.

en: No products were found matching your selection.
sr_RS: Ниједан производ не одговара изабраним критеријумима.

en: No requirement
sr_RS: Без захтева

en: No restrictions
sr_RS: Без забрана

en: No reviews
sr_RS: Нема рецензија

en: No reviews awaiting moderation.
sr_RS: Нема рецензија које чекају модерирање.

en: No reviews found.
sr_RS: Није пронађена ниједна рецензија.

en: No row(s) selected
sr_RS: Није изабран ред(редови)

en: No saved methods found.
sr_RS: Ниједан сачуван метод није пронађен.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sr_RS: Није пронађен ниједан наслов шеме за %s, па се прескаче регистрација команде REST.

en: No search results.
sr_RS: Нема резултата претраге.

en: No setting groups have been registered.
sr_RS: Ниједна група подешавања није регистрована.

en: No shipping address set.
sr_RS: Није унета адреса испоруке.

en: No shipping class
sr_RS: Нема класе испоруке

en: No shipping class cost
sr_RS: Нема цене за класу испоруке

en: No shipping classes have been created.
sr_RS: Класе за испоруку нису креиране.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sr_RS: Није одабрана ниједна метода испоруке. Молимо преконтролишите своју адресу још једном или нас контактирајте ако вам затреба помоћ.

en: No shipping method selected.
sr_RS: Није одабран начин доставе.

en: No shipping methods offered to this zone.
sr_RS: Нема методе испоруке за ову зону.

en: No shipping options were found for %s.
sr_RS: Нису пронађене могућности за испоруку у %s.

en: No tags found
sr_RS: Нема пронађених ознака

en: No taxes found in this period
sr_RS: Нема пронађених пореза у овом периоду

en: No theme is defined for this template.
sr_RS: За овај шаблон није одређена тема.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
sr_RS: Тренутно нема доступних информација о праћењу за ово испуњење.

en: No tracking number available
sr_RS: Број за праћење није доступан

en: No updates required. Database version is %s
sr_RS: Ажурирање није потребно. Издање базе података је %s

en: No used coupons found
sr_RS: Нема искоришћених купона

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
sr_RS: Још нема варијација. Генеришите их из свих додатих атрибута или додајте нову варијацију ручно.

en: No webhooks found.
sr_RS: Веб копче нису пронађене.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sr_RS: Не, унећу цене без урачунатог пореза

en: Noakhali
sr_RS: Ноакхали

en: Non-paying customer
sr_RS: Купац који не плаћа

en: Non-repeating
sr_RS: Без понављања

en: Nonce is invalid.
sr_RS: Nonce је неважећи.

en: None
sr_RS: Ништа

en: Nong Bua Lam Phu
sr_RS: Нонг Буа Лам Пу

en: Nong Khai
sr_RS: Нонг Каи

en: Nonthaburi
sr_RS: Нонтабури

en: Norfolk Island
sr_RS: Острво Норфолк

en: Norte de Santander
sr_RS: Норте де Сантандер

en: North Aegean
sr_RS: Северни Егеј

en: North America
sr_RS: Северна Америка

en: North Carolina
sr_RS: Северна Каролина

en: North Dakota
sr_RS: Северна Дакота

en: North East
sr_RS: Северни исток

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
sr_RS: Северни Хорасан (خراسان شمالی)

en: North Korea
sr_RS: Северна Кореја

en: North Korean won
sr_RS: Севернокорејски вон

en: North Macedonia
sr_RS: Северна Македонија

en: North Rhine-Westphalia
sr_RS: Северна Рајна-Вестфалија

en: North Sinai
sr_RS: Северни Синај

en: North West
sr_RS: Северо Запад

en: North-Western
sr_RS: Северо-Западни

en: Northern
sr_RS: Северни

en: Northern Cape
sr_RS: Северни Кејп

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Северна Маријанска Острва

en: Northern Samar
sr_RS: Северни Самар

en: Northern Territory
sr_RS: Северна територија

en: Northland
sr_RS: Нортленд

en: Northwest Territories
sr_RS: Северозападне територије

en: Norway
sr_RS: Норвешка

en: Norwegian krone
sr_RS: Норвешка Круна

en: Not able to attach "%s".
sr_RS: Није могуће приложити „%s“.

en: Not all expected
sr_RS: Нису сви очекивани

en: Not declared
sr_RS: Није декларисано

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sr_RS: Нема довољно јединица %s на лагеру да би се испунила ова поруџбина.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sr_RS: Није потребно ако је директоријум за преузимање заштићен. <a href='%s'>Погледајте овај водич</a> за више детаља. То неће утицати на већ отпремљене датотеке.

en: Not right now
sr_RS: Не сада

en: Not scheduled
sr_RS: Није заказано

en: Not that bad
sr_RS: Није лоше

en: Note
sr_RS: Белешка

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sr_RS: Напомена коју је купац додао у поруџбину током плаћања.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sr_RS: Белешка додата у вези {site_title} наруџбине наручене {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
sr_RS: Напомена остављена од стране клијента.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
sr_RS: Имајте на уму да ако се ово подешавање промени, сви уноси дневника који су већ снимљени остаће сачувани на својој тренутној локацији, али се неће мигрирати.

en: Note to customer
sr_RS: Напомена за купца

en: Note type
sr_RS: Врста напомене

en: Note:
sr_RS: Белешка:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sr_RS: Напомена: Дозволе за ставке наруџбине ће аутоматски бити дате када се статус наруџбине промени на „у обради“ / „завршено“.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sr_RS: Напомена: WP CRON је искључен на вашој инсталацији, што може да спречи завршетак овог ажурирања.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sr_RS[0]: Напомена: тренутно имате <a href="%1$s">%2$d плаћени додатак</a> који треба ажурирати пре ажурирања WooCommerce-а.
sr_RS[1]: Напомена: Тренутно имате <a href="%1$s">%2$d плаћена додатка</a> које треба ажурирати пре ажурирања WooCommerce-а.
sr_RS[2]: Напомена: Тренутно имате <a href="%1$s">%2$d плаћених додатака</a> које треба ажурирати пре ажурирања WooCommerce-а.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sr_RS: Напомена: разлог повраћаја новца ће бити видљив купцу.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sr_RS: Напомена: можда желите да детаљније уредите своју политику приватности и поставите везу одавде до тог одељка.

en: Notes
sr_RS: Напоменe

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sr_RS: Напомене о наруџбини, нпр. посебне напомене за испоруку.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
sr_RS: Белешке су недоступне јер се складиште података „admin-note“ не може учитати.

en: Notice
sr_RS: Обавештење

en: Notification recipient(s)
sr_RS: Прималац(и) обавештења

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sr_RS: Само да обавестимо &mdash; наруџбина #%1$s која припада купцу %2$s је отказана:

en: Notifications
sr_RS: Обавештења

en: Notify me
sr_RS: Обавести ме

en: Nouaceur
sr_RS: Нуасер

en: Nova Scotia
sr_RS: Нова Шкотска

en: Novara
sr_RS: Новара

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sr_RS: Сада када сте нас одабрали за партнера, наш циљ је да осигурамо да пружимо праве алате за испуњавање ваших потреба. Радујемо се што ћемо добити ваше повратне информације о искуству подешавања продавнице како бисмо је побољшали у будућности.

en: Now!
sr_RS: Сада!

en: Ntoroko
sr_RS: Нтороко

en: Ntungamo
sr_RS: Нтунгамо

en: Nueva Ecija
sr_RS: Нова Есиха

en: Nueva Esparta
sr_RS: Нуева Еспарта

en: Nueva Segovia
sr_RS: Нуева Сеговија

en: Nueva Vizcaya
sr_RS: Нова Вискаја

en: Nuevo León
sr_RS: Нуево Леон

en: Number of %s products.
sr_RS: Број %s производа.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
sr_RS: Број проблема/грешака на каналу (нпр. грешке у вези са налогом, проблеми са синхронизацијом производа, итд.).

en: Number of coupons used
sr_RS: Број искоришћених купона

en: Number of coupons.
sr_RS: Број купона.

en: Number of customers.
sr_RS: Број купаца.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
sr_RS: Број дана који се додаје тренутном датуму да би се добио датум истека.

en: Number of days to import.
sr_RS: Број дана за увоз.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sr_RS: Број дана до истека приступу датотекама за преузимање.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sr_RS: Број децималних зареза који се показује у приказаним ценама за ову земљу.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sr_RS: Број децималних тачака за употребу у сваком извору.

en: Number of decimals
sr_RS: Број децимала

en: Number of decimals.
sr_RS: Број децимала.

en: Number of discounted orders.
sr_RS: Број наруџбина са попустом.

en: Number of distinct products sold.
sr_RS: Број јединствених продатих производа.

en: Number of downloads remaining.
sr_RS: Број преосталих преузимања.

en: Number of downloads.
sr_RS: Број преузимања.

en: Number of items in the cart.
sr_RS: Број ставки у корпи.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
sr_RS: Број ставки у корпи: %1$d. Укупна цена %2$s

en: Number of items in the cart: %d
sr_RS: Број ставки у корпи: %d

en: Number of items sold
sr_RS: Број продатих артикала

en: Number of items sold.
sr_RS: Број продатих ставки.

en: Number of low stock products.
sr_RS: Број производа којих има мало на залихама.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sr_RS: Број објеката (чланака било које врсте) додељених термину.

en: Number of orders
sr_RS: Број наруџбина

en: Number of orders product appeared in.
sr_RS: Број наруџбина у којима се производ појавио.

en: Number of orders.
sr_RS: Број наруџбина.

en: Number of product items sold.
sr_RS: Број продатих артикала производа.

en: Number of products to show
sr_RS: Број артикала за приказивање

en: Number of products.
sr_RS: Број производа.

en: Number of published products for the resource.
sr_RS: Број објављених производа за дати ресурс.

en: Number of reviews for products in this category.
sr_RS: Број рецензија за производе у овој категорији.

en: Number of reviews for products of this brand.
sr_RS: Број рецензија за производе овог бренда.

en: Number of reviews to show
sr_RS: Број приказаних рецензија

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sr_RS: Број чланова у таксономији атрибута.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sr_RS: Број доступних преузимања датотека за преузимање након куповине.

en: Number of times the coupon has been used already.
sr_RS: Број већ искоришћених купона.

en: Number of variation items sold.
sr_RS: Број продатих варијанти артикала.

en: Number:
sr_RS: Број:

en: Nunavut
sr_RS: Нунавут

en: Nuoro
sr_RS: Нуоро

en: Nusa Tenggara Barat
sr_RS: Западна Нуса Тенгара

en: Nusa Tenggara Timur
sr_RS: Источна Нуса Тенгара

en: Nwoya
sr_RS: Нуоја

en: Nyamira
sr_RS: Њамира

en: Nyandarua
sr_RS: Њандаруа

en: Nyeri
sr_RS: Њери

en: Nógrád
sr_RS: Ноград

en: OK
sr_RS: ОК

en: OR
sr_RS: ИЛИ

en: OR enter path to file:
sr_RS: ИЛИ унесите путању до датотеке:

en: Oaxaca
sr_RS: Оаксака

en: Obwalden
sr_RS: Обвалден

en: Occidental Mindoro
sr_RS: Западни Миндоро

en: Oceania
sr_RS: Океанија

en: Ocnița
sr_RS: Окница

en: Ocotepeque
sr_RS: Окотепеке

en: Odeshchyna
sr_RS: Одеса

en: Odisha
sr_RS: Одиша

en: Offaly
sr_RS: Офали

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
sr_RS: Понудите опције плаћања криптовалутама вашим купцима.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
sr_RS: Понудите флексибилне опције плаћања својим купцима.

en: Official extensions
sr_RS: Званична проширења

en: Official themes
sr_RS: Званичне теме

en: Offline Payments
sr_RS: Физичка плаћања

en: Offset the result set by a specific number of items.
sr_RS: Одступање резултата условљено одређеним бројем предмета.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
sr_RS: Помери резултатни скуп за одређени број ставки. Примењује се само на хијерархијске таксономије.

en: Ogun
sr_RS: Огун

en: Ohangwena
sr_RS: Охангвена

en: Ohio
sr_RS: Охајо

en: Oita
sr_RS: Оита

en: Okayama
sr_RS: Окајама

en: Okinawa
sr_RS: Окинава

en: Oklahoma
sr_RS: Оклахома

en: Olancho
sr_RS: Оланчо

en: Older Reviews
sr_RS: Старије рецензије

en: Oldest Scheduled Date
sr_RS: Најстарији планирани датум

en: Olt
sr_RS: Олт

en: Omaheke
sr_RS: Омахеке

en: Oman
sr_RS: Оман

en: Omani rial
sr_RS: Омански ријал

en: Omoro
sr_RS: Оморо

en: Omusati
sr_RS: Омусати

en: On "My account" page
sr_RS: На страници „Мој налог“.

en: On Sale
sr_RS: На акцији

en: On backorder
sr_RS: У авансној продаји

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: На чекању <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: На чекању <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: На чекању <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
sr_RS: На чекању

en: On-sale products
sr_RS: Производи на акцији

en: Onboarding
sr_RS: Увођење

en: Onboarding Configuration
sr_RS: Конфигурација увођења

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
sr_RS: Укрцавање се одржава у WooCommerce Админ.

en: Onboarding profile data has been updated.
sr_RS: Подаци о уграђеном профилу су ажурирани.

en: Onboarding step requirements are not met.
sr_RS: Захтеви корака увођења нису испуњени.

en: Onboarding-related details for the provider.
sr_RS: Детаљи у вези са увођењем за добављача.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sr_RS: Када се повежете, ваше куповине на WooCommerce.com ће бити наведене овде.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sr_RS: Када буде онемогућен, овај наслеђени метод више неће бити доступан.

en: Ondo
sr_RS: Ондо

en: One of your shipments has been removed
sr_RS: Једна од ваших пошиљки је уклоњена

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Једна од ваших претплата за <strong>%1$s</strong> истиче %2$s. <a href="%3$s">Омогућите аутоматско обнављање</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Једна од ваших претплата за <strong>%1$s</strong> је истекла. <a href="%3$s">%4$s</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
sr_RS: Једна или више BCC адреса е-поште су неважеће: „%s“. Унесите важеће адресе е-поште одвојене зарезима.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
sr_RS: Једна или више CC адреса е-поште су неважеће: „%s“. Унесите важеће адресе е-поште одвојене зарезима.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
sr_RS: Једна или више адреса е-поште примаоца су неважеће: „%s“. Унесите важеће адресе е-поште одвојене зарезима.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sr_RS: Једна или више табела потребних за функционирање WooCommerce-а недостају, неке функције можда неће радити како се очекује. Недостају таблице: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sr_RS: Једна или више табела потребних за функционирање WooCommerce-а недостају, неке функције можда неће радити како се очекује. Недостају табеле: %1$s. <a href="%2$s">Проверите поново.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sr_RS: По један у реду: Назив опције | Додатни трошкови [+- проценат] | По врсти трошка (наруџбина, класа или артикал). На пример: <code>Експресна пошиљка | 6,95 [+ 0,2%] | наруџбина</code>.

en: One review
sr_RS: Једна рецензија

en: One review for %s
sr_RS: Једна рецензија за %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
sr_RS: Онлајн курсеви су одлично решење за било који посао који може да научи нову вештину. С обзиром да курсеви не захтевају физички развој производа или слање, они су приступачни, брзо се креирају и могу генерисати пасиван приход у годинама које долазе. У овом чланку пружамо вам више информација о продаји курсева помоћу WooCommerce-а.

en: Only %s left in stock
sr_RS: Само %s је преостало на залихама

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
sr_RS: Доступно само када је ХПОС меродаван и режим компатибилности је онемогућен.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sr_RS: Само пријављени корисници који су купили овај производ могу оставити коментар.

en: Only shipping
sr_RS: Само достава

en: Only show children of the current category
sr_RS: Приказуј само подкатегорије тренутне категорије

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
sr_RS: Прикажи само мета податке који су намењени за приказ за поруџбину.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sr_RS: Само покажи преосталу количину на залихама када је она ниска нпр. „Само 2 остало на залихама“

en: Ontario
sr_RS: Онтарио

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
sr_RS: Отворите преузете датотеке у прегледачу, уместо да их сачувате на уређај.

en: Open in browser
sr_RS: Отвори у прегледачу веба

en: Operator to compare product attribute terms.
sr_RS: Оператор за поређење чланова атрибута производа.

en: Operator to compare product brand terms.
sr_RS: Оператор за поређење термина брендова производа.

en: Operator to compare product category terms.
sr_RS: Оператор за поређење чланова категорије производа.

en: Operator to compare product tags.
sr_RS: Оператор за поређење обележја производа.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
sr_RS: Оператор за поређење термина таксономија производа.

en: Optimize for faster checkout
sr_RS: Оптимизуј за брже плаћање

en: Optimize your full shipping process:
sr_RS: Оптимизујте цео процес доставе:

en: Optimized updates
sr_RS: Оптимизована ажурирања

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sr_RS: Назив опције | Додатни трошак [+- проценат%] | По врсти трошка (наруџбина, класа или артикал)

en: Optional
sr_RS: Додатно

en: Optional action group.
sr_RS: Необавезна акциона група.

en: Optional cost for local pickup.
sr_RS: Опциони трошак за локално преузимање.

en: Optional cost to charge for local pickup.
sr_RS: Опциони трошак за наплату локалног преузимања.

en: Optional data array passed to the action hook.
sr_RS: Опциони низ података прослеђен акцијској куки.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sr_RS: Опциони натпис за приказ купцу након куповине.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
sr_RS: Опциони параметар за добијање само одређених листа задатака по ИД-у.

en: Optional parameter to query specific task list.
sr_RS: Опциони параметар за упит одређене листе задатака.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sr_RS: Опционо додајте неки текст о политици приватности за вашу продавницу који би се приказао приликом потврде куповине.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sr_RS: Опционо додајте неки текст о политици приватности за вашу продавницу који би се приказао на обрасцу за регистрацију налога.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sr_RS: Опционо додајте неки текст за поље за потврду услова које купци морају да прихвате.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sr_RS: По жељи контролишите коју пореску класу добија поштарина или је оставите тако да се порез на поштарину заснива на самим артиклима колица.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sr_RS: Опционо омогућите „Трансфер података о плаћању“ (Профил > Профил и Подешавања > Моји продајни алати > Параметри веб места) и ту копирајте свој идентификациони токен. Тиме ћете омогућити проверу плаћања без потребе за PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sr_RS: Опционо унесите URL ка слици величине 150x50px која ће се користити као ваш логотип у горњем левом углу PayPal страница за продају.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
sr_RS: Опционо, како треба приказати вредност метаподатка кориснику.

en: Options
sr_RS: Опције

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sr_RS: Или можете преузети унапред постојећу верзију додатка из <a href="%1$s">WordPress.org репозиторијума </a> или посетите <a href="%2$s">страницу издања у GitHub репозиторијуму </a>.

en: Or, enter tax rate ID:
sr_RS: Или унесите ИД пореске стопе:

en: Oran
sr_RS: Оран

en: Order | Orders
sr_RS[0]: Наруџбина

en: Order #
sr_RS: Наруџбина #

en: Order #%1$s (%2$s)
sr_RS: Поруџбина #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sr_RS: Наруџбина #%1$s је означена као рефундирана - PayPal шифра за образложење: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sr_RS: Наруџбина #%1$s је означена као „на чекању“ због враћања - PayPal код образложења: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sr_RS: Налог #%1$s је отказан. Проверите статус плаћања и ажурирајте статус налога према томе: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sr_RS: Наруџбина #%1$s пласирана је %2$s и тренутно је %3$s.

en: Order #%s
sr_RS: Наруџбина #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sr_RS: PayPal IPN је означио наруџбину #%s као плаћену, а она је претходно била отказана. Потребно је да администратор то реши.

en: Order #:
sr_RS: Поруџбина #:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
sr_RS: Поруџбина %1$d је попуњена из %2$s у %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
sr_RS: Наруџбина %1$d не може бити повраћена из отпада: већ је повраћена у стање „%2$s“.

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
sr_RS: Застарели подаци поруџбине %1$d нису могли бити очишћени током групног процеса. Грешка: %2$s

en: Order %s is locked.
sr_RS: Наруџбина %s је закључана.

en: Order &ndash; %s
sr_RS: Наруџбина &ndash; %s

en: Order Actions
sr_RS: Радње са поруџбином

en: Order Admin URL
sr_RS: Администраторски URL поруџбине

en: Order Attribution
sr_RS: Приписивање поруџбине

en: Order Billing Address
sr_RS: Адреса за наплату поруџбине

en: Order Cancelled: #%s
sr_RS: Поруџбина отказана: #%s

en: Order Cancelled: #{order_number}
sr_RS: Отказана наруџбина: #{order_number}

en: Order Custom Field
sr_RS: Прилагођено поље поруџбине

en: Order Date
sr_RS: Датум наруџбине

en: Order Discount
sr_RS: Попуст на поруџбину

en: Order Failed: #{order_number}
sr_RS: Неуспела наруџбина: #{order_number}

en: Order Fulfillments
sr_RS: Испуњења поруџбина

en: Order ID
sr_RS: ИД наруџбине

en: Order ID is required.
sr_RS: ИД поруџбине је обавезан.

en: Order ID the note belongs to.
sr_RS: ID поруџбине којој припада белешка.

en: Order ID.
sr_RS: ИД наруџбине.

en: Order Items
sr_RS: Ставке поруџбине

en: Order Number
sr_RS: Број наруџбине

en: Order Number.
sr_RS: Број наруџбине.

en: Order Refunded: {order_number}
sr_RS: Рефундирана наруџбина: {order_number}

en: Order Shipping
sr_RS: Достава поруџбине

en: Order Shipping Address
sr_RS: Адреса за доставу поруџбине

en: Order Shipping Method
sr_RS: Начин доставе поруџбине

en: Order Status
sr_RS: Статус наруџбине

en: Order Subtotal
sr_RS: Међузбир поруџбине

en: Order Tax
sr_RS: Порез на поруџбину

en: Order Total
sr_RS: Укупни износ наруџбине

en: Order Transaction ID
sr_RS: ИД трансакције поруџбине

en: Order View URL
sr_RS: URL за преглед поруџбине

en: Order again
sr_RS: Наручите поново

en: Order already has a billing email.
sr_RS: Поруџбина већ има имејл за наплату.

en: Order attribution field: %s
sr_RS: Поље за приписивање поруџбине: %s

en: Order attribution information.
sr_RS: Информације о приписивању поруџбине.

en: Order by
sr_RS: Сортирај по

en: Order by:
sr_RS: Сортирај по:

en: Order cancelled
sr_RS: Поруџбина отказана

en: Order cancelled by customer.
sr_RS: Купац је отказао наруџбину.

en: Order cancelled: #{order_number}
sr_RS: Поруџбина отказана: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
sr_RS: Имејлови о завршеној поруџбини се шаљу купцима када су њихове POS поруџбине означене као завршене.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sr_RS: Е-пошта о готовим наруџбинама се шаље купцима када су њихове наруџбине означене као готове и углавном значи да им је наруџбина послата.

en: Order completed
sr_RS: Поруџбина завршена

en: Order confirmation
sr_RS: Потврда поруџбине

en: Order count.
sr_RS: Број наруџбина.

en: Order created
sr_RS: Наруџбина креирана

en: Order customer information.
sr_RS: Информације о наруџбинама купца.

en: Order data storage
sr_RS: Складиштење података о поруџбинама

en: Order datastore.
sr_RS: Наручите складиште података.

en: Order datastore:
sr_RS: Складиште података поруџбина:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
sr_RS: Недостају датум, сат, минут и/или секунда поруџбине.

en: Order deleted
sr_RS: Наруџба је избрисана

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sr_RS: Клијентима се могу слати е-поруке са детаљима о наруџбини које садрже информације о њиховој наруџбини и линкове за плаћање.

en: Order details
sr_RS: Детаљи наруџбине

en: Order details manually sent to customer.
sr_RS: Детаљи наруџбине су ручно послати купцу.

en: Order does not have an email address.
sr_RS: Поруџбина нема адресу е-поште.

en: Order draft updated.
sr_RS: Наруџба из драфта ажурирана.

en: Order failed
sr_RS: Поруџбина неуспела

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
sr_RS: Е-поруке о неуспешној поруџбини се шаљу купцима када су њихове поруџбине означене као неуспешне.

en: Order failed: #%s,
sr_RS: Поруџбина неуспела: #%s,

en: Order failed: #{order_number}
sr_RS: Поруџбина неуспела: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
sr_RS: Поруџбина је испуњена и завршена.

en: Order fully refunded
sr_RS: Наруџбина је у потпуности враћена

en: Order fully refunded.
sr_RS: Наруџбина je рефундирана у целости.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sr_RS: Информације о наруџбини, као нпр. шта је купљено, када је купљено и где треба послати, и

en: Order is invalid
sr_RS: Неисправна наруџбина.

en: Order is not an HPOS order.
sr_RS: Поруџбина није ХПОС поруџбина.

en: Order item ID provided is not associated with order.
sr_RS: Достављени ID налога није повезан са наруџбином.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sr_RS: Кључ поруџбине који се користи за проверу валидности или заштиту приступа одређеним подацима наруџбине.

en: Order key.
sr_RS: Кључ наруџбине.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
sr_RS: Чишћење застарелих података о поруџбинама није успело за целу серију поруџбина. Прекида се чишћење.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
sr_RS: Чишћење застарелих података о поруџбинама је отказано.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
sr_RS: Започет је процес чишћења застарелих података о поруџбинама.

en: Order not editable
sr_RS: Наруџба се не може изменити.

en: Order not found
sr_RS: Наруџбина није пронађена

en: Order not found.
sr_RS: Наруџбина није нађена.

en: Order note author.
sr_RS: Аутор напомене уз наруџбину.

en: Order note content.
sr_RS: Садржај наруџбине.

en: Order note.
sr_RS: Напомена за наруџбину.

en: Order notes
sr_RS: Белешке поруџбине

en: Order notes.
sr_RS: Напомене о поруџбини.

en: Order number used for display.
sr_RS: Број поруџбине коришћен за приказ.

en: Order number.
sr_RS: Број наруџбине.

en: Order number:
sr_RS: Број наруџбине:

en: Order on-hold
sr_RS: Наруџбина на чекању

en: Order payment URL.
sr_RS: URL за плаћање поруџбине.

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
sr_RS[0]: Аргумент упита за поруџбину (%s) није подржан на тренутном складишту података о поруџбинама.
sr_RS[1]: Аргументи упита за поруџбину (%s) нису подржани на тренутном складишту података о поруџбинама.
sr_RS[2]: Аргументи упита за поруџбину (%s) нису подржани на тренутном складишту података о поруџбинама.

en: Order received
sr_RS: Наруџбина је примљена

en: Order refunded
sr_RS: Поруџбина рефундирана

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
sr_RS: Имејлови о рефундираној поруџбини се шаљу купцима када су њихове POS поруџбине рефундиране.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sr_RS: Е-писмо о рефундацији наруџбине шаље се купцима када је њихова наруџбина означена као рефундирана.

en: Order refunded: %s
sr_RS: Поруџбина рефундирана: %s

en: Order refunded: {order_number}
sr_RS: Поруџбина рефундирана: {order_number}

en: Order restored
sr_RS: Наруџбина је обновљена

en: Order saved.
sr_RS: Наруџба сачувана.

en: Order scheduled for: %s.
sr_RS: Наруџбина заказана за: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sr_RS: Сортирај атрибуте по растућем или опадајућем редоследу.

en: Order sort items ascending or descending.
sr_RS: Сортирај ставке поруџбине растуће или опадајуће.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sr_RS: Отказано

[ctx: Order status]
en: Completed
sr_RS: Готово

[ctx: Order status]
en: Draft
sr_RS: Нацрт

[ctx: Order status]
en: Failed
sr_RS: Неуспешно

[ctx: Order status]
en: On hold
sr_RS: На чекању

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sr_RS: Чека се уплата

[ctx: Order status]
en: Processing
sr_RS: У обради

[ctx: Order status]
en: Refunded
sr_RS: Враћена

en: Order status changed by bulk edit.
sr_RS: Статус поруџбине је промењен групним изменама.

en: Order status changed by bulk edit:
sr_RS: Статус наруџбина промењен одједном:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sr_RS: Статус наруџбине промењен из „%1$s“ на „%2$s“.

en: Order status is missing.
sr_RS: Статус поруџбине недостаје.

en: Order status name.
sr_RS: Назив статуса наруџбине.

en: Order status set to %s.
sr_RS: Статус наруџбине промењен у %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sr_RS: Наруџбина је пребачена у статус за повраћај новца. За повраћај новца купцу треба да одобрите повраћај преко вашег посредника у плаћању.

en: Order status slug.
sr_RS: Слаг статуса поруџбине.

en: Order status.
sr_RS: Статус наруџбине.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sr_RS: Статус поруџбине. Провајдери плаћања ће ажурирати ову вредност након плаћања.

en: Order statuses not found
sr_RS: Статуси поруџбине нису пронађени

en: Order submitted.
sr_RS: Наруџба поднета.

en: Order summary
sr_RS: Резиме поруџбине

en: Order tax
sr_RS: Порез на наруџбине

en: Order tax.
sr_RS: Порез на наруџбине.

en: Order total formatted for locale
sr_RS: Укупан износ наруџбине у локалном формату

en: Order totals breakdown.
sr_RS: Расподела укупног износа поруџбине.

en: Order totals.
sr_RS: Укупан износ поруџбине.

en: Order type mismatch.
sr_RS: Неслагање типа поруџбине.

en: Order updated
sr_RS: Наруџбина ажурирана

en: Order updated and sent.
sr_RS: Наруџбина ажурирана и послата.

en: Order updated.
sr_RS: Наруџбина ажурирана.

en: Order updates
sr_RS: Ажурирање наруџбине

en: Orders
sr_RS: Наруџбине

en: Orders (page %d)
sr_RS: Наруџбине (страна %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
sr_RS: Поруџбине се аутоматски стављају у статус „Рефундирано“ када администратор или менаџер продавнице у потпуности рефундира вредност поруџбине након плаћања.

en: Orders list
sr_RS: Листа наруџбина

en: Orders navigation
sr_RS: Навигација наруџбина

en: Orders subject to cleanup: %d
sr_RS: Поруџбине које подлежу чишћењу: %d

en: Orders table created.
sr_RS: Табела поруџбина је направљена.

en: Orders table does not exist.
sr_RS: Табела поруџбина не постоји.

en: Orders table does not exist. Creating...
sr_RS: Табела поруџбина не постоји. Креирање...

en: Orders totals.
sr_RS: Укупно наруџбина.

en: Ordu
sr_RS: Орду

en: Oregon
sr_RS: Орегон

en: Orellana
sr_RS: Орељана

en: Organic: %s
sr_RS: Органски: %s

en: Organization
sr_RS: Организација

en: Orhei
sr_RS: Орхеј

en: Oriental Mindoro
sr_RS: Источни Миндоро

en: Origin
sr_RS: Порекло

en: Original price was: %s.
sr_RS: Оригинална цена је била: %s.

en: Oristano
sr_RS: Ористано

en: Orphaned variations
sr_RS: Варијације без матичног производа

en: Oruro
sr_RS: Оруро

en: Osaka
sr_RS: Осака

en: Oshana
sr_RS: Ошана

en: Oshikoto
sr_RS: Ошикото

en: Osijek-Baranja County
sr_RS: Осјечко-барањска жупанија

en: Osmaniye
sr_RS: Османије

en: Osun
sr_RS: Осун

en: Otago
sr_RS: Отаго

en: Other
sr_RS: Друго

en: Other locations
sr_RS: Друге локације

en: Oti
sr_RS: Оти

en: Otjozondjupa
sr_RS: Отјозонџупа

en: Otuke
sr_RS: Отуке

en: Ouargla
sr_RS: Варгла

en: Ouarzazate
sr_RS: Уарзазат

en: Oudomxay
sr_RS: Удомксаи

en: Oued Ed-Dahab
sr_RS: Уед Ед-Дахаб

en: Ouezzane
sr_RS: Уезан

en: Oujda-Angad
sr_RS: Уџда-Ангад

en: Oum El Bouaghi
sr_RS: Ум ел Буаги

en: Ounces
sr_RS: Унце

en: Our bank details
sr_RS: Појединости о нашој банци

en: Our latest and greatest
sr_RS: Наши најновији и најбољи

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
sr_RS: Наша страст је стварање свесних тренутака са локално набављеним, органским и одрживим производима. Ми смо више од продавнице; ми смо ваш пут ка еколошком начину живота вођеном заједницом који прихвата врхунски квалитет.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
sr_RS: Наш захтев ка %1$s API је вратио код грешке %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
sr_RS: Наш захтев према %s API-ју је добио неисправан одговор.

en: Our services
sr_RS: Наше услуге

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sr_RS: Чланови нашег тима имају приступ овим информацијама како би помогли у реализацији наруџбина, обради захтева за рефундацију и како би вам пружили подршку.

en: Ourense
sr_RS: Оренсе

en: Out of stock
sr_RS: Нема на залихама

en: Out of stock threshold
sr_RS: Граница за „нема на залихама“

en: Out of stock visibility
sr_RS: Видљивост ознаке „нема на залихама“

en: Outdated templates
sr_RS: Застарели шаблони

en: Output just the id when the operation is successful.
sr_RS: Прикажи само јединствени број када је операција успешна.

en: Ouémé
sr_RS: Оуеме

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
sr_RS: Замените опцију „woocommerce_date_type“ која се користи за поље датума у бази података које се узима у обзир за извештаје о приходима.

en: Overrides
sr_RS: Заменити/Прекопирати

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
sr_RS: Замена постојећих података већ регистрованим кључем није дозвољена

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Owner of these keys.
sr_RS: Власник ових кључева.

en: Oyam
sr_RS: Ојам

en: Oyo
sr_RS: Ojo

en: Ozama
sr_RS: Озама

en: PDT payment completed
sr_RS: PDT плаћање је завршено

en: PHP max execution time.
sr_RS: PHP максимално време извршавања.

en: PHP max input vars
sr_RS: PHP максимални број променљивих по уносу.

en: PHP max input vars.
sr_RS: PHP максимални број променљивих по уносу.

en: PHP post max size
sr_RS: PHP максимална величина чланка

en: PHP post max size.
sr_RS: PHP post захтев максимална величина.

en: PHP time limit
sr_RS: PHP временско ограничење

en: PHP version
sr_RS: PHP издање

en: PHP version.
sr_RS: PHP издање.

en: PIN Code
sr_RS: ПИН код

en: POS completed order
sr_RS: POS завршена поруџбина

en: POS refunded order
sr_RS: POS рефундирана поруџбина

en: Pabna
sr_RS: Пабна

en: Pader
sr_RS: Падер

en: Padova
sr_RS: Падова

en: Page
sr_RS: Страница

en: Page %d
sr_RS: Страна %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
sr_RS: ID странице је постављен, али страница не постоји

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
sr_RS: Страница садржи и кратки код %1$s и блок %2$s.

en: Page contents: [%s]
sr_RS: Садржаји стране: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
sr_RS: Страница не садржи кратки кôд %1$s или блок %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
sr_RS: Страница не садржи кратки код %s.

en: Page not set
sr_RS: Страница није подешена

[ctx: Page setting]
en: Cart
sr_RS: Корпа

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page setting]
en: My account
sr_RS: Мој налог

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sr_RS: Продавница

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sr_RS: Општи услови коришћења

en: Page setup
sr_RS: Подешавање странице

[ctx: Page slug]
en: cart
sr_RS: корпа

[ctx: Page slug]
en: checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page slug]
en: my-account
sr_RS: мој-налог

[ctx: Page slug]
en: shop
sr_RS: продавница

[ctx: Page title]
en: Cart
sr_RS: Корпа

[ctx: Page title]
en: Checkout
sr_RS: Плаћање

[ctx: Page title]
en: My account
sr_RS: Moj налог

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
sr_RS: Политика повраћаја и враћања новца

[ctx: Page title]
en: Shop
sr_RS: Продавница

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sr_RS: Видљивост стране би требало да буде <a href="%s" target="_blank">јавна</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
sr_RS: Страница на коју купци иду да заврше своју куповину

en: Page where shoppers review their shopping cart
sr_RS: Страница на којој купци прегледају своју корпу за куповину

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sr_RS: %1$s од %2$s

en: Pahang
sr_RS: Паханг

en: Paid
sr_RS: Плаћено

en: Paid on %1$s @ %2$s
sr_RS: Плаћено %1$s @ %2$s

en: Pakistan
sr_RS: Пакистан

en: Pakistani rupee
sr_RS: Пакистански рупи

en: Pakwach
sr_RS: Пакуоч

en: Palawan
sr_RS: Палаван

en: Palencia
sr_RS: Паленсија

en: Palermo
sr_RS: Палермо

en: Palestinian Territory
sr_RS: Палестинска територија

en: Pallisa
sr_RS: Палиса

en: Palmyra Atoll
sr_RS: Атол Палмира

en: Pampanga
sr_RS: Пампанга

en: Panama
sr_RS: Панама

en: Panamanian balboa
sr_RS: Панамска балбоа

en: Panamá
sr_RS: Панама

en: Panchagarh
sr_RS: Панчагар

en: Pando
sr_RS: Пандо

en: Pangasinan
sr_RS: Пангасинан

en: Papua
sr_RS: Папуа

en: Papua Barat
sr_RS: Западна Папуа

en: Papua New Guinea
sr_RS: Папуа Нова Гвинеја

en: Papua New Guinean kina
sr_RS: Новогвинејска кина

en: Paraguarí
sr_RS: Парагуари

en: Paraguay
sr_RS: Парагвај

en: Paraguayan guaran&iacute;
sr_RS: Парагвајски гварни

en: Parameters to pass on to the exported report.
sr_RS: Параметри који се преносе у извезени извештај.

en: Paraná
sr_RS: Парана

en: Paraíba
sr_RS: Параиба

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
sr_RS: Извините на прашини! Радимо на нечем невероватном — проверите поново ускоро!

en: Parent
sr_RS: Родитељ

en: Parent %s
sr_RS: Главни %s

en: Parent %s:
sr_RS: Главни %s:

en: Parent Brand
sr_RS: Надређени бренд

en: Parent Brand:
sr_RS: Надређени бренд:

en: Parent SKU
sr_RS: Надређени SKU

en: Parent category
sr_RS: Надређена категорија

en: Parent category:
sr_RS: Категорија родитеља:

en: Parent coupon
sr_RS: Главни купон

en: Parent order ID.
sr_RS: Идентификациони број матичне наруџбине.

en: Parent orders
sr_RS: Надређене наруџбине

en: Parent product
sr_RS: Надређени производ

en: Parent product form
sr_RS: Надређени образац производа

en: Parent product name if the product is a variation.
sr_RS: Надређено име производа ако је производ варијација.

en: Parent product's threshold (%d)
sr_RS: Праг родитељског производа (%d)

en: Parent shipping class
sr_RS: Главна класа испоруке

en: Parent shipping class:
sr_RS: Главна класа испоруке:

en: Parent term ID, if applicable.
sr_RS: ИД родитеља, ако је применљиво.

en: Parent theme author URL
sr_RS: URL аутора теме родитеља

en: Parent theme author URL.
sr_RS: URL аутора родитељске теме.

en: Parent theme name
sr_RS: Име родитељске теме

en: Parent theme name.
sr_RS: Име родитељске теме.

en: Parent theme version
sr_RS: Издање родитељске теме

en: Parent theme version.
sr_RS: Издање родитељске теме.

en: Parish
sr_RS: Парохија

en: Parma
sr_RS: Парма

en: Partial Refund: Order {order_number}
sr_RS: Делимични повраћај: наруџбина {order_number}

en: Partial refund email heading
sr_RS: Наслов е-поште за делимични повраћај

en: Partial refund subject
sr_RS: Делимичан предмет повраћаја

en: Partial refund: Order {order_number}
sr_RS: Делимична рефундација: Поруџбина {order_number}

en: Partially fulfilled
sr_RS: Делимично испуњено

en: Pará
sr_RS: Пара

en: Pasco
sr_RS: Паско

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
sr_RS: Прошли тип поруџбине се не поклапа са ниједним регистрованим типовима поруџбина. Регистровани типови поруџбина су: %s

en: Password
sr_RS: Лозинка

en: Password Reset Request
sr_RS: Захтев за ресетовање лозинке

en: Password Reset Request for {site_title}
sr_RS: Захтев за ресетовање лозинке за {site_title}

en: Password change
sr_RS: Промена лозинке

en: Password must be at least 8 characters.
sr_RS: Лозинка мора имати најмање 8 знакова.

en: Password reset email has been sent.
sr_RS: Нова лозинка је послата на вашу адресу.

en: Password reset is not allowed for this user
sr_RS: Ресетовање лозинке није дозвољено за овог корисника

en: Passwords do not match.
sr_RS: Лозинке се не поклапају.

en: Pastaza
sr_RS: Пастаза

en: Path to the channel icon.
sr_RS: Путања до иконе канала.

en: Pathum Thani
sr_RS: Патум Тани

en: Pattani
sr_RS: Патани

en: Patuakhali
sr_RS: Патукали

en: Paused
sr_RS: Паузирано

en: Pavia
sr_RS: Павија

en: Pay
sr_RS: Плаћање

en: Pay for order
sr_RS: Платите наруџбину

en: Pay for order %s
sr_RS: Плати поруџбину %s

en: Pay for this order
sr_RS: Платите ову наруџбину

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sr_RS: Плати преко PayPal-a; можете платити својом картицом у случају да немате PayPal налог.

en: Pay with cash upon delivery.
sr_RS: Плаћање готовином приликом доставе.

en: PayPal Payments
sr_RS: Плаћања преко PayPal-a

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
sr_RS: PayPal Payments вам омогућава да понудите PayPal, Venmo (само у САД), опције плаћања касније и још много тога.

en: PayPal Standard
sr_RS: PayPal стандард

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sr_RS: PayPal Standard не подржава валуту ваше продавнице.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sr_RS: PayPal стандард преусмерава купце на PayPal ради уноса информација за плаћање.

en: PayPal acceptance mark
sr_RS: PayPal ознака пријема

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sr_RS: PayPal нам омогућава да пошаљемо једну адресу. Ако користите PayPal за адреснице, можда ћете преферирати да пошаљете адресу за испоруку, а не наплату. Искључивање ове опције може спречити заштиту продавца PayPal-а.

en: PayPal email
sr_RS: PayPal е-пошта

en: PayPal email address
sr_RS: PayPal адреса е-поште

en: PayPal email address:
sr_RS: PayPal адреса е-поште:

en: PayPal identity token
sr_RS: PayPal идентификациони токен

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sr_RS: PayPal пробно окружење може да се користи за тестирање плаћања. Пријавите се за <a href="%s">програмерски налог</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sr_RS: PayPal користи овај метод комуникације када шаље повратне информације о трансакцији.

en: PayU India
sr_RS: PayU Индија

en: PayU for WooCommerce
sr_RS: PayU за WooCommerce

en: Payer PayPal address
sr_RS: PayPal адреса платиоца

en: Payer first name
sr_RS: Име платиоца

en: Payer last name
sr_RS: Презиме платиоца

en: Paying customer
sr_RS: Купац који плаћа

en: Payment
sr_RS: Плаћање

en: Payment %s via IPN.
sr_RS: Плаћање %s преко IPN-а.

en: Payment Method
sr_RS: Начин плаћања

en: Payment Providers
sr_RS: Добављачи плаћања

en: Payment Tokens
sr_RS: Токени за плаћање

en: Payment URL
sr_RS: URL за плаћање

en: Payment action
sr_RS: Акција плаћања

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sr_RS: Овлашћено плаћање. Променити статус плаћања „у току“ или „извршено“ за потврду средстава.

en: Payment complete event failed.
sr_RS: Плаћање није успело.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sr_RS: Плаћање није прошло - ID ауторизације: %1$s, Статус: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sr_RS: Плаћање није било могуће преузети: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sr_RS: Примљена уплата за отказану наруџбину %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sr_RS: Плаћање за наруџбину #%1$d од %2$s није успело. Детаљи наруџбине су били:

en: Payment for order %s refunded
sr_RS: Уплата за наруџбину %s је рефундирана

en: Payment for order %s reversed
sr_RS: Уплата за наруџбину %s је враћена

en: Payment gateway
sr_RS: Посредник плаћања

en: Payment gateway ID.
sr_RS: ИД посредника плаћања.

en: Payment gateway description on checkout.
sr_RS: Порука посредника плаћања на страници плаћања.

en: Payment gateway enabled status.
sr_RS: Укључено стање посредника плаћања.

en: Payment gateway method description.
sr_RS: Опис начина посредника плаћања.

en: Payment gateway method title.
sr_RS: Наслов начина посредника плаћања.

en: Payment gateway settings.
sr_RS: Подешавања посредника плаћања.

en: Payment gateway sort order.
sr_RS: Редослед посредника у плаћању.

en: Payment gateway title on checkout.
sr_RS: Наслов посредника плаћања приликом одјаве куповине.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sr_RS: Посредници у плаћању могу да користе cURL за комуникацију са удаљеним серверима ради ауторизације плаћања, а и други додаци могу да га користе када комуницирају са удаљеним сервисима.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
sr_RS: Плаћање је примљено (плаћено), а залихе су смањене. Поруџбина чека на испуњење.

en: Payment method
sr_RS: Начин плаћања

en: Payment method ID.
sr_RS: Идентификациони број методе плаћања.

en: Payment method deleted.
sr_RS: Начин плаћања обрисан.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sr_RS: Опис начина плаћања који ће видети ваш клијент приликом одабира начина плаћања.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sr_RS: Опис начина плаћања који ће купац видети на вашем веб месту.

en: Payment method is missing.
sr_RS: Недостаје начин плаћања.

en: Payment method successfully added.
sr_RS: Додат начин плаћања.

en: Payment method title.
sr_RS: Назив начина плаћања.

en: Payment method:
sr_RS: Начин плаћања:

en: Payment methods
sr_RS: Начини плаћања

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sr_RS: Плаћање %1$s је потврђено - ИД ауторизације: %2$s, ИД трансакције: %3$s

en: Payment pending (%s).
sr_RS: Плаћање на чекању (%s).

en: Payment provider information.
sr_RS: Информације о пружаоцу услуге плаћања.

en: Payment status
sr_RS: Статус плаћања

en: Payment to be made upon delivery.
sr_RS: Плаћање приликом испоруке.

en: Payment via
sr_RS: Плаћање преко

en: Payment via %s
sr_RS: Плати са %s

en: Payment:
sr_RS: Плаћање:

en: Payments
sr_RS: Плаћања

en: Payments made simple with WooPayments
sr_RS: Једноставна плаћања са WooPayments

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
sr_RS: Плаћања су једноставна — укључујући WooPay, нову функцију брзе наплате.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
sr_RS: Плаћања су једноставна, без месечних накнада – дизајнирана искључиво за WooCommerce продавнице. Прихватите кредитне картице, дебитне картице и друге популарне начине плаћања.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
sr_RS: Paymob је водећи пролаз за плаћање на Блиском истоку и у Африци. Прихватите плаћања онлајн и у продавници са Paymob-ом.

en: Payoneer Checkout
sr_RS: Потврда куповине/наплата преко Payoneer-а

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
sr_RS: Payoneer Checkout је следећа генерација платформи за обраду плаћања, која трговцима широм света пружа решења и смернице потребне за успех на данашњем хипер-конкурентном глобалном тржишту.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
sr_RS: Payoneer плаћање је нова генерација платформи за обраду плаћања, која трговцима широм света даје решења и правац који су им потребни да би успели на данашњем веома конкурентном тржишту.

en: Paysandú
sr_RS: Пајсанду

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
sr_RS: Paystack помаже афричким трговцима да прихвате једнократна и повремена плаћања преко интернета са модерним, безбедним и сигурним посредником за плаћање.

en: Pazardzhik
sr_RS: Пазарџик

en: Pedernales
sr_RS: Педерналес

en: Peloponnese
sr_RS: Пелопонез

en: Pemba North
sr_RS: Пемба север

en: Pemba South
sr_RS: Пемба југ

en: Penang (Pulau Pinang)
sr_RS: Пулау Пинанг

en: Pending
sr_RS: На чекању

en: Pending items
sr_RS: Ставке на чекању

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sr_RS: Наруџбине на чекању нису плаћене и купац може да их напусти. Биће послате на отпад после одређеног периода.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Чека се плаћање за <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Чека се плаћање за <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Чека се плаћање за <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
sr_RS: Пенсилванија

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sr_RS: По класи: наплати испоруку појединачно за сваку класу испоруке

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sr_RS: По наруџбини: Наплати испоруку за најскупљу класу доставе

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
sr_RS: У складу са %1$sподешавањима продавнице%2$s, управљање инвентаром је <strong>онемогућено</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
sr_RS: Према вашим %1$sподешавањима продавнице%2$s, порези нису омогућени.

en: Perak
sr_RS: Перак

en: Peravia
sr_RS: Перавија

en: Percentage complete.
sr_RS: Проценат завршен.

en: Percentage discount
sr_RS: Износ попуста у процентима

en: Percentage of cart total
sr_RS: Проценат укупне вредности корпе

en: Perfect
sr_RS: Одлично

en: Period
sr_RS: Период

en: Perlis
sr_RS: Перлис

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sr_RS: Пермалинк на производу који припада рецензији.

en: Permalink template for the product.
sr_RS: Шаблон сталне везе за производ.

en: Permission #%d not found.
sr_RS: Дозвола #%d није пронађена.

en: Permission ID
sr_RS: ИД дозволе

en: Permissions
sr_RS: Дозволе

en: Permissions is missing.
sr_RS: Недостају овлашћења.

en: Pernambuco
sr_RS: Пернамбуко

en: Pernik
sr_RS: Перник

en: Personal data removal
sr_RS: Уклањање личних података

en: Personal data removed.
sr_RS: Лични подаци уклоњени.

en: Personal data retention
sr_RS: Задржавање личних података

en: Personal data within order %s has been retained.
sr_RS: Лични подаци у оквиру наруџбине %s су задржани.

en: Personalize homepage
sr_RS: Прилагодите почетну страницу

en: Personalize your store's homepage
sr_RS: Прилагоди почетну страницу продавнице

en: Peru
sr_RS: Перу

en: Perugia
sr_RS: Перуђа

en: Pesaro e Urbino
sr_RS: Пезаро и Урбино

en: Pescara
sr_RS: Пескара

en: Pest
sr_RS: Пешта

en: Petén
sr_RS: Петен

en: Phang Nga
sr_RS: Панг Нга

en: Phatthalung
sr_RS: Паталунг

en: Phayao
sr_RS: Пајао

en: Phetchabun
sr_RS: Печабун

en: Phetchaburi
sr_RS: Печабури

en: Phichit
sr_RS: Пичит

en: Philippine peso
sr_RS: Филипински Песо

en: Philippines
sr_RS: Филипини

en: Phitsanulok
sr_RS: Питсанулок

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Phone (optional)
sr_RS: Телефон (опционо)

en: Phone Number
sr_RS: Број телефона

en: Phone number
sr_RS: Број телефона

en: Phone number.
sr_RS: Број телефона.

en: Phongsaly
sr_RS: Фонгсали

en: Phrae
sr_RS: Прае

en: Phuket
sr_RS: Пукет

en: Physical address
sr_RS: Физичка адреса

en: Physical products
sr_RS: Физички производи

en: Piacenza
sr_RS: Пјаћенца

en: Piauí
sr_RS: Пјауи

en: Pichincha
sr_RS: Пичинча

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
sr_RS: Преузмите поруџбину, а затим само платите, одштампајте, спакујте и пошаљите.

en: Pickup
sr_RS: Покупити

en: Pickup address
sr_RS: Адреса за преузимање

en: Pickup cost: %s
sr_RS: Цена преузимања: %s

en: Pickup details
sr_RS: Детаљи преузимања

en: Pickup location
sr_RS: Локација за преузимање

en: Pinterest for WooCommerce
sr_RS: Пинтерест за WooCommerce

en: Pirojpur
sr_RS: Пиројпур

en: Pisa
sr_RS: Пиза

en: Pistoia
sr_RS: Пистоја

en: Pitcairn
sr_RS: Питкерн

en: Piura
sr_RS: Пиура

en: Place order
sr_RS: Наручите

en: Placeholder
sr_RS: Резервисано место

en: Placeholder image
sr_RS: Место резервисано за слику

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
sr_RS: Заменска слика користи се за приказ производа у истакнутом одељку.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
sr_RS: Заменска слика која се користи за приказ производа у истакнутом одељку. 1 од 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
sr_RS: Заменска слика користи се за приказ производа у истакнутом одељку. 2 од 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
sr_RS: Заменска слика која се користи за приказ производа.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
sr_RS: Заменска слика која се користи за приказ производа на банеру.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
sr_RS: Заменска слика користи се за представљање производа који се приказују на банеру издвојених категорија. 1 од 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
sr_RS: Заменска слика користи се за представљање производа који се приказују на банеру издвојених категорија. 2 од 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
sr_RS: Заменска слика користи се за представљање производа који се приказују на банеру издвојених категорија. 3 од 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
sr_RS: Заменска слика користи се за приказ производа испод друштвених иконица. 1 од 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
sr_RS: Заменска слика користи се за приказ производа испод друштвених иконица. 2 од 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
sr_RS: Заменска слика користи се за приказ производа испод иконица друштвених мрежа. 3 од 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
sr_RS: Заменска слика која се користи за представљање производа који се приказују испод иконица друштвених мрежа. 4 од 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
sr_RS: Заменска слика са аватаром корисника који пише препоруку.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sr_RS: Места за текст која се приказују у текстуалним уносима.

en: Plain text
sr_RS: Чисти текст

en: Plain text template
sr_RS: Чисти текст шаблон

en: Plateau
sr_RS: Висораван

en: Platform to track.
sr_RS: Платформа за праћење.

en: Platform version to track.
sr_RS: Верзија платформе за праћење.

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
sr_RS: Молимо <a href="%1$s">инсталирајте WooCommerce.com менаџер ажурирања</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку укључену у ваше WooCommerce.com претплате. Алтернативно, можете га <a href="%2$s">преузети</a> и ручно инсталирати.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
sr_RS: Молимо <a href="%1$s">активирајте WooCommerce.com менаџер ажурирања</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку укључену у ваше WooCommerce.com претплате.

en: Please check your email for the order confirmation.
sr_RS: Молим вас проверите своју е-пошту за потврду поруџбине.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sr_RS: Молимо одаберите производ за додавање у корпу&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sr_RS: Изаберите опције производа тако што ћете посетити <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sr_RS: Молимо вас изаберите опције производа&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sr_RS: Молимо изаберите количину производа које желите да додате у корпу&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sr_RS: Молимо вас да копирате и налепите ове информације у свој тикет када контактирате подршку:

en: Please create a password for your account.
sr_RS: Молимо креирајте лозинку за свој налог.

en: Please enter a coupon code.
sr_RS: Молимо, унесите код купона.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sr_RS: Унесите префикс за број фактуре. Ако користите PayPal налог за више продавница онда се постарајте да овај префикс буде јединствен, пошто PayPal неће дозволити наруџбине са истим бројем фактуре.

en: Please enter a stronger password.
sr_RS: Молимо Вас унесите сигурнију лозинку.

en: Please enter a valid Eircode.
sr_RS: Молим вас унесите исправан поштански код

en: Please enter a valid email address
sr_RS: Молимо вас да унесете исправну адресу е-поште

en: Please enter a valid email address.
sr_RS: Молимо вас да унесете ваљану адресу е-поште.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
sr_RS: Унесите важећу е-пошту приликом плаћања да бисте користили код купона „%s“.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
sr_RS: Унесите важећу е-пошту да бисте користили код купона „%s“.

en: Please enter a valid number.
sr_RS: Молимо вас да унесете исправан број.

en: Please enter a valid order ID
sr_RS: Унесите исправан ИД наруџбине

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sr_RS: Молим вас додајте исправан поштански / ПАК број.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
sr_RS: Молим вас унесите вредност са једним децималним местом (%s) без раздвајања хиљада.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sr_RS: Молим вас унесите вредност са једним децималним местом (%s), без раздвајања хиљада и симбола валуте.

en: Please enter an address to continue.
sr_RS: Унесите адресу да бисте наставили.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sr_RS: Молимо Вас да унесете вредност мању од редовне цене.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sr_RS: Молимо унесите код земље са два велика слова.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
sr_RS: Унесите само бројеве и цртице (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sr_RS: Унесите своју адресу е-поште за PayPal; она је потребна за примање уплате.

en: Please enter your current password.
sr_RS: Унесите своју тренутну лозинку.

en: Please enter your password.
sr_RS: Унесите своју лозинку.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sr_RS: Молимо Вас да изнад унесете своје податке како би проверили доступне методе плаћања.

en: Please fill out all password fields.
sr_RS: Молим вас попуните сва поља са шифрама.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sr_RS: Молимо Вас да се улогујете на ваш налог како би наставили ка обрасцу плаћања.

en: Please log in to your account to view this order.
sr_RS: Молимо Вас да се пријавите на свој налог да бисте прегледали ову поруџбину.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
sr_RS: Имајте на уму да курирским службама може бити потребно неко време да доставе најновије информације о испоруци.

en: Please provide a valid %s
sr_RS: Молимо унесите важећи %s

en: Please provide a valid account username.
sr_RS: Наведите важеће корисничко име налога.

en: Please provide a valid email address.
sr_RS: Молим вас унесите одговарајућу е-мејл адресу.

en: Please provide a valid order ID.
sr_RS: Молимо наведите важећи ИД поруџбине.

en: Please provide a valid promo note name.
sr_RS: Молимо наведите важеће име промо белешке.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
sr_RS: Наведите низ ID-ова кроз параметар noteIds.

en: Please rate the product.
sr_RS: Молимо, оцените производ.

en: Please re-enter your password.
sr_RS: Поново унесите своју лозинку.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sr_RS: Молимо Вас да прочитате и прихватите услове како бисте наставили са пласирањем наруџбине.

en: Please review the errors above.
sr_RS: Молимо прегледајте грешке изнад.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sr_RS: За више информација погледајте <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Политику приватности PayPal-а</a>.

en: Please select a rating
sr_RS: Оцените

en: Please select product attributes before adding to cart.
sr_RS: Изаберите атрибуте производа пре додавања у корпу.

en: Please select some items.
sr_RS: Одаберите неке артикле.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sr_RS: Одаберите опције производа пре додавања производа у корпу

en: Please select some products to add to the cart.
sr_RS: Изаберите неке производе да бисте их додали у корпу.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sr_RS: Чек пошаљите на Име продавнице, Улица, Град, Земља, Поштански број.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
sr_RS: Молимо наведите куку и/или групу радњи за отказивање.

en: Please specify hook of action to cancel.
sr_RS: Молимо наведите куку радње за отказивање.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
sr_RS: Молимо користите различите изворне (--from) и одредишне (--to) складишта података.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sr_RS: Посетите <a href="%s" target="_blank">страницу за претплату</a> и обновите да бисте и даље добијали исправке.

en: Please, provide an attribute name.
sr_RS: Молимо вас, унесите име особине.

en: Pleven
sr_RS: Плевен

en: Plovdiv
sr_RS: Плодвив

en: Plugin
sr_RS: Додатак

en: Plugin Activation Error
sr_RS: Грешка при активацији додатка

en: Plugin URL.
sr_RS: URL додатка.

en: Plugin activation has been scheduled.
sr_RS: Активација додатка је заказана.

en: Plugin author URL.
sr_RS: URL аутора додатка.

en: Plugin author name.
sr_RS: Име аутора додатка.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
sr_RS: Основни назив додатка. Путања до главне датотеке додатка у односу на директоријум додатака.

en: Plugin installation has been scheduled.
sr_RS: Инсталација додатка је заказана.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
sr_RS: Додатак је инсталирао %1$s дана %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
sr_RS: Додатак је инсталирао %1$s дана %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Више информација</a>

en: Plugin name.
sr_RS: Назив додатка.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
sr_RS: Подложак додатка коришћен на https://sr.wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
sr_RS: Подложак додатка.

en: Plugin status.
sr_RS: Статус додатка.

en: Plugins
sr_RS: Додаци

en: Plugins must be a non-empty array.
sr_RS: Додаци не могу бити празан низ.

en: Plugins were successfully activated.
sr_RS: Додаци су успешно активирани.

en: Plugins were successfully installed.
sr_RS: Додаци су успешно инсталирани.

en: Point of Sale
sr_RS: Продајно место

en: Poland
sr_RS: Пољска

en: Polish z&#x142;oty
sr_RS: Пољски злот

en: Poltavshchyna
sr_RS: Полтава

en: Pondicherry (Puducherry)
sr_RS: Пудушери

en: Pontevedra
sr_RS: Понтеведра

en: Popular tags
sr_RS: Популарне ознаке

en: Popularity
sr_RS: Популарност

en: Popularity (sales)
sr_RS: Најпродаванији (производи)

en: Pordenone
sr_RS: Порденоне

en: Port Said
sr_RS: Порт Саид

en: Portland
sr_RS: Портланд

en: Portugal
sr_RS: Португал

en: Position
sr_RS: Позиција валуте

en: Post Type Counts
sr_RS: Број чланака по врстама

en: Post password.
sr_RS: Лозинка чланка.

en: Post-purchase note
sr_RS: Напомена након куповине

en: Postal Code
sr_RS: Поштански број

en: Postal code
sr_RS: Поштански број

en: Postal code (optional)
sr_RS: Поштански број (опционо)

en: Postal code.
sr_RS: Поштански број.

en: Postal/ZIP code.
sr_RS: Поштански број.

en: Postcode
sr_RS: Поштански број

en: Postcode / ZIP
sr_RS: Поштански број

en: Postcode / ZIP.
sr_RS: Поштански број / ПАК код

en: Postcode / ZIP:
sr_RS: Поштански број:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sr_RS: Поштански број за ово правило. Тачка зарез (;) одваја вишеструке вредности. Оставите празно да се примени на све области. Звездице (*) и опсеге за нумеричке посткодове (нпр. 12345 ... 12350) такође се могу користити.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
sr_RS: Поштански код не подржава вишеструке вредности. Није подржан од WooCommerce издања 5.3, уместо тога треба користити поштанске бројеве.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sr_RS: Поштански кодови који садрже џокере (нпр. CB23*) или потпуно нумеричке опсеге (нпр. <code>90210...99000</code>) такође су подржани. За више информација, молимо погледајте <a href="%s" target="_blank">документацију</a> о доставним зонама.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Чланци са ознаком „%s“

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
sr_RS: Потенцијално необезбеђене датотеке су пронађене у вашем директоријуму за отпремање

en: Potenza
sr_RS: Потенца

en: Potosí
sr_RS: Потоси

en: Pound sterling
sr_RS: Фунта стерлинга

en: Pounds
sr_RS: Фунте

en: Powered by %1$s with %2$s
sr_RS: Покреће %1$s са %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
sr_RS: Моћно и лако решење за коришћење:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
sr_RS: Моћно решење „све у једном“ за поклон бонове, кредите у продавницама, купоне за попуст и ваучере.

en: Požega-Slavonia County
sr_RS: Пожешко-славонска жупанија

en: Prachin Buri
sr_RS: Прачин Бури

en: Prachuap Khiri Khan
sr_RS: Прачуап Кхири Кхан

en: Prahova
sr_RS: Прахова

en: Prato
sr_RS: Прато

en: Prefecture
sr_RS: Префектура

en: Preferred address autocomplete provider
sr_RS: Жељени добављач аутоматског довршавања адресе

en: Premium support
sr_RS: Плаћена подршка

en: Presidente Hayes
sr_RS: Пресиденте Ајес

en: Preview
sr_RS: Прегледај

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
sr_RS: Прегледајте свој шаблон е-поште. Такође можете тестирати на различитим уређајима и послати себи тестну е-пошту.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
sr_RS: Прегледате нове дизајне шаблона. Можете прилагодити и тестирати своје имејлове и прећи на нови шаблон кад год будете спремни.

en: Previous
sr_RS: Претходно

en: Previous (arrow left)
sr_RS: Претходно (стрелица лево)

en: Previous image
sr_RS: Претходна слика

en: Previous page
sr_RS: Претходна страна

en: Previous price:
sr_RS: Претходна цена:

en: Price
sr_RS: Цена

en: Price amount.
sr_RS: Износ цене.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Подаци о ценама производа у тренутној ставци поруџбине, укључујући или искључујући порезе на основу поставке „прикажите цене током приказа корпе и наручивања“. Подржава се најмањом јединицом валуте.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Подаци о ценама добијени са најмањом јединицом валуте.

en: Price display suffix
sr_RS: Приказ суфикаса цене

en: Price formatted in HTML.
sr_RS: Цена форматирана у HTML-у.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Цена ове тарифе слања користећи најмању јединицу валуте.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Префикс цене за валуту који може бити коришћен за форматирање враћених цена.

en: Price range, if applicable.
sr_RS: Распон цена, ако је применљиво.

en: Price range: %1$s through %2$s
sr_RS: Распон цена: од %1$s до %2$s

en: Price string formatted as HTML.
sr_RS: Низ цена форматиран као ХТМЛ.

en: Price:
sr_RS: Цена:

en: Price: %1$s - %2$s
sr_RS: Цена: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
sr_RS: Цена: Од %s

en: Price: From {{min}}
sr_RS: Цена: Од {{min}}

en: Price: Up to %s
sr_RS: Цена: До %s

en: Price: Up to {{max}}
sr_RS: Цена: До {{max}}

en: Price: high to low
sr_RS: Цена: од више ка нижој

en: Price: low to high
sr_RS: Цена: од ниже ка вишој

en: Price: {{min}} - {{max}}
sr_RS: Цена: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
sr_RS: Цена унета са порезом

en: Pricing
sr_RS: Цене

en: Primorje-Gorski Kotar County
sr_RS: Приморско-горанска жупанија

en: Prince Edward Island
sr_RS: Острво Принца Едварда

en: Print at home
sr_RS: Штампајте код куће

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
sr_RS: Штампајте етикете са попустом за УСПС, УПС и ДХЛ

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
sr_RS: Штампајте налепнице за испоруку помоћу %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
sr_RS: Приоритет

en: Priority of recommendation.
sr_RS: Приоритет препоруке.

en: Priority.
sr_RS: Приоритет.

en: Privacy policy
sr_RS: Политика приватности

en: Private note
sr_RS: Приватна белешка

en: Proceed to PayPal
sr_RS: Извршење путем PayPal-а

en: Proceed to checkout
sr_RS: Наставите са плаћањем

en: Process payments and prevent fraud
sr_RS: Обрада плаћања и спречавање преваре

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sr_RS: Одмах обради акцију као да је покренута као део реда

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
sr_RS: Обрадите своје поруџбине док сте у покрету. %1$sПреузмите апликацију%2$s.

en: Processing
sr_RS: У обради

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Обрада <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Обрада <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Обрада <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
sr_RS: Наруџбина у обради

en: Product | Products
sr_RS[0]: Производ
sr_RS[1]: Производа
sr_RS[2]: Производа

en: Product / Variation
sr_RS: Производ / варијација

en: Product / Variation title
sr_RS: Наслов производа / варијације

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sr_RS: Производ %s

en: Product Catalog
sr_RS: Каталог производа

en: Product Categories
sr_RS: Категорије производа

en: Product Category Link
sr_RS: Веза категорије производа

en: Product Details
sr_RS: Детаљи о производу

en: Product Export
sr_RS: Извоз производа

en: Product Filters
sr_RS: Филтери производа

en: Product Form
sr_RS: Образац производа

en: Product Forms
sr_RS: Обрасци производа

en: Product ID must be numeric.
sr_RS: Назив производа мора бити број.

en: Product ID or SKU is required.
sr_RS: Идентификациони број производа или шифра производа је обавезна.

en: Product ID.
sr_RS: ИД производа.

en: Product IDs
sr_RS: ИД производа

en: Product Images
sr_RS: Слике производа

en: Product Import
sr_RS: Увоз производа

en: Product Link
sr_RS: Веза производа

en: Product Pagination
sr_RS: Пагинација производа

en: Product Reviews
sr_RS: Рецензије производа

en: Product SKU.
sr_RS: Шифра производа.

en: Product Search
sr_RS: Претрага производа

en: Product Tag Cloud
sr_RS: Нема пронађених ознака производа

en: Product Tag Link
sr_RS: Веза до ознаке производа

en: Product Title
sr_RS: Назив производа

en: Product Type
sr_RS: Тип производа

en: Product URL
sr_RS: URL производа

en: Product URL.
sr_RS: URL производа.

en: Product Variation Template
sr_RS: Шаблон варијације производа

en: Product and shipping
sr_RS: Производ и достава

en: Product attribute base
sr_RS: База атрибута производа

en: Product attributes are easy to use.
sr_RS: Атрибути производа су лаки за коришћење.

en: Product attributes lookup table
sr_RS: Табела за тражење атрибута производа

en: Product attributes lookup table data is regenerating
sr_RS: Подаци табеле за претрагу атрибута производа се поново генеришу

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
sr_RS: Процес регенерације табеле за претрагу атрибута производа је прекинут.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
sr_RS: Процес регенерације табеле за претрагу атрибута производа је настављен.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност атрибута производа задовољава моје потребе.

en: Product attributes.
sr_RS: Атрибути производа.

en: Product backorder
sr_RS: Авансна продаја производа

en: Product brand base
sr_RS: Основа бренда производа

en: Product brands
sr_RS: Брендови производа

en: Product catalog
sr_RS: Каталог производа

en: Product categories
sr_RS: Категорије производа

en: Product categories detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештаји о категоријама производа.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sr_RS: Овде можете управљати категоријама производа ваше продавнице. Како бисте променили редослед можете користити могућност превлачења. Да бисте приказали више категорија у листи промените подешавања за „Подешавања екрана“ у врху екрана .

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Категорије производа на које ће купон бити примењен, или који морају бити у корпи како би се применио „фиксни попуст на корпу“.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Категорије производа на које се купон неће примењивати или који не могу бити у корпи како би се применио „фиксни попуст на корпу“.

en: Product category IDs.
sr_RS: ID-ови категорија производа.

en: Product category base
sr_RS: База категорије производа

en: Product count
sr_RS: Број производа

en: Product created
sr_RS: Производ креиран

en: Product creation failed, could not find original product: %s
sr_RS: Стварање производа није успело, није пронађен оригинални производ: %s

en: Product data
sr_RS: Подаци о производу

en: Product data this item is linked to.
sr_RS: Подаци о производу са којима је ова ставка повезана.

en: Product deleted
sr_RS: Производ обрисан

en: Product description
sr_RS: Опис производа

en: Product description.
sr_RS: Опис производа.

en: Product dimensions.
sr_RS: Димензије производа.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sr_RS: Приказивање, сортирање и извештавање о производима може да буде нетачно док се овај процес не заврши. Биће потребно неколико минута и ово обавештење ће нестати када се процес заврши.

en: Product download files detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештај преузимања датотека производа.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
sr_RS: Миграција преузимања производа: %1$s (за производ %1$d) није било могуће додати на листу одобрених директоријума за преузимање.

en: Product downloads detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештај преузимања производа.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
sr_RS: Трајно обриши

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sr_RS: Нацрт производа је ажуриран. <a target="_blank" href="%s">Прегледај производ</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sr_RS: Спољни URL производа. Само за спољне производе.

en: Product external button text. Only for external products.
sr_RS: Текст на дугмету за спољне производе. Само за спољне производе.

en: Product form Link
sr_RS: Веза обрасца производа

en: Product form image
sr_RS: Слика обрасца производа

en: Product forms list
sr_RS: Листа образаца производа

en: Product forms navigation
sr_RS: Навигација образаца производа

en: Product full description in HTML format.
sr_RS: Пун опис производа у HTML формату.

en: Product gallery
sr_RS: Галерија производа

en: Product global unique ID.
sr_RS: Глобални јединствени ID производа.

en: Product height (%s).
sr_RS: Висина производа (%s).

en: Product image
sr_RS: Слика производа

en: Product image matching by SKU
sr_RS: Подударање слике производа према шифри производа

en: Product image.
sr_RS: Слика производа.

en: Product inventory quantity.
sr_RS: Количина залиха производа.

en: Product inventory status.
sr_RS: Статус залиха производа.

en: Product inventory threshold for low stock.
sr_RS: Праг залиха производа за ниске залихе.

en: Product is downloadable.
sr_RS: Производ је доступан за преузимање.

en: Product is virtual.
sr_RS: Производ је виртуелан.

en: Product item details.
sr_RS: Детаљи ставке производа.

en: Product length (%s).
sr_RS: Дужина производа (%s).

en: Product link.
sr_RS: Веза производа.

en: Product lookup tables
sr_RS: Референтне табеле производа

en: Product low in stock
sr_RS: Ниска залиха производа

en: Product maximum price.
sr_RS: Максимална цена производа.

en: Product minimum price.
sr_RS: Минимална цена производа.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
sr_RS: Производ не сме бити повезан са овим брендовима да би купон остао важећи или, за „Попусти на производе“, производи повезани са овим брендовима неће бити снижени.

en: Product name
sr_RS: Назив производа

en: Product name.
sr_RS: Назив производа.

en: Product needs shipping.
sr_RS: Производ захтева доставу.

en: Product on sale
sr_RS: Производ на попусту

en: Product or variation ID.
sr_RS: ID производа или варијације.

en: Product out of stock
sr_RS: Производа нема на залихама

en: Product parent ID.
sr_RS: ИД родитеља производа.

en: Product parent name.
sr_RS: Назив родитеља производа.

en: Product permalink.
sr_RS: Стална веза производа.

en: Product permalinks
sr_RS: Сталне везе производа

en: Product price.
sr_RS: Цена производа.

en: Product promotion
sr_RS: Промоција производа

en: Product properties should not be accessed directly.
sr_RS: Својствима производа се не би требало приступати директно.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
sr_RS: Производ је објављен. %1$sПогледај производ%2$s

en: Product quantity
sr_RS: Количина производа

en: Product ratings
sr_RS: Оцене производа

en: Product regular price.
sr_RS: Редовна цена производа.

en: Product restored
sr_RS: Производ је обновљен

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sr_RS: Поље за рецензију производа премашује максималну дозвољену дужину.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
sr_RS: Рецензије производа сада могу да се управљају из Производи > Рецензије.

en: Product reviews have moved!
sr_RS: Рецензије производа су се помериле!

en: Product sale price.
sr_RS: Цена производа на попусту.

en: Product saved.
sr_RS: Производ сачуван.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sr_RS: Производ је заказан за: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Прегледај производ</a>

en: Product search
sr_RS: Претрага производа

en: Product shipping classes
sr_RS: Класе испоруке производа

en: Product short description
sr_RS: Кратак опис производа

en: Product short description in HTML format.
sr_RS: Кратак опис производа у HTML формату.

en: Product short description.
sr_RS: Кратак опис производа.

en: Product slug.
sr_RS: Подложак производа.

en: Product status (post status).
sr_RS: Статус производа (статус објаве).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sr_RS: Производ је унет. <a target="_blank" href="%s">Види производ</a>

en: Product tag base
sr_RS: База ознаке производа

en: Product tags
sr_RS: Ознаке производа

en: Product template name.
sr_RS: Назив производног шаблона.

en: Product title
sr_RS: Назив производа

en: Product transients cleared
sr_RS: Прелази производа очишћени

en: Product type name.
sr_RS: Назив врсте производа.

en: Product type.
sr_RS: Тип производа.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
sr_RS: Типови производа одређују доступне детаље и атрибуте производа, као што су преузете датотеке и варијације. Такође се користе за аналитику и управљање инвентаром.

en: Product updated
sr_RS: Производ ажуриран

en: Product updated.
sr_RS: Производ је ажуриран.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
sr_RS: Производ је ажуриран. %1$sПогледај производ%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
sr_RS: Промењиви атрибути производа, ако је примењиво.

en: Product variations
sr_RS: Варијације производа

en: Product variations IDs.
sr_RS: ID-ови варијација производа.

en: Product weight (%s).
sr_RS: Тежина производа (%s).

en: Product width (%s).
sr_RS: Ширина производа (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
sr_RS: Производ са ИД-ом „%s“ није пронађен и не може се додати у корпу.

en: Product(s)
sr_RS: Производ(и)

en: Products
sr_RS: Производи

en: Products by Rating list
sr_RS: Производи по ранг листи

en: Products detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештаји о производима.

en: Products in cart
sr_RS: Производи у корпи

en: Products in this group
sr_RS: Производи у овој групи

en: Products list
sr_RS: Листа производа

en: Products navigation
sr_RS: Изборник производа

en: Products per row
sr_RS: Производа по реду

en: Products sold
sr_RS: Продати производи

en: Products sold.
sr_RS: Продато производа.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Производ oзначен „%s“

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Производи на којима ће купон бити примењен или који морају бити у корпи како би се „фиксни попуст на корпу“ применио.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sr_RS: Производи на којима купон неће бити примењен или који не могу бити у корпи како би се „фиксни попуст на корпу“ применио.

en: Products totals.
sr_RS: Укупно производа.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sr_RS: Производи које сте погледали: користићемо ово да бисмо, на пример, приказали производе које сте скоро погледали

en: Profile &rarr;
sr_RS: Профил &rarr;

en: Profile Setup Wizard
sr_RS: Чаробњак за подешавање профила

en: Properties of the main product image.
sr_RS: Својства главне слике производа.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
sr_RS: Заштитите своју WooCommerce продавницу помоћу Jetpack резервне копије.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
sr_RS: Заштитите своју продавницу и своје купце помоћу Jetpack-а

en: Protect your store from unauthorized access.
sr_RS: Заштитите своју продавницу од неауторизованог приступа.

en: Province
sr_RS: Покрајина

en: Prykarpattia
sr_RS: Прикарпат

en: Public url of the receipt.
sr_RS: Јавни URL рачуна.

en: Published
sr_RS: Објављено

en: Puebla
sr_RS: Пуебла

en: Puerto Plata
sr_RS: Пуерто Плата

en: Puerto Rico
sr_RS: Порторико

en: Punjab
sr_RS: Пунџаб

en: Puno
sr_RS: Пуно

en: Puntarenas
sr_RS: Пунтаренас

en: Purchase
sr_RS: Куповина

en: Purchase note
sr_RS: Напомена о куповини

en: Purchased Downloads
sr_RS: Плаћена преузимања

en: Putrajaya
sr_RS: Путрајаја

en: Putumayo
sr_RS: Путумајо

en: QRCode
sr_RS: QR код

en: Qalyubia
sr_RS: Калубија

en: Qatar
sr_RS: Катар

en: Qatari riyal
sr_RS: Катарски ријал

en: Qena
sr_RS: Кена

en: Qinghai / 青海
sr_RS: Ћингхај

en: Qom (قم)
sr_RS: Ком (قم)

en: Qty
sr_RS: Количина

en: Quality Materials
sr_RS: Квалитетни материјали

en: Quantity
sr_RS: Количина

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sr_RS: Залихе

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sr_RS: Количина на лагеру ако су залихе ниске, или нула ако није применљиво.

en: Quantity of %s in your cart.
sr_RS: Количина %s у вашој корпи.

en: Quantity of orders made by the customer.
sr_RS: Количина наруџбина купца.

en: Quantity of the item in the current package.
sr_RS: Количина артикла у тренутном паковању.

en: Quantity of this item to add to the cart.
sr_RS: Количина ове ставке за додавање у корпу.

en: Quantity of this item.
sr_RS: Количина ове ставке.

en: Quantity ordered.
sr_RS: Наручена количина.

en: Quantity.
sr_RS: Количина.

en: Quebec
sr_RS: Квебек

en: Queensland
sr_RS: Квинсленд

en: Query type
sr_RS: Врста упита

en: Querétaro
sr_RS: Сантијаго де Керетаро

en: Quetzaltenango
sr_RS: Кветзалтенанго

en: Quezon
sr_RS: Кезон

en: Quiché
sr_RS: Киче

en: Quick Edit
sr_RS: Брзо уређивање

en: Quick edit this review inline
sr_RS: Брзо уредите ову рецензију на истом нивоу

en: Quickly bulk print labels
sr_RS: Брзо штампање етикета у великом броју

en: Quindío
sr_RS: Киндио

en: Quintana Roo
sr_RS: Кинтана Ро

en: Quirino
sr_RS: Кирино

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sr_RS: Издање REST API које се користи у позивању преко веб копче.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
sr_RS: РЕСТ захтев ГЕТ %1$s није успео са: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
sr_RS: РЕСТ захтев ПОСТ %1$s није успео са: (%2$s) %3$s

en: Rabat
sr_RS: Рабат

en: Ragusa
sr_RS: Рагуза

en: Rajasthan
sr_RS: Раџастан

en: Rajbari
sr_RS: Рајбари

en: Rajshahi
sr_RS: Рајшахи

en: Rakai
sr_RS: Ракаи

en: Random
sr_RS: Насумичан

en: Rangamati
sr_RS: Рангамати

en: Rangpur
sr_RS: Рангпур

en: Ranong
sr_RS: Ранонг

en: Rapti
sr_RS: Рапти

en: Ratchaburi
sr_RS: Рачабури

en: Rate
sr_RS: Стопа

en: Rate %
sr_RS: Стопа %

en: Rate code
sr_RS: Шифра стопе

en: Rate limit Checkout
sr_RS: Ограничење стопе плаћања

en: Rate name
sr_RS: Назив пореза

en: Rate&hellip;
sr_RS: Оцени&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sr_RS: Стопа&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
sr_RS: Оцењено %1$d од 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sr_RS[0]: Оцењено %1$s од 5 на основу %2$s оцене купца
sr_RS[1]: Оцењено %1$s од 5 на основу %2$s оцене купца
sr_RS[2]: Оцењено %1$s од 5 на основу %2$s оцена купаца

en: Rated %s out of 5
sr_RS: Оцењено са %s од 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sr_RS: Стопе ће моћи да се подесе и порези ће се обрачунавати током фазе потврде куповине.

en: Rating
sr_RS: Оцена

en: Rating: Rated %d out of 5
sr_RS: Оцена: Оцењено %d од 5

en: Rating: {{label}}
sr_RS: Оцена: {{label}}

en: Ravenna
sr_RS: Равена

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
sr_RS: Груба подешавања начина отпреме за обраду на фронтенду.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sr_RS: Сирове незаокружене цене производа које се користе у прорачунима. Обезбеђена коришћењем веће прецизности у односу на валуту.

en: Rayong
sr_RS: Рајонг

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
sr_RS: Разави Хорасан (خراسان رضوی)

en: Razgrad
sr_RS: Разград

en: Re-create Order Address FTS index
sr_RS: Поново креирај FTS индекс адреса поруџбина

en: Re-enter new password
sr_RS: Унесите поново нову лозинку

en: Re-schedule
sr_RS: Поново закажи

en: Re-schedule expired transient files cleanup
sr_RS: Поново закажите чишћење пролазних датотека које су истекле

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
sr_RS: Достигните милионе укључених куповаца широм Google-а са бесплатним списковима производа и огласима.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
sr_RS: Досегните више купаца и повећајте продају за своју продавницу. Интегришите се са Google-ом да бисте бесплатно навели своје производе и покренули плаћене рекламне кампање.

en: Reach out to customers
sr_RS: Обратите се купцима

en: Reach your customers with MailPoet
sr_RS: Дођите до својих купаца са MailPoet

en: Read
sr_RS: Читати

en: Read more
sr_RS: Прочитајте још

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Прочитајте више о „%s“

en: Read/Write
sr_RS: Писати/Читати

en: Ready to launch your store?
sr_RS: Јесте ли спремни за покретање своје продавнице?

en: Ready to start selling something awesome?
sr_RS: Да ли сте спремни да кренете с продајом нечег феноменалног?

en: Ready!
sr_RS: Спремно!

en: Reason for failure
sr_RS: Разлог за неуспех

en: Reason for refund (optional):
sr_RS: Разлог за повраћај (опционо):

en: Reason for refund.
sr_RS: Разлог за поврат новца.

en: Reasons you'll love Jetpack
sr_RS: Разлози због којих ћете волети Jetpack

en: Recalculate
sr_RS: Поново израчунајте

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sr_RS: Прерачунати укупне износе? Ово ће израчунати порезе на основу земље купца (или земље у којој је седиште продавнице) и ажурирати укупне износе.

en: Receipt
sr_RS: Признаница

en: Receipt from %s
sr_RS: Рачун од %s

en: Receipt not found
sr_RS: Рачун није пронађен

en: Receive an email notification every time a new order is placed
sr_RS: Примајте обавештење е-поштом сваки пут када се изврши нова поруџбина

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
sr_RS: Примите обавештење е-поштом када поруџбина која се обрађивала или је била на чекању не успе

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
sr_RS: Примите обавештење е-поштом када се откаже поруџбина која се обрађивала или је била на чекању

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
sr_RS: Примљено ПДТ обавештење за други налог: %1$s. ИД поруџбине: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
sr_RS: Примљено ПДТ обавештење за поруџбину %1$d на крајњој тачки за поруџбину %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
sr_RS: Примљен је неочекиван одговор са платформе.

en: Receiver email
sr_RS: Е-пошта примаоца

en: Recent Product Reviews
sr_RS: Недавне рецензије

en: Recent orders
sr_RS: Недавне наруџбине

en: Recent reviews
sr_RS: Недавне рецензије

en: Recently Viewed Products
sr_RS: Недавно прегледани производи

en: Recently Viewed Products list
sr_RS: Листа недавно прегледаних производа

en: Recipient(s)
sr_RS: Прималац(оци)

en: Recommended
sr_RS: Препоручено

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sr_RS: Препоручено за све WooCommerce продавнице

en: Recount terms
sr_RS: Поново преброј појмове

en: Recreate index
sr_RS: Поново креирај индекс

en: Recurrence
sr_RS: Период понављања

en: Red
sr_RS: Црвена

en: Red Sea
sr_RS: Црвено море

en: Redirect only
sr_RS: Само преусмеравање

en: Redirect only (Insecure)
sr_RS: Само преусмеравање (несигурно)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sr_RS: Преусмери на страницу корпе после успешног додавања у корпу

en: Reduce quantity of %s
sr_RS: Смањи количину %s

en: Reduced rate
sr_RS: Смањена стопа

en: Referral: %s
sr_RS: Препорука: %s

en: Refresh
sr_RS: Освежи

en: Refresh Remote Inbox Notifications
sr_RS: Освежи удаљена обавештења из пријемног сандучета

en: Refresh stats
sr_RS: Освежи статистичке податке

en: Refreshed stats for %s
sr_RS: Освежени статистички подаци за %s

en: Refund
sr_RS: Повраћај новца

en: Refund #%1$s - %2$s
sr_RS: Повраћај новца #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sr_RS: Повраћај новца #%1$s - %2$s од стране %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sr_RS: Повраћај %1$s преко %2$s

en: Refund %s manually
sr_RS: Врати %s ручно

en: Refund & Returns Policy
sr_RS: Политика повраћаја новца и робе

en: Refund &ndash; %s
sr_RS: Рефундирај &ndash; %s

en: Refund ID.
sr_RS: ИД повраћаја новца.

en: Refund amount
sr_RS: Износ повраћаја

en: Refund amount must be greater than zero.
sr_RS: Износ повраћаја мора бити већи од нуле.

en: Refund amount.
sr_RS: Висина поврата новца.

en: Refund failed.
sr_RS: Повраћај новца није успео.

en: Refund reason.
sr_RS: Разлог повраћаја новца.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sr_RS: Изврши повраћај новца за артикле са горњег списка. Тиме ће се приказати укупан износ за повраћај.

en: Refund total.
sr_RS: Износ повраћаја новца.

en: Refunded
sr_RS: Враћено

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sr_RS: Рефундирано %1$s - ID повраћаја: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Рефундирана <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Рефундиране <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Рефундирано/их <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sr_RS: Рефундирана наруџбина

en: Refunds
sr_RS: Рефундације

en: Regenerate
sr_RS: Поново генериши

en: Regenerate data message.
sr_RS: Обновите поруку података.

en: Regenerate download permissions
sr_RS: Поново изради дозволе за преузимање

en: Regenerate shop thumbnails
sr_RS: Поново генериши сличице у продавници

en: Regenerate the product attributes lookup table
sr_RS: Обновите табелу претраге атрибута производа

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sr_RS: Поново се генеришу слике за прилог ИД: %s

en: Regeneration status.
sr_RS: Статус обнове.

en: Reggio Calabria
sr_RS: Ређо Калабрија

en: Reggio Emilia
sr_RS: Ређо Емилија

en: Region
sr_RS: Регион

en: Region(s)
sr_RS: Регион(и)

en: Region.
sr_RS: Регион.

en: Register
sr_RS: Региструјте се

en: Registered schema for %s
sr_RS: Регистрована шема за %s

en: Registers whether the note is deleted or not
sr_RS: Региструје да ли је напомена избрисана или не

en: Registers whether the note is read or not
sr_RS: Региструје да ли је напомена прочитана или не

en: Registration privacy policy
sr_RS: Политика приватности при регистрацији

en: Región Metropolitana de Santiago
sr_RS: Метрополитанска регија Сантијаго

en: Regular price
sr_RS: Редовна цена

en: Regular price (%s)
sr_RS: Редовна цена (%s)

en: Regular product price.
sr_RS: Регуларна цена производа.

en: Rehamna
sr_RS: Рехамна

en: Related links.
sr_RS: Сродне везе.

en: Related products
sr_RS: Повезани производи

en: Relevance
sr_RS: Релевантност

en: Relizane
sr_RS: Релизане

en: Remember me
sr_RS: Запамти ме

en: Remote GET response.
sr_RS: Одговор на Remote GET.

en: Remote GET successful?
sr_RS: Remote GET успешно реализован?

en: Remote Logging
sr_RS: Удаљено евидентирање

en: Remote POST response.
sr_RS: Одговор на Remote POST.

en: Remote POST successful?
sr_RS: Remote POST успешно реализован?

en: Remote get
sr_RS: Remote get метод

en: Remote inbox notifications have been refreshed
sr_RS: Удаљена обавештења из пријемног сандучета су освежена

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Remove %s coupon
sr_RS: Уклони купон %s

en: Remove %s from cart
sr_RS: Уклони %s из корпе

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
sr_RS: Уклони COGS колоне из табеле за претрагу мета података производа

en: Remove access to downloads on request
sr_RS: Укидање приступа за преузимање на захтев

en: Remove columns
sr_RS: Уклони колоне

en: Remove custom costs
sr_RS: Уклони прилагођене трошкове

en: Remove filter
sr_RS: Уклони филтер

en: Remove filter: %s
sr_RS: Уклони филтер: %s

en: Remove filter: {{label}}
sr_RS: Уклони филтер: {{label}}

en: Remove image
sr_RS: Склони слику

en: Remove item
sr_RS: Уклони ставку

en: Remove personal data
sr_RS: Уклони личне податке

en: Remove personal data from orders on request
sr_RS: Уклањање личних података из наруџбина на захтев

en: Remove product form image
sr_RS: Уклони слику обрасца производа

en: Remove product image
sr_RS: Уклони слику производа

en: Remove selected account(s)
sr_RS: Обриши селектован(е) рачун(е)

en: Remove selected row(s)
sr_RS: Уклоните изабране редове

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sr_RS: Уклоните тренутно заказану радњу за брисање истеклих привремених датотека, а затим је поново закажите за тренутно покретање. Наредне радње ће се извршавати једном у 24 сата.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
sr_RS: Уклоните тренутно заказану радњу за брисање привремених датотека које су истекле. Датотеке које су истекле неће бити аутоматски избрисане док се поново не покрене алатка „Закажите чишћење пролазних датотека са истеклим роком трајања“.

en: Remove this image
sr_RS: Уклони ову слику

en: Remove this item meta?
sr_RS: Уклонити мета податак за овај артикал?

en: Removed access to downloadable files.
sr_RS: Уклоњен приступ датотекама које се преузимају.

en: Removed customer "%s"
sr_RS: Уклоњен „%s“ купца

en: Removed payment token "%d"
sr_RS: Уклоњен токен за плаћање „%d“

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sr_RS[0]: Уклоњени лични подаци из %s наруџбине.
sr_RS[1]: Уклоњени лични подаци из %s наруџбина.
sr_RS[2]: Уклоњени лични подаци из %s наруџбина.

en: Removed personal data from order %s.
sr_RS: Уклоњени лични подаци из наруџбине %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
sr_RS: Уклања све постојеће уносе са листе директоријума за преузимање одобрених производа.

en: Render response in a particular format.
sr_RS: Прикажи одговор у одређеном облику.

en: Renew
sr_RS: Обнови

en: Renew Subscription
sr_RS: Обновите претплату

en: Renew for %1$s
sr_RS: Обновите за %1$s

en: Repair
sr_RS: Поправка

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
sr_RS: Поновљена преузимања у разумном временском оквиру (подразумевано 30 минута) неће се рачунати двапут. Ово је генерално разуман начин за спровођење ограничења преузимања у вези са захтевима за опсег. %1$sСазнајте више.%2$s

en: Replies
sr_RS: Одговори

en: Reply
sr_RS: Одговори

en: Reply to this review
sr_RS: Одговорите на ову рецензију

en: Report a bug
sr_RS: Пријави грешку

en: Report period.
sr_RS: Период извештаја.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
sr_RS: Распореди синхронизације извештаја треба да буду изведени из класе Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
sr_RS: Подаци табеле извештаја се бришу.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
sr_RS: Подаци табеле се обновљају. Молим вас да дозволите неко време да се подаци потпуно учитају.

en: Reports
sr_RS: Извештаји

en: Reports data grouped by intervals.
sr_RS: Извештава податке груписане по интервалима.

en: Reports data grouped by segment condition.
sr_RS: Извештава податке груписане према стању сегмента.

en: Request body.
sr_RS: Захтев за body елементом странице.

en: Request headers.
sr_RS: Захтев за хедерима.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
sr_RS: Захтев за отказивање заказаних радњи је завршен.

en: Require a password
sr_RS: Захтевај лозинку

en: Required
sr_RS: Обавезно

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sr_RS: Мора да буде тачно, пошто ресурс нема подршку за слање у отпад.

en: Resend new order notification
sr_RS: Поново пошаљи ново обавештење о наруџбини

en: Resend verification email
sr_RS: Поново пошаљи е-пошту за верификацију

en: Reset
sr_RS: Ресетуј

en: Reset capabilities
sr_RS: Ресетуј могућности

en: Reset password
sr_RS: Ресетуј лозинку

en: Reset your password
sr_RS: Ресетујте своју лозинку

en: Reset your password for {site_title}
sr_RS: Ресетујте своју лозинку за {site_title}

en: Resource already exists.
sr_RS: Ресурс већ постоји.

en: Resource cannot be created.
sr_RS: Ресурс не може бити направљен.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sr_RS: Ресурс не може да се креира. Проверите да ли постоје „наруџбина“ и „име“.

en: Resource does not exist.
sr_RS: Ресурс не постоји.

en: Resource does not support trashing.
sr_RS: Ресурс нема подршку за слање у отпад.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sr_RS: одговарање на ваше захтеве, укључујући повраћај новца и жалбе

en: Rest of the world
sr_RS: Остатак света

en: Restock refunded items
sr_RS: Обнови залихе враћених ставки

en: Restore
sr_RS: Поврати

en: Restore this review from the Trash
sr_RS: Врати ову рецензију са Отпада

en: Restore this review from the spam
sr_RS: Вратите ову рецензију из непожељних

en: Restrictions
sr_RS: Ограничења

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
sr_RS: Резултат обраде плаћања или ништавно ако још није обрађен.

en: Resume
sr_RS: Настави

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
sr_RS: Поново покрени регенерацију табеле атрибута производа.

en: Retain cancelled orders
sr_RS: Задржати отказане наруџбине

en: Retain completed orders
sr_RS: Сачувај реализоване наруџбине

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sr_RS: Сачувај готове наруџбине током одређеног периода пре него што се лични подаци у њима анонимизују.

en: Retain failed orders
sr_RS: Сачувај неуспеле наруџбине

en: Retain inactive accounts
sr_RS: Сачувај неактивне налоге

en: Retain pending orders
sr_RS: Сачувај наруџбине на чекању

en: Retain refunded orders
sr_RS: Задржи рефундиране поруџбине

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sr_RS: Задржите рефундиране поруџбине одређено време пре анонимизације личних података у њима.

en: Retalhuleu
sr_RS: Реталхулеу

en: Retention period
sr_RS: Период задржавања

en: Retro photography
sr_RS: Ретро фотографија

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sr_RS: Прикажи продају за одређени крајњи датум, датум треба да буде у формату %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sr_RS: Прикажи продају за одређени почетни датум, датум треба да буде у формату %s.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
sr_RS: Врати подразумеване предлоге за плаћање када су опције woocommerce_show_marketplace_suggestions и woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden постављене на не.

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
sr_RS: Врати подразумеване предлоге партнера за доставу када је опција woocommerce_show_marketplace_suggestions постављена на не.

en: Return to cart
sr_RS: Повратак у корпу

en: Return to emails
sr_RS: Повратак на е-пошту

en: Return to payments
sr_RS: Повратак на плаћање

en: Return to shipping
sr_RS: Врати се на доставу

en: Return to shop
sr_RS: Назад у продавницу

en: Return to the Plugins page
sr_RS: Вратите се на страницу додатака

en: Return to the file list.
sr_RS: Врати се на списак датотека.

en: Returning customer?
sr_RS: Стари купац?

en: Returning or new customer.
sr_RS: Повратни или нови купац.

en: Returns
sr_RS: Повраћаји

en: Returns number of products with each average rating.
sr_RS: Враћа број производа са просечном оценом сваког.

en: Returns number of products with each stock status.
sr_RS: Враћа број производа са сваким статусом залиха.

en: Returns number of products within attribute terms.
sr_RS: Враћа број производа у оквиру атрибутних оквира.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
sr_RS: Враћа број производа унутар таксономских термина.

en: Reunion
sr_RS: Реинион

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
sr_RS: Вишекратно употребљив део шаблона за приказивање веза ка друштвеним мрежама на страници „ускоро“.

en: Revenue
sr_RS: Приход

en: Reversal cancelled for order #%s
sr_RS: Поништење наруџбине #%s је отказано

en: Revert to legacy template
sr_RS: Врати се на стари шаблон

en: Review
sr_RS: Рецензија

en: Review Settings
sr_RS: Проверите подешавања

en: Review content.
sr_RS: Прегледај садржај.

en: Review for %s
sr_RS: Рецензија за %s

en: Review rating (0 to 5).
sr_RS: Оцена рецензије (од 0 до 5)

en: Review shipping options
sr_RS: Прегледајте опције доставе

en: Review type name.
sr_RS: Назив врсте рецензије.

en: Review your orders
sr_RS: Прегледајте своје наруџбине

en: Reviewer email.
sr_RS: Адреса е-поште рецензента.

en: Reviewer name.
sr_RS: Име рецезента.

en: Reviews
sr_RS: Рецензије

en: Reviews (%d)
sr_RS: Рецензије (%d)

en: Reviews average rating.
sr_RS: Просечна оцена.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sr_RS: Рецензије могу да остављају само „верификовани купци“

en: Reviews for %s
sr_RS: Рецензије за %s

en: Reviews totals.
sr_RS: Укупно рецензија.

en: Revision restored.
sr_RS: Ревизија опорављена.

en: Revoke
sr_RS: Опозови

en: Revoke API key
sr_RS: Опозови АПИ кључ

en: Revoke access
sr_RS: Укини приступ

en: Revoke key
sr_RS: Опозови кључ

en: Rezina
sr_RS: Резина

en: Rhineland-Palatinate
sr_RS: Рајна-Палатинат

en: Rhode Island
sr_RS: Роуд Ајланд

en: Riau
sr_RS: Ријау

en: Rieti
sr_RS: Ријети

en: Right
sr_RS: Десно

en: Right with space
sr_RS: Десно са размаком

en: Rimini
sr_RS: Римини

en: Rio Grande do Norte
sr_RS: Рио Гранде до Норте

en: Rio Grande do Sul
sr_RS: Рио Гранде до Сул

en: Rio de Janeiro
sr_RS: Рио де Жанеиро

en: Risaralda
sr_RS: Рисаралда

en: Rivas
sr_RS: Ривас

en: River Gee
sr_RS: Ривер Џи

en: Rivera
sr_RS: Ривера

en: Rivercess
sr_RS: Риверсес

en: Rivers
sr_RS: Реке

en: Rivnenshchyna
sr_RS: Ривненшина

en: Rizal
sr_RS: Ризал

en: Rize
sr_RS: Ризе

en: Rocha
sr_RS: Роча

en: Roi Et
sr_RS: Рои Ет

en: Roles successfully reset
sr_RS: Правила успешно ресетована

en: Roma
sr_RS: Рим

en: Romania
sr_RS: Румунија

en: Romanian leu
sr_RS: Румунски Леи

en: Romblon
sr_RS: Ромблон

en: Rondônia
sr_RS: Рондонија

en: Roraima
sr_RS: Рораима

en: Roscommon
sr_RS: Роскомон

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sr_RS: Заокруживање пореза на међузбирном нивоу, уместо заокруживања по реду

en: Rounding
sr_RS: Заокруживање

en: Routing number
sr_RS: Број за упућивање

en: Rovigo
sr_RS: Ровиђо

en: Rows per page
sr_RS: Редова по страни

en: Rubanda
sr_RS: Рубанда

en: Rubirizi
sr_RS: Рубиризи

en: Rukiga
sr_RS: Рукига

en: Rukungiri
sr_RS: Рукунгири

en: Rukwa
sr_RS: Руква

en: Run
sr_RS: Покрени

en: Run the Setup Wizard
sr_RS: Покрени чаробњак за подешавање

en: Run the importer
sr_RS: Покрени увозника

en: Running %d action | Running %d actions
sr_RS[0]: Извршава се %d акција
sr_RS[1]: Извршаваје се %d акције
sr_RS[2]: Извршава се %d акција

en: Running pre-disable checks...
sr_RS: Покрећу се провере пре онемогућавања...

en: Running pre-enable checks...
sr_RS: Покрећу се провере пре омогућавања...

en: Ruse
sr_RS: Русе

en: Russia
sr_RS: Русија

en: Russian ruble
sr_RS: Руска Рубља

en: Ruvuma
sr_RS: Рувума

en: Rwanda
sr_RS: Руанда

en: Rwandan franc
sr_RS: Руандски франк

en: Río Negro
sr_RS: Рио Негро

en: Río San Juan
sr_RS: Рио Сан Хуан

en: Rîșcani
sr_RS: Ришкани

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sr_RS: Сао Томе и Принсипе

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
sr_RS: Саотомска добра

en: SKU
sr_RS: Шифра производа

en: SKU %s
sr_RS: Шифра производа %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sr_RS: Шифре производа се односе на залихе, јединствени за сваки производ и сервисе који могу бити купљени.

en: SKU:
sr_RS: Шифра производа:

en: SSL forced?
sr_RS: Принудно коришћење SSL?

en: STEP 1 OF 2
sr_RS: КОРАК 1 ОД 2

en: STEP 2 OF 2
sr_RS: КОРАК 2 ОД 2

en: SUHOSIN installed
sr_RS: SUHOSIN инсталиран

en: Sa Kaeo
sr_RS: Са Каео

en: Saarland
sr_RS: Сарланд

en: Sabah
sr_RS: Сабах

en: Sacatepéquez
sr_RS: Сакатепекез

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sr_RS: Сигурна и безбедна плаћања помоћу кредитних картица или PayPal налога ваших купаца.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sr_RS: Сигурно и безбедно плаћање помоћу кредитних картица или ПејПал рачуна вашег купца. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више</a> .

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
sr_RS: Сигурна и безбедна плаћања коришћењем PayPal налога вашег купца.

en: Safi
sr_RS: Сафи

en: Saga
sr_RS: Сага

en: Sagarmatha
sr_RS: Сагармата

en: Saint Andrew
sr_RS: Сент Андреј

en: Saint Ann
sr_RS: Сент Ан

en: Saint Anne Sandy Point
sr_RS: Света Ана Сенди Поинт

en: Saint Barth&eacute;lemy
sr_RS: Свети Бартоломеј

en: Saint Catherine
sr_RS: Света Катарина

en: Saint Elizabeth
sr_RS: Сент Елизабет

en: Saint George Basseterre
sr_RS: Свети Ђорђе Басетер

en: Saint George Gingerland
sr_RS: Свети Ђорђе Џинџерленд

en: Saint Helena
sr_RS: Света Јелена

en: Saint Helena pound
sr_RS: Фунта Свете Јелене

en: Saint James
sr_RS: Сент Џејмс

en: Saint James Windward
sr_RS: Свети Џејмс Виндвард

en: Saint John Capisterre
sr_RS: Свети Јован Капистер

en: Saint John Figtree
sr_RS: Свети Јован Смоква

en: Saint Kitts
sr_RS: Свети Китс

en: Saint Kitts and Nevis
sr_RS: Свети Кристофер и Невис

en: Saint Lucia
sr_RS: Света Луција

en: Saint Martin (Dutch part)
sr_RS: Свети Мартин (Холандски део)

en: Saint Martin (French part)
sr_RS: Свети Мартин (Француски део)

en: Saint Mary
sr_RS: Сент Мери

en: Saint Mary Cayon
sr_RS: Света Мери Кејон

en: Saint Paul Capisterre
sr_RS: Sveti Pavle Kapister

en: Saint Paul Charlestown
sr_RS: Свети Павлов Чарлстаун

en: Saint Peter Basseterre
sr_RS: Свети Петар Басетер

en: Saint Pierre and Miquelon
sr_RS: Сент Пјер и Микелон

en: Saint Thomas
sr_RS: Сент Томас

en: Saint Thomas Lowland
sr_RS: Свети Томас Лоуланд

en: Saint Thomas Middle Island
sr_RS: Свети Томас Средње Острво

en: Saint Vincent and the Grenadines
sr_RS: Свети Винсент и Гренадини

en: Saint-Louis
sr_RS: Сент Луис

en: Sainyabuli
sr_RS: Саиниабули

en: Saitama
sr_RS: Саитама

en: Sakarya
sr_RS: Сакарија

en: Sakon Nakhon
sr_RS: Сакон Након

en: Salamanca
sr_RS: Саламанка

en: Salavan
sr_RS: Салаван

en: Sale
sr_RS: Снижено

en: Sale end date
sr_RS: Датум завршетка распродаје

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Крајњи датум продаје (YYYY-MM-DD формату или оставите празно)

en: Sale price
sr_RS: Цена на снижењу

en: Sale price (%s)
sr_RS: Акцијска цена (%s)

en: Sale price dates
sr_RS: Период снижења

en: Sale product price, if applicable.
sr_RS: Акцијска цена производа, ако је применљиво.

en: Sale start date
sr_RS: Датум почетка распродаје

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sr_RS: Датум почетка продаје (YYYY-MM-DD формату или оставите празно)

en: Sale!
sr_RS: Акција!

en: Salerno
sr_RS: Салерно

en: Sales
sr_RS: Продаја

en: Sales amount
sr_RS: Износ продаје

en: Sales by category
sr_RS: Продаја по категорији

en: Sales by date
sr_RS: Продаја по датуму

en: Sales by product
sr_RS: Продаја по производима

en: Sales channels
sr_RS: Канали продаје

en: Sales of the marketing campaign.
sr_RS: Продаја маркетиншке кампање.

en: Sales reports
sr_RS: Извештаји о продаји

en: Salta
sr_RS: Салта

en: Salto
sr_RS: Салто

en: Salé
sr_RS: Сале

en: Samaná
sr_RS: Самана

en: Samar
sr_RS: Самар

en: Samburu
sr_RS: Самбуру

en: Same as main product
sr_RS: Исто као главни производ

en: Same as parent
sr_RS: Исто као основа

en: Samoa
sr_RS: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sr_RS: Самоанска тала

en: Sample
sr_RS: Узорак

en: Sample:
sr_RS: Узорак:

en: Samsun
sr_RS: Самсун

en: Samut Prakan
sr_RS: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
sr_RS: Самут Сакон

en: Samut Songkhram
sr_RS: Самут Сонгкрам

en: San Andrés & Providencia
sr_RS: Сан Андрес и Провиденсија

en: San Cristóbal
sr_RS: Сан Кристобал

en: San José
sr_RS: Сан Хозе

en: San José de Ocoa
sr_RS: Сан Хозе де Окоа

en: San Juan
sr_RS: Сан Хуан

en: San Luis
sr_RS: Сан Луис

en: San Luis Potosí
sr_RS: Сант Луис Потоси

en: San Marcos
sr_RS: Сан Маркос

en: San Marino
sr_RS: Сан Марино

en: San Martín
sr_RS: Сан Мартин

en: San Miguel
sr_RS: Сан Мигел

en: San Pedro
sr_RS: Сан Педро

en: San Pedro de Macorís
sr_RS: Сан Педро де Макорис

en: San Salvador
sr_RS: Сан Салвадор

en: San Vicente
sr_RS: Сан Винсент

en: Sandbox API password
sr_RS: API лозинка у пробном окружењу

en: Sandbox API signature
sr_RS: API потпис у пробном окружењу

en: Sandbox API username
sr_RS: API корисничко име у пробном окружењу

en: Santa Ana
sr_RS: Санта Ана

en: Santa Bárbara
sr_RS: Санта Барбара

en: Santa Catarina
sr_RS: Санта Катарина

en: Santa Cruz
sr_RS: Санта Круз

en: Santa Cruz de Tenerife
sr_RS: Санта Круз де Тенерифе

en: Santa Elena
sr_RS: Санта Елена

en: Santa Fe
sr_RS: Санта Фе

en: Santa Rosa
sr_RS: Санта Роза

en: Santander
sr_RS: Сантандер

en: Santiago
sr_RS: Сантјаго

en: Santiago Rodríguez
sr_RS: Сантјаго Родригез

en: Santiago del Estero
sr_RS: Сантијаго дел Естеро

en: Santo Domingo
sr_RS: Санто Доминго

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
sr_RS: Санто Доминго де лос Тсачилас

en: Saraburi
sr_RS: Сарабури

en: Sarangani
sr_RS: Сарангани

en: Sarawak
sr_RS: Саравак

en: Saskatchewan
sr_RS: Саскачеван

en: Sassari
sr_RS: Сасари

en: Satkhira
sr_RS: Саткира

en: Satu Mare
sr_RS: Сату Маре

en: Satun
sr_RS: Сатун

en: Saudi Arabia
sr_RS: Саудијска Арабија

en: Saudi riyal
sr_RS: Саудијски Ријал

en: Savannah
sr_RS: Савана

en: Savannakhet
sr_RS: Саванакет

en: Save
sr_RS: Запамти

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
sr_RS: Радња чувања није подржана за ИД корака увођења.

en: Save address
sr_RS: Снимите адресу

en: Save attributes
sr_RS: Сачувај атрибуте

en: Save big with WooPayments
sr_RS: Велике уштеде са WooPayments

en: Save changes
sr_RS: Сачувај промене

en: Save changes before changing page?
sr_RS: Сачувајте измене пре него што промените страницу?

en: Save money
sr_RS: Уштеди новац

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
sr_RS: Уштедите на испоруци уз WooCommerce Shipping

en: Save time
sr_RS: Штеди време

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sr_RS: Уштедите на времену и грешкама са аутоматизованим обрачуном и наплатом пореза приликом потврде куповине. Базирано на WooCommerce Services и Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
sr_RS: Уштедите време и новац штампањем својих етикета за доставу директно са свог рачунара помоћу WooCommerce доставе. Испробајте WooCommerce доставу бесплатно.

en: Save to account
sr_RS: Сачувај на налог

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
sr_RS: Уштедите до 800 долара на накнадама управљањем трансакцијама помоћу WooPayments. Са WooPayments, можете безбедно прихватити главне картице, Apple Pay и плаћања у преко 100 валута.

en: Save webhook
sr_RS: Сачувај веб копчу

en: Savona
sr_RS: Савона

en: Saxony
sr_RS: Саксонија

en: Saxony-Anhalt
sr_RS: Саксонија-Анхалт

en: Saïda
sr_RS: Саида

en: Schaffhausen
sr_RS: Шафхаузен

en: Schedule
sr_RS: Подеси

en: Schedule expired transient files cleanup
sr_RS: Закажите чишћење пролазних датотека које су истекле

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sr_RS: Закажите радњу за брисање привремених датотека које су истекле за тренутно покретање. Наредне радње ће се изводити једном у 24 сата.

en: Scheduled
sr_RS: Заказано

en: Scheduled Action
sr_RS: Заказана акција

en: Scheduled Action Columns
sr_RS: Заказане акцијске колоне

en: Scheduled Actions
sr_RS: Заказане акције

en: Scheduled Date
sr_RS: Заказани датум

en: Scheduled action cancelled.
sr_RS: Заказана радња је отказана.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
sr_RS: Заказана радња за %1$s неће бити извршена јер нису регистровани повратни позиви.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
sr_RS: Планиране радње су копче које се активирају на одређени датум и време.

en: Schleswig-Holstein
sr_RS: Шлезвиг-Холштајн

en: Schwyz
sr_RS: Швиц

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sr_RS: Подручје у оквиру којег је поднет захтев; одређује поља у одговору.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
sr_RS: Скрипта са идентификатором %s имала је зависност од саме себе која је уклоњена. Ово је индикатор да ваш JS код има кружну зависност која може изазвати грешке.

en: Seamless order sync and label printing
sr_RS: Беспрекорна синхронизација поруџбина и штампање налепница

en: Search
sr_RS: Претражи

en: Search %s
sr_RS: Тражи те %s

en: Search Brands
sr_RS: Претражи брендове

en: Search Emails
sr_RS: Претражи е-пошту

en: Search Reviews
sr_RS: Претражите рецензије

en: Search Scheduled Actions
sr_RS: Претрага заказаних акција

en: Search by similar attribute name.
sr_RS: Претражи по сличном имену атрибута.

en: Search by similar product name or sku.
sr_RS: Претражите по сличном називу или шифри производа.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
sr_RS: Претражујте према сличном називу производа, коду или вредности атрибута.

en: Search by similar tax code.
sr_RS: Претражи по сличном пореском коду.

en: Search categories
sr_RS: Претражи категорије

en: Search coupons
sr_RS: Претражи купоне

en: Search customers
sr_RS: Претражи купца

en: Search for a customer&hellip;
sr_RS: Претрага купца&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
sr_RS: Претрага производа за преузимање&hellip;

en: Search for a page&hellip;
sr_RS: Претражи страницу...

en: Search for a product&hellip;
sr_RS: Претрага производа&hellip;

en: Search for a user&hellip;
sr_RS: Трагај за корисником&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
sr_RS: Претражите обавештење из пријемног сандучета&hellip;

en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

en: Search hook, args and claim ID
sr_RS: Претражи копче, аргументе и ИД захтева

en: Search key
sr_RS: Претражи кључ

en: Search logs
sr_RS: Претрага дневника

en: Search or create categories…
sr_RS: Претражите или креирајте категорије…

en: Search orders
sr_RS: Претражи наруџбине

en: Search product forms
sr_RS: Претражи обрасце производа

en: Search products
sr_RS: Претражи производе

en: Search products&hellip;
sr_RS: Претрага производа&hellip;

en: Search products…
sr_RS: Претрага производа...

en: Search results
sr_RS: Резултати претраживања

en: Search results for "%s"
sr_RS: Резултати претраге за „%s“

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Резултати претраге за „%s“

en: Search results for: %s
sr_RS: Резултати претраге за: %s

en: Search results only
sr_RS: Само резултати претраге

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Резултати претраге: „%s“

en: Search shipping classes
sr_RS: Претраживање класа испоруке

en: Search tags
sr_RS: Ознаке претраге

en: Search webhooks
sr_RS: Тражи веб копче

en: Search within these files
sr_RS: Претражите унутар ових датотека

en: Search&hellip;
sr_RS: Претражи&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
sr_RS: Друга линија адресе на коју се шаље.

en: Secondary text
sr_RS: Секундарни текст

en: Secret
sr_RS: Тајна

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sr_RS: Тајни кључ који се користи да направи хеш садржаја који се веб копчом испоручује и обезбеђује у заглављима захтева. Ако се не подеси, онда је то аутоматски MD5 хеш ИД броја | корисничког имена тренутног корисника.

en: Secure checkout
sr_RS: Безбедна потврда куповине

en: Secure connection (HTTPS)
sr_RS: Безбедна веза (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
sr_RS: Сигурно прихватите кредитне и дебитне картице на свом сајту. Управљајте трансакцијама без напуштања ваше Вордпрес контролне табле. Само са <strong> WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
sr_RS: Безбедно прихватајте кредитне и дебитне картице са једном ниском стопом, без изненадних накнада (доступне су прилагођене стопе). Продајте у продавници и пратите продају и залихе на једном месту.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sr_RS: Безбедно прихватајте кредитне и дебитне картице по једној ниској стопи, без скривених накнада (доступне су прилагођене стопе). Продајте на мрежи и у продавници и пратите продају и залихе на једном месту.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sr_RS: Безбедно прихватајте кредитне и дебитне картице са једнократном малом провизијом, без неочекиваних накнада (доступне су посебне прилагођене провизије). Продајте онлајн и у продавницама, а продају и залихе пратите на једном месту. <a href="%s" target="_blank">Сазнајте више о Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
sr_RS: Сигурно прихватите плаћања и управљајте активностима плаћања директно из контролне табле ваше продавнице.

en: Securely save payment info
sr_RS: Безбедно сачувајте информације о плаћању

en: Security
sr_RS: Безбедност

en: Security.
sr_RS: Сигурност.

en: Sefrou
sr_RS: Сефру

en: Segment identificator.
sr_RS: Идентификатор сегмента.

en: Segment the response by additional constraint.
sr_RS: Сегментирајте одговор додатним ограничењем.

en: Segovia
sr_RS: Сеговија

en: Sekong
sr_RS: Секонг

en: Selangor
sr_RS: Селангор

en: Select
sr_RS: Одабери

en: Select %s
sr_RS: Изаберите %s

en: Select Page
sr_RS: Изабери страну

en: Select a category
sr_RS: Одаберите категорију

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
sr_RS: Изаберите боју за позадину ваших е-порука. Подразумевано %s.

en: Select a country / region&hellip;
sr_RS: Изаберите државу / регију&hellip;

en: Select a page&hellip;
sr_RS: Одабери страницу &hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
sr_RS: Изаберите производ за регенерацију података или оставите празно за пуну регенерацију табеле:

en: Select all
sr_RS: Одабери све

en: Select an inbox notification to delete:
sr_RS: Изаберите обавештење из пријемног сандучета за брисање:

en: Select an option&hellip;
sr_RS: Одаберите опцију&hellip;

en: Select categories&hellip;
sr_RS: Одаберите категорије&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sr_RS: Одаберите поља из своје CSV датотеке да бисте мапирали поља производа, или да игноришете приликом увоза.

en: Select none
sr_RS: Одзначи све

en: Select options
sr_RS: Одаберите опције

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Одаберите опције за „%s“

en: Select review
sr_RS: Изаберите рецензију

en: Select shipping methods
sr_RS: Одаберите начине испоруке

en: Select some countries
sr_RS: Одаберите неку од земаља

en: Select the %1$s log file for %2$s
sr_RS: Означите дневничку датотеку %1$s за %2$s.

en: Select the access type of these keys.
sr_RS: Одаберите врсту приступа за ове кључеве.

en: Select values
sr_RS: Означи вредности

en: Select when the webhook will fire.
sr_RS: Одаберите када веб копча извршава испоруку.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
sr_RS: Изаберите ко треба да буде обавештен ако поруџбина која је претходно била у обради или на чекању није успела.

en: Select your shipping options
sr_RS: Изаберите опције испоруке

en: Selected attribute term name.
sr_RS: Одабрано име особине члана.

en: Selected countries
sr_RS: Одабране државе

en: Selected payment method for the order.
sr_RS: Изабрани начин плаћања за поруџбину.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sr_RS: Уколико не одаберете ниједну државу / регион - онемогућавате куповину на веб сајту. Наставити упркос томе?

en: Sell to all countries
sr_RS: Продаја у свим државама

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sr_RS: Продаја у свим земљама, изузев &hellip;

en: Sell to specific countries
sr_RS: Продај у одређеним земљама

en: Selling location(s)
sr_RS: Продајна локација(е)

en: Selling online answer.
sr_RS: Одговор о онлајн продаји.

en: Selling platforms.
sr_RS: Продајне платформе.

en: Sembabule
sr_RS: Сембабуле

en: Semnan (سمنان)
sr_RS: Семнан (سمنان)

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем да се њихова поруџбина обрађује

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем да је њихова поруџбина завршена и послата

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем да је њихова лозинка ресетована

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем да су креирали налог

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем када је поруџбина делимично или у потпуности рефундирана

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем када је њихова поруџбина отказана

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем када је њихова поруџбина стављена на чекање

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
sr_RS: Пошаљите е-пошту купцима са обавештењем када сте додали белешку њиховој поруџбини

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sr_RS: Шаљи обавештења када од PayPal-a стигне обавештење IPN са наведеним подацима о повраћају средстава, одбијању и отказивању трансакције.

en: Send order details to customer
sr_RS: Пошаљите детаље наруџбине купцу

en: Send password setup link (recommended)
sr_RS: Пошаљи везу за подешавање лозинке (препоручено)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
sr_RS: Шаљите е-пошту за пратњу куповине, билтене и промотивне кампање.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sr_RS: Пошаљи информације за испоруку на PayPal уместо информације за наплату.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
sr_RS: Шаљите циљане кампање, опоравите напуштене корпе и још много тога уз Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sr_RS: Шаљите циљане кампање, опоравите напуштене корпе и још много тога помоћу Mailchimp-а.

en: Send you information about your account and order
sr_RS: Да вам пошаљемо податке о вашем налогу и наруџбини

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sr_RS: да Вам шаљемо маркетиншке поруке, ако изаберете да их примате

en: Senegal
sr_RS: Сенегал

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sr_RS: Одвојите бројеве запетом. Прихватљиви су џокери, нпр. <code>P*</code> одговараће за поштански број PE30. Такође су прихватљиви и шаблони, нпр. <code>NG1___</code> одговараће за NG1 1AA, али не и за NG10 1AA

en: Separate tags with commas
sr_RS: Одвоји ознаке запетама

en: Serbia
sr_RS: Србија

en: Serbian dinar
sr_RS: Српски динар

en: Serere
sr_RS: Серере

en: Sergipe
sr_RS: Сержипе

en: Server architecture
sr_RS: Архитектура сервера

en: Server architecture.
sr_RS: Архитектура сервера.

en: Server environment
sr_RS: Серверско окружење

en: Server info
sr_RS: Информације о серверу

en: Server info.
sr_RS: Информације о серверу.

en: Service
sr_RS: Услуга

en: Services
sr_RS: Услуге

en: Session page views
sr_RS: Прегледи страница током сесије

en: Set Status - In stock
sr_RS: Постави статус „На залихама“

en: Set Status - On backorder
sr_RS: Подеси статус - Авансна продаја

en: Set Status - Out of stock
sr_RS: Постави статус - „Нема на залихама“

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sr_RS: Поставите фиксну цену за покривање трошкова испоруке.

en: Set default payment method
sr_RS: Постави подразумевани начин плаћања

en: Set password
sr_RS: Постави лозинку

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
sr_RS: Подесите истакнуту слику производа када се име отпремљене слике подудара са шифром производа.

en: Set product form image
sr_RS: Постави слику обрасца производа

en: Set product image
sr_RS: Постави слику производа

en: Set regular prices
sr_RS: Постави редовне цене

en: Set sale prices
sr_RS: Постави снижену цену

en: Set scheduled sale dates
sr_RS: Подесите планирани период снижења

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
sr_RS: Подесите радњу као ручну тако да се напомена о поруџбини региструје као „додао корисник“.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
sr_RS: Подесите боју ваших наслова и текста. Подразумевано %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
sr_RS: Подесите име и адресу е-поште које желите да користе ваше одлазне е-поруке.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sr_RS: Постави регуларну цену умањену за (фиксну вредност или %):

en: Set up %s
sr_RS: Подеси %s

en: Set up PayPal for me using this email:
sr_RS: Подеси ми PayPal са овом адресом е-поште:

en: Set up Stripe for me using this email:
sr_RS: Подеси ми Stripe са овом адресом е-поште:

en: Set up additional payment options
sr_RS: Поставите додатне опције пружаоца плаћања

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
sr_RS: Подесите и управљајте инвентаром за овај производ, укључујући стање и доступну количину. %1$sУправљајте подешавањима инвентара продавнице%2$s.

en: Set up payments
sr_RS: Подесите плаћања

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
sr_RS: Подесите трошкове испоруке и унесите димензије које се користе за прецизне прорачуне цене. %1$sКако започети?%2$s

en: Set up your account for our store
sr_RS: Подесите ваш налог за нашу продавницу

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
sr_RS: Подесите своје начине плаћања и прихватајте кредитне и дебитне картице, готовину, банковне трансфере и новац са свог Mercado Pago налога. Понудите сигурна и безбедна плаћања са водећим процесором у Латинској Америци.

en: Set variation image
sr_RS: Постави слику за варијацију

en: Set your new password.
sr_RS: Подесите своју нову лозинку.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
sr_RS: Подесите локацију своје продавнице и конфигуришите подешавања пореске стопе.

en: Set your store location and where you'll ship to.
sr_RS: Подесите локацију своје продавнице и где ћете испоручивати.

en: Seti
sr_RS: Сети

en: Settat
sr_RS: Сетат

en: Setting value.
sr_RS: Вредност подешавања.

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
sr_RS: Подешавања испод се примењују на све варијације без омогућеног ручног управљања залихом.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sr_RS: Подешавања за извештавање у WooCommerce admin.

en: Settings group ID.
sr_RS: ИД групе подешавања.

en: Settings section.
sr_RS: Секција подешавања.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sr_RS: Плаћања

en: Settings tab.
sr_RS: Картица подешавања.

en: Settings.
sr_RS: Подешавања.

en: Setup Wizard
sr_RS: Чаробњак за подешавање

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
sr_RS: Поставите страницу са Политиком повраћаја и враћања производа да бисте повећали кредибилитет ваше продавнице.

en: Setup shipping zones
sr_RS: Подеси зоне испоруке.

en: Setup wizard
sr_RS: Чаробњак за подешавање

en: Sevastopol
sr_RS: Севастопољ

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sr_RS: Неколико WooCommerce проширења може да води дневничку евиденцију која олакшава отклањање грешака. Тај директоријум мора да буде уписив да би ово функционисало.

en: Sevilla
sr_RS: Севиља

en: Seychelles
sr_RS: Сејшели

en: Seychellois rupee
sr_RS: Сејшелски рупи

en: Shaanxi / 陕西
sr_RS: Шенси

en: Shandong / 山东
sr_RS: Шандунг

en: Shanghai / 上海
sr_RS: Шангај

en: Shanxi / 山西
sr_RS: Шанси

en: Share
sr_RS: Подели

en: Share feedback
sr_RS: Поделите поврате информације

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sr_RS: Поделите нове ставке на друштвеним мрежама у тренутку када су доступне у вашој продавници.

en: Shared by %s
sr_RS: Поделио %s

en: Shariatpur
sr_RS: Шариатпур

en: Sheema
sr_RS: Шима

en: Sherpur
sr_RS: Шерпур

en: Shiga
sr_RS: Шига

en: Shimane
sr_RS: Шимане

en: Shinyanga
sr_RS: Шинјанга

en: Ship to
sr_RS: Испорука за

en: Ship to a different address?
sr_RS: Достава на другу адресу?

en: Ship to all countries
sr_RS: Испоручи свим земљама

en: Ship to all countries you sell to
sr_RS: Испоручи у све земље у којима продајете

en: Ship to specific countries
sr_RS: Достави у одређене државе

en: Ship to specific countries only
sr_RS: Испоручи само у одређене земље

en: ShipStation icon
sr_RS: ShipStation иконица

en: Shipment %s
sr_RS: Пошиљка %s

en: Shipment Provider
sr_RS: Добављач пошиљке

en: Shipment Tracking
sr_RS: Праћење испоруке

en: Shipping
sr_RS: Достава

en: Shipping Address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Shipping Address 1
sr_RS: Прва адреса за испоруку

en: Shipping Address 2
sr_RS: Адреса за испоруку 2

en: Shipping City
sr_RS: Град испоруке

en: Shipping Company
sr_RS: Компанија испоруке

en: Shipping Country / Region
sr_RS: Држава / регија испоруке

en: Shipping First Name
sr_RS: Име за испоруку

en: Shipping Label
sr_RS: Адресница

en: Shipping Last Name
sr_RS: Презиме за испоруку

en: Shipping Method
sr_RS: Начин испоруке

en: Shipping Phone Number
sr_RS: Број телефона доставе

en: Shipping Postal/Zip Code
sr_RS: Поштански број испоруке

en: Shipping State
sr_RS: Држава испоруке

en: Shipping Zone
sr_RS: Зона испоруке

en: Shipping address
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Shipping address required.
sr_RS: Обавезна адреса доставе.

en: Shipping address.
sr_RS: Адреса за испоруку.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sr_RS: Адреса за испоруку: тражићемо да је унесете како бисмо, на пример, могли да проценимо испоруку пре него што наручите и пошаљемо вам наруџбину!

en: Shipping amount
sr_RS: Износ испоруке

en: Shipping class
sr_RS: Начин испоруке

en: Shipping class ID.
sr_RS: ИД класе испоруке.

en: Shipping class costs
sr_RS: Трошкови испоруке

en: Shipping class name.
sr_RS: Име класе испоруке.

en: Shipping class slug.
sr_RS: Подложак класе испоруке.

en: Shipping classes
sr_RS: Врсте испоруке

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sr_RS: Класе испоруке користе одређене начине испоруке до групне сличних производа.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sr_RS: Трошкови испоруке обрачунавају се током плаћања.

en: Shipping costs updated.
sr_RS: Ажурирани трошкови испоруке.

en: Shipping destination
sr_RS: Адреса за испоруку

en: Shipping destination address.
sr_RS: Одредишна адреса испоруке.

en: Shipping details
sr_RS: Детаљи испоруке

en: Shipping instance ID.
sr_RS: ИД инстанце испоруке.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sr_RS: Достава је укључена, али нисте додали ниједан начин испоруке до ваших зона испоруке.

en: Shipping is disabled.
sr_RS: Достава је онемогућена.

en: Shipping lines data.
sr_RS: Детаљи линија из листе слања.

en: Shipping location(s)
sr_RS: Локације за испоруку

en: Shipping method
sr_RS: Начин испоруке

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
sr_RS: ID начина доставе (нпр. flat_rate, free_shipping).

en: Shipping method ID is required.
sr_RS: Потребно је унети шифру за начин слања.

en: Shipping method ID.
sr_RS: ИД начина испоруке.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sr_RS: Начин испоруке није додат. Молимо вас покушајте поново.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
sr_RS: Метод доставе не може бити уклоњен. Молимо покушајте поново.

en: Shipping method customer facing title.
sr_RS: Назив начина испоруке како се приказује купцу.

en: Shipping method description.
sr_RS: Опис начина испоруке.

en: Shipping method enabled status.
sr_RS: Укључено стање начина испоруке.

en: Shipping method instance ID.
sr_RS: Инстанца методе испоруке ID.

en: Shipping method name.
sr_RS: Назив начина испоруке.

en: Shipping method settings.
sr_RS: Подешавања начина испоруке.

en: Shipping method sort order.
sr_RS: Редослед начина испоруке.

en: Shipping method title.
sr_RS: Наслов начина за слање.

en: Shipping method(s)
sr_RS: Начин(и) испоруке

en: Shipping methods
sr_RS: Начини испоручивања

en: Shipping methods do not support trashing.
sr_RS: Начини испоруке не подржавају слање у отпад.

en: Shipping methods for this zone.
sr_RS: Начини доставе за ову зону.

en: Shipping name
sr_RS: Назив испоруке

en: Shipping only
sr_RS: Само достава

en: Shipping options will be updated during checkout.
sr_RS: Ажурирање могућности за отпремање извршиће се током потврде куповине.

en: Shipping settings
sr_RS: Подешавање испоруке

en: Shipping tax
sr_RS: Порез на доставу

en: Shipping tax amount
sr_RS: Износ пореза за транспорт

en: Shipping tax class
sr_RS: Пореска стопа испоруке:

en: Shipping tax class based on cart items
sr_RS: Пореска стопа испоруке на основу производа у Корпи

en: Shipping tax total.
sr_RS: Укупна вредност пореза на услугу слања.

en: Shipping tax.
sr_RS: Порез на испоруку.

en: Shipping to %s.
sr_RS: Отпремање за %s.

en: Shipping via %s
sr_RS: Достава путем %s

en: Shipping zone location code.
sr_RS: Код локације зоне испоруке.

en: Shipping zone location type.
sr_RS: Тип локације за транспорт.

en: Shipping zone name.
sr_RS: Име зоне испоруке.

en: Shipping zone order.
sr_RS: Редослед зона испоруке.

en: Shipping zones
sr_RS: Зоне испоруке

en: Shipping zones do not support trashing.
sr_RS: Не можете померити зоне испоруке на отпад.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
sr_RS: Достава, порези и попусти се рачунају при потврди куповине.

en: Shipping:
sr_RS: Испорука:

en: Shizuoka
sr_RS: Шизуока

en: Shkodër
sr_RS: Скадар

en: Shop
sr_RS: Продавница

en: Shop All
sr_RS: Купи све

en: Shop Now
sr_RS: Купи сада

en: Shop Page
sr_RS: Страна продавнице

en: Shop and search results
sr_RS: Продавница и резултати претраге

en: Shop base
sr_RS: База продавнице

en: Shop base address
sr_RS: Адреса продавнице

en: Shop base with category
sr_RS: Продавница са категоријама

en: Shop by Category
sr_RS: Купујте по категорији

en: Shop chairs
sr_RS: Купите столице

en: Shop country/region
sr_RS: Земља/регија куповине

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
sr_RS: Купујте по најбољим ценама доставе и приступите претходно договореним сниженим ценама.

en: Shop home decor
sr_RS: Купите кућни декор

en: Shop new arrivals
sr_RS: Купујте нове производе

en: Shop now
sr_RS: Купи сада

en: Shop only
sr_RS: Само продавница

en: Shop order
sr_RS: Редослед

en: Shop page
sr_RS: Страница продавнице

en: Shop page display
sr_RS: Прикажи страницу продавнице

en: Shop pages
sr_RS: Странице продавнице

en: Shop the sale
sr_RS: Купујте на распродаји

en: Shop vinyl records
sr_RS: Купите винил плоче

en: Short description
sr_RS: Кратак опис

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sr_RS: Уколико вам је потребна помоћ да разумете, користите или проширите WooCommerce, <a href="%s">молимо прочитајте нашу документацију</a>. Наћи ћете све врсте ресурса, укључујући делове кода, туторијале и још много тога.

en: Show
sr_RS: Приказати

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sr_RS: Прикажи „потврђен власник“ етикету за корисничке рецензије

en: Show Price
sr_RS: Прикажи цену

en: Show Suggestions
sr_RS: Прикажи предлоге

en: Show a grid of brand thumbnails.
sr_RS: Прикажи мрежу сличица брендова.

en: Show advanced options
sr_RS: Прикажи напредна подешавања

en: Show all types
sr_RS: Приказ свих типова

en: Show as dropdown
sr_RS: Прикажи као падајућу листу

en: Show categories
sr_RS: Прикажи категорије

en: Show categories &amp; products
sr_RS: Прикажи категорије и производе

en: Show context
sr_RS: Прикажи контекст

en: Show custom fields
sr_RS: Прикажи прилагођена поља

en: Show description
sr_RS: Прикажи опис

en: Show details
sr_RS: Прикажи детаље

en: Show hidden products
sr_RS: Приказати скривене производе

en: Show hierarchy
sr_RS: Прикажи хијерархију

en: Show if is a compound tax rate.
sr_RS: Прикажи ако је сложена пореска стопа.

en: Show more details
sr_RS: Прикажи више детаља

en: Show more…
sr_RS: Прикажи више…

en: Show password
sr_RS: Прикажи лозинку

en: Show product counts
sr_RS: Прикажи број производа

en: Show products
sr_RS: Прикажи производе

en: Show subcategories
sr_RS: Прикажи подкатегорије

en: Show subcategories &amp; products
sr_RS: Прикажи подкатегорије и производе

en: Showcase your products with Pinterest
sr_RS: Прикажите своје производе на Pinterest-у.

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
sr_RS[0]: Приказано је свих %1$d резултата
sr_RS[1]: Приказано је свих %1$d резултата
sr_RS[2]: Приказано је свих %1$d резултата

en: Showing reports for:
sr_RS: Приказани су извештаји за:

en: Showing the single result
sr_RS: Приказан један резултат

en: Shown to customers on the product page.
sr_RS: Приказано купцима на страници производа.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
sr_RS: Приказује брендове у виџету који вам омогућава да сузите листу производа приликом прегледа производа.

en: Shows if backorders are allowed.
sr_RS: Показује да ли су авансне поруџбине дозвољене.

en: Shows if the product can be bought.
sr_RS: Приказује се уколико се производ може купити.

en: Shows if the product is on backordered.
sr_RS: Показује да ли је производ наручен авансно.

en: Shows if the product is on sale.
sr_RS: Приказује се уколико је производ на попусту.

en: Shows if the product need to be shipped.
sr_RS: Приказује да ли производ треба испоруку.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
sr_RS: Приказује да ли производ треба да се конфигурише пре него што се може купити.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sr_RS: Приказује да ли је рецезент купио производ или не.

en: Shows if the variation can be bought.
sr_RS: Прикажи уколико варијација може да се купи.

en: Shows if the variation is on backordered.
sr_RS: Показује да ли се варијација авансно продаје.

en: Shows if the variation is on sale.
sr_RS: Прикажи варијацију уколико је на попусту.

en: Shows where the order was created.
sr_RS: Показује где је наруџбина направљена.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sr_RS: Прикзује да ли се наплаћује испорука.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sr_RS: Прикажи/утврди да ли је напомена само за информацију или за купца (корисник ће бити обавештен).

en: Shumen
sr_RS: Шумен

en: Siaya
sr_RS: Сиаја

en: Sibiu
sr_RS: Сибињ

en: Sichuan / 四川
sr_RS: Сичуан

en: Sidi Bel Abbès
sr_RS: Сиди бел Абес

en: Sidi Bennour
sr_RS: Сиди Бенур

en: Sidi Ifni
sr_RS: Сиди Ифни

en: Sidi Kacem
sr_RS: Сиди Касем

en: Sidi Slimane
sr_RS: Сиди Слиман

en: Sidi Youssef Ben Ali
sr_RS: Сиди Јусеф Бен Али

en: Siena
sr_RS: Сијена

en: Sierra Leone
sr_RS: Сијера Леоне

en: Sierra Leonean leone
sr_RS: Сијералеонски леоне

en: Sign Up
sr_RS: Регистрација

en: Signups
sr_RS: Пријава

en: Siirt
sr_RS: Сирт

en: Sikkim
sr_RS: Сиким

en: Silistra
sr_RS: Силистра

en: Simiyu
sr_RS: Симију

en: Simple Product Template
sr_RS: Једноставан шаблон производа

en: Simple product
sr_RS: Једноставан производ

en: Simplified shipping with:
sr_RS: Поједностављена достава са:

en: Sinaloa
sr_RS: Синалоа

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sr_RS: Пошто ваш претраживач не подржава Јаваскрипт, или је исти онемогућен, пре него што пласирате наруџбину кликните на дугме %1$sАжурирај укупни износ%2$s. Ако то не учините може да вам буде наплаћен већи износ од горе наведеног.

en: Sindh
sr_RS: Синд

en: Sing Buri
sr_RS: Синг Бури

en: Singapore
sr_RS: Сингапур

en: Singapore dollar
sr_RS: Сингапурски Долар

en: Singida
sr_RS: Сингида

en: Sinoe
sr_RS: Синое

en: Sinop
sr_RS: Синоп

en: Sip, Shop, Savor
sr_RS: Гутљај, купуј, уживај

en: Siquijor
sr_RS: Сикихор

en: Siracusa
sr_RS: Сиракуза

en: Sirajganj
sr_RS: Сирагањ

en: Sironko
sr_RS: Сиронко

en: Sisak-Moslavina County
sr_RS: Сисачко-мославачка жупанија

en: Sisaket
sr_RS: Сисакет

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
sr_RS: Систан и Белуџистан (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
sr_RS: Завалите се и опустите

en: Site
sr_RS: Веб место

en: Site Title
sr_RS: Наслов сајта

en: Site URL.
sr_RS: URL веб места.

en: Site Visibility
sr_RS: Видљивост сајта

en: Site address (URL)
sr_RS: Адреса места (УРЛ)

en: Site visibility
sr_RS: Видљивост сајта

en: Site visibility badge
sr_RS: Значка видљивости сајта

en: Sivas
sr_RS: Сивас

en: Size
sr_RS: Величина

en: Skhirat-Témara
sr_RS: Скират-Темара

en: Skikda
sr_RS: Скикда

en: Skip importing existing order data.
sr_RS: Прескочите увоз постојећих података о наруџбини.

en: Skip setup
sr_RS: Прескочи подешавање

en: Skip this step
sr_RS: Прескочите овај корак

en: Sligo
sr_RS: Слиго

en: Sliven
sr_RS: Сливен

en: Slovakia
sr_RS: Словачка

en: Slovenia
sr_RS: Словенија

en: Slug
sr_RS: Скраћеница

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sr_RS: Подложак „%s“ је већ у употреби. Молимо, промените.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sr_RS: Подложак „%s“ није дозвољен зато што је резервисан члан. Молимо, промените.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sr_RS: Подложак „%s“ је предугачак (28 карактера максимум). Молимо, скратите.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
sr_RS: Подложак (јединствени идентификатор) може бити празан и аутоматски генерисан, или можете унети један.

en: Slug automatically generated from the product name.
sr_RS: Подложак аутоматски генерисан од имена производа.

en: Slug identifier for the resource.
sr_RS: Идентификатор подлошка за ресурс.

en: Slug of the resource.
sr_RS: Предложак за ресурс.

en: Small
sr_RS: Мала

en: Smolyan
sr_RS: Смолијан

en: Social Media
sr_RS: Друштвени медији

en: Sofala
sr_RS: Софала

en: Sofia
sr_RS: Софија

en: Sofia District
sr_RS: Софијска област

en: Sohag
sr_RS: Сохаг

en: Sokoto
sr_RS: Сокото

en: Sol
sr_RS: Перуански сол

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sr_RS[0]: Продат %1$d артикал у последњих %2$d дана
sr_RS[1]: Продата %1$d артикла у последњих %2$d дана
sr_RS[2]: Продато %1$d артикала у последњих %2$d дана

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sr_RS: Продато %1$s вредности у последњих %2$d дана

en: Sold individually
sr_RS: Појединачна продаја

en: Sold individually?
sr_RS: Продаје се самостално?

en: Sololá
sr_RS: Солола

en: Solomon Islands
sr_RS: Соломонова Острва

en: Solomon Islands dollar
sr_RS: Соломонски долар

en: Solothurn
sr_RS: Солотурн

en: Somali shilling
sr_RS: Сомалијски шилинг

en: Somalia
sr_RS: Сомалија

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
sr_RS: Неки детаљи ваше пошиљке су недавно ажурирани. Ово може укључивати информације о праћењу, садржај ставке или статус испоруке.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
sr_RS: Неки подаци о претплати могу бити привремено недоступни. Освежите страницу за неколико минута да бисте покушали поново.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sr_RS: Неки веб сервиси, као што су они за испоруку, могу да користе SOAP да добију информације са удаљених сервера, нпр. за цене испоруке уживо од FedEx-а потребно је поставити SOAP.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sr_RS: Неко је упутио захтев за нову лозинку за следећи налог на %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
sr_RS: Нешто велико се спрема! Наша продавница је у изради и ускоро ће бити покренута!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
sr_RS: Нешто велико се спрема! Наша продавница је у изради – ускоро отварамо!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
sr_RS: Дошло је до грешке при покушају враћања поруџбине %d из отпада. Није могуће вратити је.

en: Somogy
sr_RS: Шомођ

en: Sondrio
sr_RS: Сондрио

en: Songkhla
sr_RS: Сонгкла

en: Sonora
sr_RS: Сонора

en: Sonsonate
sr_RS: Сонсонате

en: Soria
sr_RS: Сорија

en: Soriano
sr_RS: Соријано

en: Soroca
sr_RS: Сорока

en: Soroti
sr_RS: Сороти

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sr_RS: Жао нам је, дошло је до проблема приликом уклањања овог купона.

en: Sorry to see you go.
sr_RS: Жао нам је што одлазите.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sr_RS: Жао нам је! Нисмо могли да се повежемо са Jetpack додатком 😭. Проверите да ли је ваше веб место видљиво, и да прихвата долазне и одлазне curl захтеве. Такође можете пробати да се повежете поново касније, и ако не успете, контактирајте подршку додатка.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sr_RS: Извињавамо се! Покушали смо, али сада нисмо могли повезати Jetpack. Идите на језичак Додаци за повезивање Jetpack-а, тако да можете завршити подешавања ваше продавнице.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sr_RS: Жао нам је! Покушали смо, али нисмо успели да инсталирамо Jetpack додатак 😭. Идите на Додаци како бисте да додали, и завршите подешавање ваше продавнице.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Жао нам је, „%s“ није у залихама. Молимо Вас уредите вашу корпу и покушајте опет. Извињавамо се због непријатности.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Жао нам је, „%s“ нема у залихама. Молимо Вас уредите вашу корпу и покушајте опет. Извињавамо се због непријатности.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
sr_RS: Жао нам је, %1$s не може бити ажуриран преко ове крајње тачке за корисника са улогом %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
sr_RS: Жао нам је, купон „%1$s“ није применљив на категорије: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
sr_RS: Жао нам је, купон „%1$s“ није применљив на производе: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sr_RS: Извините, купон „%s“ је искоришћен и не може бити коришћен уз друге купоне.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
sr_RS: Жао нам је, купон „%s“ се не може применити на одабране производе.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
sr_RS: Жао нам је, купон „%s“ се не може применити на садржај ваше корпе.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
sr_RS: Жао нам је, купон „%s“ није важећи за артикле на распродаји.

en: Sorry, creating the product with template failed.
sr_RS: Извините, креирање производа са шаблоном није успело.

en: Sorry, experiment_name is required.
sr_RS: Жао нам је, experiment_name је обавезно.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sr_RS: Преузимање података о преузимањима није успело.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sr_RS: Жао нам је, преузимање показатеља учинка није успело.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sr_RS: Жао нам је, преузимање података о приходу није успело.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sr_RS: Жао нам је, преузимање података о порезу није успело.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Жао нам је, изгледа да немамо доступне методе плаћања за вашу локацију. Контактирајте нас ако вам је потребна помоћ или желите другачији аранжман.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Извините, изгледа да нема доступних метода плаћања. Молимо вас да нас контактирате ако вам је потребна помоћ или желите да направите алтернативне договоре.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sr_RS: Жао нам је, изгледа да купон „%s“ не важи - уклоњен је из ваше наруџбине.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
sr_RS: Жао нам је, није пронађен задатак који се може одбацити са тим ИД-ом.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sr_RS: Извините, ниједан производ не одговара изабраним критеријумима. Молимо вас изаберите другачију комбинацију.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
sr_RS: Жао нам је, није пронађен задатак који се може одложити са тим ИД-ом.

en: Sorry, no task with that ID was found.
sr_RS: Жао нам је, није пронађен задатак са тим ИД-ом.

en: Sorry, that task list was not found
sr_RS: Жао нам је, та листа задатака није пронађена

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sr_RS: Жао нам је, наруџбина не може бити пронађена. Молимо вас да нас контактирате ако имате проблема у проналажењу детаља ваше наруџбине.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sr_RS: Датотека са подацима о узорцима није пронађена.

en: Sorry, there has been an error.
sr_RS: Жао нам је, дошло је до грешке.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sr_RS: Жао нам је, не постоји извоз са тим ID-ом.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sr_RS: Жао нам је, нема напомене са тим ID-ом.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sr_RS: Жао нам је, не постоји ресурс са тим ID-ом.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
sr_RS: Жао нам је, овај купон се не може применити на брендове изабраних производа.

en: Sorry, this download has expired
sr_RS: Жао нам је, ово преузимање је истекло

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sr_RS: Жао нам је, ова наруџбина није исправна и не може да буде плаћена.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
sr_RS: Извините, ова поруџбина захтева опцију доставе.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sr_RS: Извините, овај производ се не може купити.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sr_RS: Жао нам је, овај производ није доступан. Одаберите другу комбинацију.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
sr_RS: Жао нам је, корисници са улогом %1$s не могу бити обрисани преко ове крајње тачке. Дозвољене улоге: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sr_RS: Жао нам је, не можемо повезати вашу продавницу са Jetpack-ом.

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
sr_RS: Жао нам је, не дозвољавамо поруџбине из наведене земље (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sr_RS: Жао нам је, немамо довољно „%1$s“ на залихама да бисмо извршили вашу наруџбину (доступна количина је: %2$s). Извињавамо се због евентуалне непријатности.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
sr_RS: Извините, не достављамо поруџбине у наведену земљу (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да управљате сериом ових ресурса.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sr_RS: Жао нам је, не можете да промените врсту коментара.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sr_RS: Нажалост, није вам дозвољено да креирате нове странице.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да направите овај ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да избришете %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да обришете овај ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да уређујете овај ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да сакријете листе задатака.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да инсталирате теме на овој веб локацији.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да преузимате задатке за увођење.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да преузимате податке обрасца производа.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да одлажете задатке за увођење.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
sr_RS: Жао нам је, није вам дозвољено да отпремате овај тип датотеке.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
sr_RS: Жао нам је, не можете креирати пробне производе.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sr_RS: Извините, не можете да направите нови извор.

en: Sorry, you cannot create resources.
sr_RS: Жао нам је, не можете да креирате ресурсе.

en: Sorry, you cannot delete resources.
sr_RS: Жао нам је, не можете да бришете ресурсе.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sr_RS: Извините, не можете да избришете извор.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sr_RS: Извините, али не можете уредити овај ресурс.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
sr_RS: Жао нам је, не можете извести WooCommerce нацрте.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
sr_RS: Жао нам је, не можете увести WooCommerce нацрте.

en: Sorry, you cannot list resources.
sr_RS: Извините, не можете да излистате овај извор.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sr_RS: Жао нам је, не можете да управљате додацима.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sr_RS: Жао нам је, не можете да управљате темама.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sr_RS: Жао нам је, не можете да управљате овим опцијама.

en: Sorry, you cannot update resource.
sr_RS: Не можете модификовати ресурс.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
sr_RS: Жао нам је, не можете да прегледате маркетиншке канале.

en: Sorry, you cannot view resources.
sr_RS: Жао нам је, не можете да прегледате ресурсе.

en: Sorry, you cannot view these options.
sr_RS: Жао нам је, не можете да видите ове опције.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sr_RS: Жао нам је, не можете да видите овај ресурс.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sr_RS: Жао нам је, достигли сте лимит преузимања за ову датотеку.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
sr_RS: Жао нам је, морате бити пријављени да бисте одговорили на рецензију.

en: Sorry, you post telemetry data.
sr_RS: Жао нам је, објављујете телеметријске податке.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
sr_RS: Жао нам је, ваша поруџбина на %1$s је била неуспешна. Детаљи ваше поруџбине су испод, са линком за поновни покушај плаћања: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
sr_RS: Жао нам је, ваша поруџбина је била неуспешна

en: Sorry, your session has expired.
sr_RS: Жао нам је, ваша сесија је истекла.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sr_RS: Жао нам је, ваша сесија је истекла.<a href="%s" class="wc-backward">Вратите се на почетну страну</a>

en: Sorsogon
sr_RS: Сорсогон

en: Sort ascending or descending.
sr_RS: Поређај узлазно или силазно.

en: Sort by
sr_RS: Сортирај по

en: Sort by average rating
sr_RS: Сортирај по просечној оцени

en: Sort by latest
sr_RS: Најновије

en: Sort by most recent
sr_RS: Сортирај по најновијим

en: Sort by popularity
sr_RS: Сортирај по популарности

en: Sort by price (asc)
sr_RS: Сортирај по цени (узлазно)

en: Sort by price (desc)
sr_RS: Сортирај по цени (силазно)

en: Sort by price: high to low
sr_RS: Сортирај по цени: од веће ка мањој

en: Sort by price: low to high
sr_RS: Сортирај по цени: од мање ка већој

en: Sort by tax class.
sr_RS: Сортирање по порезној класи.

en: Sort by term property.
sr_RS: Поређај по својствима услова.

en: Sort by:
sr_RS: Поређај по:

en: Sort code
sr_RS: Сорт код

en: Sort collection by object attribute.
sr_RS: Сортирај колекцију по атрибуту објекта.

en: Sort collection by resource attribute.
sr_RS: Сортирај колекцију по атрибуту извора.

en: Sorted by average rating
sr_RS: Сортирано по просечној оцени

en: Sorted by latest
sr_RS: Сортирано по најновијем

en: Sorted by popularity
sr_RS: Сортирано по популарности

en: Sorted by price: high to low
sr_RS: Сортирано по цени: од више ка нижој

en: Sorted by price: low to high
sr_RS: Сортирано по цени: од ниже ка вишој

en: Sorting
sr_RS: Сортирање

[ctx: Sorting order]
en: Order
sr_RS: Наруџбина

en: Souk Ahras
sr_RS: Сук Ахрас

en: Sound like no other
sr_RS: Звук као ниједан други

en: Source
sr_RS: Извор

en: Source logger must be configured before running a migration
sr_RS: Изворни записник мора бити конфигурисан пре покретања миграције

en: Source of note.
sr_RS: Извор белешке.

en: Source of the note.
sr_RS: Извор белешке.

en: Source platform
sr_RS: Изворна платформа

en: Source store must be configured before running a migration
sr_RS: Пре покретања миграције изворно складиште мора бити конфигурисано

en: Source type
sr_RS: Врста извора

en: Source: %s
sr_RS: Извор: %s

en: South Aegean
sr_RS: Јужни Егеј

en: South Africa
sr_RS: Јужна Африка

en: South African rand
sr_RS: Јужноафрички ранд

en: South America
sr_RS: Јужна Америка

en: South Australia
sr_RS: Јужна Аустралија

en: South Carolina
sr_RS: Јужна Каролина

en: South Cotabato
sr_RS: Јужни Котабато

en: South Dakota
sr_RS: Јужна Дакота

en: South Georgia/Sandwich Islands
sr_RS: Јужна Џорџија/Јужна Сендвичка Острва

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
sr_RS: Јужни Хорасан (خراسان جنوبی)

en: South Korea
sr_RS: Јужна Кореја

en: South Korean won
sr_RS: Јужнокорејски Вон

en: South Sinai
sr_RS: Јужни Синај

en: South Sudan
sr_RS: Јужни Судан

en: South Sudanese pound
sr_RS: Јужносуданска фунта

en: Southern
sr_RS: Јужни

en: Southern Leyte
sr_RS: Јужни Лејте

en: Southland
sr_RS: Саутленд

en: Spain
sr_RS: Шпанија

en: Specific Countries
sr_RS: Одређене земље

en: Specific countries
sr_RS: Посебне земље

en: Specified file failed upload test.
sr_RS: Тест за пренос наведене датотеке није успео.

en: Split-Dalmatia County
sr_RS: Сплитско-далматинска жупанија

en: Sports and recreation
sr_RS: Спорт и рекреација

en: Square
sr_RS: Квадрат

en: Sri Lanka
sr_RS: Шри Ланка

en: Sri Lankan rupee
sr_RS: Рупи Шри Ланке

en: St. Gallen
sr_RS: Санкт Гален

en: Staff picks
sr_RS: Избор особља

en: Standard
sr_RS: Стандардно

en: Standard fonts
sr_RS: Стандардни фонтови

en: Standard product
sr_RS: Стандардни прозвод

en: Standard rate
sr_RS: Уобичајена стопа

en: Standard rates
sr_RS: Стандардне стопе

en: Star ratings should be required, not optional
sr_RS: Оцене звездицама треба да буду обавезне, не опционе

en: Stara Zagora
sr_RS: Стара Загора

en: Start Import
sr_RS: Покрени увоз

en: Start accepting payments on your store!
sr_RS: Почните да прихватате плаћања у својој продавници!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
sr_RS: Почните додавањем првог производа у своју продавницу. Можете додати своје производе ручно, путем ЦСВ-а или их увести из друге услуге.

en: Start converting
sr_RS: Започни конверзију

en: Start converting order coupon data to the simplified format
sr_RS: Почните да конвертујете податке купона за поруџбину у поједностављени формат

en: Start date of sale price, as GMT.
sr_RS: Датум почетка примене снижене цене у формату гриничког времена (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sr_RS: Почетни датум продајне цене, у временској зони сајта.

en: Start date of sale price.
sr_RS: Датум почетка попуста.

en: Start selling
sr_RS: Почни продају

en: Start shopping
sr_RS: Започните куповину

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sr_RS: Почните да користите нове функције које се поступно уводе да бисте побољшали искуство управљања продавницом.

en: Start your online clothing store
sr_RS: Отворите своју интернет продавницу одеће

en: Started processing action %s
sr_RS: Почела је обрада акције %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sr_RS: Покретање веб странице о моди је узбудљиво, али може изгледати и неодољиво. У овом чланку ћемо вас провести кроз поступак подешавања, научити вас да креирате успешне листе производа и показати вам како да продајете својој идеалној публици.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
sr_RS[0]: Почиње чишћење за %d поруџбину...
sr_RS[1]: Почиње чишћење за %d поруџбине...
sr_RS[2]: Почиње чишћење за %d поруџбина...

en: State
sr_RS: Држава

en: State / County
sr_RS: Регион / округ

en: State / County or state code
sr_RS: Држава/општина

en: State / Zone
sr_RS: Област / зона

en: State code
sr_RS: Код државе

en: State code.
sr_RS: Код државе.

en: State.
sr_RS: Држава.

en: State/County
sr_RS: Држава/општина

en: State/County (optional)
sr_RS: Држава / округ (опционо)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sr_RS: Код државе / округа или назив државе, округа, покрајине или округа.

en: State/province.
sr_RS: Држава/округ.

en: Stats about coupons.
sr_RS: Статистика о купонима.

en: Stats about groups of customers.
sr_RS: Статистика о групама купаца.

en: Stats about orders.
sr_RS: Статистика о наруџбинама.

en: Stats about product categories.
sr_RS: Статистика о категоријама производа.

en: Stats about product downloads.
sr_RS: Статистика о преузимању производа.

en: Stats about products.
sr_RS: Статистика о производима.

en: Stats about revenue.
sr_RS: Статистика о приходу.

en: Stats about taxes.
sr_RS: Статистика о порезима.

en: Stats about variations.
sr_RS: Статистика о варијацијама.

en: Status
sr_RS: Статус

en: Status of note.
sr_RS: Стање белешке.

en: Status of the checkout session.
sr_RS: Статус сесије потврде куповине.

en: Status of the marketing channel's product listings.
sr_RS: Статус листинга производа маркетиншког канала.

en: Status of the order.
sr_RS: Статус поруџбине.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sr_RS: Статус плаћања који је процесор плаћања вратио. Један од: успешно, на чекању, неуспешно, грешка.

en: Status of the review.
sr_RS: Статус рецензије.

en: Status report information
sr_RS: Информације о стању извештаја

en: Status:
sr_RS: Статус:

en: Status: %s
sr_RS: Статус: %s

en: Status: {{label}}
sr_RS: Статус: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sr_RS: Статуси који захтевају додатне радње у име администратора продавнице.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sr_RS: Статуси који не би требало да буду обухваћени приликом израчунавања укупних извештаја.

en: Stay in the loop
sr_RS: Останите у току

en: Step
sr_RS: Корак

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
sr_RS: Држите се једног кључа по клијенту: ово олакшава опозив приступа у будућности за једног клијента, без изазивања прекида за друге.

en: Stock
sr_RS: Залихе

en: Stock Keeping Unit
sr_RS: Шифра робе у складишту

en: Stock Keeping Unit.
sr_RS: Јединица за чување залиха (SKU).

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
sr_RS: Потврди

en: Stock availability class.
sr_RS: Класа доступности залиха.

en: Stock availability text.
sr_RS: Текст доступности залиха.

en: Stock display format
sr_RS: Облик приказа залиха

en: Stock keeping unit, if applicable.
sr_RS: Јединица за чување залиха, ако је применљиво.

en: Stock levels increased:
sr_RS: Ниво залиха се повећао:

en: Stock levels reduced:
sr_RS: Ниво залиха се смањио:

en: Stock management
sr_RS: Управљање залихама

en: Stock management at product level.
sr_RS: Управљање залихама на нивоу производа.

en: Stock management at variation level.
sr_RS: Управљање залихама на нивоу варијанти

en: Stock management disabled in store settings
sr_RS: Управљање залихама је онемогућено у подешавањима продавнице

en: Stock qty
sr_RS: Количина залихе

en: Stock quantity
sr_RS: Количина залиха

en: Stock quantity.
sr_RS: Количина залиха.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sr_RS: Количина залиха. Ако је ово производ са варијацима ова вредност ће се користити за контролу залиха у свим варијацијама, осим ако дефинишете залиху на нивоу варијације.

en: Stock status
sr_RS: Статус залиха

en: Stock status.
sr_RS: Стање залиха.

en: Stock: %d
sr_RS: Залиха: %d

en: Stop converting
sr_RS: Заустави конверзију

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
sr_RS: Престаните да претварате податке о купонима поруџбине у поједностављени формат

en: Stop sync
sr_RS: Заустави синхронизацију

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sr_RS[0]: Заустављено лудило на %d секунду
sr_RS[1]: Заустављено лудило на %d секунде
sr_RS[2]: Заустављено лудило на %d секунди

en: Store
sr_RS: Продавница

en: Store Address
sr_RS: Улица и број

en: Store Email
sr_RS: Е-пошта продавнице

en: Store Information
sr_RS: Информације о продавници

en: Store Name
sr_RS: Назив продавнице

en: Store Notice
sr_RS: Обавештење о продавници

en: Store URL
sr_RS: URL продавнице

en: Store coming soon
sr_RS: Продавница стиже ускоро

en: Store connected successfully.
sr_RS: Продавница је успешно повезана.

en: Store details
sr_RS: Детаљи о продавници

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
sr_RS: Прекид рада продавнице значи изгубљену продају. Враћање једним кликом вас брзо враћа на мрежу ако нешто пође по злу.

en: Store email address.
sr_RS: Адреса е-поште продавнице.

en: Store emails have had an upgrade!
sr_RS: Е-поруке продавнице су надограђене!

en: Store monitoring
sr_RS: Праћење продавнице

en: Store name
sr_RS: Назив продавнице

en: Store notice
sr_RS: Обавештење продавнице

en: Store setup
sr_RS: Подешавање продавнице

en: Store stats
sr_RS: Статистике продавнице

en: Store-wide threshold (%d)
sr_RS: Праг за целу продавницу (%d)

en: Storefront Theme
sr_RS: Storefront тема

en: Storefront icon
sr_RS: Storefront иконица

en: Street address
sr_RS: Улица и кућни број

en: String based identifier for the term.
sr_RS: Идентификатор термина на основу низа.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
sr_RS: Процесори стрингова морају бити низ важећих повратних позива.

en: Stripe email address
sr_RS: Stripe адреса е-поште

en: Stripe email address:
sr_RS: Stripe адреса е-поште:

en: Strășeni
sr_RS: Страшени

en: Subcategories
sr_RS: Подкатегорија

en: Subject
sr_RS: Предмет

en: Subject (paid)
sr_RS: Предмет (плаћено)

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: Subscribe
sr_RS: Претплати се

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sr_RS: Претплата за %1$s је деактивирана успешно. Више нећете добијати ажурирања за овај производ. <a href="%2$s">Кликните овде</a> уколико такође желите деактивирати додатак.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sr_RS: Пријава за %s је успешно деактивирана. Нећете више добијати ажурирања за овај производ.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sr_RS: Претплата ускоро <strong>истиче</strong>

en: Subscription not found
sr_RS: Претплата није пронађена

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sr_RS: Претплата: Није доступно - %1$d од %2$d се користи.

en: Subscription: Unlimited
sr_RS: Претплата: Неограничена

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sr_RS: Претплата: Користи %1$d од %2$d доступна веб места

en: Subscriptions
sr_RS: Претплате

en: Subtitle.
sr_RS: Поднаслов.

en: Subtotal
sr_RS: Укупно

en: Subtotal in cents.
sr_RS: Међузбир у центима.

en: Subtotal of the order.
sr_RS: Укупно за поруџбину.

en: Subtotal:
sr_RS: Свега:

en: Suburb
sr_RS: Предграђе

en: Success
sr_RS: Успех

en: Successfully canceled action: %s
sr_RS: Успешно отказана акција: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
sr_RS: Успешно повезано са <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
sr_RS: Успешно одјављени са <b>%1$s</b>.

en: Successfully executed action: %s
sr_RS: Успешно извршена акција: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sr_RS: Успешно одрађена промена за акцију: %s

en: Suceava
sr_RS: Сучава

en: Suchitepéquez
sr_RS: Сучитепекез

en: Sucre
sr_RS: Сукре

en: Sucumbíos
sr_RS: Сукумбиос

en: Sud Sardegna
sr_RS: Јужна Сардинија

en: Sudan
sr_RS: Судан

en: Sudanese pound
sr_RS: Суданска фунта

en: Suez
sr_RS: Суец

en: Suggest a slug for the term.
sr_RS: Предложите слаг за термин.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
sr_RS: Предлаже пуне адресе купцима током куцања.

en: Suggestion ID.
sr_RS: ИД предлога.

en: Suggestion description.
sr_RS: Опис предлога.

en: Suggestion visibility.
sr_RS: Видљивост предлога.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sr_RS: Suhosin је напредни систем заштите за PHP инсталације. Направљен је да би заштитио ваше сервере како од познатих проблема у PHP инсталацијама тако и од потенцијалних непознатих рањивости унутар самог језгра PHP-a. Уколико је активан на Вашем серверу, Suhosin је можда потребно подесити да би му се повећала ограничења приликом подношења података.

en: Sukhothai
sr_RS: Сукхотхаи

en: Sulawesi Barat
sr_RS: Западни Сулавеси

en: Sulawesi Selatan
sr_RS: Јужни Сулавеси

en: Sulawesi Tengah
sr_RS: Централни Сулавеси

en: Sulawesi Tenggara
sr_RS: Југоисточни Сулавеси

en: Sulawesi Utara
sr_RS: Северни Сулавеси

en: Sultan Kudarat
sr_RS: Султан Кударат

en: Sulu
sr_RS: Сулу

en: Sum of all taxes.
sr_RS: Сума свих пореза.

en: Sum of line item taxes only.
sr_RS: Сумирај само ставке пореза.

en: Sumatera Barat
sr_RS: Западна Суматра

en: Sumatera Selatan
sr_RS: Јужна Суматра

en: Sumatera Utara
sr_RS: Северна Суматра

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
sr_RS: Сумирајте овај производ у 1-2 кратке реченице. Приказаћемо га на врху странице.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
sr_RS: Сажмите овај производ у 1-2 кратке реченице. Приказаћемо га на врху странице.

en: Summary
sr_RS: Сажетак

en: Summary: Order #%d
sr_RS: Резиме: поруџбина #%d

en: Sumshchyna
sr_RS: Сумшина

en: Sunamganj
sr_RS: Сунамгањ

en: Suphan Buri
sr_RS: Супан Бури

en: Supported features for this payment gateway.
sr_RS: Подржане карактеристике овог посредника у плаћању.

en: Supported features for this provider.
sr_RS: Подржане функције за овог добављача.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sr_RS: Подржава следећа резервисана места: <code>[qty]</code> = број артикала, <code>[cost]</code> = цена артикала, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Накнада базирана на процентуалном износу.

en: Surat Thani
sr_RS: Сурат Тани

en: Surigao del Norte
sr_RS: Северни Суригао

en: Surigao del Sur
sr_RS: Јужни Суригао

en: Surin
sr_RS: Сурин

en: Suriname
sr_RS: Суринам

en: Surinamese dollar
sr_RS: Суринамски долар

en: Svalbard and Jan Mayen
sr_RS: Швабалд и Жан Мајен

en: Swazi lilangeni
sr_RS: Свазилендски лилангени

en: Sweden
sr_RS: Шведска

en: Swedish krona
sr_RS: Шведска Круна

en: Swiss franc
sr_RS: Швајцарски Франак

en: Switch to new template
sr_RS: Пређи на нови шаблон

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
sr_RS: Промена складиштења података док је синхронизација непотпуна је опасно и може довести до оштећења или губитка података поруџбине!

en: Switzerland
sr_RS: Швајцарска

en: Sylhet
sr_RS: Сулет

en: Sync all your selling channels in one place
sr_RS: Синхронизујте све своје продајне канале на једном месту

en: Sync completed.
sr_RS: Синхронизација је завршена.

en: Sync orders now
sr_RS: Синхронизујте поруџбине сада

en: Sync with theme
sr_RS: Синхронизуј са темом

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
sr_RS: Синхронизујте каталог своје продавнице, подесите праћење пиксела и покрените циљане рекламне кампање.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
sr_RS: Синхронизујте податке ваше веб локације као што су контакти, производи и поруџбине преко Salesforce CRM-а са Salesforce интеграцијом за WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
sr_RS: Синхронизација одобрених директоријума за преузимање производа је већ у току.

en: Synchronize approved download directories
sr_RS: Синхронизујте одобрене директоријуме за преузимање

en: Syria
sr_RS: Сирија

en: Syrian pound
sr_RS: Сиријска фунта

en: System status
sr_RS: Статус система

en: System status theme info cache cleared.
sr_RS: Кеш информација о теми статуса система је обрисан.

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
sr_RS: Саболч-Сатмар-Берег

en: Sánchez Ramírez
sr_RS: Санчез Рамирез

en: São Paulo
sr_RS: Сао Паоло

en: Sédhiou
sr_RS: Седиу

en: Sétif
sr_RS: Сетиф

en: Sîngerei
sr_RS: Синђереј

en: Sălaj
sr_RS: Салај

en: Tabasco
sr_RS: Табаско

en: Table cell display.
sr_RS: Приказ ћелија у табели.

en: Table cell format.
sr_RS: Формат ћелије табеле.

en: Table cell value.
sr_RS: Вредност ћелије у табели.

en: Table column header.
sr_RS: Заглавље колоне табеле.

en: Table does not exist
sr_RS: Табела не постоји

en: Table headers.
sr_RS: Заглавља табела.

en: Table rows.
sr_RS: Редови табела.

en: Tablet
sr_RS: Таблет

en: Tabora
sr_RS: Табора

en: Tacna
sr_RS: Такна

en: Tacuarembó
sr_RS: Такуарембо

en: Tag
sr_RS: Ознака

en: Tag ID
sr_RS: ИД ознаке

en: Tag ID.
sr_RS: ИД ознаке.

en: Tag added.
sr_RS: Ознака је додата.

en: Tag associated with the provider.
sr_RS: Ознака повезана са добављачем.

en: Tag deleted.
sr_RS: Ознака обрисана.

en: Tag link.
sr_RS: Веза ознаке.

en: Tag name
sr_RS: Име ознаке

en: Tag name.
sr_RS: Име тага.

en: Tag not added.
sr_RS: Ознака није додата.

en: Tag not updated.
sr_RS: Ознака није ажурирана.

en: Tag slug
sr_RS: Слуг ознаке

en: Tag slug.
sr_RS: Подложак ознаке.

en: Tag updated.
sr_RS: Ознака је ажурирана.

en: Tag: | Tags:
sr_RS[0]: Ознака:
sr_RS[1]: Ознаке:
sr_RS[2]: Ознаке:

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Tags (comma separated)
sr_RS: Ознаке (одвојене запетом)

en: Tags (space separated)
sr_RS: Ознаке (одвојене запетом)

en: Tags deleted.
sr_RS: Ознаке су обрисане.

en: Tags totals.
sr_RS: Укупно ознака.

en: Taita-Taveta
sr_RS: Таита-Тавета

en: Taiwan
sr_RS: Тајван

en: Tajikistan
sr_RS: Таџикистан

en: Tajikistani somoni
sr_RS: Таџикистански сомони

en: Tak
sr_RS: Так

en: Take offline payments
sr_RS: Примајте уплате ван мреже

en: Take over
sr_RS: Преузми

en: Take payments in cash upon delivery.
sr_RS: Исплату вршите у готовини након испоруке.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sr_RS: Примајте плаћања лично преко BACS-а. Познато и као директан банковни/жичани пренос.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sr_RS: Примате уплате лично путем чекова. Овакав офлајн посредник може да буде користан и за тестирање куповине.

en: Take payments via bank transfer.
sr_RS: Примајте уплате преко банковног трансфера.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sr_RS: Узмите уплате код добављача који одговара вама - одаберите између 100 и више посредника у плаћању за WooCommerce.

en: Tamanghasset
sr_RS: Таманрасет

en: Tamaulipas
sr_RS: Тамаулипас

en: Tambacounda
sr_RS: Тамбакунда

en: Tamil Nadu
sr_RS: Тамил Наду

en: Tan-Tan
sr_RS: Тан-Тан

en: Tana River
sr_RS: Река Тана

en: Tanga
sr_RS: Танга

en: Tangail
sr_RS: Тенгаил

en: Tangier-Assilah
sr_RS: Тангер-Асила

en: Tanzania
sr_RS: Танзанија

en: Tanzanian shilling
sr_RS: Танзанијски шилинг

en: Taounate
sr_RS: Таунат

en: Taourirt
sr_RS: Таурирт

en: Taraba
sr_RS: Тараба

en: Taraclia
sr_RS: Тараклија

en: Taranaki
sr_RS: Таранаки

en: Taranto
sr_RS: Таранто

en: Tarapacá
sr_RS: Тарапака

en: Tarfaya (EH-partial)
sr_RS: Тарфаја (ЕХ-делимично)

en: Targovishte
sr_RS: Тарговиште

en: Tarija
sr_RS: Тариха

en: Tarlac
sr_RS: Тарлак

en: Taroudant
sr_RS: Тарудант

en: Tarragona
sr_RS: Тарагона

en: Task Configurations
sr_RS: Конфигурације задатака

en: Task List
sr_RS: Листа задатака

en: Task is not a subclass of `Task`
sr_RS: Задатак није подкласа `Task`

en: Task list ID already exists
sr_RS: ИД листе задатака већ постоји

en: Task list ID does not exist
sr_RS: ИД листе задатака не постоји

en: Tasman
sr_RS: Тасман

en: Tasmania
sr_RS: Тасманија

en: Tata
sr_RS: Тата

en: Tawi-Tawi
sr_RS: Тави-Тави

en: Tax
sr_RS: Порез

en: Tax amount
sr_RS: Износ пореза

en: Tax amount in cents.
sr_RS: Износ пореза у центима.

en: Tax class
sr_RS: Пореска категорија

en: Tax class already exists
sr_RS: Класа за порез већ постоји

en: Tax class name.
sr_RS: Назив класе пореза (таксе).

en: Tax class of fee.
sr_RS: Пореска класа накнаде.

en: Tax class of product.
sr_RS: Класа за опорезивање производа.

en: Tax class requires a valid name
sr_RS: Порески разред захтева важећи назив

en: Tax class slug already exists
sr_RS: Подложак пореске класе већ постоји

en: Tax class slug is invalid
sr_RS: Подложак пореске класе је неисправан.

en: Tax class.
sr_RS: Пореска стопа.

en: Tax code
sr_RS: Код пореза

en: Tax in cents.
sr_RS: Порез у центима.

en: Tax lines data.
sr_RS: Детаљи о пореским линијама.

en: Tax name
sr_RS: Назив пореске таксе

en: Tax options
sr_RS: Пореске опције - могућности.

en: Tax priority.
sr_RS: Приоритет пореза.

en: Tax rate ID.
sr_RS: ИД пореске стопе.

en: Tax rate ID: %s
sr_RS: Пореска стопа: %s

en: Tax rate code.
sr_RS: Шифра пореске стопе.

en: Tax rate label.
sr_RS: Ознака пореске стопе.

en: Tax rate name.
sr_RS: Назив стопе пореза.

en: Tax rate.
sr_RS: Стопа пореза.

en: Tax rates successfully deleted
sr_RS: Пореске стопе су успешно обрисане

en: Tax status
sr_RS: Стање пореза

[ctx: Tax status]
en: None
sr_RS: Ниједан

en: Tax status of fee.
sr_RS: Пореска стопа накнаде.

en: Tax status.
sr_RS: Статус пореза.

en: Tax subtotal.
sr_RS: Међузбир пореза.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sr_RS: Укупна вредност пореза (не укључујући порезе на услугу слања).

en: Tax total.
sr_RS: Укупан износ пореза.

en: Taxable
sr_RS: Опорезиво

en: Taxes
sr_RS: Порези

en: Taxes and coupons
sr_RS: Порези и купони

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Порези који се примењују на ову стопу испоруке користећи најмању јединицу валуте.

en: Taxes by code
sr_RS: Порези по коду

en: Taxes by date
sr_RS: Порези по датуму

en: Taxes detailed reports.
sr_RS: Детаљни извештај пореза.

en: Taxes do not support trashing.
sr_RS: Порези не подржавају уклањање.

en: Taxonomies: Product types
sr_RS: Таксономија: Тип производа

en: Taxonomies: Product visibility
sr_RS: Таксономије: Видљивост производа

en: Taxonomy does not exist.
sr_RS: Таксономија не постоји.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sr_RS: Врста производа

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sr_RS: Видљивост производа

en: Taxonomy name.
sr_RS: Назив таксономије.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sr_RS: Чланови таксономије за статус производа/наруџбине.

en: Taza
sr_RS: Таза

en: Tehran (تهران)
sr_RS: Техеран (تهران)

en: Tekirdağ
sr_RS: Текирдаг

en: Telangana
sr_RS: Телангана

en: Telenești
sr_RS: Теленешти

en: Teleorman
sr_RS: Телеорман

en: Template cache cleared.
sr_RS: Кеш предлошка је очишћен.

en: Template file copied to theme.
sr_RS: Фајл шаблона је копиран у тему.

en: Template file deleted from theme.
sr_RS: Фајл шаблона је обрисан из теме.

en: Template for the product variation form
sr_RS: Шаблон за образац варијације производа

en: Template for the simple product form
sr_RS: Шаблон за једноставан образац производа

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
sr_RS: Заглавље потврде куповине

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
sr_RS: Везе ка друштвеним мрежама за страницу „ускоро“

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
sr_RS: Спољни производ Додај у корпу + опције

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
sr_RS: Груписани производ Додај у корпу + опције

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
sr_RS: Мини-корпа

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
sr_RS: Потврда поруџбине

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
sr_RS: Страница: Корпа

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
sr_RS: Страница: Потврда куповине

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
sr_RS: Страница: Ускоро

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
sr_RS: Каталог производа

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
sr_RS: Резултати претраге производа

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
sr_RS: Производи по атрибуту

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
sr_RS: Производи по бренду

[ctx: Template name]
en: Products by Category
sr_RS: Производи по категорији

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
sr_RS: Производи по ознаци

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
sr_RS: Једноставан производ Додај у корпу + опције

[ctx: Template name]
en: Single Product
sr_RS: Појединачни производ

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
sr_RS: Варијабилни производ Додај у корпу + опције

en: Template overrides.
sr_RS: Прегази (постојећи) шаблон.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ обрасца „Додај у корпу + опције“ за спољне производе.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ обрасца „Додај у корпу + опције“ за груписане производе.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ обрасца „Додај у корпу + опције“ за једноставне производе.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ обрасца „Додај у корпу + опције“ за варијабилне производе.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ фиоке мини-корпе.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
sr_RS: Шаблон који се користи за приказ поједностављеног заглавља потврде куповине.

en: Templates
sr_RS: Шаблони

en: Tennessee
sr_RS: Тенеси

en: Teramo
sr_RS: Терамо

en: Terengganu
sr_RS: Теренгану

en: Term ID
sr_RS: Идентификација појма

en: Term counts
sr_RS: Укупно појмова

en: Term description.
sr_RS: Опис појма.

en: Term name.
sr_RS: Име члана.

en: Terms
sr_RS: Услови

en: Terms and Conditions Page
sr_RS: Страница са условима коришћења

en: Terms and conditions
sr_RS: Услови коришћења

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sr_RS: Чланови у таксономији видљивости производа.

en: Terms successfully recounted
sr_RS: Услови успешно обрачзнати

en: Terni
sr_RS: Терни

en: Ternopilshchyna
sr_RS: Тернопилшина

en: Teruel
sr_RS: Теруел

en: Test account
sr_RS: Тест налог

en: Test email sent to %s.
sr_RS: Тест е-пошта послата на %s.

en: Tested up to WooCommerce version
sr_RS: Испитана до WooCommerce издања

en: Tete
sr_RS: Тете

en: Texas
sr_RS: Тексас

en: Text to appear below the main email content.
sr_RS: Текст који ће се појавити испод главног садржаја електронске поште.

en: Thai baht
sr_RS: Тајландски бахт

en: Thailand
sr_RS: Тајланд

en: Thakurgaon
sr_RS: Такургаон

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sr_RS: Хвала што продајете помоћу WooCommerce-а.

en: Thank you for your feedback!
sr_RS: Хвала на повратним информацијама!

en: Thank you for your in-store purchase
sr_RS: Хвала вам на куповини у продавници

en: Thank you for your order
sr_RS: Хвала вам на наруџбини

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sr_RS: Хвала Вам на Вашој уплати. Ваша трансакција је завршена, а рачун за куповину вам је послат е-поштом. Пријавите се на свој PayPal налог да бисте видели детаље трансакције.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
sr_RS: Хвала. Ваша поруџбина је испоручена.

en: Thank you. Your order has been received.
sr_RS: Хвала. Ваша наруџбина је примљена.

en: Thanks :)
sr_RS: Хвала :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
sr_RS: Хвала још једном! Ако вам је потребна помоћ у вези са поруџбином, контактирајте нас на %s,

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
sr_RS: Хвала још једном! Ако вам је потребна помоћ у вези са поруџбином, контактирајте нас на %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sr_RS: Хвала још једном! Ако вам је потребна помоћ око ваше поруџбине, молимо контактирајте нас на {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sr_RS: Хвала што сте направили налог на %1$s. Ваше корисничко име је %2$s. Свом налогу можете приступити да погледате наруџбине, промените лозинку и у друге сврхе, на адреси: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
sr_RS: Хвала што сте креирали налог на %s. Ево копије ваших корисничких података.

en: Thanks for reading.
sr_RS: Хвала вам што сте прочитали.

en: Thanks for shopping with us
sr_RS: Хвала вам на куповини

en: Thanks for shopping with us.
sr_RS: Хвала вам на куповини у нашој продавници.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sr_RS: Хвала Вам што користите Jetpack! Ваша продавница је скоро спремна: за активирање услуга као што је %s, само повежите своју продавницу.

en: Thanks for using {site_url}!
sr_RS: Хвала што користите {site_address}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
sr_RS: Хвала на вашој поруџбини. Она је на чекању док не потврдимо да је плаћање извршено.

en: Thanks!
sr_RS: Хвала!

en: Tharaka-Nithi
sr_RS: Тарака-Нити

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sr_RS: Купон „%1$s“ је уклоњен из ваше корпе: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sr_RS: „WooCommerce Admin“ додатак ће бити инсталиран и активиран.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sr_RS: „Локације које нису обухваћене вашим осталим зонама“ не могу се ажурирати.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
sr_RS: Додатак %1$s је деактивиран јер су најновија побољшања сада укључена у додатак %2$s.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
sr_RS: Листа %1$sОдобрених директоријума за преузимање производа%2$s је ажурирана. Да бисте заштитили свој сајт, прегледајте листу и извршите све потребне измене. За више информација, погледајте %3$sовај водич%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
sr_RS: %s не може бити обрисан.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sr_RS: Класа %s може да се покрене само у оквиру WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
sr_RS: %s не подржава слање на отпад.

en: The %s extension is not active.
sr_RS: Екстензија %s није активна.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
sr_RS: Екстензија %s није ажурирана. Ажурирајте на најновију верзију и покушајте поново.

en: The %s has already been deleted.
sr_RS: %s је већ обрисан.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
sr_RS: Закачка %s има подешен филтер, тако да неке датотеке евиденције могу имати различита подешавања задржавања.

en: The %s is not a valid URL
sr_RS: Ово %s није добра URL адреса

en: The %s payment gateway is not available.
sr_RS: Овај %s процесор плаћања није доступан.

en: The API key provided does not have read permissions.
sr_RS: Приложен API кључ нема дозволу да чита.

en: The API key provided does not have write permissions.
sr_RS: Приложен API кључ нема дозволу за упис.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
sr_RS: Шаблони „Додај у корпу + опције“ омогућавају дефинисање различитог изгледа за сваки тип производа.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
sr_RS: Листа одобрених директоријума за преузимање производа се тренутно синхронизује са каталогом производа (%d%% завршено). Ако је потребно, можете је отказати.

en: The CSV is invalid.
sr_RS: CSV је неважећи.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
sr_RS: Корпа шаблон приказује ставке које је корисник одабрао за куповину, укључујући количине, цене и попусте. Омогућава корисницима да прегледају своје изборе пре него што наставе са потврдом куповине.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
sr_RS: Шаблон за потврду куповине води кориснике кроз последње кораке процеса куповине. Омогућава корисницима да унесу информације о достави и наплати, одаберу начин плаћања и прегледају детаље поруџбине.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
sr_RS: Корак основног профилисања који треба означити као завршен.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sr_RS: Eway проширење за WooCommerce вам омогућава да примате уплате кредитном картицом директно у вашој продавници без преусмеравања ваших купаца на сајт треће стране ради плаћања.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sr_RS: HTTP одзивни код примајућег сервера.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sr_RS: HTTP повратна порука са пријемног сервера.

en: The ID for the parent of the resource.
sr_RS: ИД родитеља ресурса.

en: The ID for the resource.
sr_RS: ID за ресурс.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
sr_RS: ИД пакета који се шаље. Оставите празно да бисте применили на све пакете.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sr_RS: ИД пакета коме припадају цене испоруке.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sr_RS: ИД начина плаћања који се користи за обраду плаћања.

en: The ID of the template to use for sending the email.
sr_RS: ID шаблона који ће се користити за слање имејла.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
sr_RS: ISO3166 alpha-2 код земље који треба сачувати за тренутног корисника.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sr_RS: Додатак Legacy REST API није инсталиран на овом сајту.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sr_RS: MaxMind лиценцни кључ је неважећи. Ако сте недавно креирали овај кључ, можда ћете морати да сачекате да се активира.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
sr_RS: Шаблон Мини-корпе омогућава купцима да виде ставке у својој корпи и пружа приступ страницама Корпа и Потврда куповине.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
sr_RS: Шаблон за потврду поруџбине служи као рачун и потврда успешне куповине. Садржи резиме наручених артикала, отпреме, фактурисања и укупне вредности.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sr_RS: PayFast проширење за WooCommerce вам омогућава да примате плаћања кредитном картицом и EFT преко једног од најпопуларнијих посредника у плаћању у Јужној Африци. Без накнаде за успостављање система или месечне претплате.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sr_RS: Payfast екстензија за WooCommerce вам омогућава да прихватите плаћања кредитном картицом и EFT-ом преко једног од најпопуларнијих пролаза за плаћање у Јужној Африци. Нема накнада за подешавање нити месечних трошкова претплате. Избором ове екстензије конфигурисаћете своју продавницу да користи јужноафричке ранде као изабрану валуту.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sr_RS: Проширење Payfast за WooCommerce вам омогућава да прихватите плаћања кредитном картицом и електронским трансфером средстава преко једног од најпопуларнијих посредника за плаћање у Јужној Африци. Без накнада за подешавање или месечних трошкова претплате. Избор овог проширења ће конфигурисати вашу продавницу да користи јужноафричке ранде као изабрану валуту.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
sr_RS: Класична силуета ретро стакленог бокала без напора допуњује свако окружење, чинећи га идеалним избором за послуживање пића са стилом и шмеком.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
sr_RS: URL иконе (квадратни однос страница).

en: The URL of the image.
sr_RS: URL слике.

en: The URL of the link.
sr_RS: URL везе.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
sr_RS: URL иконе начина плаћања или base64 кодирана SVG слика.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
sr_RS: URL иконе добављача (квадратни однос страница - 72px са 72px).

en: The URL of the provider image.
sr_RS: URL слике добављача.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sr_RS: Линк Ваше %s стране (заједно са ИД бројем стране).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
sr_RS: URL за POST захтев за онемогућавање тест налога за посредника плаћања.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
sr_RS: URL на који треба послати POST захтев за поновно постављање укључивања добављача.

en: The URL to attach the suggestion.
sr_RS: URL за прилагање предлога.

en: The URL to dismiss the incentive.
sr_RS: URL за одбацивање подстицаја.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
sr_RS: URL за предучитавање увођења за пролаз за плаћање.

en: The URL to hide the suggestion.
sr_RS: URL за сакривање предлога.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
sr_RS: URL за почетак/наставак увођења за мрежни пролаз плаћања.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
sr_RS: URL до странице подешавања за мрежни пролаз плаћања.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
sr_RS: URL до услова и одредби за подстицај.

en: The URL to use for the action.
sr_RS: URL који се користи за радњу.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sr_RS: URL адреса на коју се испоручује садржај повезан веб копчом.

en: The URL where the webhook was delivered.
sr_RS: URL адреса на коју се испоручује садржај путем веб копче.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sr_RS: Додатак WooCommerce Helper више није потребан. Уместо тога <a href="%s">Управљајте претплатом</a> из језичка о проширењима.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
sr_RS: Додатак WooCommerce Legacy REST API ради на овом сајту.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sr_RS: WooCommerce REST API дозвољава спољним апликацијама да прегледају и управљају подацима о продавници. Приступ се одобрава само онима који имају важеће АПИ кључеве.

en: The action type to determine how to use the URL.
sr_RS: Тип радње за одређивање начина коришћења URL-а.

en: The action's schedule frequency.
sr_RS: Учесталост распореда акције.

en: The active incentive for the provider.
sr_RS: Активни подстицај за добављача.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sr_RS: Активна верзија WooCommerce-а не подржава брисање предмеморије предлошка.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sr_RS: Проп ознаке радње административне белешке не може бити празан.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sr_RS: Вредност назива акције административне напомене не може бити празан.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sr_RS: Вредност садржаја администраторске белешке не може бити празан.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
sr_RS: Администраторска напомена content_data проп мора бити stdClass инстанца.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sr_RS: Проп за датум администраторске белешке не може бити празан.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sr_RS: Изглед административне белешке има погрешну вредност.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sr_RS: Локална вредност администраторске белешке не може бити празна.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sr_RS: Вредност имена административне белешке не може бити празна.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sr_RS: Проп извора белешке не може бити празан.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sr_RS: Проп статус административне белешке (%s) није један од подржаних статуса.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sr_RS: Проп статус административне белешке не може бити празан.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sr_RS: Вредност наслова администраторске белешке не може бити празна.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sr_RS: Тип вредности административне белешке (%s) није један од подржаних типова.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sr_RS: Вредност за врсту административне белешке не може бити празна.

en: The admin note type prop is deprecated.
sr_RS: Својство типа администраторске белешке је застарело.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sr_RS: Погодњене WooCommerce веб копче <b>неће</b> бити избрисане и биће приписане кориснику са идентификационим бројем 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sr_RS: Износ попуста. Увек треба да буде нумеричка вредност, чак и када се подеси као проценат.

en: The amount of tax charged.
sr_RS: Износ обрачунатог пореза.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sr_RS: Време (у секундама) које ће ваше веб место искористити на један задатак пре него што га прекине (да би се избегло закључавање сервера)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
sr_RS: Износ за који се количине повећавају. Количина мора бити вишекратник ове вредности.

en: The assigned attribute.
sr_RS: Додељени атрибут.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
sr_RS: ID атрибута или 0 ако атрибут није заснован на таксономији.

en: The attribute name.
sr_RS: Назив атрибута.

en: The attribute taxonomy name.
sr_RS: Назив таксономије атрибута.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
sr_RS: Таксономија атрибута, или нула ако атрибут није заснован на таксономији.

en: The available actions for the step.
sr_RS: Доступне радње за корак.

en: The backup datastore does not support updating orders.
sr_RS: Резервно складиште података не подржава ажурирање поруџбина.

en: The badge label for the incentive.
sr_RS: Ознака значке за подстицај.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sr_RS: Основна страница се такође може користити у вашим <a href="%s">сталним везама производа</a>.

en: The call to action label for the incentive.
sr_RS: Ознака позива на акцију за подстицај.

en: The callback_url needs to be over SSL
sr_RS: callback_url треба да иде преко SSL протокола

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sr_RS: Корпа за наруџбине је испуњена ставкама из претходне наруџбине.

en: The cart item product or variation ID.
sr_RS: ИД производа или варијације артикла у корпи.

en: The category of the suggestion.
sr_RS: Категорија предлога.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sr_RS: Промене које сте направили ће бити изгубљене ако изађете са ове странице.

en: The chosen rate ID for the package.
sr_RS: Изабрани ID цене за пакет.

en: The city in which your business is located.
sr_RS: Град у коме се налази вашe пословнo седиште.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sr_RS: Захтев је изгубљен. Обуставља се тренутни пакет.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sr_RS: Класа %1$s обезбеђена од стране %2$s филтера мора имплементирати %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sr_RS: Класа прикључена „woocommerce_queue_class“ не спроводи интерфејс WC_Queue_Interface. Уместо ње ће бити употребљена подразумевана класа %s.

en: The comment has already been trashed.
sr_RS: Коментар је већ обрисан.

en: The comparison operator to use for total filtering.
sr_RS: Оператор поређења који се користи за филтрирање по total вредности.

en: The content of the review.
sr_RS: Садржај рецензије.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
sr_RS: ID контекста за који се одбацује подстицај. Ако није наведено, подстицај ће бити одбачен за све контексте.

en: The corresponding plugin details of the provider.
sr_RS: Одговарајући детаљи додатка добављача.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sr_RS: Земља или провинција, ако постоји, где је ваш бизнис.

en: The coupon code already exists
sr_RS: Код купона већ постоји

en: The coupon code cannot be empty.
sr_RS: Поље за код купона не може да буде празно.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sr_RS: Купон ће истећи у 00:00:00 овог датума.

en: The coupon's unique code.
sr_RS: Јединствени код купона.

en: The coupons unique code.
sr_RS: Јединствени код купона.

en: The current language used by WordPress. Default = English
sr_RS: Језик који користи Вордпрес. Уобичајено = Енглески

en: The current status of the step.
sr_RS: Тренутни статус корака.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
sr_RS: Прилагођене вредности цене коштања продате робе ће се вратити на своје подразумеване вредности за све варијације. Да ли желите да наставите?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
sr_RS: Плаћање купца није успело или је одбијено, и ниједно плаћање није успешно извршено.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sr_RS: Поступак ажурирања базе података се одвија у позадини и потрајаће мало, па будите стрпљиви. Уместо тога, напредни корисници могу да изврше ажурирање преко %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
sr_RS: Издање базе података за WooCommerce. Ово треба да буде исто као ваше издање WooCommerce.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sr_RS: Датум корисникове последње наруџбине у формату гриничког времена (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
sr_RS: Датум преузимања, као ГМТ.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sr_RS: Датум преузимања, у временској зони веб локације.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sr_RS: Датум истека купона у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sr_RS: Датум истека купона по временској зони сајта.

en: The date the coupon was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања купона у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум креирања купона по временској зони сајта.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене купона у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум последње измене купона по временској зони сајта.

en: The date the customer was created, as GMT.
sr_RS: Датум регистрације корисника у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је корисник направљен, у временској зони сајта.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене података о купцу у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је корисник последњи пут измењен, у временској зони сајта.

en: The date the fulfillment was deleted.
sr_RS: Датум када је испуњење избрисано.

en: The date the fulfillment was last updated.
sr_RS: Датум последњег ажурирања испоруке.

en: The date the image was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања слике у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум фотографије је креиран, у временској зони сајта.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене слике у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум фотографије је модификован, у временској зони сајта.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sr_RS: Датум последње поруџбине за овај производ у временској зони веб локације.

en: The date the order note was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања белешке уз наруџбину у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум креирања наруџбине, према временској зони сајта.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sr_RS: Датум израде рефундације за наруџбину у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је креиран повраћај, у временској зони сајта.

en: The date the order was completed, as GMT.
sr_RS: Датум завршетка наруџбине у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је наруџбина завршена, у временској зони сајта.

en: The date the order was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања наруџбине у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је наруџбина направљена по временској зони сајта.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене наруџбине у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум последње измене наруџбине по временској зони сајта.

en: The date the order was paid, as GMT.
sr_RS: Датум плаћања наруџбине у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sr_RS: Датум кад је наруџбина плаћена, у временској зони сајта.

en: The date the product was created, as GMT.
sr_RS: Датум када је производ направљен у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум производа је креиран, у временској зони сајта.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене производа у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум фотографије је модификован, у временској зони сајта.

en: The date the report end, as GMT.
sr_RS: Датум завршетка извештаја, ГМТ.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sr_RS: Датум завршетка извештаја у временској зони веб локације.

en: The date the report start, as GMT.
sr_RS: Датум почетка извештаја, ГМТ.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sr_RS: Датум почетка извештаја у временској зони веб локације.

en: The date the review was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања рецензије у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sr_RS: Датум креирања рецензије, у временској зони веб локације у људски читљивом формату.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је рецензија написана, у временској зони сајта.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је варијација креирана, у временској зони сајта.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је варијација задњи пут мењана, у временској зони сајта.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sr_RS: Датум евидентирања позива путем веб копче у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sr_RS: Датум дневничког евидентирања испоруке садржаја путем веб копче по временској зони веб места.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sr_RS: Датум креирања веб копче, као GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је догађај настао, у временској зони сајта.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sr_RS: Датум последње измене веб копче у формату гриничког времена (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када је догађај измењен, у временској зони у којој се налази веб сајт.

en: The date when download access expires, as GMT.
sr_RS: Датум истека приступа за преузимање у формату гриничког времена (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sr_RS: Датум када приступ за преузимање истиче, у временској зони сајта.

en: The date you provided is invalid.
sr_RS: Датум је неважећи.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sr_RS: Датум / време када је планирано покретање акције.

en: The decimal separator of displayed prices.
sr_RS: Знак за раздвајање децимала у приказаним ценама.

en: The default timezone for your server.
sr_RS: Подразумевана временска зона за ваш сервер.

en: The delivery duration, in seconds.
sr_RS: Трајање испоруке, у секундама.

en: The description of the category.
sr_RS: Опис категорије.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
sr_RS: Опис начина плаћања. Може да садржи основни HTML.

en: The description of the provider.
sr_RS: Опис добављача.

en: The description of the suggestion.
sr_RS: Опис предлога.

en: The details for a recommended payment method.
sr_RS: Детаљи за препоручени начин плаћања.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sr_RS: Врста попуста за купон (нпр. проценат или фиксни износ)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
sr_RS: Листа одбацивања за подстицај. Сваки унос одбацивања укључује контекст и временску ознаку. Унос `all` значи да је подстицај одбачен за све контексте.

en: The display name of the email template.
sr_RS: Назив за приказ шаблона имејла.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sr_RS: Датотека %1$s, која се може преузети, не може да се користи зато што није дозвољеног формата. Дозвољени формати су: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
sr_RS: Датотека за преузимање %s не може да се користи јер не постоји на серверу или се не налази у одобреном директоријуму. Молимо контактирајте администратора сајта за помоћ. %2$sСазнајте више.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
sr_RS: Датотека за преузимање %s не може се користити јер је онемогућена.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sr_RS: eWAY проширење за WooCommerce вам омогућава да примате плаћања кредитном картицом директно у продавници, без преусмеравања купаца на сајт трећег лица како би тамо извршили плаћање.

en: The email ID to recreate the post for.
sr_RS: ИД е-поште за поновно креирање објаве.

en: The email address for the customer.
sr_RS: Е-пошта купца.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
sr_RS: Наведена адреса е-поште се не подудара са адресом е-поште на овој поруџбини.

en: The email type to get subject for.
sr_RS: Тип е-поште за који се добија наслов.

en: The email type to preview.
sr_RS: Тип е-поште за преглед.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sr_RS: Екстензија %s је успешно деактивирана.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
sr_RS: Поље %1$s је неважеће за локацију %2$s.

en: The field %s is invalid.
sr_RS: Поље %s је неважеће.

en: The field %s is required.
sr_RS: Поље %s је обавезно.

en: The file does not exist, please try again.
sr_RS: Датотека није пронађена. Молимо Вас покушајте поново.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sr_RS: Датотека је празна или користи другачији кодни распоред од UTF-8, молимо вас да покушате опет са новом датотеком.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sr_RS: Следећи активирани додаци %s нису још увек прилагођени за WooCommerce и требало би да буду ажурирани и преконтролисани пре следећег корака.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sr_RS: Ова адреса ће бити коришћена при куповини.

en: The following note has been added to your order:
sr_RS: Уз вашу наруџбину је додата следећа напомена:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sr_RS: Следеће опције ће резултовати како ће се цена приказивати на сајту.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sr_RS: Следећи додаци ће бити постављени и активирани за Вас:

en: The following problems were found:
sr_RS: Пронађени су следећи проблеми:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sr_RS: Следећи чаробњак помоћи ће вам да конфигуришете своју продавницу и брзо започнете продају.

en: The font face family name is required.
sr_RS: Назив породице фонтова је обавезан.

en: The font face font style is required.
sr_RS: Стил фонта је обавезан.

en: The font face src is required.
sr_RS: Извор (src) фонта је обавезан.

en: The font face weight is required.
sr_RS: Дебљина фонта је обавезна.

en: The font family name is required.
sr_RS: Назив породице фонтова је обавезан.

en: The font family preview is required.
sr_RS: Преглед породице фонтова је обавезан.

en: The fulfillment items should be an array.
sr_RS: Ставке испуњења треба да буду низ.

en: The fulfillment should contain at least one item.
sr_RS: Испуњење треба да садржи најмање једну ставку.

en: The fulfillment status of the order.
sr_RS: Статус последњег ажурирања поруџбине.

en: The general state of the onboarding process.
sr_RS: Опште стање процеса увођења.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
sr_RS: Опште стање добављача у погледу обраде плаћања.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
sr_RS[0]: Не постоји група „%s“.

en: The homepage URL of your site.
sr_RS: URL почетне странице вашег веб места.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sr_RS: Почетна страница је једна од најважнијих улазних тачака у вашој трговини. Када се формира правилно може довести до већих конверзија и ангажмана посетилаца. Не заборавите да персонализујете почетну страницу коју смо направили за вашу продавницу током укрцавања.

en: The id for the resource.
sr_RS: Јединствени број ресурса.

en: The image of the note, if any.
sr_RS: Слика белешке, ако постоји.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
sr_RS: Отпремање слике није успело: „%s“, креирање производа без слике

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
sr_RS: Опис подстицаја. Може да садржи стилски HTML.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
sr_RS: Промо ID подстицаја. Овај ID треба унети у ток увођења.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
sr_RS: Наслов подстицаја. Може да садржи стилски HTML.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
sr_RS: Јединствени ID подстицаја. Овај ID се користи за одбацивање подстицаја.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
sr_RS: Назначена преузимања су онемогућена (неважећа локација или тип датотеке&mdash;%1$sсазнајте више%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
sr_RS: Инсталирана верзија тренутне активне теме.

en: The installed version of the parent theme.
sr_RS: Постављена верзија теме-родитеља.

en: The item product or variation ID.
sr_RS: ID ставке, производа или варијације.

en: The item type.
sr_RS: Врста ставке.

en: The key of the meta data.
sr_RS: Кључ мета података.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sr_RS: Кључ који ће се користити при раду са MaxMind геолокационим услугама. Како га генерисати можете прочитати у <a href="%1$s">MaxMind документацији</a>.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sr_RS: Највеће датотеке које могу бити садржане у једном чланку.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sr_RS: Највећа величина документа која се може окачити на ваш Вордпрес сајт.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sr_RS: Изглед белешке (нпр. банер, сличица, обичан).

en: The legacy REST API is NOT enabled
sr_RS: Застарели REST API НИЈЕ омогућен

en: The legacy REST API is enabled
sr_RS: Застарели REST API је омогућен

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
sr_RS: Веза за онемогућавање тест налога за посредника плаћања.

en: The link to dismiss the incentive.
sr_RS: Линк за одбацивање подстицаја.

en: The link to hide the suggestion.
sr_RS: Линк за сакривање предлога.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
sr_RS: Линк за означавање предлога као приложеног. Ово треба позвати када је екстензија инсталирана.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
sr_RS: Веза за поновно постављање стања добављача/налога и поновно покретање уводног процеса.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
sr_RS: Веза до странице подешавања за мрежни пролаз плаћања.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
sr_RS: Листа детаља препоручених начина плаћања за мрежни пролаз плаћања.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
sr_RS: Листа предлога, искључујући оне који су део листе добављача.

en: The location argument must be a string.
sr_RS: Аргумент локације мора бити стринг.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
sr_RS: Аргумент локације мора бити важећи ISO3166 alpha-2 код земље.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sr_RS: Локација на којој треба да се чува база података MaxMind. Подразумевано ће интеграција овде аутоматски сачувати базу података.

en: The logging handler class.
sr_RS: Класа руковаоца евидентирањем.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sr_RS: Логична веза између атрибута при филтрирању кроз више њих одједном.

en: The management details of the provider.
sr_RS: Детаљи управљања добављача.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
sr_RS: Маркетиншки канал којем припада овај тип кампање.

en: The maximum allowed setting is %d
sr_RS: Максимално дозвољено подешавање је %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sr_RS: Максимална количина меморије (RAM) коју ваш сајт може да користи.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sr_RS: Максимални број појединачних артикала за које овај купон важи када се користи попуст на производ. Оставите празно да важи за све артикле у корпи на које се купон односи.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sr_RS: Највећи број променљивих које ваш сервер може да користи за једну функцију да би се избегло преоптерећење.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
sr_RS: Највећа количина дозвољена за ову ставку.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sr_RS: Максимална количина „%1$s” дозвољена у корпи је %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
sr_RS: Максимална количина која се може додати у корпу.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
sr_RS: Максимални износ потрошње за купон „%1$s“ је %2$s.

en: The meta data array.
sr_RS: Низ метаподатака.

en: The meta data object.
sr_RS: Објекат метаподатака.

en: The meta key to delete.
sr_RS: Мета кључ за брисање.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
sr_RS: Мета податак metaboxhidden_product из корисничких мета података.

en: The minimum allowed setting is %d
sr_RS: Минимално дозвољено подешавање је %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
sr_RS: Најмања дозвољена количина за ову ставку.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sr_RS: Минимална количина „%1$s” дозвољена у корпи је %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
sr_RS: Минимална количина која се може додати у корпу.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
sr_RS: Минимални ниво озбиљности евиденција које ће бити ускладиштене.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
sr_RS: Минимални износ потрошње за купон „%1$s“ је %2$s.

en: The name of the current active theme.
sr_RS: Назив тренутно активне теме.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sr_RS: Назив маркетиншког канала којем припада овај тип кампање.

en: The name of the parent theme.
sr_RS: Име родитељске теме.

en: The name of the tax.
sr_RS: Назив пореза.

en: The name of your physical store.
sr_RS: Назив ваше физичке продавнице.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sr_RS: Следећи ред ће почети да се обрађује за приближно %d секунди.

en: The number of days log entries are retained.
sr_RS: Број дана колико се чувају уноси у евиденцији.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sr_RS: Број децимала приказаних у цени.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
sr_RS: Број резултата претраге је достигао ограничење од %s. Покушајте да прецизирате претрагу.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
sr_RS: Број јединствених страница које је клијент прегледао пре ове поруџбине.

en: The object cannot be deleted.
sr_RS: Објекат не може да се обрише.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sr_RS: Предмет не подржава слање на отпад. Подесите '%s' за брисање.

en: The object has already been trashed.
sr_RS: Предмет је већ послат на отпад.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sr_RS: Званично проширење Razorpay за WooCommerce омогућава вам прихватање кредитних картица, дебитних картица, мрежног банкарства, новчаника и УПИ плаћања.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
sr_RS: Линк за предучитавање увођења за пролаз за плаћање.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
sr_RS: ИД корака увођења је неважећи: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
sr_RS: Корак увођења недостаје потребне уносе: %s

en: The onboarding steps.
sr_RS: Кораци увођења.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sr_RS: Опције су &quot;Активна&quot; (испоручује садржај), &quot;Паузирана&quot; (не испоручује садржај) или &quot;Искључена&quot; (не испоручује садржај због грешке у испоруци).

en: The order ID is required.
sr_RS: ID поруџбине је обавезан.

en: The order ID that notes belong to.
sr_RS: ID поруџбине којој припадају белешке.

en: The order ID to process during checkout.
sr_RS: Идентификација поруџбине за обраду током плаћања.

en: The order ID.
sr_RS: ИД наруџбине.

en: The order details screen is easy to use.
sr_RS: Екран са детаљима поруџбине је лак за коришћење.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност екрана са детаљима поруџбине задовољава моје потребе.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
sr_RS: Поруџбина је примљена, али није извршено плаћање. Поруџбине на чекању за плаћање углавном чекају на радњу купца.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
sr_RS: Поруџбина чека на потврду плаћања. Залихе су смањене, али морате да потврдите плаћање.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sr_RS: Укупан износ наруџбине је ажуриран. Молимо вас потврдите наруџбину кликом на дугме „Наручи“ у дну странице.

en: The order value must be an integer.
sr_RS: Вредност поруџбине мора бити цео број.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
sr_RS: Наруџбу је отказао администратор или купац.

en: The ordered offline payment methods providers list.
sr_RS: Уређена листа добављача начина плаћања ван мреже.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
sr_RS: Уређена листа добављача. Ово укључује регистроване мрежне пролазе плаћања, предлоге и унос групе начина плаћања ван мреже. Појединачни начини плаћања ван мреже су одвојени.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
sr_RS: Аргумент за редослед мора бити објекат са ID-овима добављача као кључевима и нумеричким вредностима као вредностима.

en: The ordering argument must be an object.
sr_RS: Аргумент за редослед мора бити објекат.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
sr_RS: Органска зрна кафе су откриће. Сваки гутљај је као путовање. Лепо израђени додаци додају дашак елеганције мом дому.

en: The parent theme developers URL.
sr_RS: URL градитеља теме-родитеља.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sr_RS: Посредник плаћања за ову наруџбину не постоји.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sr_RS: Посредник плаћања за ову наруџбину не подржава аутоматски повраћај новца.

en: The plugin could not be activated.
sr_RS: Овај додатак није могао да се активира.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
sr_RS: Додатак за вашу претплату није могао бити активиран.

en: The plugin for your subscription has been activated.
sr_RS: Додатак за вашу претплату је активиран.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
sr_RS: Главна датотека додатка. Ово је релативна путања до директоријума додатака.

en: The position of the currency symbol.
sr_RS: Позицијна симбола валуте.

en: The post ID of the generated email post.
sr_RS: ИД објаве генерисане е-поште.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sr_RS: Поштански број, ако постоји, седишта ваше пословнице.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
sr_RS: Претходно стање поруџбине %1$d („%2$s“) је неисправно. Није могло бити повраћено.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
sr_RS: Претходно стање поруџбине %1$d („%2$s“) је неисправно. Уместо тога, враћено је на стање „на чекању“.

en: The priority of the category.
sr_RS: Приоритет категорије.

en: The priority of the suggestion.
sr_RS: Приоритет предлога.

en: The product category details screen is easy to use.
sr_RS: Екран са детаљима категорије производа је лак за коришћење.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност екрана са детаљима категорије производа задовољава моје потребе.

en: The product creation screen is easy to use.
sr_RS: Екран за креирање производа је лак за коришћење.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност екрана за креирање производа задовољава моје потребе.

en: The product import process is easy to complete.
sr_RS: Процес увоза производа је лак за завршетак.

en: The product import process meets my needs.
sr_RS: Процес увоза производа задовољава моје потребе.

en: The product review cannot be deleted.
sr_RS: Није могуће обрисати рецензију производа.

en: The product review does not support trashing.
sr_RS: Рецензија производа не подржава слање на отпад.

en: The product tag details screen is easy to use.
sr_RS: Екран са детаљима ознаке производа је лак за коришћење.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност екрана са детаљима ознаке производа задовољава моје потребе.

en: The product update process is easy to complete.
sr_RS: Процес ажурирања производа је лак за коришћење.

en: The product update process meets my needs.
sr_RS: Процес ажурирања производа задовољава моје потребе.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
sr_RS: Производ са SKU-ом (%1$s) који покушавате да уметнете већ постоји у табели за претрагу

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
sr_RS: Достављени линк за касу је застарео или неважећи. Ниједан производ није додат у корпу.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
sr_RS: Достављена адреса е-поште (%s) није исправна - молим вас да унесете исправну адресу е-поште.

en: The provided email address is not valid
sr_RS: Достављена адреса е-поште није исправна

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sr_RS: Обезбеђени управљач %1$s не спроводи %2$s.

en: The provided phone number is not valid
sr_RS: Достављени број телефона није исправан

en: The provided postcode / ZIP is not valid
sr_RS: Достављени поштански број није исправан.

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
sr_RS: Дато стање (%1$s) није исправно. Мора бити једно од: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
sr_RS: ИД добављача мора бити стринг који садржи само АСЦИИ слова, цифре, доње црте и цртице.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
sr_RS: Количина „%1$s” се не може променити

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
sr_RS: Количина „%1$s” мора бити вишекратник од %2$s

en: The rate at which tax is applied.
sr_RS: Стопа по којој се примењује порез.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
sr_RS: Релативна путања корака која се користи за навигацију на фронтенду.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sr_RS: Тражени додатак „%s“ није могао бити активиран.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sr_RS: Тражени додатак „%s“ није могао да се инсталира.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sr_RS: Тражени додатак „%s“ није могао да се инсталира. Позив API додатка није успео.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
sr_RS: Захтевани додатак `%s` не може бити постављен. Инсталација није успела.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sr_RS: Тражени додатак „%s“ још није инсталиран.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sr_RS: Тражена тема „%s“ није могла да се инсталира.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sr_RS: Тражена тема `%s` није могла да се инсталира. Позив API-ја теме није успео.

en: The requested theme could not be activated.
sr_RS: Тражена тема није могла да се активира.

en: The resource cannot be deleted.
sr_RS: Овај ресурс не може бити уклоњен.

en: The response body from the receiving server.
sr_RS: Тело одговора од пријемног сервера.

en: The response message.
sr_RS: Порука одговора.

en: The root URL of your site.
sr_RS: Почетна URL адреса вашег сајта

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sr_RS: Продаја почиње у 00:00:00 од дана „Од“, а завршава се у 23:59:59 на дан „До“.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
sr_RS: Особина претраге у WooCommerce-у је лака за коришћење.

en: The search's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност претраживања задовољава моје потребе.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sr_RS: Тајни кључ се користи да се направи хеш садржаја који се веб копчом испоручује и обезбеђује у заглављима захтева.

en: The selected product is invalid.
sr_RS: Изабрани производ је неважећи.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sr_RS: Изабрани производ није варијација од %2$s, молимо вас да одаберете опције производа посетом <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sr_RS: Подешавање величине ове слике су искључене јер су њене вредности преписане од филтера.

en: The settings screen is easy to use.
sr_RS: Екран подешавања је лак за коришћење.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
sr_RS: Функционалност екрана подешавања задовољава моје потребе.

en: The shipping provider.
sr_RS: Добављач доставе.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
sr_RS: Кратак опис подстицаја. Може да садржи стилски HTML.

en: The size of the log directory.
sr_RS: Величина директоријума евиденције.

en: The slug for the resource.
sr_RS: Подложак за ресурс.

en: The slug of the containing entity.
sr_RS: Слуг садржаног ентитета.

en: The slug of the plugin.
sr_RS: Слаг додатка.

en: The sort order of the payment method.
sr_RS: Редослед сортирања начина плаћања.

en: The sort order of the provider.
sr_RS: Редослед сортирања добављача.

en: The specific chart this stat referrers to.
sr_RS: Конкретна табела на коју се ова статистика односи.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
sr_RS: Наведена категорија за препоруке је неважећа. Дозвољене вредности: „канали“, „екстензије“.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
sr_RS: Веза за почетак/наставак увођења за мрежни пролаз плаћања.

en: The state of the onboarding process.
sr_RS: Стање процеса увођења.

en: The status of the containing entity.
sr_RS: Статус садржаног ентитета.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
sr_RS: Статус купона. Увек треба да буде радна верзија, објављена или на чекању за преглед

en: The status of the fulfillment.
sr_RS: Статус испуњења.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sr_RS: Статус белешке (нпр. неактивна, активна).

en: The status of the plugin.
sr_RS: Статус додатка.

en: The step definition to import
sr_RS: Дефиниција корака за увоз

en: The steps that are required to be completed before this step.
sr_RS: Кораци који морају бити завршени пре овог корака.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sr_RS: Залихе нису ажуриране зато што није било промена. Производ %1$d има %2$d јединица у залихама.

en: The street address for your business location.
sr_RS: Улица вашег предузећа.

en: The suggestion ID matching this provider.
sr_RS: ID предлога који одговара овом добављачу.

en: The suggestion categories.
sr_RS: Категорије предлога.

en: The tags associated with the provider.
sr_RS: Ознаке повезане са добављачем.

en: The tags associated with the suggestion.
sr_RS: Ознаке повезане са предлогом.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sr_RS: Појам ID или 0 ако атрибут није глобални атрибут.

en: The term name.
sr_RS: Име члана.

en: The term slug.
sr_RS: Члан подлошка.

en: The theme developers URL.
sr_RS: URL градитеља теме.

en: The theme you are currently using is not compatible.
sr_RS: Тема коју тренутно користите није усклађена.

en: The thousand separator of displayed prices.
sr_RS: Знак за раздвајање хиљада у приказаним ценама.

en: The title of the category.
sr_RS: Наслов категорије.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
sr_RS: Наслов начина плаћања. Не укључује HTML ознаке.

en: The title of the provider.
sr_RS: Наслов добављача.

en: The title of the suggestion.
sr_RS: Наслов предлога.

en: The total size of the files in the log directory.
sr_RS: Укупна величина датотека у директоријуму евиденције.

en: The tracking URL.
sr_RS: URL за праћење.

en: The tracking number details response.
sr_RS: Одговор са детаљима броја за праћење.

en: The tracking number to look up.
sr_RS: Број за праћење за претрагу.

en: The tracking number.
sr_RS: Број за праћење.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
sr_RS: Тип ентитета за који је испуњење креирано.

en: The type of entity for which the fulfillment is created. Must be "order".
sr_RS: Врста ентитета за који се креира реализација испоруке. Мора бити „поруџбина“.

en: The type of onboarding process the provider supports.
sr_RS: Тип процеса увођења који добављач подржава.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
sr_RS: Тип добављача плаћања. Користите ово да бисте разликовали различите ставке на листи и одредили њихову намену.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
sr_RS: Тип садржаног ентитета. Генерално је ово обичан додатак, али може бити и нестандардни ентитет као што је тема или обавезни додатак.

en: The type of the link.
sr_RS: Тип везе.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sr_RS: Тип белешке (нпр. грешка, упозорење итд.).

en: The type of the plugin.
sr_RS: Тип додатка.

en: The type of the suggestion.
sr_RS: Тип предлога.

en: The unique identifier for the category.
sr_RS: Јединствени идентификатор за категорију.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
sr_RS: Јединствени идентификатор за тип маркетиншке кампање.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
sr_RS: Јединствени идентификатор за маркетиншку кампању.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
sr_RS: Јединствени идентификатор за маркетиншки канал којем припада ова кампања.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
sr_RS: Јединствени идентификатор за мета податке. Поставите `0` за нове записе.

en: The unique identifier for the payment method.
sr_RS: Јединствени идентификатор за начин плаћања.

en: The unique identifier for the provider.
sr_RS: Јединствени идентификатор за добављача.

en: The unique identifier for the step.
sr_RS: Јединствени идентификатор за корак.

en: The unique identifier for the suggestion.
sr_RS: Јединствени идентификатор за предлог.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sr_RS: Јединствени идентификатор маркетиншког канала којем припада овај тип кампање.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sr_RS: Јединице за дужину су дефинисане за ову земљу.

en: The unit weights are defined in for this country.
sr_RS: Јединице за тежину су дефинисане за ову земљу.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
sr_RS: Највиша улазна тачка одакле је трговац ушао у ток увођења.

en: The user associated with this API key no longer exists.
sr_RS: Корисник повезан са овим API кључем више не постоји.

en: The value of the meta data.
sr_RS: Вредност мета података.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
sr_RS: Тип вредности за делимично подударање ЈСОН-а није подржан. Мора бити или цео број, логичка вредност, децимални број или низ. Наведен је тип %s.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sr_RS: Издање MySQL инсталирано на вашем серверу.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sr_RS: PHP издање инсталирано на вашем серверу.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sr_RS: Издање WooCommerca која је инсталирана на вашем сајту.

en: The version of WordPress installed on your site.
sr_RS: Издање Вордпреса који покреће ваш сајт.

en: The version of cURL installed on your server.
sr_RS: Издање cURL-a инсталираног на вашем серверу.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
sr_RS: Омиљене светске опције „купи сада, плати касније“ и многе друге су вам на дохват руке са WooPayments-ом — све са једне контролне табле, без потребе за више екстензија и пријава.

en: Theme
sr_RS: Тема

en: Theme author URL.
sr_RS: URL аутора теме.

en: Theme installation message.
sr_RS: Порука о инсталацији теме.

en: Theme installation status.
sr_RS: Статус инсталације теме.

en: Theme name.
sr_RS: Име теме.

en: Theme slug.
sr_RS: Подложак теме.

en: Theme status.
sr_RS: Статус теме.

en: Theme type
sr_RS: Тип теме

en: Theme version.
sr_RS: Издање теме.

en: Theme.
sr_RS: Тема.

en: Themes
sr_RS: Теме

en: There are currently no logs to view.
sr_RS: Тренутно не постоје белешке за преглед.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
sr_RS: Постоје проблеми са окружењем или подешавањем продавнице који блокирају напредак. Решите их да бисте наставили.

en: There are no currencies matching these parameters.
sr_RS: Не постоје валуте које одговарају тим параметрима.

en: There are no locations matching these parameters.
sr_RS: Не постоје локације које одговарају овим параметрима.

en: There are no notes yet.
sr_RS: Још нема белешке.

en: There are no orders to sync, aborting.
sr_RS: Нема поруџбина за синхронизацију, прекида се.

en: There are no orders to verify, aborting.
sr_RS: Нема поруџбина за верификацију, прекида се.

en: There are no product reviews yet.
sr_RS: Нема још ревизија производа.

en: There are no reviews yet.
sr_RS: Још нема коментара.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sr_RS: Достава није могућа. Молимо проверите своју адресу или нас контактирајте за помоћ.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
sr_RS: Нема довољно %s на залихама. Молимо вас смањите количине у вашој корпи.

en: There are orders pending sync.
sr_RS: Постоје поруџбине које чекају на синхронизацију.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sr_RS: Постоје неки проблеми са артиклима у вашој корпи. Вратите се на страницу корпе и исправите их пре потврде куповине.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
sr_RS: У корпи има превише %s. Можете купити само по један производ. Молимо вас смањите количину у вашој корпи.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
sr_RS: У корпи има превише %s. Можете купити само по један од сваког. Молимо вас да смањите количине у вашој корпи.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sr_RS: Има превише истовремених пакета, али се извршавање принудно наставља.

en: There are too many concurrent batches.
sr_RS: Има превише истовремених пакета.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
sr_RS[0]: Постоји %1$d поруџбина за синхронизацију.
sr_RS[1]: Постоје %1$d поруџбине за синхронизацију.
sr_RS[2]: Постоји %1$d поруџбина за синхронизацију.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
sr_RS[0]: Постоји %1$d поруџбина за верификацију.
sr_RS[1]: Постоје %1$d поруџбине за верификацију.
sr_RS[2]: Постоји %1$d поруџбина за верификацију.

en: There is no data to export for the given request.
sr_RS: Нема података за извоз за дати захтев.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
sr_RS: Нема довољно %s на залихама. Молимо вас смањите количину у вашој корпи.

en: There was a failure fetching this action
sr_RS: Покретање ове радње није успело

en: There was a failure fetching this action: %s
sr_RS: Дошло је до грешке при преузимању ове акције: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом заказивања следеће инстанце ове акције: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sr_RS: Дошло је до проблема при активирању неких тражених додатака.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sr_RS: Дошло је до проблема приликом инсталирања неких тражених додатака.

en: There was a problem with the provided %s:
sr_RS: Дошло је до проблема са пруженим %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
sr_RS: Дошло је до проблема са наведеном адресом за наплату: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
sr_RS: Дошло је до проблема са наведеном адресом за доставу: %s

en: There was an error activating this plugin.
sr_RS: Дошло је до грешке при активирању овог додатка.

en: There was an error activating this theme.
sr_RS: Дошло је до грешке при активирању ове теме.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
sr_RS: Дошло је до грешке при позиву %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
sr_RS: Дошло је до грешке која се позива %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом позивања овог алата. Нема повратног позива.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом отказивања %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
sr_RS: Дошло је до грешке при комуникацији са додатком WooPayments.

en: There was an error connecting to Square.
sr_RS: Десила се грешка приликом повезивања са Square-ом.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sr_RS: Десила се грешка приликом повезивања са WooCommerce.com. Молимо покушајте поново.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
sr_RS: Дошло је до грешке при повезивању ваше претплате. Молим вас покушајте поново.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
sr_RS: Дошло је до грешке приликом креирања заказане радње: %s

en: There was an error deleting an action: %s
sr_RS: Doшло је до грешке приликом брисања акције: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
sr_RS: Дошло је до грешке при отказивању ваше претплате. Молим вас покушајте поново.

en: There was an error generating your API Key.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом генерисања вашег АПИ кључа.

en: There was an error getting the install URL for this product.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом добијања URL-а за инсталацију овог производа.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sr_RS: Дошло је до грешке при учитавању WooCommerce.com Helper API-ја.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом обраде ваше поруџбине. Проверите да ли има наплата на вашем начину плаћања и прегледајте своју <a href="%s">историју поруџбина</a> пре него што поново пошаљете поруџбину.

en: There was an error rendering an email preview.
sr_RS: Дошло је до грешке при приказивању прегледа е-поште.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом приказивања садржаја чувара места уређивача е-поште.

en: There was an error rendering the email preview.
sr_RS: Дошло је до грешке при приказивању прегледа имејла.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
sr_RS: Дошло је до грешке при приказивању прегледа имејла. Ово не утиче на стварну испоруку имејла. Молимо контактирајте аутора екстензије за помоћ.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sr_RS: Дошло је до грешке при извршавању заказаних акција: %s

en: There was an error with an item in your cart.
sr_RS: Дошло је до грешке са ставком у вашој корпи.

en: There was an issue loading the report endpoints
sr_RS: Дошло је до проблема приликом учитавања крајњих тачака извештаја

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
sr_RS[0]: Постоји %d веб-дојава која је конфигурисана за испоруку помоћу застарелог REST API-ја, који је уклоњен из WooCommerce-а. Ова веб-дојава неће бити послата.
sr_RS[1]: Постоје %d веб-дојаве које су конфигурисане за испоруку помоћу застарелог REST API-ја, који је уклоњен из WooCommerce-а. Ове веб-дојаве неће бити послате.
sr_RS[2]: Постоји %d веб-дојава које су конфигурисане за испоруку помоћу застарелог REST API-ја, који је уклоњен из WooCommerce-а. Ове веб-дојаве неће бити послате.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
sr_RS: Ови детаљи налога биће приказани на страници захвале и у потврдној е-пошти.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sr_RS: Ови трошкови могу опционо да се додају на основу <a href="%s">класе испоруке производа</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
sr_RS: Ови трошкови се могу опционо додати на основу <a target="_blank" href="%s">класе испоруке производа</a>. Сазнајте више о <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">подешавању трошкова класе испоруке</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
sr_RS: Ове функције су или експерименталне или непотпуне, омогућите их на сопствени ризик!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sr_RS: Ове опције омогућавају промену изгледа WooCommerce странице за потврду куповине.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sr_RS: Ове странице треба да се подесе тако да WooCommerce зна где да упути кориснике на потврду куповине.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sr_RS: Ове цене су додатне опције испоруке са додатним трошковима (базирано на фиксној цени).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
sr_RS: Ова подешавања нису доступна док је регенерација табеле претраживања у току.

en: Thessaly
sr_RS: Тесалија

en: Things to do next
sr_RS: Следеће активности

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
sr_RS: Изгледа да ова радња константно не успева. Нова инстанца неће бити заказана.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sr_RS: Ова радња не може да се опозове. Да ли сигурно желите да обришете личне податке из одабраних наруџбина?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sr_RS: Овиме се контролише како се количине на залихама приказују корисницима.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sr_RS: Овиме се контролише опис који корисник види приликом потврде куповине.

en: This controls the position of the currency symbol.
sr_RS: Ово контролише положај симбола валуте.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sr_RS: Овиме се контролише наслов који корисник види приликом потврде куповине.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sr_RS: Ово контролише у којој валути су цене наведене у каталогу и у којој валути ће посредници прихватати плаћања.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sr_RS: Ово контролише које јединице ћете користити за дужину.

en: This controls what unit you will define weights in.
sr_RS: Ово контролише које ћете јединице користити за тежину.

en: This controls which shipping address is used by default.
sr_RS: Ово контролише која адреса за испоруку се уобичајено користи.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
sr_RS: Овај купон је заштићен лозинком. WooCommerce не подржава заштиту лозинком за купоне. Можете привремено сакрити купон тако што ћете га учинити приватним. Алтернативно, ограничења употребе и рестрикције се могу конфигурисати испод.

en: This data will be deleted in %s.
sr_RS: Овај податак ће бити избрисан за %s.

en: This determines where log entries are saved.
sr_RS: Ово одређује где се чувају уноси у евиденцији.

en: This email address is already registered.
sr_RS: Ова е-мејл адреса је већ регистрована.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
sr_RS: Ова функција није доступна када се користе <a href="%s">блокови Корпа и Каса</a>. Достава ће бити израчуната на каси.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
sr_RS: Ова функција је доступна само са блоковима за корпу и плаћање. %1$sСазнајте више%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sr_RS: Ово поље вам омогућава да подесите максималну дозвољену потрошњу (збир - подтотал) када се користи купон.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sr_RS: Ово поље вам омогућава да подесите минималну дозвољену потрошњу (збир - подтотал) када се користи купон.

en: This file does not exist.
sr_RS: Ова датотека не постоји.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sr_RS: Ову функцију не треба позвати пре plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sr_RS: Ова функицја нетреба да се позове пре иницијализације woocommerc-а

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
sr_RS: Ове информације ће бити приказане на страници производа, страницама категорија, друштвеним мрежама и резултатима претраге.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
sr_RS: Ово је напомена купца. Купци могу додати напомену својој поруџбини приликом плаћања.
    
    Може имати више редова. Ако нема напомене, овај одељак је сакривен.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sr_RS: Ова продавница је у фази тестирања &mdash; наруџбине се не реализују.

en: This is a featured product
sr_RS: Ово је издвојен производ

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
sr_RS: Ово је обавештење о поруџбини које се шаље купцима и садржи детаље поруџбине након што је поруџбина стављена на чекање из статуса На чекању, Отказано или Неуспело.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sr_RS: Ово је обавештење о наруџбини које се шаље купцу и садржи податке о наруџбини по извршеном плаћању.

en: This is not your download link.
sr_RS: Ово није ваш линк за преузимање.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
sr_RS: Ово је доживотна вредност клијента или укупан износ који сте зарадили од поруџбина овог клијента.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sr_RS: URL адреса или апсолутна путања до датотеке коју ће купац добити. URL адреса унета овде треба да буде без празних карактера, латиницом, користећи карактере од а до з и бројеве.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sr_RS: Ово је страница WooCommerce продавнице. Страница продавнице је посебна архива која садржи ваше производе. <a href="%s">Овде можете прочитати више о томе</a> .

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sr_RS: То је јединствени број прилога или URL слике која се користи за резервисање места за слику у каталогу производа. Користиће се за производе без слике.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sr_RS: Ово је подразумевана категорија и не може бити обрисана. Биће аутоматски додељена производима без категорије.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sr_RS: Ово је назив преузимање приказан купцу.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sr_RS: Ово је збир пореза на доставу из свих пореских ставки у вашим наруџбинама.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sr_RS: Ово је сума свих пореских обавеза за вашу наруџбину.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sr_RS: Ово је збир поља „укупне наруџбине“ унутар ваших наруџбина.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sr_RS: Ово је износ поља „Укупни трошкови доставе“ у вашим наруџбинама.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sr_RS: Ово је укупни износ наруџбине после свих рефундација, а без трошкова испоруке и пореза.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sr_RS: Ово је збир укупних наруџбина након било каквих повраћаја новца укључујући трошкове испоруке пошиљке и порезе.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sr_RS: То је укупни порез за дату стопу (порез на поштанске трошкове + порез на производ).

en: This is where store orders are stored.
sr_RS: Овде се чувају наруџбине продавнице.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sr_RS: Овде можете додати нове купоне које купци могу користити у вашој продавници.

en: This is where you can browse products in this store.
sr_RS: Овде можете прегледати производе у овој продавници.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
sr_RS: Овде можете подесити обрасце производа за различите типове производа на вашој контролној табли.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sr_RS: Овде се налази ваше предузеће. Стопа пореза и стопе испоруке ће користити ову адресу.

en: This item is not available for purchase.
sr_RS: Овај артикал није доступан за куповину.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sr_RS: Ово корисничко име је неважеће или је већ коришћено. Поново ресетирајте своју лозинку ако је потребно.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sr_RS: Ово ти омогућава да изабереш који производ је део које групе.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
sr_RS: То значи да је табела вероватно у недоследном стању. Препоручује се покретање новог процеса регенерације или наставак прекинутог процеса (Статус - Алати - Регенериши табелу за претрагу атрибута производа/Настави регенерацију табеле за претрагу атрибута производа) пре омогућавања употребе табеле.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
sr_RS: Овај метод је застарео и ускоро ће бити уклоњен. Уместо тога користите Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sr_RS: Ова метода је застарела у 2.6.0 и биће уклоњена у будућим издањима - препоручујемо да је онемогућите и уместо тога поставите нову тарифу у оквиру своје <a href="%s">зоне испоруке</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sr_RS: Ова метода треба да буде позвана пре plugins_loaded.

en: This month
sr_RS: Овог месеца

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sr_RS: Ова опција одређује подразумевану локацију купца. MaxMind GeoLite база података ће повремено бити преузета у ваш wp-content директоријум ако користите геолокацију.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sr_RS: Ова опција одређује која адреса ће се користи за израчунавање пореза.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sr_RS: Ова опција је важна јер ће утицати на то како да уносите цене. Промена неће ажурирати постојеће производе.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sr_RS: Ова опција вам омогућава да ограничите у којим земљама желите да продајете.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sr_RS: Ова опција ће избрисати СВЕ ваше пореске стопе, користите опрезно. Овај поступак не може да се врати.

en: This order belongs to a different customer.
sr_RS: Ова поруџбина припада другом купцу.

en: This order cannot be paid for.
sr_RS: Ова поруџбина не може бити плаћена.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Ваша наруџбина не може бити наплаћена. Молимо Вас да нас контактирате уколико Вам је потребна помоћ.

en: This order is already linked to a user account.
sr_RS: Ова поруџбина је већ повезана са корисничким налогом.

en: This order is no longer editable.
sr_RS: Ову наруџбину више није могуће мењати.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Овој наруџбини је статус „%s“&mdash; и не може бити плаћена. Молимо вас да нам се јавите ако вам је потребна помоћ.

en: This page's content is overridden by custom template content
sr_RS: Садржај ове странице је замењен садржајем прилагођеног шаблона

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sr_RS: Овај кључ за ресетовање лозинке је за други кориснички рачун. Одјавите се и покушајте поново.

en: This payment method was successfully set as your default.
sr_RS: Овај начин плаћања је успешно подешен као уобичајен.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
sr_RS: Овај додатак се више не може активирати јер је његова функционалност сада укључена у <strong>WooCommerce</strong>. Препоручује се да га <strong>обришете</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
sr_RS: Овај додатак се не може активирати јер је његова функционалност сада укључена у језгро WooCommerce-а.

en: This product cannot be added to the cart.
sr_RS: Овај производ не може бити додат у корпу.

en: This product has been activated.
sr_RS: Овај производ је укључен.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
sr_RS: Овај производ има више варијанти. Опције могу бити изабране на страници производа.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
sr_RS: Овај производ има опције, као што су величина или боја. Можете управљати сликама, преузимањима и другим детаљима сваке варијације појединачно.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
sr_RS: Овај производ има опције, као што су величина или боја. Сада можете управљати инвентаром и другим детаљима сваке варијације појединачно.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
sr_RS: Овај производ има опције, као што су величина или боја. Сада можете управљати подешавањима доставе и другим детаљима за сваку варијанту појединачно.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sr_RS: Овај производ се продавао и може да буде повезан са постојећим наруџбинама. Да ли сигурно желите да га обришете?

en: This product is already active.
sr_RS: Овај производ је већ активан.

en: This product is already installed.
sr_RS: Овај производ је већ инсталиран.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sr_RS: Овај производ тренутно није на стању и није доступан.

en: This product is not installed.
sr_RS: Овај производ није постављен.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sr_RS: Овај производ је заштићен и не може се купити.

en: This product requires shipping or pickup
sr_RS: Овај производ захтева доставу или преузимање

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sr_RS: Овај производ неће покренути калкулатор испоруке вашег купца у корпи или на благајни. Овај производ такође неће захтевати од ваших купаца да унесу своје податке о испоруци приликом плаћања. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Прочитајте више о виртуелним производима</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sr_RS: Ова веза за извештај је истекла. %1$sОвде кликните да погледате филтриран извештај%2$s.

en: This resource cannot be created.
sr_RS: Овај ресурс не може бити креиран.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sr_RS: Овај језички пример укључује основне информације о томе које личне податке ваша продавница може да прикупља, чува и дели, као и ко може да има приступ тим подацима. Зависно од тога која су подешавања омогућена и који други додаци се користе, разликоваће се и посебне информације које ваша продавница дели. Препоручујемо да се консултујете са правником када одлучујете које информације ћете обелодањивати у оквиру своје политике приватности.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sr_RS: У овом одељку се контролише приказ политике приватности. Напомене о приватности неће бити приказане уколико није подешена %s.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sr_RS: Овај одељак приказује све датотеке које преовлађују над подразумеваним WooCommerce шаблонским страницама.

en: This section shows details of Action Scheduler.
sr_RS: Овај одељак приказује детаље о Action Scheduler-у.

en: This section shows details of WC Admin.
sr_RS: Овај одељак приказује детаље о ВЦ Админ-у.

en: This section shows information about this status report.
sr_RS: Овај одељак приказује информације о овом извештају стања.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sr_RS: Ово подешава колико дана ће се уноси у евиденцији чувати пре аутоматског брисања.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sr_RS: Овиме се подешава основна страна ваше продавнице - то је место где ће се налазити архива ваших производа.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sr_RS: Ово поставља децимални сепаратор приказаних цена.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
sr_RS: Ово поставља минимални ниво озбиљности евиденција које ће бити ускладиштене. Нижи нивои озбиљности ће бити занемарени. „Ниједан“ значи да ће све евиденције бити ускладиштене.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sr_RS: Ово подешава број децималних места приказаних у приказаним ценама.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sr_RS: Овиме се поставља знак за раздвајање хиљада у приказаним ценама.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
sr_RS: Ово подешавање се не може променити овде јер га поставља филтер на закачки %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
sr_RS: Ово подешавање се не може променити овде јер је дефинисано у константи %1$s, вероватно у вашој датотеци %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
sr_RS: Ово подешавање се не може променити овде јер је дефинисано у константи %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sr_RS: Овим подешавањем се одређује на којим страницама ће производи бити излистани.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sr_RS: Ово подешавање не може да се примени на куповине од стране гостију.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
sr_RS: Ово подешавање функционише само када су подаци о производу ускладиштени у табели постова.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sr_RS: Овај начин испоруке нема подешавања.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sr_RS: Ваша претплата је истекла. Контактирајте власника ѕа обнову <strong>претплате</strong> како би сте добили ажурирања и подршку.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sr_RS: Ова претплата је истекла. Молимо да <strong>обновите</strong> да бисте наставили да добијате ажурирања и подршку.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sr_RS: Ова претплата истиче ускоро. Молимо да <strong>обновите</strong> да бисте наставили да добијате ажурирања и подршку.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sr_RS: Овај шаблон је преуређен вашом темом а можете га пронаћи у %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
sr_RS: Овај текст ће се појавити у подножју свих ваших WooCommerce е-порука.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sr_RS: Овај текст ће бити приказан на линку који је повезан са екстерним производом.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sr_RS: Ова алатка омогућава да генеришете и преузмете CSV датотеку која садржи листу свих производа.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
sr_RS: Ова алатка вам омогућава да генеришете и преузмете CSV датотеку која садржи изабране производе.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sr_RS: Ова алатка Вам омогућава да увезете (или спојите) информације о производима у Вашој продавници путем CSV или TXT датотеке.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
sr_RS: Овај алат ће прекинути регенерацију табеле тражења атрибута производа за регенерисање. Након што се ово уради, процес се може покренути изнова или наставити да би се наставио тамо где је заустављен.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sr_RS: Овај алат ће обрисати СВЕ истекле прелазе из Вордпреса.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
sr_RS: Овај алат ће обрисати податке из старих табела налога у WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sr_RS: Овај алат ће обрисати прелазни кеш производа/продавнице.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sr_RS: Овај алат ће из базе података обрисати све податке о купчевим сеансама, укључујући тренутне корпе и корпе сачуване у бази података.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sr_RS: Овај алат ће обрисати све варијације за које не постоји матични производ.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sr_RS: Овај алат ће обрисати истекла овлашћења за преузимање и овлашћења са 0 преосталих преузимања.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
sr_RS: Овај алат ће испразнити кеш података WooCommerce.com, који се користи у WooCommerce екстензијама.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
sr_RS: Ова алатка ће испразнити кеш информација о теми статуса система.

en: This tool will empty the template cache.
sr_RS: Овај алат ће испразнити кеш шаблона.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
sr_RS: Ова алатка ће генерисати неопходне колоне везане за цену коштања продате робе (COGS) у табели за претрагу мета података производа и попунити их из постојећих података о производима.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sr_RS: Овај алат ће инсталирати све недостајуће WooCommerce странице. Странице које су већ дефинисане и постављене неће бити замењене.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sr_RS: Овај алат ће поновно пребројати појмове. Уколико мењате подешавања на начин који ће уклонити производе из каталога, овај алат је веома користан.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
sr_RS: Ова алатка ће поново креирати индекс претраге целог текста за адресе поруџбина. Ако индекс не постоји, покушаће да га креира.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sr_RS: Овај алат врши регенерисање података у референтној табели производа. Овај процес може мало да потраје.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
sr_RS: Ова алатка ће поново генерисати податке табеле претраге атрибута производа на основу постојећих података производа. Овај процес може потрајати неко време.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
sr_RS: Ова алатка ће уклонити колоне везане за цену коштања продате робе (COGS) из табеле за претрагу мета података производа. COGS ће наставити да ради (ако је функција омогућена), али неке функционалности неће бити доступне.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
sr_RS: Овај алат ће поправити податке у табели за претрагу купона са недостајућим износима попуста. Овај процес може потрајати.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sr_RS: Овај алат ће ресетовати улоге администратора, купца и менаџера продавнице уобичајена подешавања. Користите ово ако ваши корисници не могу да приступе свим WooCommerce администраторским страницама.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
sr_RS: Овај алат ће ресетовати кеширане вредности коришћене у WooCommerce Аналитици. Ако бројеви и даље изгледају лоше, покушајте %1$sпоновни увоз историјских података%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
sr_RS: Овај алат ће наставити регенерацију табеле за претрагу атрибута производа од тачке у којој је прекинута (већ је обрађено %1$s производа).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sr_RS: Овај алат ажурира вашу WooCommerce базу података на последњу верзију. Обавезно направите копију базе података пре него што наставите.

en: This variation requires shipping or pickup
sr_RS: Ова варијација захтева доставу или преузимање

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sr_RS: Ова варијација неће покренути калкулатор испоруке вашег клијента у корпи или при плаћању. Овај производ такође неће захтевати од ваших купаца да унесу своје податке о испоруци приликом плаћања. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Прочитајте више о виртуелним производима</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sr_RS: Овај видео водич ће вам помоћи да прођете кроз поступак додавања свог првог производа у WooCommerce-у.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
sr_RS[0]: Ова веб-дојава има симбол ⚠️ испред свог назива на листи испод. Молимо вас да или уредите веб-дојаву да користи другачији формат испоруке, или инсталирајте и активирајте <a href="%s" target="_blank">проширење WooCommerce Legacy REST API</a>.
sr_RS[1]: Ове веб-дојаве имају симбол ⚠️ испред својих назива на листи испод. Молимо вас да или уредите веб-дојаве да користе другачији формат испоруке, или инсталирајте и активирајте <a href="%s" target="_blank">проширење WooCommerce Legacy REST API</a>.
sr_RS[2]: Ове веб-дојаве имају симбол ⚠️ испред својих назива на листи испод. Молимо вас да или уредите веб-дојаве да користе другачији формат испоруке, или инсталирајте и активирајте <a href="%s" target="_blank">проширење WooCommerce Legacy REST API</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sr_RS: Ова веб-дојава је конфигурисана за испоруку помоћу застарелог REST API-ја, али додатак Legacy REST API није инсталиран на овом сајту.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sr_RS: Ово је како ће ваше име бити приказано у одељку налога и у рецензијама

en: This will change the stock status of all variations.
sr_RS: Ово ће променити стање залиха свим варијацијама.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
sr_RS: Ово ће конвертовати <code>coupon_data</code> мета уносе ставке поруџбине у поједностављене уносе  <code>coupon_info</code>. Конверзија ће се десити прековремено у позадини (преко Планера радњи). Тренутно je %d уноса које је могуће конвертовати.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
sr_RS: Ово ће конвертовати <code>coupon_data</code> мета уносе ставке поруџбине у поједностављене уносе <code>coupon_info</code>. Конверзија ће се десити прековремено у позадини (преко Планера акција). Тренутно нема уноса за конверзију.

en: This will delete an inbox notification by slug
sr_RS: Ово ће обрисати обавештење из пријемног сандучета по слагу

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
sr_RS: Ово ће избрисати прилагођене табеле поруџбина. Табеле могу бити избрисане само ако „Складиште поруџбина високих перформанси“ није ауторитативно и синхронизација је искључена (преко Подешавања > Напредно > Особине).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
sr_RS: Ово ће избрисати прилагођене табеле поруџбина. Да их поново направите, омогућите особину „Складиште поруџбина високих перформанси“ (путем Подешавања > Напредно > Особине).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sr_RS: Ово ће омогућити „%1$s“ %2$s приступ који ће му дозволити да:

en: This will refresh the remote inbox notifications
sr_RS: Ово ће освежити удаљена обавештења из пријемног сандучета

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sr_RS: Овиме ће се све сличице у продавници поново генерисати тако да одговарају вашим подешавањима теме и/или слика.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
sr_RS: Ово ће зауставити позадински процес који претвара <code>coupon_data</code> мета уносе ставке поруџбине у поједностављене уносе <code>coupon_info</code>. Тренутно је %d уноса које је могуће конвертовати.

en: Thiès
sr_RS: Тиес

en: Thousand separator
sr_RS: Знак за раздвајање хиљада

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sr_RS: Сепаратор хиљада за валуту који може бити коришћен за форматирање враћених цена.

en: Thousand separator.
sr_RS: Сепаратор хиљада.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sr_RS: Сепаратор за хиљаде за приказане цене у овој земљи.

en: Thumbnail
sr_RS: Сличица

en: Thumbnail URL.
sr_RS: URL сличице.

en: Thumbnail cropping
sr_RS: Исецање сличице

en: Thumbnail image
sr_RS: Сличица

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sr_RS: Поновно генерисање сличица је заказано да се обавља у позадини.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sr_RS: Поновно генерисање сличица се одвија у позадини. Трајање тог процеса зависи од количине слика у продавници.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sr_RS: Величине сличица за прилагођавајуће слике.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sr_RS: Srcset сличица за прилагођавајуће слике.

en: Thumbnail width
sr_RS: Ширина сличице

en: Thurgau
sr_RS: Тургау

en: Thuringia
sr_RS: Тирингија

en: Tianjin / 天津
sr_RS: Тјенцин

en: Tiaret
sr_RS: Тиарет

en: Tibet / 西藏
sr_RS: Тибет

en: Ticino
sr_RS: Кантон Тичино

en: Tierra del Fuego
sr_RS: Тера дел Фуего

en: TikTok for WooCommerce
sr_RS: ТикТок за WooCommerce

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
sr_RS: Временски интервал који се користи за сегменте у враћеним подацима.

en: Time of payment:
sr_RS: Време плаћања:

en: Time period to snooze the task.
sr_RS: Временски период за одлагање задатка.

en: Timeless elegance
sr_RS: Безвременска елеганција

en: Timestamp
sr_RS: Временски жиг

en: Timiș
sr_RS: Тимиш

en: Timor-Leste
sr_RS: Источни Тимор

en: Tindouf
sr_RS: Тиндуф

en: Tinghir
sr_RS: Тингир

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
sr_RS: Савет: Предлагањем комплементарних производа у корпи помоћу унакрсне продаје, можете значајно повећати просечну вредност поруџбине.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
sr_RS: Савет: Додатна продаја су производи који су екстра профитабилни, бољег квалитета или скупљи. Експериментишите са комбинацијама да бисте повећали продају.

en: Tipasa
sr_RS: Типаза

en: Tipperary
sr_RS: Типерари

en: Tirana
sr_RS: Тирана

en: Tissemsilt
sr_RS: Тисемсилт

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title of the marketing campaign.
sr_RS: Наслов маркетиншке кампање.

en: Title of the note.
sr_RS: Наслов белешке.

en: Title.
sr_RS: Назив.

en: Title:
sr_RS: Наслов:

en: Tizi Ouzou
sr_RS: Тизи Оузоу

en: Tiznit
sr_RS: Тизнит

en: Tlaxcala
sr_RS: Тласкала

en: Tlemcen
sr_RS: Тлемсен

en: To allow logging, make %s writable.
sr_RS: Да бисте омогућили евидентирање, учините %s упиcивим.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sr_RS: За повезивање на %1$s треба да будете пријављени. Пријавите се у продавницу доле или <a href="%2$s">откажите и вратите се на %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
sr_RS: Да бисте уредили ову наруџбину, промените стање на „На чекању плаћања“.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sr_RS: Да бисте омогућили ово ажурирање морате да <strong>укључите</strong> ову претплату.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sr_RS: Да би сте омогућили ово ажурирање потребно је да <strong>купите</strong> нову претплату.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
sr_RS: Да би се обавештења из ваше продавнице доставила у ваше и сандучиће ваших купаца, препоручујемо да повежете своју е-пошту са вашим доменом и поставите посебан SMTP сервер. Ако нешто не шаље исправно, поставите <a href="%1$s">додатак WP Mail Logging</a> или проверите <a href="%2$s">страницу са често постављеним питањима о е-пошти</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
sr_RS: Како бисте били сигурни да никад нећете имати онај осећај „шта сам заборавио“, саставили смо кључну листу пре покретања.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sr_RS: За варијације производа треба користити суфикс /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
sr_RS: Да бисте понудили локално преузимање, конфигуришите своје локације за преузимање у <a href='%s'>подешавањима за локално преузимање</a>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sr_RS: За одјаву оставите ову кућицу необележену. Тако неће бити праћења ваше продавнице и подаци се неће прикупљати. О томе који подаци о коришћењу се прате прочитајте на: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sr_RS: Да прегазите или уредите овај шаблон имејл поруке копирајте %1$s у фасциклу своје теме: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sr_RS: Да бисте добијали новости и подршку за ово проширење треба да <strong>купите</strong> нову претплату или обједините своја проширења у оквиру једног повезаног налога тако што ћете ово проширење <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">поделити</a> са тим повезаним налогом или <a href="%2$s" title="Transferring Docs">пренети</a></strong> на тај налог.

en: To set your password, visit the following address:
sr_RS: Да бисте поставили лозинку, посетите следећу адресу:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sr_RS: Да бисте пратили своју наруџбину молимо вас унесите њен јединствени број у поље испод и притисните дугме „Прати“. Јединствени број наруџбине можете наћи на рачуну и у имејлу са потврдом наруџбине који би требало да сте добили.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
sr_RS: Да бисте прегледали ову страницу, морате се %1$sпријавити%2$s или потврдити е-пошту повезану са поруџбином.

en: Tocantins
sr_RS: Токантинс

en: Tochigi
sr_RS: Точиги

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sr_RS: Пребаци &quot;За преузимање&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sr_RS: Пребаци &quot;Укључено&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sr_RS: Пребаци &quot;Управљање залихама&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sr_RS: Пребаци &quot;Виртуелни&quot;

en: Toggle featured
sr_RS: Пребаци извдојено

en: Toggle fullscreen
sr_RS: Укључи/искључи приказ на пуном екрану

en: Togo
sr_RS: Того

en: Tokat
sr_RS: Токат

en: Tokelau
sr_RS: Токелау

en: Token
sr_RS: Токен

en: Tokushima
sr_RS: Токушима

en: Tokyo
sr_RS: Токијо

en: Toledo
sr_RS: Толедо

en: Tolima
sr_RS: Толима

en: Tolna
sr_RS: Толна

en: Tonga
sr_RS: Тонга

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sr_RS: Тонганска панга

en: Tool description.
sr_RS: Опис алатке.

en: Tool does not exist.
sr_RS: Алат не постоји.

en: Tool name.
sr_RS: Име алатке.

en: Tool ran.
sr_RS: Алат је покренут.

en: Tool return message.
sr_RS: Повратна порука алата.

en: Tools
sr_RS: Алати

en: Top Coupons - Number of Orders
sr_RS: Најбољи купони - број наруџбина

en: Top Customers - Total Spend
sr_RS: Најбољи купци - укупна потрошња

en: Top categories - Items sold
sr_RS: Најбоље категорије - продатих ставки

en: Top earners
sr_RS: Најпрофитнији

en: Top freebies
sr_RS: Најбољи бесплатни

en: Top products - Items sold
sr_RS: Најбољи производи - продатих ставки

en: Top rated products
sr_RS: Најбоље оцењени производи

en: Top sellers
sr_RS: Најпродаванији

en: Topic
sr_RS: Тема

en: Torino
sr_RS: Торино

en: Tororo
sr_RS: Тороро

en: Total
sr_RS: Укупно

en: Total Database Size
sr_RS: Укупна величина базе података

en: Total Net sales of all items sold.
sr_RS: Укупна нето продаја свих продатих ставки.

en: Total Spend
sr_RS: Укупна потрошња

en: Total amount for this fee.
sr_RS: Укупан износ за ову накнаду.

en: Total amount in cents.
sr_RS: Total износ у центима.

en: Total amount spent.
sr_RS: Укупна висина потрошње.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sr_RS: Укупнe количине предмета обезбеђене помоћу најмање јединице валуте.

en: Total available to refund
sr_RS: Укупно доступно за повраћај

en: Total charged for shipping.
sr_RS: Укупно наплаћено за испоруку.

en: Total charged for taxes.
sr_RS: Укупна наплата за порезе.

en: Total discount amount for the order.
sr_RS: Укупна вредност попуста за наруџбину.

en: Total discount applied by this coupon.
sr_RS: Укупан попуст који се добија овим купоном.

en: Total discount from applied coupons.
sr_RS: Укупан попуст на примењене купоне.

en: Total discount tax amount for the order.
sr_RS: Укупни износ пореза са попустом за дату наруџбину.

en: Total distinct customers.
sr_RS: Укупно јединствених клијената

en: Total in cents.
sr_RS: Total у центима.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
sr_RS: Укупна новчана вредност трошкова продате робе за производ (збир свих ефективних вредности).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
sr_RS: Укупан број неотказаних, успешних поруџбина за овог купца, укључујући и тренутну.

en: Total number of purchases.
sr_RS: Укупан број наруџбина.

en: Total of coupons used.
sr_RS: Укупан број искоришћених купона.

en: Total of items purchased.
sr_RS: Укупно купљених ставки.

en: Total of orders placed.
sr_RS: Укупан број остварених наруџбина.

en: Total of refunded orders.
sr_RS: Укупна рефундација наруџбина.

en: Total of returns.
sr_RS: Укупно повраћаја.

en: Total of shipping.
sr_RS: Укупно испорука.

en: Total of taxes.
sr_RS: Укупно пореза.

en: Total orders
sr_RS: Укупно поруџбина

en: Total post count.
sr_RS: Укупан број чланака.

en: Total price of any applied fees.
sr_RS: Укупна вредност свих примењених накнада.

en: Total price of items in the cart.
sr_RS: Укупна цена предмета у корпи.

en: Total price of items in the order.
sr_RS: Укупна цена ставки у поруџбини.

en: Total price of shipping.
sr_RS: Укупна цена слања.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sr_RS: Укупна цена отпреме. Ако поштарина није обрачуната, послаће се одговор нула.

en: Total price the customer will pay.
sr_RS: Укупна цена коју ће купац платити.

en: Total refund applied to the order.
sr_RS: Укупан повраћај примењен на поруџбину.

en: Total revenue
sr_RS: Укупан приход

en: Total sales
sr_RS: Укупно продаја

en: Total sales minus shipping and tax.
sr_RS: Укупна продаја минус трошкови испоруке и порез.

en: Total sales.
sr_RS: Укупна продаја.

en: Total shipping
sr_RS: Укупно достава

en: Total shipping amount for the order.
sr_RS: Укупна вредност испоруке наруџбине.

en: Total shipping tax amount for the order.
sr_RS: Укупна вредност пореза за услугу слања за наруџбину.

en: Total spend.
sr_RS: Укупна потрошња.

en: Total tax
sr_RS: Укупан порез

en: Total tax amount for this fee.
sr_RS: Укупан износ пореза за ову накнаду.

en: Total tax applied to items and shipping.
sr_RS: Укупан порез примењен на артикле и слање.

en: Total tax applied to the order.
sr_RS: Укупан порез примењен на поруџбину.

en: Total tax on fees.
sr_RS: Укупни порез на провизије.

en: Total tax on items in the cart.
sr_RS: Укупан порез на ставке у корпи.

en: Total tax on items in the order.
sr_RS: Укупан порез на ставке у поруџбини.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sr_RS: Укупан порез на испоруку. Ако поштарина није израчуната, послаће се одговор нула.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sr_RS: Умањени порез због попуста који је добијен овим купоном.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sr_RS: Укупан умањен порез због попуста на примењене купоне.

en: Total tax.
sr_RS: Укупан порез.

en: Total type.
sr_RS: Total тип.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
sr_RS: Тotal мора бити низ од тачно 2 броја када се користи оператор between.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
sr_RS: Укупна вредност трошкова продате робе за поруџбину.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
sr_RS: Укупна вредност цене коштања продате робе за рефундацију.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sr_RS: Укупна тежина (у грамима) свих производа у корпи.

en: Total:
sr_RS: Укупно:

en: Totals
sr_RS: Укупно

en: Totals data.
sr_RS: Укупни подаци.

en: Totals.
sr_RS: Укупно.

en: Totonicapán
sr_RS: Тотоникапан

en: Tottori
sr_RS: Тотори

en: Town / City
sr_RS: Град

en: Town / City / Post Office
sr_RS: Град / Пошта

en: Town / District
sr_RS: Град / Округ

en: Town / Village
sr_RS: Град / Село

en: Toyama
sr_RS: Тојама

en: Trabzon
sr_RS: Трабзон

en: Track
sr_RS: Прати

en: Track inventory
sr_RS: Прати залихе

en: Track orders &amp; view shopping history
sr_RS: Пратите поруџбине и прегледајте историју куповине

en: Track stock quantity for this product
sr_RS: Прати количину залихе за овај производ

en: Track your shipment
sr_RS: Пратите своју пошиљку

en: Track your store performance on mobile
sr_RS: Пратите учинак продавнице на мобилном уређају

en: Tracking Number
sr_RS: Број за праћење

en: Tracking URL
sr_RS: URL за праћење

en: Tracking number is required.
sr_RS: Број за праћење је обавезан.

en: Trang
sr_RS: Транг

en: Trans Nzoia
sr_RS: Транс Нзоиа

en: Transaction ID
sr_RS: ИД Трансакције

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sr_RS: Пребаците постојеће производе у своју нову продавницу — убаци CSV датотеку.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
sr_RS: Трансформисао сам своју дневну рутину јединственим, еколошким благом. Изузетан квалитет и услуга. Поносан сам што подржавам продавницу која се поклапа са мојим вредностима.

en: Transient saved for key %s.
sr_RS: Привремено сачувано за кључ %s.

en: Translatable Label
sr_RS: Преводива ознака

en: Transnistrian ruble
sr_RS: Транснистријанска рубља

en: Trapani
sr_RS: Трапани

en: Trash
sr_RS: Отпад

en: Trash not supported.
sr_RS: Отпад није подржан.

en: Trashed
sr_RS: Премештено на отпад.

en: Trat
sr_RS: Трат

en: Treinta y Tres
sr_RS: Треинта и Трес

en: Trelawny
sr_RS: Tрелавни

en: Trento
sr_RS: Тренто

en: Treviso
sr_RS: Тревизо

en: Trieste
sr_RS: Трст

en: Trinidad and Tobago
sr_RS: Тринидад и Тобаго

en: Trinidad and Tobago dollar
sr_RS: Тринидадски долар

en: Trinity Palmetto Point
sr_RS: Тринити Палмето Поинт

en: Tripura
sr_RS: Трипура

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sr_RS: Тачно ако су дозвољене поруџбине на захтев по нестанку залиха.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sr_RS: Тачно ако корпа испуњава критеријуме за приказивање трошкова испоруке, а цене су израчунате и укључене у укупне вредности.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sr_RS: „Тачно“ ако у корпи има производа за које је потребно плаћање. „Нетачно“ за корпу само са бесплатним производима и без трошкова испоруке.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sr_RS: Тачно ако се роба у корпи испоручује. Нетачно за корпу само са дигиталном робом или продавнице без подешених метода испоруке.

en: True if the product is on backorder.
sr_RS: Истина ако се производ продаје авансно.

en: True if this attribute is used by product variations.
sr_RS: Тачно ако се овај атрибут користи у варијацијама производа.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sr_RS: Тачно је ако је ово тренутна цена коју је купац одабрао за корпу.

en: True the prices included tax during checkout.
sr_RS: Приказује да ли су цене укључивале порез за време плаћања.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
sr_RS: Тачно да би се принудно креирао нови рачун чак и ако већ постоји и још није истекао.

en: Trujillo
sr_RS: Трухиљо

en: Try again
sr_RS: Покушај поново

en: Try new templates
sr_RS: Испробај нове шаблоне

en: Try our new email templates!
sr_RS: Испробајте наше нове шаблоне за имејл!

en: Try the new product editor (Beta)
sr_RS: Испробајте нови уређивач производа (Бета издање)

en: Try the new templates
sr_RS: Испробајте нове шаблоне

en: Try the new way to get paid
sr_RS: Испробајте нови начин да будете плаћени

en: Tucumán
sr_RS: Тукуман

en: Tulcea
sr_RS: Тулча

en: Tumbes
sr_RS: Тумбес

en: Tunceli
sr_RS: Тунџели

en: Tungurahua
sr_RS: Тунгурахуа

en: Tunisia
sr_RS: Тунис

en: Tunisian dinar
sr_RS: Туниски динар

en: Turkana
sr_RS: Туркана

en: Turkish lira
sr_RS: Турска Лира

en: Turkmenistan
sr_RS: Туркменистан

en: Turkmenistan manat
sr_RS: Туркменистански манат

en: Turks and Caicos Islands
sr_RS: Туркс и Кајкос Острва

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
sr_RS: Претворите слике својих производа у задивљујуће видео записе који ангажују и конвертују публику - није потребно искуство у раду са видео записима.

en: Tuvalu
sr_RS: Тувалу

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type of attribute.
sr_RS: Тип атрибута.

en: Type of interval.
sr_RS: Врста интервала.

en: Type of note.
sr_RS: Врста белешке.

en: Type of setting.
sr_RS: Врста подешавања.

en: Tébessa
sr_RS: Тебеса

en: Tétouan
sr_RS: Тетуан

en: Türkiye
sr_RS: Турска

en: URL could not be added (probable database error).
sr_RS: URL није могао бити додат (вероватна грешка у бази података).

en: URL could not be updated (probable database error).
sr_RS: URL није могао бити ажуриран (вероватна грешка у бази података).

en: URL query to persist across links.
sr_RS: URL упит који постоји преко повезница.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
sr_RS: URL до слике/иконе за тип кампање.

en: URL to edit the order
sr_RS: URL за уређивање наруџбине

en: URL to the campaign management page.
sr_RS: URL до странице за управљање кампањом.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
sr_RS: URL до странице за креирање кампање за овај тип кампање.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
sr_RS: URL до странице са подешавањима, или веза за довршавање подешавања/увођења ако канал још увек није подешен.

en: URL was successfully added.
sr_RS: URL је успешно додат.

en: URL was successfully updated.
sr_RS: URL је успешно ажуриран.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sr_RS: URL где се испоручује садржај повезан веб копчом.

en: URL.
sr_RS: УРЛ.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sr_RS: Америчка домаћа зона = Све америчке државе = Паушална поштарина

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
sr_RS: Џорџија

en: UTA Găgăuzia
sr_RS: Гагаузија

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sr_RS: UTC временска зона када истиче купон.

en: Uasin Gishu
sr_RS: Уасин Гишу

en: Ubon Ratchathani
sr_RS: Убон Рачатани

en: Ucayali
sr_RS: Укајали

en: Udine
sr_RS: Удинезе

en: Udon Thani
sr_RS: Удон Тани

en: Uganda
sr_RS: Уганда

en: Ugandan shilling
sr_RS: Угандски шилинг

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sr_RS: Ух ох ... Дошло је до проблема током инсталације Jetpack и WooCommerce сервиса. Молим вас, покушајте поново.

en: Ukraine
sr_RS: Украјина

en: Ukrainian hryvnia
sr_RS: Украинска Гривна

en: Un-schedule
sr_RS: Уклони из распореда

en: Un-schedule expired transient files cleanup
sr_RS: Поништи заказивање чишћења пролазних датотека које је истекло

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sr_RS: Не може се прихватити више од %s ставки за овај захтев.

en: Unable to add payment method to your account.
sr_RS: Није могуће додати методу плаћања за ваш налог.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
sr_RS: Није могуће отказати заказану радњу: проверите евиденције.

en: Unable to claim actions. Database error.
sr_RS: Није могуће спровести акције. Грешка у бази података.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
sr_RS: Није могуће претендовати на радње. Грешка базе података: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
sr_RS: Није могуће креирати ХПОС табеле за синхронизацију.

en: Unable to create a scheduled action.
sr_RS: Није могуће креирати заказану радњу.

en: Unable to create account. Please try again.
sr_RS: Није могуће креирати налог. Покушајте поново.

en: Unable to create backup post for order %d.
sr_RS: Није могуће креирати резервну копију објаве за поруџбину %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
sr_RS: Није могуће креирати или писати у %s током извоза ЦСВ-а. Проверите дозволе за датотеку.

en: Unable to create order
sr_RS: Није могуће направити поруџбину

en: Unable to create order.
sr_RS: Није могуће креирати наруџбину.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sr_RS: Није могуће открити пакет Action Scheduler.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
sr_RS: Није могуће утврдити архитектуру сервера. Молимо вас да затражите ове информације од свог хостинг провајдера.

en: Unable to insert download log entry in database.
sr_RS: Не може да се изврши унос у дневник преузимања у бази података.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
sr_RS: Није могуће учитати подређени производ %1$d приликом промене дозвола за преузимање за производ %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
sr_RS: Није могуће учитати запис чланка за поруџбину %1$d.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sr_RS: Није могуће евидентирати неуспелу акцију %s. Грешка у бази података.

en: Unable to reduce stock for item %s.
sr_RS: Није могуће смањити залихе за артикал %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
sr_RS: Није могуће ослободити радње из ИД-а захтева %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
sr_RS: Није могуће уклонити извор мигриране радње %s

en: Unable to restore stock for item %s.
sr_RS: Није могуће обновити залихе за артикал %s.

en: Unable to retrieve action %d.
sr_RS: Није могуће преузети радњу %d.

en: Unable to retrieve cart.
sr_RS: Није могуће приказати корпу.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sr_RS: Није могуће преузети информације из базе података. То обично није проблем, а то само значи да ваша инсталација користи класу која замењује класу базе података Вордпрес (нпр. HyperDB), а WooCommerce не може да добије информације из базе података.

en: Unable to save action.
sr_RS: Није могуће сачувати акцију.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
sr_RS: Није могуће покренути синхронизацију. Веза коју сте пратили је можда истекла.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
sr_RS: Синхронизација није могла бити заустављена. Веза којом сте стигли је можда истекла.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sr_RS: Није могуће откључати захтев %s. Грешка у бази података.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sr_RS: Није могуће откључати захтев за акцију %s. Грешка у бази података.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
sr_RS: Није могуће ажурирати стање радње %1$d на %2$s.

en: Unable to use image "%s".
sr_RS: Није могуће користити слику „%s“.

en: Unapprove
sr_RS: Опозовите одобрење

en: Unapprove this review
sr_RS: Опозовите одобрење ове рецензије

en: Uncropped
sr_RS: Неисечено

en: Understanding the status report
sr_RS: Tумачење извештаја

en: Undo
sr_RS: Опозови

en: Undo?
sr_RS: Поништи?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sr_RS: Нажалост <strong>не испоручујемо %s</strong>. Унесите другу адресу за испоруку.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sr_RS: Нажалост, наруџбина не може бити процесирана јер је банка одбила вашу трансакцију. Молимо Вас, пробајте опет.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sr_RS: Нажалост, плаћање за поруџбину #%1$s од %2$s није успело. Поруџбина је била следећа:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
sr_RS: Нажалост, нисмо могли да завршимо вашу поруџбину због проблема са вашим начином плаћања.

en: Unfulfilled
sr_RS: Неиспуњено

en: Ungheni
sr_RS: Унгени

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
sr_RS: Неидентификована радња %s: нисмо могли да откажемо ову радњу. Можда ју је избрисао други процес.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
sr_RS: Неидентификована радња %s: нисмо могли да избришемо ову радњу. Можда ју је избрисао други процес.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
sr_RS: Неидентификована радња %s: нисмо могли да утврдимо датум ове радње. Можда ју је избрисао други процес.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
sr_RS: Неидентификована радња %s: нисмо могли да означимо ову радњу као завршену. Можда ју је избрисао други процес.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
sr_RS: Неидентификована радња %s: нисмо могли да означимо ову радњу као неуспелу. Можда ју је избрисао други процес.

en: Unique ID for the Note Action.
sr_RS: Јединствени ИД за акцију белешке.

en: Unique ID for the Note.
sr_RS: Јединствени ИД за напомену.

en: Unique ID for the instance.
sr_RS: Јединствени ИД број примера.

en: Unique ID for the resource.
sr_RS: Јединствени ИД ресурса.

en: Unique ID for the zone.
sr_RS: Јединствени ИД за часовну зону.

en: Unique coupons count.
sr_RS: Број јединствених купона.

en: Unique design
sr_RS: Јединствен дизајн

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sr_RS: Јединствени идентификатор (кључ) за ажурирање ставке у корпи.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sr_RS: Јединствени идентификатор (кључ) за корпу.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sr_RS: Јединствени идентификатор за атрибут.

en: Unique identifier for the attribute.
sr_RS: Јединствени идентификатор за атрибут.

en: Unique identifier for the checkout session.
sr_RS: Јединствени идентификатор за сесију куповине.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sr_RS: Јединствени идентификатор за купон унутар корпе.

en: Unique identifier for the entity.
sr_RS: Јединствени идентификатор за ентитет.

en: Unique identifier for the fee within the cart
sr_RS: Јединствени идентификатор за накнаду у оквиру корпе

en: Unique identifier for the fee within the cart.
sr_RS: Јединствени идентификатор за накнаду у оквиру корпе.

en: Unique identifier for the fulfillment.
sr_RS: Јединствени идентификатор за испуњење.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sr_RS: Јединствени идентификатор ставке у корпи.

en: Unique identifier for the item.
sr_RS: Јединствени идентификатор за ставку.

en: Unique identifier for the object.
sr_RS: Јединствени индентификатор за објекте.

en: Unique identifier for the order.
sr_RS: Јединствени идентификатор за поруџбину.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sr_RS: Јединствени идентификатор производа на који се рецензија односи.

en: Unique identifier for the product.
sr_RS: Јединствени идентификатор производа.

en: Unique identifier for the resource
sr_RS: Јединствени идентификатор за ресурс

en: Unique identifier for the resource.
sr_RS: Јединствени идентификатор извора.

en: Unique identifier for the shipping zone.
sr_RS: Јединствени идентификатор за зону доставе.

en: Unique identifier for the variable product.
sr_RS: Јединствени идентификатор за производе са варијацијама.

en: Unique identifier for the variation.
sr_RS: Јединствена идентификација за варијације.

en: Unique identifier for the webhook.
sr_RS: Јединствени идентификатор за веб копче.

en: Unique identifier of the order.
sr_RS: Јединствени идентификатор поруџбине.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
sr_RS: Јединствени идентификациони низ за проширење маркетиншког канала, такође познат као ознака додатка.

en: Unique identifier.
sr_RS: Јединстен идентификатор.

en: Unique slug for the resource.
sr_RS: Јединствени подложак за ресурс.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sr_RS: Јединствени подложак (референца) за атрибут; не сме бити дужи од 28 карактера.

en: Unique transaction ID.
sr_RS: ИД број трансакције.

en: United Arab Emirates
sr_RS: Уједињени Арапски Емирати

en: United Arab Emirates dirham
sr_RS: Дирхам Уједињених Арапских Емирата

en: United Kingdom (UK)
sr_RS: Уједињено Краљевство (УК)

en: United States (US)
sr_RS: Сједињене Државе (САД)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sr_RS: Мала спољна острва Сједињених Држава (САД)

en: United States (US) dollar
sr_RS: Амерички долар

en: Units in stock
sr_RS: Количина на залихама

en: Universal Product Code
sr_RS: Универзални код производа

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
sr_RS: Unix временска ознака која представља када је подстицај одбачен.

en: Unknown
sr_RS: Непознат

en: Unknown error
sr_RS: Непозната грешка

en: Unknown partial args matching value.
sr_RS: Непозната вредност подударања делимичних аргумената.

en: Unknown request method.
sr_RS: Метода захтева непозната.

en: Unknown status found for action.
sr_RS: Пронађен је непознати статус за акцију.

en: Unlimited
sr_RS: Неограничено

en: Unlimited usage
sr_RS: Неограничено коришћење

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sr_RS: Неплаћена наруџбина је отказана - истекао је рок за плаћање.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sr_RS: Десеријализација инстанци ове класе је забрањена.

en: Unsupported argument type provided as value.
sr_RS: Предат је неподржани тип аргумента као вредност.

en: Unsynced orders: %d
sr_RS: Несинхронизоване поруџбине: %d

en: Up to 60% off
sr_RS: До 60% попуста

en: Update
sr_RS: Ажурирање

en: Update %s
sr_RS: Ажурирајте %s

en: Update Available
sr_RS: Ажурирање доступно

en: Update Brand
sr_RS: Ажурирај бренд

en: Update Order
sr_RS: Ажурирај поруџбину

en: Update Product
sr_RS: Ажурирај производ

en: Update WooCommerce Database
sr_RS: Ажурирајте базу података за WooCommerce

en: Update cart
sr_RS: Ажурирање корпе

en: Update category
sr_RS: Ажурирај категорију

en: Update country / region
sr_RS: Ажурирајте државу / регион

en: Update database
sr_RS: Ажурирајте базу

en: Update existing products
sr_RS: Ажурирај постојеће производе

en: Update fulfillment meta data response.
sr_RS: Одговор о ажурирању метаподатака испуњења.

en: Update fulfillment response.
sr_RS: Одговор о ажурирању испуњења.

en: Update now
sr_RS: Ажурирајте сада

en: Update shipping class
sr_RS: Измена класе испоруке

en: Update status event failed.
sr_RS: Ажурирање статуса није успело.

en: Update tag
sr_RS: Ажурирај ознаку

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
sr_RS: Ажурирајте табелу директно након промена производа, уместо да заказујете одложено ажурирање.

en: Update totals
sr_RS: Ажурирајте рачуне

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sr_RS: Ажурирајте тему на најновију верзију. Ако ажурирање није доступно, контактирајте аутора теме и питајте о компатибилности са тренутном верзијом WooCommerce-а.

en: Updated
sr_RS: Ажуриран

en: Updated at
sr_RS: Ажурирано у

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
sr_RS: Ажурира листу одобрених именика за преузимање производа. Имајте на уму да покретање ове алатке не утиче на то да ли је листа одобрених директоријума за преузимање омогућена или не.

en: Updating database
sr_RS: Ажурирање базе података

en: Updating product review failed.
sr_RS: Ажурирање рецензије производа није успело.

en: Updating review failed.
sr_RS: Ажурирање рецензије није успело.

en: Updating review status failed.
sr_RS: Ажурирање статуса рецензије није успело.

en: Upgrade
sr_RS: Надогради

en: Upload CSV file
sr_RS: Отпреми CSV датотеку

en: Upload a new file
sr_RS: Отпремите нову датотеку

en: Upload an image
sr_RS: Додај слику

en: Upload file and import
sr_RS: Додај датотеку и увези

en: Upload/Add image
sr_RS: Унеси/Додај слику

en: Uploaded theme.
sr_RS: Отпремљена тема.

en: Uploaded to this product
sr_RS: Постављено у овај производ

en: Uploaded to this product form
sr_RS: Отпремљено у овај образац производа

en: Upper East
sr_RS: Горњи Источни

en: Upper West
sr_RS: Горњи Западни

en: Upsells
sr_RS: Повећана продаја

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sr_RS: Повећана продаја су производи који се препоручују уместо тренутно прегледаних производа, нпр, производи који су профитабилнији или бољег квалитета или су скупљи.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
sr_RS: Додатна продаја су обично производи који су екстра профитабилни, бољег квалитета или скупљи. Експериментишите са комбинацијама да бисте повећали продају. %1$sСазнајте више о повезаним производима%2$s

en: Uri
sr_RS: Ури

en: Uruguay
sr_RS: Уругвај

en: Uruguayan peso
sr_RS: Уругвајски пезос

en: Usage / Limit
sr_RS: Употреба / Лимит

en: Usage Tracking
sr_RS: Праћење употребе

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
sr_RS: Достигнут је лимит коришћења купона „%1$s“. Ако сте управо користили овај купон, али ваша поруџбина није била завршена, можете покушати поново или отказати поруџбину преко <a href="%2$s">страница мог налога</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
sr_RS: Достигнуто је ограничење употребе за купон „%s“.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
sr_RS: Достигнуто је ограничење употребе за купон „%s“. Покушајте поново након неког времена или нас контактирајте за помоћ.

en: Usage limit per coupon
sr_RS: Ограничење употребе по купону

en: Usage limit per user
sr_RS: Ограничење употребе по кориснику

en: Usage limits
sr_RS: Граница (лимит) употребе

en: Usage restriction
sr_RS: Ограничење употребе

en: Usage tracking activated
sr_RS: Праћење употребе је активирано

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sr_RS: Користите <code>[qty]</code> за нумеричке ставке, <br/><code>[cost]</code> за укупну цену ставки, и <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> за процентуалну накнаду.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sr_RS: Помоћу WP Query аргумената измените одговор; за приватне променљиве упита потребна је одговарајућа ауторизација.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sr_RS: Користите WooCommerce Shipping (покрећу га WooCommerce сервис и Jetpack) и уштедите време у пошти тако што ћете одштампати поштанске налепнице код куће.

en: Use a new payment method
sr_RS: Користите нови начин плаћања

en: Use as product form image
sr_RS: Користи као слику обрасца производа

en: Use as product image
sr_RS: Користи као слику производа

en: Use email address as account login (recommended)
sr_RS: Користите адресу е-поште као пријаву на налог (препоручено)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
sr_RS: Користите глобалне атрибуте да бисте омогућили купцима да филтрирају и претражују овај производ. Користите прилагођене атрибуте да бисте пружили детаљне информације о производу.

en: Use image
sr_RS: Користи слику

en: Use previous column mapping preferences?
sr_RS: Узети параметре за мапирање из претходне колоне?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
sr_RS: Користите класе доставе да бисте прилагодили цене доставе за различите групе производа, као што су тешки предмети који захтевају скупље поштарине.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
sr_RS: Користите табелу за тражење атрибута производа за филтрирање каталога.

en: Used for variations
sr_RS: Користи се за варијације

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
sr_RS: Можете покушати

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
sr_RS: брисање свих филтера

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
sr_RS: или идите на нашу

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
sr_RS: почетна страница продавнице

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
sr_RS: Где бициклистички снови полећу.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
sr_RS: ускоро отварање

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
sr_RS: Посвећени пружању врхунских бицикала, додатака и стручних савета за возаче свих нивоа искуства. Останите у току.

en: Used-up download permissions
sr_RS: Искоришћена овлашћења за преузимање

en: User
sr_RS: Корисник

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
sr_RS: Корисник #%d је избрисан од стране WooCommerce у складу са подешавањима задржавања личних података сајта. Сав садржај који припада том кориснику је задржан, али није додељен ниједном другом кориснику.

en: User ID for the downloader.
sr_RS: ID корисника преузимаоца.

en: User ID of user who created the refund.
sr_RS: ИД корисника који је тражио повраћај новца.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sr_RS: ИД корисника - власника наруџбине. 0 за госте.

en: User ID.
sr_RS: ИД корисника.

en: User Name
sr_RS: Корисничко име

en: User agent of the customer.
sr_RS: Кориснички агент купца.

en: User email
sr_RS: е-пошта корисника

en: User is missing.
sr_RS: Недостаје корисник.

en: User name of the downloader.
sr_RS: Корисничко име преузимаоца.

[ctx: User role]
en: Customer
sr_RS: Купац

[ctx: User role]
en: Shop manager
sr_RS: Менаџер продавнице

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sr_RS: Приступ купљеним подацима за преузимање корисника WooCommerce-а.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sr_RS: Кориснички подаци корисника WooCommerce-а.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sr_RS: Подаци о поруџбинама корисника на WooCommerce-у.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sr_RS: Подаци о токенима за плаћање корисника WooCommerce-а.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sr_RS: Купљени подаци о преузимању корисника WooCommerce-а.

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username is required.
sr_RS: Корисничко име је обавезно.

en: Username isn't editable.
sr_RS: Корисничко име није могуће изменити.

en: Username or email
sr_RS: Корисничко име или адреса е-поште

en: Username or email address
sr_RS: Корисничко име или адреса е-поште

en: Username.
sr_RS: Корисничко име.

en: Username: %s
sr_RS: Корисничко име: %s

en: Username: %s.
sr_RS: Корисничко име: %s.

en: Username: <b>%s</b>
sr_RS: Корисничко име: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sr_RS: Купац мора потрошити назначени износ како би остварио право на бесплатну доставу (ако је изнад омогућено).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
sr_RS: Користи много ефикасније упите за ажурирање табеле за претрагу, али можда неће бити компатибилно са неким проширењима.

en: Usulután
sr_RS: Усулутан

en: Utah
sr_RS: Јута

en: Uthai Thani
sr_RS: Утај Тани

en: Uttar Pradesh
sr_RS: Утар Прадеш

en: Uttaradit
sr_RS: Утарадит

en: Uttarakhand
sr_RS: Утараканд

en: Uzbekistan
sr_RS: Узбекистан

en: Uzbekistani som
sr_RS: Узбекистански сом

en: Uíge
sr_RS: Уиге

en: Uşak
sr_RS: Ушак

en: VAT
sr_RS: ПДВ

en: Valais
sr_RS: Вале

en: Valdesia
sr_RS: Валдесија

en: Valencia
sr_RS: Валенсија

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sr_RS: Грешка приликом провере: PayPal IPN одговор са различите адресе е-поште (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sr_RS: Грешка при провери: PayPal износи се не поклапају (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sr_RS: Грешка приликом провере: PayPal износи се не слажу (бруто %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sr_RS: Грешка приликом потврде: PayPal валуте се не подударају (code %s).

en: Validation failed.
sr_RS: Провера ваљаности није успела.

en: Valladolid
sr_RS: Ваљадолид

en: Valle
sr_RS: Вале

en: Valle del Cauca
sr_RS: Ваље дел Каука

en: Valparaíso
sr_RS: Валпараисо

en: Value
sr_RS: Вредност

en: Value (required)
sr_RS: Вредност (обавезно)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
sr_RS: Вредност трошкова продате робе за ставку поруџбине.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
sr_RS: Вредност цене коштања продате робе за рефундирану ставку.

en: Value of the coupon.
sr_RS: Вредност купона.

en: Value of the metadata.
sr_RS: Вредност метаподатака.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sr_RS: Вредност статистике. Враћа нулу ако статистика не постоји или не може да се учита.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
sr_RS: Вредност типа %s је послата у повратни позив за приписивање поруџбине

en: Value(s)
sr_RS: Вредност(и)

en: Valverde
sr_RS: Валверде

en: Van
sr_RS: Ван

en: Vanuatu
sr_RS: Вануату

en: Vanuatu vatu
sr_RS: Вануатски вату

en: Varaždin County
sr_RS: Вараждинска жупанија

en: Varese
sr_RS: Варезе

en: Variable product
sr_RS: Варијабилни производ

en: Variation #%1$s of %2$s
sr_RS: Варијација #%1$s од #%2$s

en: Variation ID, if applicable.
sr_RS: ID варијације, ако важи.

en: Variation ID.
sr_RS: ИД варијанте.

en: Variation ID:
sr_RS: Идентификациони број варијације:

en: Variation URL.
sr_RS: URL варијације.

en: Variation attribute name.
sr_RS: Назив атрибута варијације.

en: Variation attribute value.
sr_RS: Вредност атрибута варијације.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sr_RS: Варијација не може бити увежена: фали ИД главног производа или главни производ још не постоји.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sr_RS: Не можемо увести варијацију: Родитељ производа не може бити варијација производа

en: Variation description.
sr_RS: Опис варијације.

en: Variation details
sr_RS: Детаљи варијације

en: Variation dimensions.
sr_RS: Варијација димензија.

en: Variation height (%s).
sr_RS: Варијације висине (%s).

en: Variation image data.
sr_RS: Подаци слике варијанте.

en: Variation length (%s).
sr_RS: Дужина варијације (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sr_RS: Редослед варијација (одређује позицију на листи варијација)

en: Variation options
sr_RS: Опције варијације

en: Variation price (required)
sr_RS: Цена варијанте (обавезно)

en: Variation regular price.
sr_RS: Цена регуларне варијанте.

en: Variation sale price.
sr_RS: Цена варијације на попусту.

en: Variation status.
sr_RS: Статус варијанте.

en: Variation system generated attribute name.
sr_RS: Име атрибута генерисано системом варијација.

en: Variation weight (%s).
sr_RS: Тежина варијације (%s).

en: Variation width (%s).
sr_RS: Ширина варијације (%s).

en: Variations
sr_RS: Варијације

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sr_RS: Варијације (и њихови атрибути) који немају цену неће се приказати у вашој продавници.

en: Variations Sold
sr_RS: Варијација продато

en: Variations detailed reports.
sr_RS: Детаљан извештај о варијацијама.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
sr_RS: Разни контекстуални подаци које процес увођења треба да користи.

en: Various contextual data for the step to use.
sr_RS: Разни контекстуални подаци које корак треба да користи.

en: Varna
sr_RS: Варна

en: Vas
sr_RS: Ваш

en: Vaslui
sr_RS: Васлуи

en: Vatican
sr_RS: Ватикан

en: Vaud
sr_RS: Во

en: Vaupés
sr_RS: Ваупес

en: Veliko Tarnovo
sr_RS: Велико Трново

en: Venezia
sr_RS: Венеција

en: Venezuela
sr_RS: Венецуела

en: Venezuelan bol&iacute;var
sr_RS: Венецуелански боливар

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
sr_RS: Венецуелански боливар (2008–2018)

en: Veracruz
sr_RS: Веракруз

en: Veraguas
sr_RS: Верагуас

en: Verbano-Cusio-Ossola
sr_RS: Вербано-Кузио-Осола

en: Vercelli
sr_RS: Верчели

en: Verification completed.
sr_RS: Верификација је завршена.

en: Verify
sr_RS: Потврди

en: Verify base database tables
sr_RS: Верификуј основне табеле базе података

en: Verify database
sr_RS: Верификујте базу података

en: Verify if all base database tables are present.
sr_RS: Провери да ли су све табеле базе података присутне.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sr_RS: Провера базе података ... Још увек недостаје једна или више табела:

en: Vermont
sr_RS: Вермонт

en: Verona
sr_RS: Верона

en: Versatile charm
sr_RS: Свестран шарм

en: Version
sr_RS: Издање

en: Version %s
sr_RS: Верзија %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sr_RS: Верзија %s је <strong>доступна</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sr_RS: Издање %s је <strong>доступно </strong>. Да бисте омогућили ово ажурирање морате да <strong>купите</strong> нову претплату.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sr_RS: Верзија WooCommerce-а која је последњи пут ажурирана.

en: Version:
sr_RS: Верзија:

en: Very poor
sr_RS: Веома лоше

en: Veszprém
sr_RS: Веспрем

en: Vibo Valentia
sr_RS: Вибо Валенција

en: Vicenza
sr_RS: Вићенца

en: Vichada
sr_RS: Вичада

en: Victoria
sr_RS: Викторија

en: Vidin
sr_RS: Видин

en: Vientiane
sr_RS: Вијентијан

en: Vientiane Province
sr_RS: Провинција Вијентијан

en: Vietnam
sr_RS: Вијетнам

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sr_RS: Вијетнамски донг

en: View
sr_RS: Преглед

en: View &amp; Customize
sr_RS: Погледајте и прилагодите

en: View Action
sr_RS: Преглед акција

en: View All
sr_RS: Прикажи све

en: View Email
sr_RS: Погледај е-пошту

en: View Fulfillments
sr_RS: Погледај испуњења

en: View WooCommerce API docs
sr_RS: Погледај WooCommerce API документацију

en: View WooCommerce documentation
sr_RS: Погледај WooCommerce документацију

en: View WooCommerce settings
sr_RS: Погледај WooCommerce подешавања

en: View affected templates
sr_RS: Прикажи захваћене шаблоне

en: View and manage coupons
sr_RS: Види и уреди купоне

en: View and manage customers
sr_RS: Види и уреди купце

en: View and manage orders and sales reports
sr_RS: Види и уреди наруџбине и извештаје о продаји

en: View and manage products
sr_RS: Види и уреди производе

en: View cart
sr_RS: Преглед корпе

en: View coupon
sr_RS: Прегледaј купон

en: View coupons
sr_RS: Види купоне

en: View customers
sr_RS: Види купце

en: View full-screen image gallery
sr_RS: Погледајте галерију слика преко целог екрана

en: View import log
sr_RS: Погледај дневник увоза

en: View my cart
sr_RS: Прикажи корпу

en: View order
sr_RS: Види наруџбину

en: View order %s
sr_RS: Погледај поруџбину %s

en: View order number %s
sr_RS: Погледајте број поруџбине %s

en: View order: %s
sr_RS: Преглед наруџбине: %s

en: View orders
sr_RS: Преглед наруџбина

en: View orders and sales reports
sr_RS: Види наруџбине и извештаје о продаји

en: View other orders &rarr;
sr_RS: Погледајте остале наруџбине &rarr;

en: View product
sr_RS: Погледајте производ

en: View product form
sr_RS: Погледај образац производа

en: View product forms
sr_RS: Погледај обрасце производа

en: View products
sr_RS: Види производе

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sr_RS: Прикажи производе из групе „%s“

en: View progress &rarr;
sr_RS: Види напредовање &rarr;

en: View progress →
sr_RS: Погледајте напредак →

en: View report
sr_RS: Погледајте извештај

en: View tax rates
sr_RS: Погледајте пореске стопе

en: View template
sr_RS: Видите шаблон

en: View/Edit
sr_RS: Види/Уреди

en: Viewing log file %s
sr_RS: Погледај дневничку датотеку %s

en: Views
sr_RS: Прегледа

en: Vihiga
sr_RS: Вихига

en: Vinnychchyna
sr_RS: Вини

en: Virgin Islands (British)
sr_RS: Девичанска острва (британска)

en: Virgin Islands (US)
sr_RS: Девичанска острва (САД)

en: Virginia
sr_RS: Вирџинија

en: Virovitica-Podravina County
sr_RS: Вировитичко-подравска жупанија

en: Virtual
sr_RS: Виртуално

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sr_RS: Виртуелни производи су нематеријални и не могу се слати у виду пошиљке.

en: Visibility
sr_RS: Видљивост

en: Visibility in catalog
sr_RS: Видљивост у каталогу

en: Visible on the product page
sr_RS: Видљиво на страници производа

en: Visit %s admin area:
sr_RS: Посети %s управљачкипростор:

en: Visit Dashboard
sr_RS: Посетите контролну таблу

en: Visit Store
sr_RS: Посети продавницу

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sr_RS: Посетите WooCommerce.com да бисте сазнали више о томе <a href="%1$s" target="_blank">како да започнете</a>.

en: Visit community forums
sr_RS: Посетите форуме заједнице

en: Visit new location
sr_RS: Посетите нову локацију

en: Visit plugin homepage
sr_RS: Посети страницу додатка

en: Visit premium customer support
sr_RS: Посетите премијум корисничку подршку

en: Visit product category %1$s
sr_RS: Посетите категорију производа %1$s

en: Visitors
sr_RS: Посетилаца

en: Viterbo
sr_RS: Витербо

en: Viva.com Smart Checkout
sr_RS: Viva.com паметна наплата

en: Vlorë
sr_RS: Валона

en: Volta
sr_RS: Волта

en: Volyn
sr_RS: Волин

en: Vrancea
sr_RS: Вранчеа

en: Vratsa
sr_RS: Вратса

en: Vukovar-Srijem County
sr_RS: Вуковарско-сријемска жупанија

en: Vâlcea
sr_RS: Валча

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
sr_RS: УПОЗОРЕЊЕ: Процес регенерације табеле за претрагу атрибута производа је прекинут.

en: WC database version.
sr_RS: Издање WC базе података.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
sr_RS: WC_Session није доступна, подаци о купцу се не могу сачувати у сесији.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
sr_RS: WP CLI команде су доступне: извршите %1$s за листу доступних команди.

en: WP REST API Integration v%d
sr_RS: WP REST API интеграција v2

en: Waikato
sr_RS: Вајкато

en: Wajir
sr_RS: Ваџир

en: Wakayama
sr_RS: Вакајама

en: Wake Island
sr_RS: Острво Вејк

en: Wakiso
sr_RS: Уакисо

en: Wallets & Express checkouts
sr_RS: Новчаници и брза плаћања

en: Wallis and Futuna
sr_RS: Валис и Футуна

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
sr_RS: Упозорење: Распродајне цене ће бити уклоњене ако нису ниже од редовних цена.

en: Was onboarding completed or skipped?
sr_RS: Да ли је увођење завршено или прескочено?

en: Washington
sr_RS: Вашингтон

en: Watch on YouTube
sr_RS: Гледај на YouTube

en: Watch tutorial
sr_RS: Погледајте туториал

en: Waterford
sr_RS: Ватерфорд

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sr_RS: Прихватамо плаћања преко PayPal-а. Приликом обраде трансакција неки ваши подаци достављају се PayPal-у, укључујући информације потребне за обраду или подршку плаћања, као што су укупни износ куповине и информације о обрачуну.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sr_RS: Прикупљамо информације о вама у току поступка потврде куповине у нашој продавници.

en: We couldn't find a preview for this product.
sr_RS: Нисмо могли да пронађемо преглед за овај производ.

en: We couldn't find a subscription for this product.
sr_RS: Нисмо могли да пронађемо претплату за овај производ.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
sr_RS: Наишли смо на SSL грешку. Проверите да ли Ваша веб локација подржава TLS верзију 1.2 или новију.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sr_RS: Ми генерално чувамо информације о вама докле год су нам оне потребне у сврху у коју их сакупљамо и користимо и докле год смо у обавези да их и даље чувамо. На пример, чуваћемо информације о наруџбини XXX година за пореске и рачуноводствене потребе. То укључује ваше име, адресу е-поште и адресе за обрачун и достављање.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
sr_RS: Направили смо пример нацрта странице са Политиком повраћаја и враћања производа за вас. Молимо вас да погледате и ажурирате је како би одговарала вашој продавници.

en: We have finished processing your order.
sr_RS: Завршили смо обраду ваше наруџбине.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sr_RS: Надамо се да ће се ускоро вратити! Прочитајте више о <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">решавању проблема са неуспелим плаћањима</a>.

en: We hope to see you again soon.
sr_RS: Надамо се да ћемо вас ускоро опет видети.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sr_RS: Са задовољством ћемо ускоро реализовати вашу наруџбину.

en: We look forward to seeing you soon.
sr_RS: Надамо се да ћемо вас ускоро видети.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sr_RS: Приметили смо да је дошло до проблема током инсталације Џетпака и Вукомерц сервиса. Покушајте поново и уживајте у свим предностима повезивања додатака са вашом продавницом! Жао нам је због непријатности. Додаци „Jetpack“ и „WooCommerce Services“ биће инсталирани и активирани бесплатно.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
sr_RS: Недавно смо вас питали да ли желите више информација о WooPayments. Управљајте својим пословањем и плаћањима на једном месту са решењем које је изграђено и подржано од стране WooCommerce.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sr_RS: Препоручујемо ShipStation за уштеду у времену у пошти, тако што бисте етикете за слање пошиљке одштампали код куће. Испробајте бесплатно ShipStation током периода од 30 дана.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sr_RS: Делимо информације са трећим лицима која нам помажу да вам пружимо услуге у вези са наруџбинама и продавницом; на пример --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sr_RS: На основу контекста дајемо сугестије у погледу званичних проширења која могу да буду корисна за вашу продавницу.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sr_RS: Препоручујемо вам да направите резервну копију веб локације пре ажурирања.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
sr_RS: Користимо само најквалитетније материјале у нашим производима, обезбеђујући да изгледају сјајно и трају годинама.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
sr_RS: Желели смо да вас обавестимо да је једна од претходно испуњених пошиљки из ваше поруџбине уклоњена из нашег система. Ово је можда последица исправке или ажурирања у нашим евиденцијама о испуњењу. Не брините — ово неће утицати на ставке које сте већ примили.

en: We were unable to process your order, please try again.
sr_RS: Не можемо да обрадимо вашу наруџбину, покушајте поново.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
sr_RS: Нисмо успели да верификујемо е-пошту коју сте навели. Молимо покушајте поново.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sr_RS: Такође ћемо сачувати коментаре или рецензије, ако одлучите да их оставите.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sr_RS: Користићемо %1$s за тежину производа и %2$s за димензије производа.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sr_RS: Ми смо ту због вас — добијте савете, ажурирања производа и инспирацију на вашу е-пошту.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sr_RS: Направили смо две зоне испоруке - за %s и за остатак света. Доле можете да подесите фиксни износ на име трошкова испоруке за ове зоне или да понудите бесплатну испоруку.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sr_RS: Створили смо ствари једноставније и лакше да се крећемо напред. Од сада можете управљати свим својим куповинама у WooCommerce-у директно из менија Апликације унутар самог WooCommerce додатка. <a href="%s">Видите и управљајте</a> својим додацима сада.

en: Web admin
sr_RS: Веб админ

en: Webhook actions
sr_RS: Акције повезане веб копчама

en: Webhook created on %s
sr_RS: Догађај креиран у %s

en: Webhook created successfully.
sr_RS: Веб копча је успешно креирана.

en: Webhook data
sr_RS: Податак веб копче.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sr_RS: URL за догађај мора бити валидан који почиње са http:// или https://.

en: Webhook delivery URL.
sr_RS: URL за слање позива путем веб копче.

en: Webhook event.
sr_RS: Догађај повезан веб копчом.

en: Webhook resource.
sr_RS: Извор догађаја.

en: Webhook status must be valid.
sr_RS: Стање веб копче мора да буде исправно.

en: Webhook status.
sr_RS: Тема догађаја.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sr_RS: Тема догађаја је обавезна и мора бити исправна.

en: Webhook topic must be valid.
sr_RS: Наслов веб копче мора бити валидан.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sr_RS: Непозната тема веб копче. Одаберите исправну тему.

en: Webhook topic.
sr_RS: Тема веб копче.

en: Webhook updated successfully.
sr_RS: Веб копча је успешно ажурирана.

en: Webhooks
sr_RS: Веб копче

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sr_RS: Веб копче су обавештења о догађајима која се шаљу на URL адресе по вашем избору. Оне се могу користити за интеграцију услуга трећих страна које их подржавају.

en: Webhooks do not support trashing.
sr_RS: Веб копче не могу да се шаљу у отпад.

en: Week(s)
sr_RS: Недеља(е)

en: Weight
sr_RS: Тежина

en: Weight (%s)
sr_RS: Тежина (%s)

en: Weight in decimal form
sr_RS: Ширина у децималама

en: Weight unit
sr_RS: Јединица за тежину

en: Welcome to
sr_RS: Добродошли у

en: Welcome to %s
sr_RS: Добродошли у %s

en: Welcome to the store
sr_RS: Добродошли у продавницу

en: Welcome to {site_title}
sr_RS: Добро дошли на {site_title}

en: Wellington
sr_RS: Велингтон

en: West African CFA franc
sr_RS: Западноафрички ЦФА франак

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
sr_RS: Западни Азербејџан (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
sr_RS: Западни Бенгал

en: West Coast
sr_RS: Вест Коуст

en: West Greece
sr_RS: Западна Грчка

en: West Macedonia
sr_RS: Западна Македонија

en: West Panamá
sr_RS: Западна Панама

en: West Pokot
sr_RS: Западни Покот

en: West Virginia
sr_RS: Западна Вирџинија

en: Western
sr_RS: Западни

en: Western Australia
sr_RS: Западна Аустралија

en: Western Cape
sr_RS: Западни Кејп

en: Western North
sr_RS: Западни Север

en: Western Sahara
sr_RS: Западна Сахара

en: Westmeath
sr_RS: Вестмид

en: Westmoreland
sr_RS: Вестморланд

en: Wexford
sr_RS: Вексфорд

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sr_RS: Такође ћемо користити колачиће да пратимо садржај корпе док Ви прегледате наш сајт.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
sr_RS: Јављамо вам се да вас обавестимо да је поруџбина #%1$s од %2$s отказана.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
sr_RS: Јављамо вам се да вас обавестимо да је ваша поруџбина #%1$s отказана.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
sr_RS: Имамо проблема са повезивањем на WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
sr_RS: Жао нам је што вас обавештавамо да је ваша поруџбина #%1$s отказана.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
sr_RS: Направили смо нека узбудљива побољшања наших шаблона е-поште, укључујући модерне, купцима прилагођене дизајне и нове опције прилагођавања. А ако користите блок тему, можете аутоматски синхронизовати стилове своје теме! Идите на подешавања е-поште да бисте истражили нове функције.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
sr_RS: Направили смо нека узбудљива побољшања ваших шаблона е-поште, укључујући модерне, купцима прилагођене дизајне и нове опције прилагођавања. А ако користите блок тему, можете аутоматски синхронизовати стилове своје теме! Идите на подешавања е-поште да бисте истражили нове промене.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
sr_RS: Примили смо вашу поруџбину и она је тренутно на чекању док не потврдимо да је ваша уплата обрађена.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sr_RS: Који ПАК/поштански бројеви су доступни за локалну доставу?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sr_RS: Који ПАК/поштански бројеви су доступни за локално преузимање?

en: What currency do you accept payments in?
sr_RS: У којим валутама прихватате плаћање?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sr_RS: Које је цена наведена у каталогу и којом валутом ће бити плаћено.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sr_RS: Колику накнаду желите зарачунати за локалну доставу, занемарено ако је одабрано бесплатна достава. Оставите празно за онемогућавање.

en: What is PayPal?
sr_RS: Шта је PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
sr_RS: Шта чини овај производ јединственим? Које су његове најважније особине? Обогатите страницу производа додавањем садржаја користећи блокове.

en: What our customers say
sr_RS: Шта кажу наши купци

en: What running the tool will do.
sr_RS: Шта ће покретање алата урадити.

en: What type of products do you plan to sell?
sr_RS: Коју врсту производа планирате да продајете?

en: What we collect and store
sr_RS: Шта прикупљамо и чувамо

en: What we share with others
sr_RS: Шта делимо са другима

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sr_RS: Колико желите да наплаћујете испоруку по фиксној цени?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sr_RS: Када примењујете више купона, примените први купон на пун износ цене, други купон на смањени износ цене и тако даље.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
sr_RS: Када је омогућено, купци ће моћи да купе само 1 ставку у појединачној поруџбини. Ово је посебно корисно за ставке које имају ограничену количину, као што су уметничка дела или ручно израђени производи.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sr_RS: Када се обрађује %s, да ли треба повући приступ датотекама које се преузимају и очистити дневничке записе о преузимању?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sr_RS: Када се обрађује %s, да ли треба задржати или уклонити личне податке из наруџбина?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sr_RS: При ограничавању одговора коришћењем пре/после, са којом датумском колоном се упоређује

en: When out of stock
sr_RS: Када нема на залихама

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sr_RS: Када производ на залихама достигне овај износ, стање залиха ће се променити на „нема на залихама“ и бићете обавештени путем е-поште. Ово подешавање не утиче на постојеће производе „на залихама“.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sr_RS: Када залиха производа достигне ову вредност, бићете обавештени путем е-поште. Могуће је одредити различите вредности за сваку варијацију појединачно. Уобичајена вредност за продавницу може бити подешена у Подешавања > Производи > Инвентар.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sr_RS: Када залихе производа буду на овој количини добићете имејл.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sr_RS: Ако је тачно, е-поштом пошаљите везу за преузимање извоза кориснику који извршио захтев.

en: When true, refunded items are restocked.
sr_RS: Када је тачно, рефундирани артикли се враћају на стање.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sr_RS: Када је вредност истинита, API посредника за плаћање се користи за повраћај новца.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sr_RS: Када залиха варијације достигне ову количину, бићете обавештени путем е-поште. Подразумевана вредност за све варијације може бити постављена на језичкој картици Инвентар производа. Подразумевана вредност за продавницу може бити постављена у Подешавања > Производи > Инвентар.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
sr_RS: Приликом прегледа архиве бренда, прикажи опис тренутног бренда.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sr_RS: Када купујете од нас, тражићемо од вас податке, укључујући ваше име, адресу за наплату, адресу за испоруку, адресу е-поште, број телефона, податке о кредитној картици/плаћању и евентуално информације о налогу, као што су корисничко име и лозинка. Ове податке ћемо користити, на пример:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sr_RS: Када примите нову наруџбину појавиће се овде.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
sr_RS: Одакле је у току увођења покренут овај захтев.

en: Where is your store based?
sr_RS: Где је ваша локална продавница?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
sr_RS: Да ли је WooPayments у развојном режиму.

en: Whether an order can be edited.
sr_RS: Да ли се поруџбина може уређивати.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
sr_RS: Да ли поруџбина треба да се плати, на основу статуса и укупног износа поруџбине.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
sr_RS: Да ли поруџбина треба да се обради пре него што се може завршити.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
sr_RS: Да ли је увоз нацрта тренутно дозвољен

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sr_RS: Без обзира да ли корисник може да затражи подсећање на напомену.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
sr_RS: Да ли је корак додатака у основном профилисању прескочен или не.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
sr_RS: Да ли је маркетиншки канал подешен или не.

en: Whether or not the profile was completed.
sr_RS: Без обзира да ли је профил завршен или не.

en: Whether or not the profile was skipped.
sr_RS: Без обзира на то да ли је профил прескочен или не.

en: Whether or not this is a compound rate.
sr_RS: Да ли је ово сложена стопа или не.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
sr_RS: Да ли је ова продавница пристала да прима маркетиншке садржаје са WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
sr_RS: Да ли је ова држава продавнице постављена преко профилера за усвајање или не.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sr_RS: Да ли се ова пореска стопа примењује и на испоруку или не.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sr_RS: Без обзира да ли имаш Вордпрес Мулти сајт омогућен.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
sr_RS: Без обзира да ли купон даје бесплатну доставу или не.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
sr_RS: Да ли је испуњење испуњено.

en: Whether the onboarding process is completed.
sr_RS: Да ли је процес увођења завршен.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
sr_RS: Да ли је процес увођења у тестном режиму.

en: Whether the onboarding process is started.
sr_RS: Да ли је процес увођења започет.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
sr_RS: Да ли начин плаћања треба да буде препоручен као омогућен или не.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
sr_RS: Да ли начин плаћања треба да буде обавезан (и присилно омогућен) или не.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sr_RS: Да ли се додатак може активирати само на нивоу мреже.

en: Whether the product is visible in the catalog
sr_RS: Да ли је производ видљив у каталогу

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
sr_RS: Да ли добављач има повезан налог за обраду плаћања.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
sr_RS: Да ли је добављач омогућен за употребу на страници плаћања.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
sr_RS: Да ли је добављач у режиму за програмере. Ако је ово тачно, обично доводи до принудних тестних плаћања.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
sr_RS: Да ли је добављач у тестном режиму за обраду плаћања.

en: Whether the provider needs setup.
sr_RS: Да ли је добављачу потребно подешавање.

en: Whether the shipping method is enabled.
sr_RS: Уколико је начин доставе омогућен.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sr_RS: Да ли треба заобићи смеће и присилити брисање.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
sr_RS: Да ли треба узети у обзир ГМТ датуме објављивања приликом ограничавања одговора по датуму објављивања или измене.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
sr_RS: Да ли да се креира нови кориснички налог као део обраде поруџбине.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sr_RS: Да ли сакрити ресурсе који нису додељени ниједном производу.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
sr_RS: Да ли обавестити купца о ажурирању испуњења.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
sr_RS: Да ли да се ажурира имејл за наплату поруџбине, чак и ако већ постоји.

en: Which columns should be exported?
sr_RS: Које колоне би требало извести?

en: Which features are disabled?
sr_RS: Које функције су онемогућене?

en: Which features are enabled?
sr_RS: Које функције су омогућене?

en: Which product category should be exported?
sr_RS: Коју категорију производа треба извести?

en: Which product types should be exported?
sr_RS: Које врсте производа треба да буду извежене?

en: While you visit our site, we’ll track:
sr_RS: Док сте у посети нашој продавници, пратимо следеће:

en: Who on our team has access
sr_RS: Ко у нашем тиму има приступ

en: Wicklow
sr_RS: Виклоу

en: Width
sr_RS: Ширина

en: Width (%s)
sr_RS: Ширина (%s)

en: Wisconsin
sr_RS: Висконсин

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
sr_RS: Са WooPayments-ом, можете безбедно прихватити водеће картице, Apple Pay и плаћања у преко 100 валута - без трошкова постављања или месечних накнада - и сада можете прихватити плаћања уживо помоћу Woo мобилне апликације.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
sr_RS: Са WooPayments-ом, можете безбедно прихватити водеће картице, Apple Pay и плаћања у преко 100 валута. Пратите текове новца и управљајте повременим приходима директно из контролне табле ваше продавнице - без почетних трошкова или месечних накнада.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
sr_RS: Са широким асортиманом дизајнерских столица да унапредите свој животни простор.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
sr_RS: Помоћу наших блокова можете да одаберете и прикажете производе, категорије, филтере и више било где на својој веб локацији - нема потребе да користите кратке кодове или да мењате код. Сазнајте више о томе како користити сваки од њих.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
sr_RS: Са издавањем WooCommerce 4.0, ови извештаји се замењују. Доступан је нови и бољи одељак Аналитике за кориснике који користе Вордпрес 5.3+. Идите до <a href="%1$s">WooCommerce Аналитика</a> или сазнајте више о новом искуству у <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">документација WooCommerce аналитика</a>.

en: Woo Email Content Pattern
sr_RS: Woo шаблон садржаја имејла

en: Woo Email Template
sr_RS: Woo шаблон имејла

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
sr_RS: Ју-ху! Неке ставке које сте купили се обрађују. Можете користити информације испод да пратите вашу пошиљку:

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sr_RS: Није успело стварање WooCommerce %1$s табеле. Да ли корисник %2$s има CREATE привилегије у %3$s бази података?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sr_RS: WooCommerce &rsaquo; Чаробњак за подешавање

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sr_RS: WooCommerce API. Употребите кориснички кључ у пољу за корисничко име, а кориснички тајни код у пољу за лозинку.

en: WooCommerce Admin
sr_RS: WooCommerce админ

en: WooCommerce Admin has been disabled
sr_RS: WooCommerce администратор је онемогућен

en: WooCommerce Admin icon
sr_RS: WooCommerce админ иконица

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
sr_RS: Режим развоја WooCommerce блокова захтева да се датотеке изграде. Из основног директоријума, покрените %1$s да бисте се уверили да је ваша верзија node-а усклађена, покрените %2$s да бисте инсталирали зависности, %3$s да бисте изградили датотеке или %4$s да бисте изградили датотеке и пратили промене.

en: WooCommerce Brand Description
sr_RS: WooCommerce опис бренда

en: WooCommerce Brand Layered Nav
sr_RS: WooCommerce слојевита навигација по бренду

en: WooCommerce Brand Thumbnails
sr_RS: WooCommerce сличице брендова

en: WooCommerce Customer Data
sr_RS: WooCommerce подаци корисника

en: WooCommerce Customer Downloads
sr_RS: WooCommerce преузимања купца

en: WooCommerce Customer Orders
sr_RS: WooCommerce наруџбине купца

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sr_RS: WooCommerce платни токени купца

en: WooCommerce Endpoint
sr_RS: WooCommerce крајња тачка

en: WooCommerce Endpoints
sr_RS: WooCommerce крајње тачке

en: WooCommerce Extensions
sr_RS: WooCommerce проширења

en: WooCommerce Helper
sr_RS: WooCommerce помоћник

en: WooCommerce Legacy REST API package
sr_RS: Пакет WooCommerce Legacy REST API

en: WooCommerce MCP Server
sr_RS: WooCommerce MCP сервер.

en: WooCommerce Network Orders
sr_RS: Наруџбине из WooCommerce мреже

en: WooCommerce Onboarding
sr_RS: Вукомерц укрцавање

en: WooCommerce PayFast Gateway
sr_RS: WooCommerce PayFast процесор плаћања

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
sr_RS: WooCommerce PayPal гејтвеј за потврду куповине

en: WooCommerce Product Elements
sr_RS: Елементи производа WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
sr_RS: WooCommerce скорашње рецензије

en: WooCommerce Services
sr_RS: WooCommerce услуге

en: WooCommerce Services icon
sr_RS: WooCommerce Services иконица

en: WooCommerce Settings
sr_RS: WooCommerce подешавања

en: WooCommerce Setup
sr_RS: WooCommerce подешавање

en: WooCommerce Shipping
sr_RS: WooCommerce достава

en: WooCommerce Status
sr_RS: Стање додатка WooCommerce

en: WooCommerce Store Identifier.
sr_RS: WooCommerce идентификатор продавнице.

en: WooCommerce Stripe Gateway
sr_RS: WooCommerce Stripe гејтвеј

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sr_RS: Претплате на WooCommerce омогућавају вам да уведете различите претплате за физичке или виртуелне производе и услуге. Креирајте клубове са производима за месец, претплате на недељне услуге или чак годишње пакете за наплату софтвера. Додајте накнаде за регистрацију, нудите бесплатни пробни период или одредите временске рокове важења.

en: WooCommerce Tax
sr_RS: WooCommerce Порез

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sr_RS: Називи WooCommerce акција у вези са веб копчама.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sr_RS: WooCommerce може да прихвати и онлајн и офлајн плаћања. <a href="%s" target="_blank">Додатне методе плаћања</a> могу се касније додати.

en: WooCommerce database update
sr_RS: WooCommerce ажурирање података

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sr_RS: WooCommerce ажурирање базе података је завршено. Хвала Вам што сте ажурирали на последње издање.

en: WooCommerce database update done
sr_RS: Завршено je ажурирање базе података WooCommerce-а

en: WooCommerce database update in progress
sr_RS: Ажурирање базе података WooCommerce-а је у току

en: WooCommerce database update required
sr_RS: Потребно је ажурирати базу података за WooCommerce

en: WooCommerce database version
sr_RS: Верзија WooCommerce базе података

en: WooCommerce eWAY Gateway
sr_RS: WooCommerce eWAY гејтвеј

en: WooCommerce endpoints
sr_RS: WooCommerce крајње тачке

en: WooCommerce extensions
sr_RS: WooCommerce проширења

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sr_RS: WooCommerce је ажуриран! Да би све добро функционисало, морамо да ажурирамо вашу базу података на најновије издање.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
sr_RS: WooCommerce је открио да су неки од ваших активних додатака некомпатибилни са тренутно омогућеним WooCommerce функцијама. Молимо <a>прегледајте детаље</a>.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
sr_RS: WooCommerce је инсталирао додатак Legacy REST API, али није успео да га активира, погледајте контекст за више детаља.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sr_RS: WooCommerce у позадини ажурира податке о производу

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sr_RS: WooCommerce у позадини ажурира базу података. Процес ажурирања базе може мало да потраје, па будите стрпљиви.

en: WooCommerce pages
sr_RS: WooCommerce странице

en: WooCommerce pages.
sr_RS: WooCommerce стране.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sr_RS: WooCommerce додаци могу користити овај начин комуникације приликом провере ажурирања додатка.

en: WooCommerce products (CSV)
sr_RS: WooCommerce производи (CSV)

en: WooCommerce settings
sr_RS: WooCommerce подешавања

en: WooCommerce status
sr_RS: WooCommerce статус

en: WooCommerce support
sr_RS: WooCommerce подршка

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sr_RS: WooCommerce пореске стопе (CSV)

en: WooCommerce transients
sr_RS: WooCommerce транзиције

en: WooCommerce version
sr_RS: Верзија WooCommerce

en: WooCommerce version.
sr_RS: WooCommerce издање.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
sr_RS: WooCommerce веб-копче које користе застарели REST API нису подржане

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
sr_RS: WooCommerce.com API је вратио HTTP статус код %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
sr_RS: WooCommerce.com API је вратио неважећи одговор.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sr_RS: Документација о праћењу употребе на WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
sr_RS: WooCommerce.com подршка

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
sr_RS: Идееееемо, %1$s је био твој рекордни дан за продају! Нето продаја је износила %2$s, надмашујући претходни рекорд од %3$s постављен на %4$s.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
sr_RS: речи

en: WordPress address (URL)
sr_RS: Вордпрес адреса (УРЛ)

en: WordPress cron
sr_RS: Крон за Вордпрес

en: WordPress debug mode
sr_RS: Режим за отклањање грешке у Вордпресу

en: WordPress environment
sr_RS: Вордпресово окружење

en: WordPress language.
sr_RS: Вордпресов језик.

en: WordPress memory limit
sr_RS: Ограничење меморије за Вордпрес

en: WordPress memory limit.
sr_RS: Вордпресово меморијско ограничење.

en: WordPress posts storage (legacy)
sr_RS: Складиште чланака Вордпреса (старо)

en: WordPress requirements
sr_RS: Вордпрес захтеви

en: WordPress version
sr_RS: Верзија Вордпреса

en: WordPress version.
sr_RS: Издање Вордпреса.

en: WordPress.org project
sr_RS: WordPress.org пројекат

en: Wow your shoppers
sr_RS: Одушевите своје купце

en: Write
sr_RS: Писати

en: Write a short welcome message here
sr_RS: Напишите кратку поруку добродошлице овде

en: Write title…
sr_RS: Напишите наслов…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
sr_RS: Кључеви само за писање не спречавају клијенте да виде информације о ентитетима које ажурирају.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
sr_RS: Примљен је погрешан одговор од Patterns Toolkit API-ја: покушајте поново касније.

en: Wyoming
sr_RS: Вајоминг

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
sr_RS: Заглавље X-MCP-API-Key је неопходно. Облик: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
sr_RS: X-MCP-API-Key мора бити у облику consumer_key:consumer_secret

en: Xaisomboun
sr_RS: Ксаисомбун

en: Xiangkhouang
sr_RS: Ксиангкхоуанг

en: Xinjiang / 新疆
sr_RS: Синкјанг

en: Yala
sr_RS: Јала

en: Yalova
sr_RS: Јалова

en: Yamagata
sr_RS: Јамагата

en: Yamaguchi
sr_RS: Јамагучи

en: Yamanashi
sr_RS: Јаманаши

en: Yambol
sr_RS: Јамбол

en: Yaracuy
sr_RS: Јаракуи

en: Yards
sr_RS: Јарде

en: Yasothon
sr_RS: Јасотон

en: Yazd (یزد)
sr_RS: Јазд (یزد)

en: Year
sr_RS: Година

en: Year(s)
sr_RS: Годину(е/а)

en: Yemen
sr_RS: Јемен

en: Yemeni rial
sr_RS: Јеменски ријал

en: Yes
sr_RS: Да

en: Yes please
sr_RS: Да, хвала

en: Yes please!
sr_RS: Да, молим!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sr_RS: Да, унећу цене са урачунатим порезом

en: Yes, export all custom meta
sr_RS: Да, извези све прилагођене мета податке

en: Yobe
sr_RS: Јобе

en: Yoro
sr_RS: Јоро

en: You added store details
sr_RS: Додали сте детаље о продавници

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
sr_RS[0]: Спремате се да извезете %1$d производ. Да бисте извезли све производе, <a href="%2$s">обришите свој избор</a>.
sr_RS[1]: Спремате се да извезете %1$d производа. Да бисте извезли све производе, <a href="%2$s">обришите свој избор</a>.
sr_RS[2]: Спремате се да извезете %1$d производа. Да бисте извезли све производе, <a href="%2$s">обришите свој избор</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
sr_RS: Недостају вам обавезни аргументи поља обрасца производа WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
sr_RS: Недостају вам обавезни аргументи одељка производа WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
sr_RS: Недостају вам обавезни аргументи за WooCommerce образац производа: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
sr_RS: Није вам дозвољено да извршите овај захтев.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sr_RS: Плаћате за наруџбину госта. Наставите са плаћањем само ако препознајете ову наруџбину.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
sr_RS: Прегледате активне додатке који нису компатибилни са тренутно омогућеним WooCommerce функцијама.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
sr_RS: Прегледате укључене додатке који нису усклађени са особином '%s'.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
sr_RS: Покушали сте да уређујете поруџбину која не постоји. Можда је избрисана?

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
sr_RS: Можете приступити детаљима ваше поруџбине тако што ћете посетити <a href="%s" target="_blank">Мој налог > Поруџбине</a> и изабрати поруџбину за коју желите да видите најновији статус испоруке.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
sr_RS: Можете приступити детаљима ваше поруџбине тако што ћете посетити Мој налог > Поруџбине и одабрати поруџбину за коју желите да видите најновији статус испоруке.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
sr_RS: Можете приступити свом налогу да бисте прегледали поруџбине, променили лозинку и још много тога путем линка испод:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sr_RS: Можете добити више начина испоруке у ову зону. Само ће купци из ове зоне моћи да их изаберу.

en: You can also:
sr_RS: Такође можете:

en: You can manually run queued updates here.
sr_RS: Овде можете ручно да покренете планирана ажурирања.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
sr_RS: Сада можете %1$sпрегледати своје недавне поруџбине%4$s, управљати својим %2$sадресама за испоруку и наплату%4$s, и уређивати своју %3$sлозинку и детаље налога%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sr_RS: Имате само 1 %s у корпи.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
sr_RS: Можете навести <a href="#" class="switch-to-general-tab">подразумевану вредност</a> за све варијације

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
sr_RS: Можете променити складиштење података о поруџбинама <strong>само када су табеле објава и поруџбина синхронизоване</strong>. Тренутно постоје поруџбине које нису синхронизоване.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sr_RS: Не можете додати &quot;%s&quot; у корпу јер тог производа нема на залихама.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
sr_RS: Не можете додати &quot;%s&quot; са количином мањом или једнаком 0 у корпу.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sr_RS[0]: Не можете додати нови начин плаћања тако брзо након претходног. Сачекајте %d секунд.
sr_RS[1]: Не можете додати нови начин плаћања тако брзо након претходног. Сачекајте %d секунди.
sr_RS[2]: Не можете додати нови начин плаћања тако брзо након претходног. Сачекајте %d секунди.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sr_RS: Не можете додати још један „%s“ у вашу корпу.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sr_RS: Не можете додоати ту количину &quot;%1$s&quot; у корпу јер нема довољно на залихама (преостало је %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sr_RS: Не можете да додате ту количину у корпу &mdash; имамо %1$s на стању, а већ имате %2$s у корпи.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sr_RS: Не можете додати исту стопу пореза два пута!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sr_RS: Не можете да уређујете ову ставку зато што је на отпаду. Молимо вас да је померите са отпада а затим покушајте поново.

en: You created %s
sr_RS: Креирали сте %s

en: You do not have permission to access this page
sr_RS: Немате дозволу за приступ овој страници

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sr_RS: Немате овлашћење да доделите АПИ кључеве одабраном кориснику.

en: You do not have permission to edit API Keys
sr_RS: Немате дозволу да уређујете API кључеве

en: You do not have permission to edit Webhooks
sr_RS: Немате привилегије за измену догађаја

en: You do not have permission to edit this API Key
sr_RS: Немате овлашћење да уредите овај АПИ кључ

en: You do not have permission to edit this order.
sr_RS: Немате дозволу да уредите ову поруџбину.

en: You do not have permission to install plugins.
sr_RS: Немате дозволу за инсталирање додатака.

en: You do not have permission to manage log entries.
sr_RS: Немате дозволу за управљање уносима у евиденцији.

en: You do not have permission to manage log files.
sr_RS: Немате дозволу да управљате дневничким датотекама.

en: You do not have permission to manage logging settings.
sr_RS: Немате дозволу за управљање подешавањима евидентирања.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
sr_RS: Немате дозволу да мењате листу одобрених директоријума за преузимање производа.

en: You do not have permission to revoke API Keys
sr_RS: Немате овлашћење да повучете АПИ кључеве

en: You do not have permission to revoke this API Key
sr_RS: Немате овлашћење да повучете овај АПИ кључ

en: You do not have permission to update Webhooks
sr_RS: Немате овлашћење да ажурирате веб копче

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sr_RS: Немате овлашћење да то урадите.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sr_RS: Немате претплату за <strong>%1$s</strong>. Претплатите се да бисте примали ажурирања и поједностављену подршку.

en: You don't have permission to create a new order.
sr_RS: Немате дозволу да креирате нову поруџбину.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sr_RS: Немате претплате за <strong>%1$s Woo проширења</strong>. Претплатите се да бисте примали ажурирања и поједностављену подршку.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Имате <strong>%1$s претплата на Woo проширења</strong> које ускоро истичу. <a href="%2$s">Омогућите аутоматско обнављање</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Имате <strong>%1$s претплата на Woo проширења</strong> које су истекле. <a href="%2$s">Обновите</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
sr_RS: Покушали сте да региструјете дупликат обрасца %1$s са WooCommerce обрасцем: %2$s.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
sr_RS: Прекорачили сте ограничење захтева. Покушајте поново након неколико минута.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
sr_RS: Инсталирали сте развојну верзију WooCommerce која захтева да се датотеке направе и минификују. Из складишта додатака покрените <code>pnpm install</code>, па <code>pnpm nx build woocommerce-legacy-assets</code> да бисте направили и минификовали средства.

en: You have not set up this type of address yet.
sr_RS: Још увек нисте подесили ову врсту адресе.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sr_RS[0]: Примили сте следећу поруку из дневничке евиденције WooCommerce:
sr_RS[1]: Примили сте следеће поруке из дневничке евиденције WooCommerce:
sr_RS[2]: Примили сте следеће поруке из дневничке евиденције WooCommerce:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sr_RS: Успешно сте повезали своју продавницу са WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sr_RS: Успешно сте искључили своју продавницу са WooCommerce.com

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sr_RS: Искористили сте овај купон %s у другој трансакцији током ове потврде куповине и тиме је искоришћен ограничени број употребе купона. Уклоните купон и покушајте поново.

en: You may also like&hellip;
sr_RS: Можда ће вам се свидети &hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sr_RS: Можда сте заинтересовани за&hellip;

en: You may be interested in…
sr_RS: Можда ће вас интересовати...

en: You may need to manually restore the item's stock.
sr_RS: Можда ће бити потребно да ручно обновите залихе артикла.

en: You may want to switch to the database for log storage.
sr_RS: Можда ћете желети да пређете на базу података за складиштење дневника.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sr_RS: Морате бити %1$sпријављени%2$s да бисте поставили рецензију.

en: You must be logged in to checkout.
sr_RS: Морате бити пријављени за плаћање.

en: You must be logged in to download files.
sr_RS: Морате бити пријављени да бисте могли да преузмете фајлове.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sr_RS: Морате да унесете важећи лиценцни кључ на <a href="%1$s">страни за подешавање интеграције MaxMind</a> како бисте користили сервис геолокације. Ако вам геолокација није потребна за испоруку или порез, треба да промените подразумевану локацију купца на <a href="%2$s">страни за општа подешавања</a>.

en: You must supply an array of options and values.
sr_RS: Морате навести низ опција и вредности.

en: You must supply an array of options.
sr_RS: Морате навести низ опција.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sr_RS: За покретање овог алата вам је потребан WooCommerce 4.2 или новији.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
sr_RS: Желите да ваш каталог производа и слике изгледају сјајно и да се уклапају са вашим брендом. Ово упутство ће вам пружити све савете који вам требају да вашим производима приуштите сјајан изглед у вашој продавници.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sr_RS: Мораћеш ручно да издаш повраћај новца користећи свог посредника плаћања по коришћењу овога.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
sr_RS: Скоро сте ту! Када завршите подешавање продавнице, можете почети са примањем поруџбина.

en: You're invited to share your experience
sr_RS: Позивамо вас да поделите своје искуство.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
sr_RS: Само сте један корак удаљени од тога да будете плаћени. Верификујте своје пословне податке да бисте почели да управљате трансакцијама помоћу WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
sr_RS: Спремни сте за додавање производа у продавницу.

en: You're ready to start selling!
sr_RS: Спремни сте да кренете са продајом!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sr_RS: Постигли сте прекретницу од 10 наруџбина! Потражите инспирацију у неким причама о успеху компаније WooCommerce.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
sr_RS: Ваша %1$s поруџбина #%2$s је делимично рефундирана

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
sr_RS: Ваша %1$s поруџбина #%2$s је рефундирана

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sr_RS: Колоне у CSV треба да буду поређане одређеним редоследом. %1$sКликните овде како бисте преузели узорни примерак%2$s.

en: Your Report Download
sr_RS: Преузимање вашег извештаја

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS[0]: Вашој претплати на WooCommerce проширење недостаје начин плаћања за обнову. <a href="%s">Додајте начин плаћања</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.
sr_RS[1]: Вашим претплатама на WooCommerce проширења недостаје начин плаћања за обнову. <a href="%s">Додајте начин плаћања</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.
sr_RS[2]: Вашим претплатама на WooCommerce проширења недостаје начин плаћања за обнову. <a href="%s">Додајте начин плаћања</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS[0]: Вашој претплати на WooCommerce проширење недостаје начин плаћања за обнову. Додајте начин плаћања да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.
sr_RS[1]: Вашим претплатама на WooCommerce проширења недостаје начин плаћања за обнову. Додајте начин плаћања да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.
sr_RS[2]: Вашим претплатама на WooCommerce проширења недостаје начин плаћања за обнову. Додајте начин плаћања да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: Your account has been successfully created
sr_RS: Ваш налог је успешно креиран

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sr_RS: Ваш налог је успешно направљен и лозинка вам је послата на адресу електронске поште.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sr_RS: Успешно сте направили налог. Подаци за пријављивање су послати на вашу адресу е-поште.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
sr_RS: Ваш налог на %s користи привремену лозинку. Послали смо вам имејл са линком за промену лозинке.

en: Your cart
sr_RS: Ваша корпа

en: Your cart is currently empty!
sr_RS: Ваша корпа је тренутно празна!

en: Your cart is currently empty.
sr_RS: Ваша корпа је тренутно празна.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sr_RS: Подаци које сте унели биће изгубљени ако не сачувате страну.

en: Your changes have been saved.
sr_RS: Ваше промене су сачуване.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sr_RS: Ваше промене нису сачуване, Молимо вас покушајте поново.

en: Your current password is incorrect.
sr_RS: Ваша лозинка није добра.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
sr_RS: Ваши купци ће видети име ове методе доставе при потврди куповине.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
sr_RS: Ваша куповина у продавници #%1$s у %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sr_RS: Ваша инсталација WooCommerce додатка није завршена. Ако сте WooCommerce инсталирали из GitHub-а, %1$sпогледајте овај документ%2$s за подешавање развојног окружења.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sr_RS: Ваша инсталација WooCommerce додатка није завршена. Ако сте WooCommerce инсталирали из GitHub-а, погледајте овај документ за подешавање развојног окружења: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
sr_RS: Ваша ставка је на путу!

en: Your order
sr_RS: Ваша наруџбина

en: Your order #%s has been cancelled.
sr_RS: Ваша поруџбина #%s је отказана.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
sr_RS: Ваша поруџбина на {site_title} је била неуспешна

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sr_RS: Ваша наруџбина се више не може отказати. Јавите нам се ако вам је потребна помоћ.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sr_RS: Ваша поруџбина не може бити обрађена јер је банка или провајдер картице одбио вашу трансакцију. Молимо вас да поново покушате куповину.

en: Your order details are as follows:
sr_RS: Детаљи ваше поруџбине су следећи:

en: Your order from %s has been partially refunded.
sr_RS: Ваша поруџбина са %s је делимично рефундирана.

en: Your order from %s has been refunded.
sr_RS: Ваша поруџбина са %s је рефундирана.

en: Your order from {site_title} is on its way!
sr_RS: Ваша поруџбина са {site_title} је на путу!

en: Your order has been cancelled.
sr_RS: Ваша поруџбина је отказана.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sr_RS: За вашу наруџбину %s извршена је делимична рефундација. Следе детаљнији подаци за вашу информацију:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sr_RS: За вашу наруџбину %s извршена је рефундација. Следе детаљнији подаци за вашу информацију:

en: Your order was cancelled.
sr_RS: Ваша наруџбина је отказана.

en: Your order was refunded %s.
sr_RS: Ваша поруџбина је враћена %s.

en: Your password has been reset successfully.
sr_RS: Ваша лозинка је успешно ресетована.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sr_RS: Ваши лични подаци биће употребљени за обраду ваше наруџбине, да ваше искуство на овом веб-сајту буде угодније, као и у друге сврхе као што је описано у тексту %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sr_RS: Ваши лични подаци биће употребљени тако да ваше искуство на овом веб-сајту буде угодније, за управљање приступом вашем налогу и у друге сврхе као што је описано у тексту %s.

en: Your products are now being imported...
sr_RS: Ваши производи се сада увозе...

en: Your rating
sr_RS: Ваша оцена

en: Your report file is being generated.
sr_RS: Датотека са извештајем се генерише.

en: Your review
sr_RS: Ваша рецензија

en: Your review is awaiting approval
sr_RS: За вашу рецензију се чека одобрење

en: Your review is awaiting moderation.
sr_RS: Ваша рецензија чека на модерирање.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
sr_RS: Ваша рецензија чека на модерирање. Ово је преглед; ваша рецензија ће бити видљива након што буде одобрена.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
sr_RS: Ваш избор је ресетован. Изаберите неке опције производа пре него што додате овај производ у корпу.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sr_RS: Ваш сервер не подржава fsockopen или cURL - PayPal IPN и друге скрипте које комуницирају са другим серверима неће радити. Конрактирајте вашег даваоца услуга за хостовање домена.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sr_RS: Ваш сервер нема омогућену класу %s - HTML/вишеделне имејл поруке и нека проширења неће функционисати без DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sr_RS: Ваш сервер нема омогућену %s класу - неки гејтвеј плугинови који користе СОАП неће радити као што се очекује.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sr_RS: Ваш сервер не подржава %s функцију - која је неопходна да би се користила MaxMind-ova GeoIP база података.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sr_RS: Ваш сервер не подржава функције %s - то је потребно за боље кодирање знакова. Уместо тога ће се користити неки заменски ресурс.

en: Your settings have been saved.
sr_RS: Ваша подешавања су сачувана.

en: Your shipment has been updated
sr_RS: Ваша пошиљка је ажурирана

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
sr_RS: Ваш сајт је тренутно повезан са WooCommerce.com користећи <b>%1$s</b>, али је ваша стварна URL адреса сајта <b>%2$s</b>. Да бисте ово поправили, поново повежите свој сајт са <b>WooCommerce.com</b> како бисте осигурали да све ради исправно.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sr_RS: Проверите да ли је Ваша веб страница на приватној мрежи. Jetpack се може повезати само са јавним сајтовима. Проверите да ли је ваш сајт видљив преко интернета, а затим покушајте поново да се повежете

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
sr_RS: Адреса ваше продавнице је неопходна за подешавање земље порекла за испоруку, валуте и опције плаћања.

en: Your store contact email.
sr_RS: Контакт е-пошта ваше продавнице.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sr_RS: Чини се да ваша продавница не користи сигурну везу. Препоручујемо да целокупну веб локацију доставите путем HTTPS везе како бисте заштитили податке купаца. <a href="%s">Сазнајте више овде.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
sr_RS: Е-поруке ваше продавнице су надограђене!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sr_RS: Ваша продавница је скоро готова! Да бисте укључили услуге као %s, само се повежите са Jetpack-ом.

en: Your store is already connected.
sr_RS: Ваша продавница је већ повезана.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
sr_RS: Ваша продавница је конфигурисана да пружа дигиталне производе користећи метод „Само преусмеравање“. Овај метод је застарео, <a href="%s">молимо вас пребаците се на други метод.</a><br><em>Ако користите удаљени сервер за преузимање датотека (као што су Google Drive, Dropbox, Amazon S3), опционално можете желети да „дозволите коришћење преусмеравања као последње решење“. Омогућавање тога и/или одабир било које друге опције ће уклонити ову објаву.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
sr_RS: Ваша продавница није повезана са WooCommerce.com. Покрените команду `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sr_RS: Ваша продавница не користи HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Научи више о HTTPS и SSL сертификатима</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
sr_RS: Ваша продавница користи плаћање путем кратког кода. Користите блокове за плаћање да бисте активирали ову опцију.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
sr_RS: Ваша продавница може бити у опасности јер користите старе верзије WooCommerce додатака.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sr_RS: Директоријум за отпремање, ваше продавнице, је <a href="%1$s">прегледљив преко Веба</a>. Топло препоручујемо <a href="%2$s">конфигурисање вашег веб сервера како би се спречило индексирање директоријума</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sr_RS: Ваша претплата је истекла %s. Набавите нову претплату да бисте наставили да примате ажурирања и приступ подршци.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sr_RS: Ваша претплата истиче за %d дана. Омогућите аутоматско обнављање да бисте избегли губитак ажурирања и приступ подршци.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Ваша претплата за <strong>%1$s</strong> је истекла. <a href="%3$s">%4$s</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sr_RS: Ваша претплата за <strong>%1$s</strong> истиче %2$s. <a href="%3$s">Омогућите аутоматско обнављање</a> да бисте наставили да примате ажурирања и поједностављену подршку.

en: Your subscription has been connected.
sr_RS: Ваша претплата је повезана.

en: Your subscription has been disconnected.
sr_RS: Ваша претплата је прекинута.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sr_RS: Ваша тема садржи датотеку woocommerce.php, нећете моћи да прегазите прилагођени шаблон woocommerce/archive-product.php пошто је woocommerce.php приоритетан над archive-product.php. Ово има за циљ спречавање проблема са приказом.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
sr_RS: Ваш поуздан партнер за плаћања у Азији и широм света.

en: Your {site_title} account has been created!
sr_RS: Ваш налог на {site_title} је креиран!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sr_RS: За {site_title} наруџбину #{order_number} извршен је делимични повраћај

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sr_RS: За {site_title} наруџбину #{order_number} извршен је повраћај новца

en: Your {site_title} order has been received!
sr_RS: Ваша наруџбина са {site_title} је примљена!

en: Your {site_title} order is now complete
sr_RS: Ваша {site_title} наруџбина је сада готова

en: Youssoufia
sr_RS: Јусуфија

en: You’ve received a new order from %s
sr_RS: Примили сте нову поруџбину од %s

en: You’ve received a new order from %s:
sr_RS: Примили сте нову поруџбину од %s:

en: You’ve received the following order from %s:
sr_RS: Примили сте следећу наруџбину од %s:

en: Yozgat
sr_RS: Јозгат

en: Yucatán
sr_RS: Јукатан

en: Yukon Territory
sr_RS: Јукон територија

en: Yuma
sr_RS: Јума

en: Yumbe
sr_RS: Јумбе

en: Yunnan / 云南
sr_RS: Јунан

en: ZIP Code
sr_RS: Поштански број

en: Zacapa
sr_RS: Закапа

en: Zacatecas
sr_RS: Закатекас

en: Zadar County
sr_RS: Задарска жупанија

en: Zagora
sr_RS: Загора

en: Zagreb City
sr_RS: Град Загреб

en: Zagreb County
sr_RS: Загребачка жупанија

en: Zaire
sr_RS: Заир

en: Zakarpattia
sr_RS: Закарпатија

en: Zala
sr_RS: Зала

en: Zambales
sr_RS: Замбалес

en: Zambezi
sr_RS: Замбези

en: Zambia
sr_RS: Замбија

en: Zambian kwacha
sr_RS: Замбијска квача

en: Zamboanga Sibugay
sr_RS: Замбоанга Сибугај

en: Zamboanga del Norte
sr_RS: Северна Замбоанга

en: Zamboanga del Sur
sr_RS: Јужна Замбоанга

en: Zambézia
sr_RS: Замбезија

en: Zamfara
sr_RS: Замфара

en: Zamora
sr_RS: Замора

en: Zamora-Chinchipe
sr_RS: Замора-Чинчипе

en: Zanjan (زنجان)
sr_RS: Занџан (زنجان)

en: Zanzibar North
sr_RS: Занзибар север

en: Zanzibar South
sr_RS: Занзибар југ

en: Zanzibar West
sr_RS: Занзибар запад

en: Zaporizhzhya
sr_RS: Запорожје

en: Zaragoza
sr_RS: Сарагоса

en: Zero rate
sr_RS: Нулта стопа

en: Zhejiang / 浙江
sr_RS: Џеђанг

en: Zhytomyrshchyna
sr_RS: Житомир

en: Ziguinchor
sr_RS: Зигеншор

en: Zimbabwe
sr_RS: Зимбабве

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
sr_RS: Zip Co - Купите сада, платите касније

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sr_RS: ПАК или Поштански број адресе на коју се шаље.

en: Zombo
sr_RS: Зомбо

en: Zone
sr_RS: Зона

en: Zone ID.
sr_RS: ИД зоне.

en: Zone does not exist!
sr_RS: Зона не постоји!

en: Zone name
sr_RS: Име зоне

en: Zone regions
sr_RS: Зоне региона

en: Zonguldak
sr_RS: Зонгулдак

en: Zoom in/out
sr_RS: Смањени/Увеличани приказ

en: Zou
sr_RS: Зу

en: Zug
sr_RS: Цуг

en: Zulia
sr_RS: Зулија

en: Zürich
sr_RS: Цирих

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sr_RS[0]: [%1$s] %2$s: %3$s порука из дневничке евиденције WooCommerce
sr_RS[1]: [%1$s] %2$s: %3$s поруке из дневничке евиденције WooCommerce
sr_RS[2]: [%1$s] %2$s: %3$s порука из дневничке евиденције WooCommerce

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
sr_RS: [%1$s] Начин плаћања „%2$s“ је омогућен

en: [Failed] Orders table could not be created.
sr_RS: [Неуспешно] Табела поруџбина не може бити направљена.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
sr_RS: [Неуспешно] Неки инсталирани додаци нису усклађени. Молимо вас да прегледате додатке преко WooCommerce > Подешавања > Напредно > Особине и видите одељак „Складиштење података о поруџбинама“.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
sr_RS: [Неуспешно] Табела поруџбина не постоји и ово није нова продавница. Молимо вас да креирате табелу тако што ћете отићи на WooCommerce > Подешавања > Напредно > Функције и омогућити синхронизацију.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
sr_RS: [Неуспешно] Има поруџбина које чекају синхронизацију. Молим покрените `%s` да бисте синхронизовали поруџбине које чекају.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
sr_RS: [Неуспешно] Ово није нова продавница, али је прослеђена заставица --for-new-shop.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sr_RS: [Наруџбина #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sr_RS: [Наруџбина #%s]

en: [Remove]
sr_RS: [Уклони]

en: [deleted]
sr_RS: [обрисано]

en: [product description rendering halted]
sr_RS: [приказивање описа производа заустављено]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sr_RS: [{site_title}]: Нова наруџбина #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sr_RS: [{site_title}]: Наруџбина #{order_number} је отказана

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sr_RS: [{site_title}]: Наруџбина #{order_number} није успела

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
sr_RS: [{site_title}]: Добили сте нову поруџбину: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
sr_RS: [{site_title}]: Ваша поруџбина #{order_number} је отказана

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sr_RS: [{site_title}]: Преузимање вашег {report_name} извештаја је спремно

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sr_RS: група региона којима се могу доделити различити начини и тарифе испоруке.

en: account erasure request
sr_RS: захтев брисања налога

en: action canceled
sr_RS: акција отказана

en: action complete
sr_RS: акција завршена

en: action complete via %s
sr_RS: акција завршена путем %s

en: action created
sr_RS: акција креирана

en: action failed via %1$s: %2$s
sr_RS: акција неуспела преко %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sr_RS: неуспела акција: %s

en: action ignored
sr_RS: акција занемарена

en: action ignored via %s
sr_RS: акција занемарена путем %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
sr_RS: радња означена као неуспела након %s секунди. Дошло је до непознате грешке. Проверите евиденције грешака сервера, ПХП-а и базе података да бисте дијагностиковали узрок.

en: action reset
sr_RS: акција ресетована

en: action started
sr_RS: акција отпочела

en: action started via %s
sr_RS: акција отпочела путем %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sr_RS: При позивању wc_get_template не треба да се измени action_args.

en: added on %1$s at %2$s
sr_RS: додатно у %1$s за %2$s

en: advanced costs
sr_RS: додатни трошкови

en: and
sr_RS: и

en: async
sr_RS: асинхроно

en: automated taxes
sr_RS: аутоматизовани порези

en: automated taxes and discounted shipping labels
sr_RS: аутоматски обрачунати порези и етикете за испоруку по сниженој цени

en: automated taxes icon
sr_RS: иконица за аутоматизован обрачун пореза

[ctx: back in stock form]
en: here
sr_RS: овде

en: billing address
sr_RS: адреса за наплату

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
sr_RS: Блок који омогућава вашим купцима да се пријављују и одјављују са својих налога у вашој продавници.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
sr_RS: Блок који приказује поље таксономије, омогућава претраживање, избор и креирање нових ставки

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
sr_RS: Поље за потврду и поље за унос лозинке за преглед производа.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
sr_RS: Поље за потврду за управљање видљивошћу каталога производа.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
sr_RS: Поље за одабир ознака производа.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
sr_RS: Група заглавља и придруженог проширивог садржаја.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
sr_RS: Шаблон ставке листе који представља подређени производ унутар блока Бирач груписаних производа.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
sr_RS: Поље за обавештење за употребу у уређивачу производа.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
sr_RS: Привремени блок за садржај е-поште.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
sr_RS: Блок цене производа са приказом валуте.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
sr_RS: Поново користива потврдна кутијица за уређивач производа.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
sr_RS: Поново користиво поље за број у уређивачу производа.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
sr_RS: Поље за избор за употребу у уређивачу производа.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
sr_RS: Једна хармоника која приказује заглавље и прошириви садржај.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
sr_RS: Клизач помаже купцу да изабере распон цена.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
sr_RS: Образац за назив атрибута и могућности који ће бити примењен на све варијабилне производе са атрибутима.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
sr_RS: Поље за текст за коришћење у уређивачу производа.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
sr_RS: Поље за унос текста за употребу у уређивачу производа.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
sr_RS: Панел хармонике

[ctx: block description]
en: Accordion header.
sr_RS: Заглавље хармонике.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
sr_RS: Додајте начин избора подређеног производа унутар блока груписаних производа. У зависности од типа производа и његових својстава, ово може бити дугме, поље за потврду или веза.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
sr_RS: Дозволи корисницима да приступе потврди куповине и наплати.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
sr_RS: Дозволите корисницима да додају напомену својој поруџбини.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
sr_RS: Омогућите купцима да лако прођу кроз брзе опције плаћања.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
sr_RS: Дозволите купцима да направе налог након куповине.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
sr_RS: Омогућите корисницима да поруче.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
sr_RS: Омогућава купцима да обришу активне филтере.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
sr_RS: Блок који садржи тренутне ставке у корпи.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
sr_RS: Блок који приказује део „Ваша корпа“ у насловном блоку Мини корпе.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
sr_RS: Блок који приказује дугме за корпу када Мини-корпа има производе.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
sr_RS: Блок који приказује дугме за плаћање када има производа у мини корпи.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
sr_RS: Блок који приказује подножје блока Мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
sr_RS: Блок који приказује број ставки у делу блока наслова мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
sr_RS: Блок који приказује табелу производа блока Мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
sr_RS: Блок који приказује дугме за куповину када је Мини-корпа празна.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
sr_RS: Блок који приказује наслов блока Мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
sr_RS: Блокови који се приказују када је Мини-корпа празна.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
sr_RS: Прикупите адресу платиоца.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
sr_RS: Прикупите контакт информације ваших корисника.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
sr_RS: Адреса доставе вашег купца.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
sr_RS: Колона која садржи ставке у корпи.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
sr_RS: Колона која садржи поља за адресу потврде куповине.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
sr_RS: Колона која садржи укупну вредности корпе.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
sr_RS: Колона која садржи укупне износе потврде куповине.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
sr_RS: Контенер за условно приказивање унутрашњих блокова.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
sr_RS: Контенер са склопивим унутрашњим блоковима.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
sr_RS: Садржи блокове који се приказују када корпа садржи производе.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
sr_RS: Садржи блокове који се приказују када је корпа празна.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
sr_RS: Садржи блокове који приказују садржај Мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
sr_RS: Садржи елементе блока који се користе за приказ рецензија производа, као што су наслов, аутор, датум, оцена и друго.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
sr_RS: Садржи блок елементе који се користе за приказ производа.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
sr_RS: Садржи табелу производа и друге прилагођене блокове пуне мини корпе.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
sr_RS: Прикажите поруку „захвалности“ или реченицу у вези са тренутним статусом поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
sr_RS: Прикажи виџет мини-корпе.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
sr_RS: Прикажи дугме за купце да брзо погледају своју корпу.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
sr_RS: Прикажите дугме које омогућава купцима да додају производ у своју корпу. Користите додате могућности да оптимизујете за различите типове производа.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
sr_RS: Прикажите дугме за позив на акцију које додаје производ у корпу или води до странице производа.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
sr_RS: Прикажите образац за наплату како би купци могли да пошаљу поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
sr_RS: Прикажи колекцију производа из своје продавнице.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
sr_RS: Прикажите мрежу производа који су тренутно на распродаји.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
sr_RS: Прикажи мрежу производа од одабраних категорија.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
sr_RS: Прикажи мрежу производа одабраних атрибута.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
sr_RS: Прикажи мрежу производа од одабраних ознака.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
sr_RS: Прикажите мрежу својих најпродаванијих производа.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
sr_RS: Прикажите мрежу својих најновијих производа.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
sr_RS: Прикажите мрежу својих најбоље оцењених производа.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
sr_RS: Прикажи групу производа који се могу додати у корпу.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
sr_RS: Прикажите везу до корпе.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
sr_RS: Прикажите листу опција филтера.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
sr_RS: Прикажи опис производа, атрибуте и рецензије

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
sr_RS: Прикажи слике производа.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
sr_RS: Прикажите рецензије производа

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
sr_RS: Прикажите образац за рецензије производа.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
sr_RS: Прикажи шифру производа, категорије, ознаке итд.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
sr_RS: Прикажи ручно одабране производе у виду табеле.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
sr_RS: Прикажи кратак опис о производу.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
sr_RS: Прикажите појединачни производ по вашем избору са потпуном контролом над његовим приказом.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
sr_RS: Прикажи прихватљиве начине плаћања.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
sr_RS: Прикажи додатна поља за плаћање из локација „контакт“ и „додатно“

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
sr_RS: Прикажите поље за унос које купци могу користити за избор броја производа које ће додати у корпу.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
sr_RS: Прикажи све доступне варијације производа за одабир и додавање у корпу.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
sr_RS: Прикажите опције филтера као чипове.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
sr_RS: Прикажи иконице за доступне методе плаћања.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
sr_RS: Прикажи везе купљених преузетих датотека.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
sr_RS: Прикажи дугмад за следеће и претходне.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
sr_RS: Прикажите тежину, димензије и атрибуте производа.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
sr_RS: Прикажите производе из своје продавнице у решеткастом распореду.

[ctx: block description]
en: Display related products.
sr_RS: Прикажи повезане производе.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
sr_RS: Прикажите уклоњиве активне филтере као чипове.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
sr_RS: Прикажите рецензије за своје производе.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
sr_RS: Прикажи опције доставе и цене за твоју продавницу.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
sr_RS: Прикажи обавештења за купце која генерише WooCommerce или прикључци.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
sr_RS: Прикажи велику слику производа.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
sr_RS: Прикажи сличице производа.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
sr_RS: Прикажи могућности атрибута повезане са варијабилним производом.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
sr_RS: Прикажи просечну оцену производа.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
sr_RS: Прикажи просечну оцену производа са звездицама

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
sr_RS: Прикажите просечну оцену производа.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
sr_RS: Прикажи тренутно укључене филтере.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
sr_RS: Прикажи одељак преузетих производа.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
sr_RS: Прикажи купљене ставке и укупан износ поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
sr_RS: Прикажи листу додатних вредности поља из тренутне поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
sr_RS: Прикажите главну слику производа.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
sr_RS: Прикажи број производа на страници архиве или у резултатима претраге.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
sr_RS: Прикажи адресу за наплату потврде поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
sr_RS: Прикажи одељак за потврду поруџбине за наплату.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
sr_RS: Прикажи адресу доставе потврде поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
sr_RS: Прикажи одељак за доставу потврде поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
sr_RS: Прикажи одељак детаља поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
sr_RS: Прикажи поруџбину на страници потврде поруџбине.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
sr_RS: Прикажите цену производа.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
sr_RS: Прикажи наслов производа као етикету или пасус.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
sr_RS: Прикажи број рецензија производа.

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
sr_RS: Приказати назив производа.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
sr_RS: Приказује садржај странице WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
sr_RS: Приказује листу бројева страница за пагинацију рецензија производа.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
sr_RS: Приказује пагинирану навигацију до следећег/претходног скупа рецензија производа, када је применљиво.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
sr_RS: Приказује наслов са бројем рецензија.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
sr_RS: Приказује додатне информације које пружају проширења трећих страна за тренутну поруџбину.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
sr_RS: Приказује значку „на распродаји“ ако је производ на распродаји.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
sr_RS: Приказује СКУ производа.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
sr_RS: Приказује садржај рецензије производа.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
sr_RS: Приказује опис тренутне категорије.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
sr_RS: Приказује назив тренутне категорије и омогућава овлашћеним корисницима да га уреде.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
sr_RS: Приказује датум када је рецензија објављена.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
sr_RS: Приказује опис производа.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
sr_RS: Приказ описа одабране варијације.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
sr_RS: Приказује име аутора рецензије.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
sr_RS: Приказује линк до следеће странице рецензија производа.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
sr_RS: Приказује линк до претходне странице рецензија производа.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
sr_RS: Приказује оцену рецензије производа.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
sr_RS: Омогућите корисницима да промене редослед сортирања производа.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
sr_RS: Омогућите корисницима да филтрирају колекцију производа по оцени.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
sr_RS: Омогућите купцима да филтрирају колекцију производа одабиром једног или више израза таксономије, као што су категорије, брендови или ознаке.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
sr_RS: Омогућите корисницима да филтрирају мрежу производа избором опсега цена.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
sr_RS: Омогућите корисницима да филтрирају мрежу производа по оцени.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
sr_RS: Омогућите корисницима да филтрирају мрежу производа одабирањем једног или више атрибута, као што је боја.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
sr_RS: Омогућите корисницима да филтрирају мрежу производа по стању залихе.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
sr_RS: Омогућите корисницима да прате своју локацију у продавници и да се врате на родитељске странице.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
sr_RS: Побрините се да се Ваши корисници слажу са условима коришћења и политиком приватности.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
sr_RS: Обликујте назив атрибута повезаног са варијабилним производом.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
sr_RS: Истакни производ или варијацију.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
sr_RS: Омогућите купцима да филтрирају производе избором распона цена.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
sr_RS: Омогућите купцима да филтрирају производе избором статуса залиха.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
sr_RS: Дозволите купцима да филтрирају производе приказане на страници.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
sr_RS: Обавестите купце када производи нису на залихама или су на поруџбини. Овај блок је сакривен када су производи на залихама.

[ctx: block description]
en: Notice description
sr_RS: Опис објаве

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
sr_RS: Могућности плаћања за вашу продавницу.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
sr_RS: Прикажи додатна поља на локацији „Додатне информације“.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
sr_RS: Приказује класичне WooCommerce кратке кодове.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
sr_RS: Изабери између доставе или личног преузимања.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
sr_RS: Прикажите листу свих рецензија производа.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
sr_RS: Прикажи категорију производа као обичну или падајућу листу.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
sr_RS: Прикажи корисницима резиме њихове поруџбине.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
sr_RS: Прикажите рецензије производа из одређених категорија.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
sr_RS: Прикажите садржај са сликама и медијима који су релевантни за ваше производе.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
sr_RS: Приказује производе у корпи.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
sr_RS: Приказује локације за лично преузимање.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
sr_RS: Приказује блок са повезаним производима.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
sr_RS: Приказује повезане производе.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
sr_RS: Приказује образац за примену купона.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
sr_RS: Приказује ред са попустом на корпу.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
sr_RS: Приказује ред са накнадом за корпу.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
sr_RS: Приказује ред доставе.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
sr_RS: Приказује ред са укупном сумом корпе.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
sr_RS: Приказује ред са порезима у корпи.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
sr_RS: Приказује заглавље реда.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
sr_RS: Приказује међузбир, накнаде, попусте, доставу и порезе.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
sr_RS: Управљање залихама у минималним количинама.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
sr_RS: Садржај овог блока ће се приказати када нема производа.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
sr_RS: Листа повезаних производа.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
sr_RS: Атрибути производа.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
sr_RS: Количина доступних производа.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
sr_RS: Прекидач за прилагођена поља производа.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
sr_RS: Прилагођена поља производа.

[ctx: block description]
en: The product description.
sr_RS: Опис производа.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
sr_RS: Опис одељка са детаљима о производу.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
sr_RS: Преузимања производа.

[ctx: block description]
en: The product images.
sr_RS: Слике производа.

[ctx: block description]
en: The product list.
sr_RS: Листа производа.

[ctx: block description]
en: The product name.
sr_RS: Име производа.

[ctx: block description]
en: The product radio.
sr_RS: Радио производа.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
sr_RS: Поља за заказивање распродаје производа.

[ctx: block description]
en: The product section description.
sr_RS: Опис одељка производа.

[ctx: block description]
en: The product section.
sr_RS: Одељак производа.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
sr_RS: Поље класе доставе производа.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
sr_RS: Поља димензија производа за доставу.

[ctx: block description]
en: The product sku.
sr_RS: Шифра производа.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
sr_RS: Опис пододељка производа.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
sr_RS: Подсекција производа.

[ctx: block description]
en: The product summary.
sr_RS: Сажетак производа.

[ctx: block description]
en: The product tab.
sr_RS: Картица производа.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
sr_RS: Пребаци (или укључи/искључи) производ.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
sr_RS: Ставке варијације производа.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
sr_RS: Опције варијација производа.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
sr_RS: Користите блокове да направите простор „Додај у корпу“ који је прилагођен за различите типове производа, као што су варијабилни и груписани.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
sr_RS: Визуелно истакни категорије производа и омогући брзо извршење поступка.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
sr_RS: Ручно изабрани производи

[ctx: block keyword]
en: My Account
sr_RS: Мој налог

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
sr_RS: Колекција производа

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
sr_RS: Производи (Бета)

[ctx: block keyword]
en: additional information
sr_RS: додатне информације

[ctx: block keyword]
en: all products
sr_RS: сви производи

[ctx: block keyword]
en: attributes
sr_RS: атрибути

[ctx: block keyword]
en: by attribute
sr_RS: по атрибуту

[ctx: block keyword]
en: by category
sr_RS: по категорији

[ctx: block keyword]
en: by tag
sr_RS: по ознаци

[ctx: block keyword]
en: catalog
sr_RS: каталог

[ctx: block keyword]
en: checkbox
sr_RS: поље за потврду

[ctx: block keyword]
en: class
sr_RS: класа

[ctx: block keyword]
en: clear filters
sr_RS: обриши филтере

[ctx: block keyword]
en: custom
sr_RS: прилагођено

[ctx: block keyword]
en: description
sr_RS: опис

[ctx: block keyword]
en: dimensions
sr_RS: димензије

[ctx: block keyword]
en: downloads
sr_RS: преузимања

[ctx: block keyword]
en: email
sr_RS: е-пошта

[ctx: block keyword]
en: excerpt
sr_RS: одломак

[ctx: block keyword]
en: fields
sr_RS: поља

[ctx: block keyword]
en: gallery
sr_RS: галерија

[ctx: block keyword]
en: group
sr_RS: група

[ctx: block keyword]
en: image
sr_RS: слика

[ctx: block keyword]
en: images
sr_RS: слике

[ctx: block keyword]
en: input
sr_RS: унос

[ctx: block keyword]
en: inventory
sr_RS: инвентар

[ctx: block keyword]
en: linked
sr_RS: повезани

[ctx: block keyword]
en: list
sr_RS: листа

[ctx: block keyword]
en: minimum
sr_RS: минимум

[ctx: block keyword]
en: name
sr_RS: име

[ctx: block keyword]
en: notice
sr_RS: напомена

[ctx: block keyword]
en: number
sr_RS: број

[ctx: block keyword]
en: password
sr_RS: лозинка

[ctx: block keyword]
en: payment methods
sr_RS: начини плаћања

[ctx: block keyword]
en: payments
sr_RS: плаћања

[ctx: block keyword]
en: price
sr_RS: цена

[ctx: block keyword]
en: products
sr_RS: производи

[ctx: block keyword]
en: quantity
sr_RS: kоличина

[ctx: block keyword]
en: radio
sr_RS: радио

[ctx: block keyword]
en: rich-text
sr_RS: форматирани текст

[ctx: block keyword]
en: sale
sr_RS: продаја

[ctx: block keyword]
en: schedule
sr_RS: распоред

[ctx: block keyword]
en: section
sr_RS: одељак

[ctx: block keyword]
en: select
sr_RS: изабери

[ctx: block keyword]
en: shipping
sr_RS: достава

[ctx: block keyword]
en: single product
sr_RS: појединачни производ

[ctx: block keyword]
en: sku
sr_RS: шифра производа

[ctx: block keyword]
en: subsection
sr_RS: пододељак

[ctx: block keyword]
en: summary
sr_RS: сажетак

[ctx: block keyword]
en: tab
sr_RS: језичак

[ctx: block keyword]
en: tag
sr_RS: ознака

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
sr_RS: таксономија

[ctx: block keyword]
en: text
sr_RS: текст

[ctx: block keyword]
en: textarea
sr_RS: текстуално поље

[ctx: block keyword]
en: title
sr_RS: наслов

[ctx: block keyword]
en: variations
sr_RS: варијације

[ctx: block keyword]
en: weight
sr_RS: тежина

[ctx: block style label]
en: Fill
sr_RS: Попуни

[ctx: block style label]
en: Outline
sr_RS: Контура

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
sr_RS: Прихваћен начин плаћања

[ctx: block title]
en: Accordion
sr_RS: Хармоника

[ctx: block title]
en: Accordion Group
sr_RS: Група хармоника

[ctx: block title]
en: Accordion Header
sr_RS: Заглавље хармонике

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
sr_RS: Панел хармонике

[ctx: block title]
en: Account Creation
sr_RS: Креирање налога

[ctx: block title]
en: Actions
sr_RS: Радње

[ctx: block title]
en: Active Filters
sr_RS: Активни филтери

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
sr_RS: Контроле активних филтера

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
sr_RS: Додај у корпу + Опције (Бета)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
sr_RS: Дугме додај у корпу

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
sr_RS: Додај у корпу са опцијама

[ctx: block title]
en: Additional Field List
sr_RS: Листа додатних поља

[ctx: block title]
en: Additional Fields
sr_RS: Додатна поља

[ctx: block title]
en: Additional Information
sr_RS: Додатне информације

[ctx: block title]
en: Additional information
sr_RS: Додатне информације

[ctx: block title]
en: All Products
sr_RS: Сви производи

[ctx: block title]
en: All Reviews
sr_RS: Све рецензије

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
sr_RS: Филтер атрибута

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
sr_RS: Најпродаванији производи

[ctx: block title]
en: Billing Address
sr_RS: Адреса за наплату

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
sr_RS: Одељак за адресу за наплату

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
sr_RS: Унакрсна продаја у корпи

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
sr_RS: Производи за унакрсну продају у корпи

[ctx: block title]
en: Cart Items
sr_RS: Ставке у корпи

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
sr_RS: Ставке у корпи

[ctx: block title]
en: Cart Link
sr_RS: Веза до корпе

[ctx: block title]
en: Cart Totals
sr_RS: Укупно у корпи

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
sr_RS: Сортирање каталога

[ctx: block title]
en: Checkout
sr_RS: Потврда куповине

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
sr_RS: Поља за потврду куповине

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
sr_RS: Укупно за наплату

[ctx: block title]
en: Chips
sr_RS: Чипови

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
sr_RS: Класични кратки код

[ctx: block title]
en: Clear filters
sr_RS: Обриши филтере

[ctx: block title]
en: Collapsible
sr_RS: Склопиво

[ctx: block title]
en: Coming Soon
sr_RS: Ускоро

[ctx: block title]
en: Conditional
sr_RS: Условни

[ctx: block title]
en: Contact Information
sr_RS: Контакт информације

[ctx: block title]
en: Coupon Form
sr_RS: Образац за купон

[ctx: block title]
en: Customer account
sr_RS: Кориснички налог

[ctx: block title]
en: Delivery
sr_RS: Достава

[ctx: block title]
en: Discount
sr_RS: Попуст

[ctx: block title]
en: Downloads Section
sr_RS: Одељак за преузимања

[ctx: block title]
en: Email Content
sr_RS: Садржај е-поште

[ctx: block title]
en: Empty Cart
sr_RS: Празна корпа

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
sr_RS: Преглед празне мини-корпе

[ctx: block title]
en: Express Checkout
sr_RS: Експресна потврда куповине

[ctx: block title]
en: Featured Category
sr_RS: Издвојена категорија

[ctx: block title]
en: Featured Product
sr_RS: Издвојени производ

[ctx: block title]
en: Fees
sr_RS: Накнаде

[ctx: block title]
en: Filled Cart
sr_RS: Пуна корпа

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
sr_RS: Преглед пуне мини-корпе

[ctx: block title]
en: Filter Block
sr_RS: Блок за филтрирање

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
sr_RS: Филтрирај по контролама атрибута

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
sr_RS: Филтрирај по контролама цена

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
sr_RS: Контроле за филтрирање по оцени

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
sr_RS: Филтрирај по контролама залихе

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
sr_RS: Бирач груписаних производа (Бета)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
sr_RS: Груписани производ: Етикета ставке (Бета)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
sr_RS: Груписани производ: Бирач ставки (Бета)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
sr_RS: Груписани производ: Образац (Бета)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
sr_RS: Ручно одабрани производи

[ctx: block title]
en: Heading
sr_RS: Заглавље

[ctx: block title]
en: Large Image
sr_RS: Велика слика

[ctx: block title]
en: Linked product list
sr_RS: Повезна листа производа

[ctx: block title]
en: List
sr_RS: Листа

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
sr_RS: Мини-корпа

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
sr_RS: Садржај мини-корпе

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
sr_RS: Подножје мини-корпе

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
sr_RS: Ставке у мини-корпи

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
sr_RS: Дугме за наставак са плаћањем у мини корпи

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
sr_RS: Табела производа мини-корпе

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
sr_RS: Дугме за мини-корпу за куповину

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
sr_RS: Наслов мини корпе

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
sr_RS: Бројач ставки у мини-корпи

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
sr_RS: Наслов етикете мини-корпе

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
sr_RS: Дугме за преглед мини корпе

[ctx: block title]
en: Newest Products
sr_RS: Најновији производи

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
sr_RS: Дугмад Следеће/Претходне

[ctx: block title]
en: No results
sr_RS: Нема резултата

[ctx: block title]
en: Notice
sr_RS: Напомена

[ctx: block title]
en: On Sale Products
sr_RS: Производи на распродаји

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
sr_RS: Значка „На распродаји“

[ctx: block title]
en: Order Downloads
sr_RS: Наруџбина преузетих датотека

[ctx: block title]
en: Order Note
sr_RS: Напомена о поруџбини

[ctx: block title]
en: Order Status
sr_RS: Статус поруџбине

[ctx: block title]
en: Order Summary
sr_RS: Преглед поруџбине

[ctx: block title]
en: Order Totals
sr_RS: Укупан износ поруџбине

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
sr_RS: Одељак са укупним поруџбинама

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
sr_RS: Иконице начина плаћања

[ctx: block title]
en: Payment Options
sr_RS: Могућности плаћања

[ctx: block title]
en: Pickup Method
sr_RS: Начин преузимања

[ctx: block title]
en: Price Filter
sr_RS: Филтрирај по цени

[ctx: block title]
en: Price Slider
sr_RS: Клизач за цену

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
sr_RS: Настави са плаћањем

[ctx: block title]
en: Product
sr_RS: Производ

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
sr_RS: Просечна оцена производа (Бета)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
sr_RS: Листа категорија производа

[ctx: block title]
en: Product Category Description
sr_RS: Опис катеогрије производа

[ctx: block title]
en: Product Category Title
sr_RS: Назив категорије производа

[ctx: block title]
en: Product Collection
sr_RS: Колекција производа

[ctx: block title]
en: Product Description
sr_RS: Опис производа

[ctx: block title]
en: Product Details
sr_RS: Детаљи о производу

[ctx: block title]
en: Product Filters
sr_RS: Филтери производа

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
sr_RS: Галерија производа (Бета верзија)

[ctx: block title]
en: Product Image
sr_RS: Слика производа

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
sr_RS: Галерија слика производа

[ctx: block title]
en: Product Meta
sr_RS: Мета подаци производа

[ctx: block title]
en: Product Price
sr_RS: Цена производа

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
sr_RS: Количина производа (Бета)

[ctx: block title]
en: Product Rating
sr_RS: Оцене производа

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
sr_RS: Бројач оцена производа

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
sr_RS: Оцена производа звездицама

[ctx: block title]
en: Product Results Count
sr_RS: Број пронађених производа

[ctx: block title]
en: Product Reviews
sr_RS: Рецензије производа

[ctx: block title]
en: Product SKU
sr_RS: СКУ производа

[ctx: block title]
en: Product Specifications
sr_RS: Спецификације производа

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
sr_RS: Индикатор залиха производа

[ctx: block title]
en: Product Summary
sr_RS: Резиме производа

[ctx: block title]
en: Product Tag
sr_RS: Ознаке производа

[ctx: block title]
en: Product Template
sr_RS: Шаблон производа

[ctx: block title]
en: Product Title
sr_RS: Назив производа

[ctx: block title]
en: Product attributes
sr_RS: Атрибути производа

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
sr_RS: Видљивост каталога производа

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
sr_RS: Производ са пољима за потврду

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
sr_RS: Контрола прилагођених поља производа

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
sr_RS: Контрола прекидача за прилагођена поља производа

[ctx: block title]
en: Product description
sr_RS: Опис производа

[ctx: block title]
en: Product details section description
sr_RS: Опис одељка са детаљима о производу

[ctx: block title]
en: Product downloads
sr_RS: Преузимање производа

[ctx: block title]
en: Product images
sr_RS: Слика производа

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
sr_RS: Доступна количина залиха производа

[ctx: block title]
en: Product list
sr_RS: Листа производа

[ctx: block title]
en: Product name
sr_RS: Назив производа

[ctx: block title]
en: Product notice field
sr_RS: Поље за обавештење о производу

[ctx: block title]
en: Product number control
sr_RS: Контрола броја производа

[ctx: block title]
en: Product password
sr_RS: Лозинка производа

[ctx: block title]
en: Product pricing
sr_RS: Ценовник производа

[ctx: block title]
en: Product radio control
sr_RS: Производ са радио контролама

[ctx: block title]
en: Product regular price
sr_RS: Редовна цена производа

[ctx: block title]
en: Product sale price
sr_RS: Продајна цена производа

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
sr_RS: Распоред производа поља распродаје

[ctx: block title]
en: Product section
sr_RS: Одељак прозвода

[ctx: block title]
en: Product section description
sr_RS: Опис одељка производа

[ctx: block title]
en: Product select field
sr_RS: Поље за избор производа

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
sr_RS: Поље класе доставе производа

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
sr_RS: Поља димензија производа за доставу

[ctx: block title]
en: Product subsection
sr_RS: Пододељак производа

[ctx: block title]
en: Product subsection description
sr_RS: Опис пододељка производа

[ctx: block title]
en: Product summary
sr_RS: Преглед производа

[ctx: block title]
en: Product tab
sr_RS: Картица производа

[ctx: block title]
en: Product text control
sr_RS: Контрола текста производа

[ctx: block title]
en: Product text field
sr_RS: Поље за текст производа

[ctx: block title]
en: Product textarea block
sr_RS: Блок текстуалног поља производа

[ctx: block title]
en: Product toggle control
sr_RS: Контрола пребацивања производа

[ctx: block title]
en: Product variations items
sr_RS: Ставке варијације производа

[ctx: block title]
en: Product variations options
sr_RS: Опције варијација производа

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
sr_RS: Производи по атрибуту

[ctx: block title]
en: Products by Category
sr_RS: Производи по категорији

[ctx: block title]
en: Products by Tag
sr_RS: Производи по ознаци

[ctx: block title]
en: Rating Filter
sr_RS: Филтер за оцену

[ctx: block title]
en: Related Products
sr_RS: Повезани производи

[ctx: block title]
en: Review Author Name
sr_RS: Име аутора рецензије

[ctx: block title]
en: Review Content
sr_RS: Садржај рецензије

[ctx: block title]
en: Review Date
sr_RS: Датум рецензије

[ctx: block title]
en: Review Rating
sr_RS: Оцена рецензије

[ctx: block title]
en: Reviews Form
sr_RS: Образац за рецензије

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
sr_RS: Следећа страница рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
sr_RS: Бројеви страница рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
sr_RS: Пагинација рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
sr_RS: Претходна страница рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews Template
sr_RS: Шаблон рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews Title
sr_RS: Наслов рецензија

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
sr_RS: Рецензије по категоријама

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
sr_RS: Рецензије по производу

[ctx: block title]
en: Shipping
sr_RS: Достава

[ctx: block title]
en: Shipping Address
sr_RS: Адреса доставе

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
sr_RS: Одељак за адресу доставе

[ctx: block title]
en: Shipping Options
sr_RS: Опције доставе

[ctx: block title]
en: Status Filter
sr_RS: Филтрирај по залихама

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
sr_RS: Праг залихе

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
sr_RS: Мрвице продавнице

[ctx: block title]
en: Store Notices
sr_RS: Напомене продавнице

[ctx: block title]
en: Subtotal
sr_RS: Међузбир

[ctx: block title]
en: Taxes
sr_RS: Порези

[ctx: block title]
en: Taxonomy
sr_RS: Таксономија

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
sr_RS: Филтер таксономије

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
sr_RS: Услови коришћења

[ctx: block title]
en: Thumbnails
sr_RS: Сличице

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
sr_RS: Најбоље оцењени производи

[ctx: block title]
en: Totals
sr_RS: Тотал

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
sr_RS: Опис варијације (Бета)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
sr_RS: Селектор варијација (Бета)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
sr_RS: Бирач варијација: Назив атрибута (Бета)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
sr_RS: Бирач варијација: Опције атрибута (Бета)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
sr_RS: Селектор варијације: образац (бета)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
sr_RS: WooCommerce страница

en: brand
sr_RS: бренд

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sr_RS: Почетна

[ctx: button label of product search block]
en: Search
sr_RS: Претрага

en: by %s
sr_RS: од %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sr_RS: cURL постављен, али не може да повуче издање.

en: cURL version
sr_RS: cURL издање

en: cURL version.
sr_RS: cURL издање.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sr_RS:  %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sr_RS: Достава %s

en: cm
sr_RS: цм

[ctx: column name]
en: Review
sr_RS: Рецензија

[ctx: column name]
en: Submitted on
sr_RS: Предато у

[ctx: column_name]
en: Notification
sr_RS: Обавештење

[ctx: column_name]
en: Product
sr_RS: Производ

[ctx: column_name]
en: SKU
sr_RS: Шифра производа

[ctx: column_name]
en: Status
sr_RS: Статус

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
sr_RS: ГГГГ-ММ-ДД

en: customer orders
sr_RS: наруџбина купца

[ctx: database error]
en: unknown
sr_RS: непознато

en: days
sr_RS: дана

[ctx: default-slug]
en: product
sr_RS: производ

[ctx: default-slug]
en: shop
sr_RS: продавница

en: discounted shipping labels
sr_RS: етикете за испоруку по сниженој цени

[ctx: district]
en: Belgrade
sr_RS: Београд

[ctx: district]
en: Bor
sr_RS: Бор

[ctx: district]
en: Braničevo
sr_RS: Браничево

[ctx: district]
en: Central Banat
sr_RS: Централни Банат

[ctx: district]
en: Danube
sr_RS: Дунав

[ctx: district]
en: Jablanica
sr_RS: Јабланица

[ctx: district]
en: Kolubara
sr_RS: Колубара

[ctx: district]
en: Kosovo
sr_RS: Косово

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
sr_RS: Косово-Метохија

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
sr_RS: Косовско Поморавље

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
sr_RS: Косовска Митровица

[ctx: district]
en: Mačva
sr_RS: Мачва

[ctx: district]
en: Morava
sr_RS: Морава

[ctx: district]
en: Nišava
sr_RS: Нишава

[ctx: district]
en: North Banat
sr_RS: Северни Банат

[ctx: district]
en: North Bačka
sr_RS: Северна Бачка

[ctx: district]
en: Peć
sr_RS: Пећ

[ctx: district]
en: Pirot
sr_RS: Пирот

[ctx: district]
en: Pomoravlje
sr_RS: Поморавље

[ctx: district]
en: Prizren
sr_RS: Призрен

[ctx: district]
en: Pčinja
sr_RS: Пчиња

[ctx: district]
en: Rasina
sr_RS: Расина

[ctx: district]
en: Raška
sr_RS: Рашка

[ctx: district]
en: South Banat
sr_RS: Јужни Банат

[ctx: district]
en: South Bačka
sr_RS: Јужна Бачка

[ctx: district]
en: Srem
sr_RS: Срем

[ctx: district]
en: Toplica
sr_RS: Топлица

[ctx: district]
en: Vojvodina
sr_RS: Војводина

[ctx: district]
en: West Bačka
sr_RS: Западна Бачка

[ctx: district]
en: Zaječar
sr_RS: Зајечар

[ctx: district]
en: Zlatibor
sr_RS: Златибор

[ctx: district]
en: Šumadija
sr_RS: Шумадија

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
sr_RS: нпр. За тешке ставке које захтевају скупљу поштарину

en: e.g. Free shipping
sr_RS: нпр. Бесплатна достава

en: e.g. Heavy
sr_RS: нпр. тешко

en: e.g. Local pickup
sr_RS: нпр. Локално преузимање

en: e.g. Standard national
sr_RS: нпр. Стандардни на нивоу државе

en: e.g. heavy-packages
sr_RS: нпр. тешки пакети

en: e.g. length or weight
sr_RS: нпр. дужина или тежина

en: eCheck ending in %1$s
sr_RS: Електронска провера се завршава за %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sr_RS: наплата

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sr_RS: достава

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sr_RS: Учитавање неуспешно

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sr_RS: Учитавање више резултата&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sr_RS: Нема резултата претраге

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sr_RS: Обришите %qty% карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sr_RS: Обришите 1 карактер

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sr_RS: Унесите %qty% или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sr_RS: Унесите 1 или више карактера

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sr_RS: Претраживање&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sr_RS: Можете изабрати само %qty% производа

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sr_RS: Можете изабрати само 1 производ

en: five star
sr_RS: пет звездица

en: for %s
sr_RS: за %s

en: g
sr_RS: г

en: g:i a
sr_RS: G:i

en: guest orders
sr_RS: наруџбина госта

en: h
sr_RS: с

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
sr_RS: - %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
sr_RS[0]: - ...и још %d ставка.
sr_RS[1]: - ...и још %d ставке.
sr_RS[2]: - ...и још %d ставки.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
sr_RS: Примењена задржана залиха од %1$s минута на: %2$s

en: in
sr_RS: инч

en: kg
sr_RS: кг

en: lbs
sr_RS: фунте

en: m
sr_RS: м

[ctx: min_price]
en: From:
sr_RS: Од:

en: mm
sr_RS: мм

en: new users
sr_RS: нови корисници

[ctx: number of pages]
en: of
sr_RS: од

en: of
sr_RS: од

en: optional
sr_RS: опционо

en: orders | orders
sr_RS[0]: наруџбина
sr_RS[1]: наруџбине
sr_RS[2]: наруџбина

en: oz
sr_RS: Унца

en: payment setup
sr_RS: подешавање плаћања

en: payment setup and automated taxes
sr_RS: подешавање плаћања и аутоматизовани порези

en: payment setup and discounted shipping labels
sr_RS: подешавање плаћања и етикете за испоруку по сниженој цени

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sr_RS: подешавање плаћања, аутоматски обрачунати порези и етикете за испоруку по сниженој цени

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sr_RS: Купи производ

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sr_RS: Од&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sr_RS: Коме&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
sr_RS: Претрага производа...

[ctx: post]
en: Failed
sr_RS: Није успело

[ctx: post]
en: In-Progress
sr_RS: У току

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Свих <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сва <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Свих <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
sr_RS: Страна о приватности

en: privacy policy
sr_RS: политика приватности

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Сви <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Прихваћени <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Прихваћени <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Прихваћени <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Чека преглед <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Чека преглед <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Чека преглед <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Непожељни <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Непожељни <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Непожељни <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: На отпаду <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: На отпаду <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: На отпаду <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sr_RS: параметар product_includes мора навести тачно један производ када се сегментира према варијацији.

en: required
sr_RS: обавезно

[ctx: review]
en: Mark as spam
sr_RS: Означи као непожељан

[ctx: review]
en: Not Spam
sr_RS: Није непожељно

[ctx: review]
en: Not spam
sr_RS: Није непожељно

[ctx: review type]
en: Type
sr_RS: Врста

en: reviewed by %s
sr_RS: рецензија од %s

en: scheduled action
sr_RS: заказана радња

en: scheduled actions
sr_RS: заказане радње

en: shipping address
sr_RS: адреса доставе

[ctx: shipping country prefix]
en: to
sr_RS: за

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
sr_RS: ка

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sr_RS: Испорука %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
sr_RS: Испорука 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sr_RS: Достава

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sr_RS: Достава %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sr_RS: Наруџбина

[ctx: slug]
en: brand
sr_RS: бренд

[ctx: slug]
en: product
sr_RS: производ

[ctx: slug]
en: product-category
sr_RS: категорија-производа

[ctx: slug]
en: product-tag
sr_RS: ознака-производа

[ctx: slug]
en: uncategorized
sr_RS: некатегоризовано

[ctx: status labels]
en: All
sr_RS: Сви

[ctx: status labels]
en: Past-due
sr_RS: Прошло време (Истекло)

[ctx: stock notification status]
en: Active
sr_RS: Укључен

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
sr_RS: Отказано

[ctx: stock notification status]
en: Pending
sr_RS: На чекању

[ctx: stock notification status]
en: Sent
sr_RS: Послато

[ctx: submit button]
en: Search
sr_RS: Претражи

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sr_RS: %s додато

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sr_RS: %s је обрисано

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sr_RS: %s није додато

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sr_RS: %s није ажурирано

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sr_RS: %s ажуриран

en: terms and conditions
sr_RS: услови коришћења

en: the
sr_RS: и

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sr_RS: неочекиван прекид: фатална PHP грешка %1$s у %2$s у реду %3$s

en: unknown
sr_RS: непознато

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
sr_RS: кликни овде

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
sr_RS: кликни овде

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
sr_RS[0]: Корисник #%1$s %2$s је направио %3$d WooCommerce веб копчу.
sr_RS[1]: Корисника #%1$s %2$s су креирала %3$d WooCommerce веб копче.
sr_RS[2]: Кориснка #%1$s %2$s је креирало %3$d WooCommerce веб копчи.

[ctx: verb]
en: Spam
sr_RS: Непожељно

[ctx: verb]
en: Trash
sr_RS: Отпад

en: verified owner
sr_RS: потврђен власник

en: via %s
sr_RS: путем %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sr_RS[0]: Приказ %1$d&ndash;%2$d од %3$d резултат
sr_RS[1]: Приказ %1$d&ndash;%2$d од %3$d резултата
sr_RS[2]: Приказ %1$d&ndash;%2$d од %3$d резултата

en: yd
sr_RS: јард

en: Ávila
sr_RS: Авила

en: Åland Islands
sr_RS: Оландска острва

en: Çanakkale
sr_RS: Чанакале

en: Çankırı
sr_RS: Чанкири

en: Çorum
sr_RS: Чорум

en: Ñeembucú
sr_RS: Нембуку

en: Ñuble
sr_RS: Њубле

en: İstanbul
sr_RS: Истанбул

en: İzmir
sr_RS: Измир

en: İçel
sr_RS: Мерсин

en: Şanlıurfa
sr_RS: Шанлијурфа

en: Şırnak
sr_RS: Ширнак

en: Šibenik-Knin County
sr_RS: Шибенско-книнска жупанија

en: Șoldănești
sr_RS: Шолданешти

en: Ștefan Vodă
sr_RS: Штефан Вода

en: — No Change —
sr_RS: — Без измена —

en: — No change —
sr_RS: — Без промена —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
sr_RS: ℹ️ WooCommerce је инсталирао и активирао <a href="%1$s">додатак Legacy REST API</a> јер овај сајт има <a href="%2$s">омогућен Legacy REST API</a> или има <a href="%3$s">дефинисане застареле веб-дојаве</a>. <a href="%4$s">Више информација</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
sr_RS: ℹ️️ Проширење WooCommerce Legacy REST API је инсталирано и активно.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
sr_RS: ⚠ 1 Детектован некомпатибилан додатак (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
sr_RS: ⚠ Откривено је 2 некомпатибилних додатка (%1$s и %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sr_RS: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Додатак Legacy REST API</a> је инсталиран и активан на овом сајту.</b> Имајте на уму да WooCommerce Legacy REST API <b>није</b> компатибилан са HPOS-ом.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sr_RS: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Застарели REST API</a> је активан на овом сајту.</b> Имајте на уму да WooCommerce Legacy REST API <b>није</b> компатибилан са HPOS-ом.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
sr_RS[0]: ⚠ Откривено је некомпатибилних додатака (%1$s, %2$s и још %3$d).
sr_RS[1]: ⚠ Откривено је некомпатибилних додатака (%1$s, %2$s и још %3$d).
sr_RS[2]: ⚠ Откривено је некомпатибилних додатака (%1$s, %2$s и још %3$d).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
sr_RS: ⚠ Овај додатак није усклађен са укљученом WooCommerce особином '%s', не треба га укључивати.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
sr_RS: ⚠ Овај додатак није усклађен са укљученим WooCommerce особинама '%1$s' и '%2$s', не треба га укључивати.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
sr_RS: ⚠ Овај додатак није усклађен са укљученим WooCommerce особинама '%1$s', '%2$s' и још %3$d, не треба га укључивати.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
sr_RS: ⚠ Праћење употребе мора бити омогућено да би се користило даљинско евидентирање.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
sr_RS: ⚠ Може се претраживати само %s датотека истовремено. Покушајте да филтрирате листу датотека пре претраге.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
sr_RS: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API је премештен у <a target=”_blank” href="%1$s">наменско проширење</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Сазнајте више о овој промени</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
sr_RS: ⚠ Застарели WooCommerce REST API је уклоњен из WooCommerce-а, што ће довести до тога да <a href="%1$s">веб-закачке на овом сајту које су конфигурисане да користе застарели REST API</a> престану да раде. <a target="_blank" href="%2$s">Доступно је засебно WooCommerce проширење</a> које омогућава овим веб-закачкама да наставе да користе застарели REST API без прекида. Такође можете уредити ове веб-закачке да бисте уместо тога користили тренутну верзију REST API-ја за генерисање корисног терета. <b><a target="_blank" href="%3$s">Сазнајте више о овој промени.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
sr_RS: ⚠️ Веза са системом датотека није могла бити иницијализована.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
sr_RS: ⚠️ Систем датотека није конфигурисан за директно уписивање. Ово би могло да изазове проблеме логеру.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
sr_RS: ⚠ Овај директоријум изгледа да није уписив.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
sr_RS: ⚠️ WooCommerce је покушао да инсталира <a href="%1$s">додатак Legacy REST API</a> јер овај сајт има <a href="%2$s">омогућен Legacy REST API</a> или има <a href="%3$s">дефинисане застареле веб-дојаве</a>, али инсталација није успела (погледајте детаље о грешци у <a href="%4$s">WooCommerce дневницима</a>). Молимо вас да ручно инсталирате и активирате додатак. <a href="%5$s">Више информација</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
sr_RS: ⚠️ WooCommerce је инсталирао <a href="%1$s">додатак Legacy REST API</a> јер овај сајт има <a href="%2$s">омогућен Legacy REST API</a> или има <a href="%3$s">дефинисане застареле веб-дојаве</a>, али није успео да га активира (погледајте детаље о грешци у <a href="%4$s">WooCommerce дневницима</a>). Молимо вас да одете на <a href="%5$s">страницу додатака</a> и ручно га активирате. <a href="%6$s">Више информација</a>

en: ✅ Ready
sr_RS: ✅ Спремно

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
sr_RS: 🎉 Честитамо на додавању вашег првог производа!
